Tour du Gévaudan Occitanie

UCI Genç, Etaplı yarış, 2. Etap, 5.Mayıs 2024, France

Etap GK Genç Puan Dağlık Takım

DoB?
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 Ferguson Cat Shibden Apex RT 02:12:37
02 Wolff Imogen Shibden Apex RT + 00
03 Ostiz Paula Spain + 00
04 Gery Célia Auvergne-Rhône-Alpes + 00
05 Wong Esther Shibden Apex RT + 00
06 Chladonová Viktória Slovakia + 00
07 Silo Giada Italy + 00
08 Ungerova Sofia Slovakia + 00
09 Pegolo Chantal Italy + 00
10 Cusack Lidia USA + 00
11 Knaven Fee AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 00
12 Papadimitriou Stampori Eirini AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 00
13 Almena Requena Leyre Spain + 00
14 Hezinova Daniela Doltcini Watersley R&D + 00
15 Ushakova Milana Ukraine + 00
16 Aranguren Irati Spain + 00
17 Kerkhof Falke Belgium + 00
18 Blok Esmee Restore Cycling Team Juniors + 00
19 Milesi Silvia Italy + 00
20 Jones Helena USA + 00
21 Leis Magdalena Germany + 00
22 Colling Alice Shibden Apex RT + 00
23 Lavenu Nina Auvergne-Rhône-Alpes + 00
24 Douderova Katerina Czechia + 00
25 Moreno Capa Irene Spain + 00
26 La Bella Eleonora BFT Burzoni VO2 Team Pink + 00
27 Møller Rasmussen Alma Walther Denmark + 00
28 Dixon Emily Australia + 00
29 Swierenga Sidney Canada + 00
30 Nothum Gwen Luxembourg/Austria + 08
31 Sanarini Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink + 08
32 Arens Megan Restore Cycling Team Juniors + 12
33 Olano Arozena Maier Spain + 13
34 Sanchez Emma Occitanie + 17
35 Volstad Alexandra Doltcini Watersley R&D + 02:42
36 Debarges Amalia Auvergne-Rhône-Alpes + 02:42
37 De Buysser Auke AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 02:42
38 Gjertsen Mia Kronheim Team Rytger + 02:42
39 Bräutigam Messane Germany + 02:42
40 Dubcova Stepanka Czechia + 02:42
41 Joncheray Eline Auvergne-Rhône-Alpes + 02:42
42 Sarkisov Alyssa USA + 02:42
43 Lloyd Carys Tofauti Everyone Active + 02:42
44 De Schoesitter Shanyl Belgium + 02:42
45 Ferrari Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink + 02:42
46 Fortier Abigael Canada + 02:42
47 Cufi Lana Auvergne-Rhône-Alpes + 02:42
48 Blackburn Arabella Shibden Apex RT + 02:42
49 Jouault Ambre Bretagne + 02:42
50 Rafferty Aliyah Tofauti Everyone Active + 02:42
51 Dupin Melanie Nouvelle-Aquitaine + 02:42
52 De Guerdavid Aurélie Bretagne + 02:42
53 Langenbarg Puck WV Schijndel Juniors + 02:42
54 Cebak Amelia Tofauti Everyone Active + 02:42
55 Bates Lauren Australia + 02:42
56 Vernezoul Yléa Occitanie + 02:42
57 Zambelli Alessia Italy + 02:42
58 Gianatti Hannah Australia + 02:42
59 Bouhier Charlotte BFC/Grand Est + 02:42
60 Lallemang Lena Luxembourg/Austria + 02:42
61 Bulegato Alice Italy + 02:42
62 Kovarikova Iva Czechia + 02:42
63 Frolova Yelyzaveta Ukraine + 02:54
64 Müller Roos AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 02:56
65 Messemer Joelle Amelie Germany + 02:58
66 Laurijssen Sanne Belgium + 03:03
67 Guillot Charlize Pole France Bourges + 03:04
68 Rondel Léa BFC/Grand Est + 03:16
69 Sonnemans Sara WV Schijndel Juniors + 02:42
70 Hermanova Beata Czechia + 04:32
71 Cramer Mathilde Denmark + 04:32
72 Maddison Ava Doltcini Watersley R&D + 04:32
73 Dalla Pieta Marisol BFT Burzoni VO2 Team Pink + 04:32
74 Turpeinen Viivi Restore Cycling Team Juniors + 04:37
75 Oakes Ruby Shibden Apex RT + 06:37
76 Gardiner Rebecca LIV CC Halo Films + 06:38
77 Ponomarenko Valeria Ukraine + 06:41
78 Nollau Laura Germany + 06:52
79 Sikelovâ Stanislava Slovakia + 07:19
80 Rutterford Mia Tofauti Everyone Active + 07:19
