Tour of Türkiye

UCI, Etaplı yarış, 6. Etap, 26.Nisan 2024, Turkey

Etap GK Puan Dağlık Sprint TakımUCI

DoB?
Poz. Bisikletçi TakımUCI Zaman
1 van den Broek FrankTeam dsm-firmenich PostNL 20 04:10:00
2 Kudus MerhawiTerengganu Cycling Team 15 + 00
3 Double PaulTeam Polti Kometa 10 + 03
4 Eyob MetkelTerengganu Cycling Team 5 + 14
5 López MartinAstana Qazaqstan Team 3 + 14
6 Aparicio MarioBurgos-BH + 16
7 Loockx LanderTdT-Unibet + 16
8 Hagen Carl FredrikQ36.5 Pro Cycling Team + 16
9 Hajek AlexanderBORA-hansgrohe + 16
10 Pronskiy VadimAstana Qazaqstan Team + 34
11 Langellotti VictorBurgos-BH + 34
12 Conti ValerioTeam corratec - Vini Fantini + 36
13 Wandahl FrederikBORA-hansgrohe + 36
14 Teugels LennertBingoal WB + 36
15 Budzinski MarcinMazowsze Serce Polski + 36
16 Zoccarato SamueleVF Group-Bardiani CSF-Faizanè + 36
17 Yemane DawitBIKE AID + 36
18 Tarozzi ManueleVF Group-Bardiani CSF-Faizanè + 36
19 Donovan MarkQ36.5 Pro Cycling Team + 46
20 Conca FilippoQ36.5 Pro Cycling Team + 50
21 Paletti LucaVF Group-Bardiani CSF-Faizanè + 01:06
22 Marchand GianniTarteletto-Isorex + 01:13
23 Tizza MarcoBingoal WB + 01:20
24 Vinokurov NicolasAstana Qazaqstan Team + 01:33
25 Delgado DavidBurgos-BH + 01:35
26 Budiak AnatoliiTerengganu Cycling Team + 01:47
27 Abay BurakSakarya BB Pro Team + 01:49
28 Whelan JamesQ36.5 Pro Cycling Team + 01:49
29 Aguirre YagoREMBE Pro Cycling Team Sauerland + 01:52
30 Berhane NatnaelBeykoz Belediyesi Spor Türkiye + 01:52
31 Camprubí MarcelQ36.5 Pro Cycling Team + 01:52
32 Mattheis OliverBIKE AID + 01:56
33 Cepeda JeffersonCaja Rural-Seguros RGA + 02:07
34 Depe SerdarSpor Toto Cycling Team + 02:46
35 Franco AlejandroBurgos-BH + 03:07
36 Morey DrewKINAN Racing Team + 03:11
37 González DavidCaja Rural-Seguros RGA + 03:30
38 De Tier FlorisBingoal WB + 03:34
39 Berlin AntoineBIKE AID + 03:45
40 Lyu XianjingChina Glory-Mentech Continental Cycling Team + 04:15
41 Schiffer AntonBIKE AID + 04:37
42 Appelbaum HenriREMBE Pro Cycling Team Sauerland + 04:39
43 Stokbro Nielsen AndreasTdT-Unibet + 04:57
44 Budzinski TomaszMazowsze Serce Polski + 04:57
45 Miltiadis AndreasTerengganu Cycling Team + 04:57
46 Mora SebastianBurgos-BH + 04:57
47 Lebas ThomasKINAN Racing Team + 05:15
48 Borresch JulianREMBE Pro Cycling Team Sauerland + 05:28
49 Abreha Negasi HayluQ36.5 Pro Cycling Team + 06:23
50 Johnston CalumCaja Rural-Seguros RGA + 06:26
51 Geleijn OwenTdT-Unibet + 06:26
52 Smit WillieChina Glory-Mentech Continental Cycling Team + 06:26
53 Kusztor PeterTeam Novo Nordisk + 06:26
54 Lozano DavidTeam Novo Nordisk + 07:51
55 De Rossi LucasChina Glory-Mentech Continental Cycling Team + 07:51
56 Turk AljazAdria Mobil + 07:51
57 Relaes JacobTarteletto-Isorex + 09:21
58 Dorn VinzentBIKE AID + 10:54
59 Mengs PetrosBeykoz Belediyesi Spor Türkiye + 10:54
60 Joseph ThomasTarteletto-Isorex + 10:54
61 Maciejuk FilipBORA-hansgrohe + 10:54
62 Van Rooy KennethBingoal WB + 11:16
63 Bulut SametBeykoz Belediyesi Spor Türkiye + 12:01
64 Sevilla DiegoTeam Polti Kometa + 12:39
65 Ballerini DavideAstana Qazaqstan Team + 14:40
66 Maestri MircoTeam Polti Kometa + 14:40
67 Magli FilippoVF Group-Bardiani CSF-Faizanè + 14:40
68 Pietrobon AndreaTeam Polti Kometa + 14:40
69 Olivero SimoneTeam corratec - Vini Fantini + 14:40
70 Brand SamTeam Novo Nordisk + 14:40
71 Finkst TilenAdria Mobil + 14:40
72 Polga AntonioTeam Novo Nordisk + 14:40
73 Peron AndreaTeam Novo Nordisk + 14:40
74 Fetter ErikTeam Polti Kometa + 14:40
75 Rickaert JonasAlpecin-Deceuninck + 14:51
76 Nielsen SebastianTdT-Unibet + 16:18
77 Budding MartijnTdT-Unibet + 16:18
78 Yilmaz RamazanAdria Mobil + 16:18
79 Uhlig HenriAlpecin-Deceuninck + 16:18
80 Kaygisiz ZekiBeykoz Belediyesi Spor Türkiye + 16:18
81 Egin AliBeykoz Belediyesi Spor Türkiye + 16:18
82 Mikayilzade MusaSakarya BB Pro Team + 16:18
83 Temmen JanREMBE Pro Cycling Team Sauerland + 16:18
84 Cavanagh RyanKINAN Racing Team + 16:18
85 Janse van Rensburg ReinardtChina Glory-Mentech Continental Cycling Team + 16:18
86 Townsend RoryQ36.5 Pro Cycling Team + 16:54
87 Plowright JensenAlpecin-Deceuninck + 18:34
88 Örken AhmetSpor Toto Cycling Team + 18:34
89 Scott JacobREMBE Pro Cycling Team Sauerland + 18:36
90 Viviani AttilioTeam corratec - Vini Fantini + 18:44
91 Colnaghi LucaVF Group-Bardiani CSF-Faizanè + 18:44
92 Persico DavideBingoal WB + 18:44
93 Wright PaulREMBE Pro Cycling Team Sauerland + 18:44
94 Jackson GeorgeBurgos-BH + 18:44
95 Kreder RaymondKINAN Racing Team + 18:44
96 Magosaki DaikiKINAN Racing Team + 18:44
97 Dupont TimothyTarteletto-Isorex + 20:37
98 Claeys RobbeTarteletto-Isorex + 20:37
99 Santy ArneTarteletto-Isorex + 20:37
100 Welsford SamBORA-hansgrohe + 20:37
101 Djuric DordeAdria Mobil + 20:37
102 Lund Andresen TobiasTeam dsm-firmenich PostNL + 20:37
103 Skok AnzeAdria Mobil + 20:37
104 Zanoncello EnricoVF Group-Bardiani CSF-Faizanè + 20:37
105 Sinkeldam RamonAlpecin-Deceuninck + 20:37
106 Pinazzi MattiaVF Group-Bardiani CSF-Faizanè + 20:37
107 Ridolfo FilippoTeam Novo Nordisk + 20:37
108 Masotto GiulioTeam corratec - Vini Fantini + 20:37
109 van Empel EtienneTeam corratec - Vini Fantini + 20:37
110 Mullen RyanBORA-hansgrohe + 20:37
111 Rosli AimanTerengganu Cycling Team + 20:37
112 Kanter MaxAstana Qazaqstan Team + 21:04
113 Cavendish MarkAstana Qazaqstan Team + 21:04
114 Selig RüdigerAstana Qazaqstan Team + 21:04
115 Gojkovic NicolasAdria Mobil + 21:04
116 Bouvier LéoBIKE AID + 21:04
117 Samli FeritcanSpor Toto Cycling Team + 21:04
118 Kanat MehmetSpor Toto Cycling Team + 21:04
119 Akpinar AhmetKonya Büyüksehir Belediye Spor + 21:04
120 Lührs Luis-JoeBORA-hansgrohe + 21:04