81 Pedersen Larissa Canada + 07:19
82 Sanders Amelie Australia + 07:19
83 Serrano Ayala Spain + 07:19
84 Johnson Haylee USA + 07:19
85 Mailly Léa Bretagne + 07:19
86 Vierstraete Luca AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 07:19
87 Belotti Misia Italy + 07:19
88 Oudeman Puck TALENT Cycling + 07:19
89 Parent Lafreniere Jade Canada + 07:19
90 Willems Meadow Doltcini Watersley R&D + 07:19
91 Romanenko Maryna Ukraine + 07:19
92 Mayes Isabel LIV CC Halo Films + 07:19
93 Griesser Ramona Luxembourg/Austria + 07:19
94 Jansen Hannah WV Schijndel Juniors + 07:19
95 Kankovska Nela Czechia + 07:19
96 Bergholt Kamma Denmark + 07:19
97 Freer Milana Australia + 07:19
98 Frouard Diane Nouvelle-Aquitaine + 07:19
99 De Raedemaeker Alexe Belgium + 07:19
100 Richardot Noemie BFC/Grand Est + 07:19
101 Delta Souama Sandy Nouvelle-Aquitaine + 07:29
102 Francois Anouchka BFC/Grand Est + 07:30
103 Borger Anna Maria Germany + 07:33
104 Demay Violette Pole France Bourges + 12:21
105 Huising Nanet WV Schijndel Juniors + 12:21
106 Moes Noi WV Schijndel Juniors + 12:25
107 Alleblas Ava WV Schijndel Juniors + 12:25
108 Ketelsen Ida Krickau Team Rytger + 12:39
DNS Frank Addison Canada
DNS Cousineau Clemence Doltcini Watersley R&D
DNS Coppelmans Fenny TALENT Cycling
DNF Benezet-Minns Lucy Tofauti Everyone Active
DNF Van Velzen Indy TALENT Cycling
DNF Strakata Vendula Team Rytger
DNF Vlyminck Julie Belgium
DNF Plagniol Maeva Auvergne-Rhône-Alpes
DNF Pickavance Jess LIV CC Halo Films
DNF Klok Sveva TALENT Cycling
DNF Saugrain Kloé Hauts-de-France
DNF Lombart Colras Valentine Pole France Bourges
DNF Aguillon Pénélope Bretagne
DNF Lehmann Charlotte USA
DNF Linton Nora Canada
DNF Rücker Tina Germany
DNF Le Rigoleur Juliette Bretagne
DNF Freij Evi Restore Cycling Team Juniors
DNF Tandy Ella Tofauti Everyone Active
DNF Koster Isere Doltcini Watersley R&D
DNF Brebant Anaelle Pole France Bourges
DNF Briolat Chloé BFC/Grand Est
DNF Van Tongeren Jenna Restore Cycling Team Juniors
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 - Ferguson Cat Shibden Apex RT 04:04:55
02 - Chladonová Viktória Slovakia + 00
03 - Gery Célia Auvergne-Rhône-Alpes + 04
04 - Wolff Imogen Shibden Apex RT + 24
05 - Swierenga Sidney Canada + 42
06 - Silo Giada Italy + 43
07 - Ungerova Sofia Slovakia + 49
08 - Moreno Capa Irene Spain + 01:01
09 - La Bella Eleonora BFT Burzoni VO2 Team Pink + 01:15
10 1 Milesi Silvia Italy + 01:21
11 1 Dixon Emily Australia + 01:27
12 2 Arens Megan Restore Cycling Team Juniors + 01:29
13 1 Hezinova Daniela Doltcini Watersley R&D + 01:34
14 1 Jones Helena USA + 01:34
15 2 Ostiz Paula Spain + 01:45
16 - Møller Rasmussen Alma Walther Denmark + 01:45
17 1 Colling Alice Shibden Apex RT + 01:49
18 1 Douderova Katerina Czechia + 01:54
19 1 Lavenu Nina Auvergne-Rhône-Alpes + 01:58
20 1 Ushakova Milana Ukraine + 02:00
21 3 Blok Esmee Restore Cycling Team Juniors + 02:19
22 4 Wong Esther Shibden Apex RT + 02:22
23 6 Aranguren Irati Spain + 02:41
24 6 Knaven Fee AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 02:45
25 10 Papadimitriou Stampori Eirini AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 02:55
26 12 Cusack Lidia USA + 02:58
27 12 Sanarini Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink + 03:06
28 21 Kerkhof Falke Belgium + 03:16
29 17 Nothum Gwen Luxembourg/Austria + 03:16
30 22 Leis Magdalena Germany + 03:21
31 16 Olano Arozena Maier Spain + 03:24
32 13 Sanchez Emma Occitanie + 03:25
33 40 Almena Requena Leyre Spain + 04:29