121 van den Berg JuliusTeam dsm-firmenich PostNL + 21:04
122 Erkan MuhammedBeykoz Belediyesi Spor Türkiye + 21:04
123 Yamamoto GenkiKINAN Racing Team + 21:04
124 Peñalver ManuelTeam Polti Kometa + 21:13
125 Lonardi GiovanniTeam Polti Kometa + 21:13
126 Vandepitte NathanBingoal WB + 21:54
127 Rottmann Jonathan MalteREMBE Pro Cycling Team Sauerland + 21:54
128 Eisenbarth PirminBIKE AID + 21:54
129 Dehairs SimonAlpecin-Deceuninck + 21:54
130 Welten BramTeam dsm-firmenich PostNL + 21:54
131 Mohd Zariff Nur AimanTerengganu Cycling Team + 21:54
132 Czabok KonradMazowsze Serce Polski + 21:54
133 Reguigui YoucefTerengganu Cycling Team + 21:54
134 Weemaes SashaBingoal WB + 21:54
135 Verwilt MauroTarteletto-Isorex + 21:54
136 Jakobsen FabioTeam dsm-firmenich PostNL + 21:54
137 Arashiro YudaiKINAN Racing Team + 21:54
138 Pawlak TobiaszMazowsze Serce Polski + 21:54
139 Pomorski MichalMazowsze Serce Polski + 21:54
140 Banaszek NorbertMazowsze Serce Polski + 22:56
141 Teng GengChina Glory-Mentech Continental Cycling Team + 23:29
142 Mareczko JakubTeam corratec - Vini Fantini + 24:36
143 Zambelli SamueleTeam corratec - Vini Fantini + 24:36
144 Leitao IuriCaja Rural-Seguros RGA + 24:36
145 Barta TomasCaja Rural-Seguros RGA + 24:36
146 Arikan DogukanSpor Toto Cycling Team + 24:36
147 Karagöbek Muhammet EyüpKonya Büyüksehir Belediye Spor + 24:36
148 Yigit TahirSpor Toto Cycling Team + 25:03
149 Babor DanielCaja Rural-Seguros RGA + 25:10
150 Dorussen JohanTeam dsm-firmenich PostNL + 25:54
151 Rostovtsev SergeiSakarya BB Pro Team + 26:20
152 Özgür BatuhanBeykoz Belediyesi Spor Türkiye + 26:20
153 Ma BinyanChina Glory-Mentech Continental Cycling Team + 26:39
DNS van Poppel DannyBORA-hansgrohe
DNS Kopecky MatyasTeam Novo Nordisk
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
1 32 van den Broek FrankTeam dsm-firmenich PostNL23:02:11
2 8 Kudus MerhawiTerengganu Cycling Team+ 04
3 31 Double PaulTeam Polti Kometa+ 09
4 14 Eyob MetkelTerengganu Cycling Team+ 24
5 42 López MartinAstana Qazaqstan Team+ 24
6 13 Loockx LanderTdT-Unibet+ 26
7 24 Hajek AlexanderBORA-hansgrohe+ 26
8 33 Aparicio MarioBurgos-BH+ 26
9 35 Hagen Carl FredrikQ36.5 Pro Cycling Team+ 26
10 4 Langellotti VictorBurgos-BH+ 44
11 25 Pronskiy VadimAstana Qazaqstan Team+ 44
12 3 Tarozzi ManueleVF Group-Bardiani CSF-Faizanè+ 45
13 2 Budzinski MarcinMazowsze Serce Polski+ 46
14 10 Teugels LennertBingoal WB+ 46
15 7 Yemane DawitBIKE AID+ 46
16 9 Wandahl FrederikBORA-hansgrohe+ 46
17 26 Conti ValerioTeam corratec - Vini Fantini+ 46
18 5 Donovan MarkQ36.5 Pro Cycling Team+ 56
19 14 Conca FilippoQ36.5 Pro Cycling Team+ 57
20 17 Paletti LucaVF Group-Bardiani CSF-Faizanè+ 01:16
21 11 Tizza MarcoBingoal WB+ 01:30
22 29 Vinokurov NicolasAstana Qazaqstan Team+ 01:43