34 9 Bates Lauren Australia + 05:03
35 44 Pegolo Chantal Italy + 05:04
36 4 Sarkisov Alyssa USA + 05:27
37 14 Rondel Léa BFC/Grand Est + 05:30
38 4 Bulegato Alice Italy + 05:30
39 12 Messemer Joelle Amelie Germany + 05:33
40 12 Müller Roos AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 05:35
41 1 Volstad Alexandra Doltcini Watersley R&D + 05:43
42 1 Kovarikova Iva Czechia + 05:45
43 5 Jouault Ambre Bretagne + 05:54
44 - Frolova Yelyzaveta Ukraine + 05:57
45 5 De Guerdavid Aurélie Bretagne + 06:00
46 5 Blackburn Arabella Shibden Apex RT + 06:03
47 6 Langenbarg Puck WV Schijndel Juniors + 06:14
48 6 Sonnemans Sara WV Schijndel Juniors + 06:14
49 6 Joncheray Eline Auvergne-Rhône-Alpes + 06:16
50 6 Rafferty Aliyah Tofauti Everyone Active + 06:16
51 7 Zambelli Alessia Italy + 06:23
52 8 Dubcova Stepanka Czechia + 06:27
53 6 Fortier Abigael Canada + 06:27
54 8 Debarges Amalia Auvergne-Rhône-Alpes + 06:39
55 12 Ferrari Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink + 06:49
56 9 Gianatti Hannah Australia + 06:49
57 7 Lallemang Lena Luxembourg/Austria + 06:49
58 11 Cebak Amelia Tofauti Everyone Active + 06:57
59 11 Dupin Melanie Nouvelle-Aquitaine + 06:59
60 11 Bouhier Charlotte BFC/Grand Est + 07:02
61 14 Lloyd Carys Tofauti Everyone Active + 07:21
62 14 De Buysser Auke AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 07:24
63 17 Vernezoul Yléa Occitanie + 07:53
64 18 Gjertsen Mia Kronheim Team Rytger + 07:56
65 20 Laurijssen Sanne Belgium + 08:46
66 8 Hermanova Beata Czechia + 09:05
67 17 Maddison Ava Doltcini Watersley R&D + 10:00
68 37 Serrano Ayala Spain + 10:04
69 33 Johnson Haylee USA + 10:17
70 27 Oudeman Puck TALENT Cycling + 10:22
71 34 Delta Souama Sandy -Nouvelle-Aquitaine + 10:27
72 9 Ponomarenko Valeria Ukraine + 10:40
73 27 Cufi Lana Auvergne-Rhône-Alpes + 10:55
74 16 Cramer Mathilde Denmark + 11:11
75 3 Nollau Laura Germany + 11:21
76 10 Freer Milana Australia + 11:26
77 9 Richardot Noemie BFC/Grand Est + 11:30
78 17 Dalla Pieta Marisol BFT Burzoni VO2 Team Pink + 11:59
79 28 Guillot Charlize Pole France Bourges + 12:02
80 2 Rutterford Mia Tofauti Everyone Active + 12:06
81 - Mayes Isabel LIV CC Halo Films + 12:33
82 1 Francois Anouchka BFC/Grand Est + 12:50
83 3 Belotti Misia Italy + 13:02
84 29 Bräutigam Messane Germany + 13:10
85 2 Borger Anna Maria Germany + 13:16
86 5 Oakes Ruby Shibden Apex RT + 13:51
87 2 De Raedemaeker Alexe Belgium + 13:58
88 22 Turpeinen Viivi Restore Cycling Team Juniors + 14:15
89 8 Gardiner Rebecca LIV CC Halo Films + 14:36
90 3 Sikelovâ Stanislava Slovakia + 14:39
91 58 Moes Noi WV Schijndel Juniors + 15:10
92 31 De Schoesitter Shanyl Belgium + 15:11
93 5 Willems Meadow Doltcini Watersley R&D + 15:19
94 5 Kankovska Nela Czechia + 15:29
95 7 Pedersen Larissa Canada + 15:50
96 7 Mailly Léa Bretagne + 15:51
97 40 Demay Violette Pole France Bourges + 16:01
98 7 Frouard Diane Nouvelle-Aquitaine + 16:08
99 7 Vierstraete Luca AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 16:12
100 39 Ketelsen Ida Krickau Team Rytger + 16:25
101 11 Bergholt Kamma Denmark + 17:25
102 12 Parent Lafreniere Jade Canada + 18:17
103 15 Romanenko Maryna -Ukraine + 19:26
104 16 Jansen Hannah WV Schijndel Juniors + 19:30
105 16 Sanders Amelie Australia + 19:38
106 21 Griesser Ramona Luxembourg/Austria + 21:47
107 4 Huising Nanet WV Schijndel Juniors + 22:14
108 14 Alleblas Ava WV Schijndel Juniors + 24:48
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 Swierenga Sidney Canada 04:05:37