23 22 Budiak AnatoliiTerengganu Cycling Team+ 01:57
24 2 Abay BurakSakarya BB Pro Team+ 01:59
25 8 Berhane NatnaelBeykoz Belediyesi Spor Türkiye+ 02:02
26 5 Camprubí MarcelQ36.5 Pro Cycling Team+ 02:02
27 13 Mattheis OliverBIKE AID+ 02:06
28 11 Cepeda JeffersonCaja Rural-Seguros RGA+ 02:17
29 30 Whelan JamesQ36.5 Pro Cycling Team+ 02:18
30 14 Depe SerdarSpor Toto Cycling Team+ 02:56
31 23 Franco AlejandroBurgos-BH+ 03:17
32 21 Morey DrewKINAN Racing Team+ 03:21
33 10 González DavidCaja Rural-Seguros RGA+ 03:40
34 5 De Tier FlorisBingoal WB+ 03:44
35 31 Aguirre YagoREMBE Pro Cycling Team Sauerland+ 03:50
36 1 Lyu XianjingChina Glory-Mentech Continental Cycling Team+ 04:25
37 31 Zoccarato SamueleVF Group-Bardiani CSF-Faizanè+ 04:28
38 4 Schiffer AntonBIKE AID+ 04:47
39 32 Budzinski TomaszMazowsze Serce Polski+ 05:05
40 10 Mora SebastianBurgos-BH+ 05:07
41 16 Stokbro Nielsen AndreasTdT-Unibet+ 05:20
42 10 Lebas ThomasKINAN Racing Team+ 05:25
43 6 Borresch JulianREMBE Pro Cycling Team Sauerland+ 05:38
44 21 Berlin AntoineBIKE AID+ 05:43
45 10 Abreha Negasi HayluQ36.5 Pro Cycling Team+ 06:33
46 38 Smit WillieChina Glory-Mentech Continental Cycling Team+ 06:35
47 1 Kusztor PeterTeam Novo Nordisk+ 06:36
48 10 Johnston CalumCaja Rural-Seguros RGA+ 06:52
49 21 Delgado DavidBurgos-BH+ 07:12
50 11 Geleijn OwenTdT-Unibet+ 07:22
51 45 Lozano DavidTeam Novo Nordisk+ 07:58
52 2 De Rossi LucasChina Glory-Mentech Continental Cycling Team+ 08:01
53 21 Marchand GianniTarteletto-Isorex+ 09:52
54 27 Joseph ThomasTarteletto-Isorex+ 11:04
55 43 Van Rooy KennethBingoal WB+ 11:26
56 8 Sevilla DiegoTeam Polti Kometa+ 12:49
57 10 Maciejuk FilipBORA-hansgrohe+ 12:52
58 47 Ballerini DavideAstana Qazaqstan Team+ 14:50
59 21 Magli FilippoVF Group-Bardiani CSF-Faizanè+ 14:50
60 18 Appelbaum HenriREMBE Pro Cycling Team Sauerland+ 14:54
61 18 Miltiadis AndreasTerengganu Cycling Team+ 15:12
62 59 Uhlig HenriAlpecin-Deceuninck+ 16:18
63 1 Maestri MircoTeam Polti Kometa+ 16:18
64 44 Nielsen SebastianTdT-Unibet+ 16:28
65 6 Dorn VinzentBIKE AID+ 17:34
66 38 Jackson GeorgeBurgos-BH+ 18:54
67 66 Lund Andresen TobiasTeam dsm-firmenich PostNL+ 20:23
68 12 Zanoncello EnricoVF Group-Bardiani CSF-Faizanè+ 20:57
69 67 Lonardi GiovanniTeam Polti Kometa+ 21:12
70 11 Mengs PetrosBeykoz Belediyesi Spor Türkiye+ 21:17
71 11 Kanter MaxAstana Qazaqstan Team+ 22:00
72 9 Mullen RyanBORA-hansgrohe+ 22:33
73 9 Claeys RobbeTarteletto-Isorex+ 22:35
74 1 Fetter ErikTeam Polti Kometa+ 23:15
75 Finkst TilenAdria Mobil+ 24:08
76 Peron AndreaTeam Novo Nordisk+ 24:27
77 5 Pietrobon AndreaTeam Polti Kometa+ 25:32
78 9 Verwilt MauroTarteletto-Isorex+ 26:22
79 1 Persico DavideBingoal WB+ 29:06
80 25 Turk AljazAdria Mobil+ 30:02
81 4 Welsford SamBORA-hansgrohe+ 30:52
82 2 Cavanagh RyanKINAN Racing Team+ 31:31