02 Silo Giada Italy + 01
03 Moreno Capa Irene Spain + 19
04 Arens Megan Restore Cycling Team Juniors + 47
05 Hezinova Daniela Doltcini Watersley R&D + 52
06 Ostiz Paula Spain + 01:03
07 Møller Rasmussen Alma Walther Denmark + 01:03
08 Ushakova Milana Ukraine + 01:18
09 Blok Esmee Restore Cycling Team Juniors + 01:37
10 Aranguren Irati Spain + 01:59
11 Papadimitriou Stampori Eirini AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 02:13
12 Cusack Lidia USA + 02:16
13 Sanarini Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink + 02:24
14 Kerkhof Falke Belgium + 02:34
15 Leis Magdalena Germany + 02:39
16 Olano Arozena Maier Spain + 02:42
17 Sanchez Emma Occitanie + 02:43
18 Almena Requena Leyre Spain + 03:47
19 Pegolo Chantal Italy + 04:22
20 Sarkisov Alyssa USA + 04:45
21 Müller Roos AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 04:53
22 Blackburn Arabella Shibden Apex RT + 05:21
23 Joncheray Eline Auvergne-Rhône-Alpes + 05:34
24 Rafferty Aliyah Tofauti Everyone Active + 05:34
25 Fortier Abigael Canada + 05:45
26 Gianatti Hannah Australia + 06:07
27 Lallemang Lena Luxembourg/Austria + 06:07
28 Bouhier Charlotte BFC/Grand Est + 06:20
29 De Buysser Auke AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 06:42
30 Laurijssen Sanne Belgium + 08:04
31 Hermanova Beata Czechia + 08:23
32 Cufi Lana Auvergne-Rhône-Alpes + 10:13
33 Cramer Mathilde Denmark + 10:29
34 Nollau Laura Germany + 10:39
35 Francois Anouchka BFC/Grand Est + 12:08
36 Belotti Misia Italy + 12:20
37 Gardiner Rebecca LIV CC Halo Films + 13:54
38 Sikelovâ Stanislava Slovakia + 13:57
39 Moes Noi WV Schijndel Juniors + 14:28
40 Mailly Léa Bretagne + 15:09
41 Bergholt Kamma Denmark + 16:43
42 Romanenko Maryna -Ukraine + 18:44
43 Sanders Amelie Australia + 18:56
44 Griesser Ramona Luxembourg/Austria + 21:05
45 Huising Nanet WV Schijndel Juniors + 21:32
46 Alleblas Ava WV Schijndel Juniors + 24:06
Poz. Bisikletçi Takım Puan
01 Langenbarg Puck WV Schijndel Juniors 30
02 Ferguson Cat Shibden Apex RT 24
03 Gery Célia Auvergne-Rhône-Alpes 16
04 Jouault Ambre Bretagne 10
05 Chladonová Viktória Slovakia 8
06 Wolff Imogen Shibden Apex RT 8
07 Ungerova Sofia Slovakia 6
08 Volstad Alexandra Doltcini Watersley R&D 6
09 Sonnemans Sara WV Schijndel Juniors 6
10 Ostiz Paula Spain 4
11 Blok Esmee Restore Cycling Team Juniors 2
12 Sanarini Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink 2
13 Dubcova Stepanka Czechia 2
Poz. Bisikletçi Takım Puan
01 Chladonová Viktória Slovakia 27
02 Arens Megan Restore Cycling Team Juniors 17
03 Ferguson Cat Shibden Apex RT 16
04 Gery Célia Auvergne-Rhône-Alpes 14
05 La Bella Eleonora BFT Burzoni VO2 Team Pink 7
06 Wolff Imogen Shibden Apex RT 6
07 Lavenu Nina Auvergne-Rhône-Alpes 5
08 Knaven Fee AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team 3
09 Swierenga Sidney Canada 2
10 Ostiz Paula Spain 2
11 Silo Giada Italy 1
Poz. Takım Zaman
01 Shibden Apex RT 12:16:58
02 Italy + 02:39
03 Spain + 03:14
04 Auvergne-Rhône-Alpes + 04:03
05 USA + 07:46
06 AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 08:48
07 BFT Burzoni VO2 Team Pink + 08:57
08 Australia + 11:06
09 Czechia + 11:53
10 Restore Cycling Team Juniors + 12:32
11 Slovakia + 13:15
12 Germany + 13:52
13 Doltcini Watersley R&D + 15:04
14 Canada + 15:18
15 Tofauti Everyone Active + 15:47
16 Ukraine + 16:24
17 Belgium + 17:15
18 WV Schijndel Juniors + 20:19
19 BFC/Grand Est + 21:49
20 Bretagne + 25:32
21 Denmark + 28:08
22 Luxembourg/Austria + 29:39
23 Nouvelle-Aquitaine + 31:21

Bilgi