83 23 Relaes JacobTarteletto-Isorex+ 31:35
84 16 Bulut SametBeykoz Belediyesi Spor Türkiye+ 31:50
85 1 Townsend RoryQ36.5 Pro Cycling Team+ 32:28
86 3 van den Berg JuliusTeam dsm-firmenich PostNL+ 34:01
87 5 Janse van Rensburg ReinardtChina Glory-Mentech Continental Cycling Team+ 34:03
88 Örken AhmetSpor Toto Cycling Team+ 34:08
89 2 Colnaghi LucaVF Group-Bardiani CSF-Faizanè+ 34:18
90 9 Rickaert JonasAlpecin-Deceuninck+ 34:32
91 11 Brand SamTeam Novo Nordisk+ 35:12
92 12 Polga AntonioTeam Novo Nordisk+ 36:21
93 10 Temmen JanREMBE Pro Cycling Team Sauerland+ 36:50
94 4 Peñalver ManuelTeam Polti Kometa+ 37:23
95 6 Vandepitte NathanBingoal WB+ 37:41
96 5 Yamamoto GenkiKINAN Racing Team+ 38:09
97 4 Skok AnzeAdria Mobil+ 38:22
98 4 Pinazzi MattiaVF Group-Bardiani CSF-Faizanè+ 38:29
99 4 Sinkeldam RamonAlpecin-Deceuninck+ 38:29
100 1 Magosaki DaikiKINAN Racing Team+ 39:00
101 5 Welten BramTeam dsm-firmenich PostNL+ 40:00
102 17 Leitao IuriCaja Rural-Seguros RGA+ 40:06
103 6 Santy ArneTarteletto-Isorex+ 40:10
104 6 Dupont TimothyTarteletto-Isorex+ 40:15
105 6 Budding MartijnTdT-Unibet+ 40:46
106 1 Wright PaulREMBE Pro Cycling Team Sauerland+ 41:18
107 2 Scott JacobREMBE Pro Cycling Team Sauerland+ 42:09
108 van Empel EtienneTeam corratec - Vini Fantini+ 43:45
109 10 Viviani AttilioTeam corratec - Vini Fantini+ 45:24
110 Arashiro YudaiKINAN Racing Team+ 45:51
111 2 Lührs Luis-JoeBORA-hansgrohe+ 46:04
112 Jakobsen FabioTeam dsm-firmenich PostNL+ 46:30
113 1 Ridolfo FilippoTeam Novo Nordisk+ 46:45
114 7 Kreder RaymondKINAN Racing Team+ 46:49
115 11 Mikayilzade MusaSakarya BB Pro Team+ 47:27
116 1 Bouvier LéoBIKE AID+ 47:44
117 2 Weemaes SashaBingoal WB+ 48:28
118 2 Dehairs SimonAlpecin-Deceuninck+ 48:30
119 1 Eisenbarth PirminBIKE AID+ 48:34
120 10 Olivero SimoneTeam corratec - Vini Fantini+ 48:59
121 2 Cavendish MarkAstana Qazaqstan Team+ 50:22
122 2 Banaszek NorbertMazowsze Serce Polski+ 50:42
123 1 Czabok KonradMazowsze Serce Polski+ 51:13
124 1 Akpinar AhmetKonya Büyüksehir Belediye Spor+ 51:58
125 2 Djuric DordeAdria Mobil+ 52:18
126 4 Teng GengChina Glory-Mentech Continental Cycling Team+ 52:40
127 9 Kaygisiz ZekiBeykoz Belediyesi Spor Türkiye+ 52:48
128 6 Plowright JensenAlpecin-Deceuninck+ 53:59
129 1 Gojkovic NicolasAdria Mobil+ 54:25
130 1 Erkan MuhammedBeykoz Belediyesi Spor Türkiye+ 54:43
131 Rosli AimanTerengganu Cycling Team+ 54:58
132 1 Samli FeritcanSpor Toto Cycling Team+ 55:59
133 2 Selig RüdigerAstana Qazaqstan Team+ 56:29
134 7 Yilmaz RamazanAdria Mobil+ 57:14
135 3 Babor DanielCaja Rural-Seguros RGA+ 59:54
136 2 Pomorski MichalMazowsze Serce Polski+ 01:00:05
137 2 Rottmann Jonathan MalteREMBE Pro Cycling Team Sauerland+ 01:01:35
138 2 Pawlak TobiaszMazowsze Serce Polski+ 01:01:45
139 2 Barta TomasCaja Rural-Seguros RGA+ 01:02:07
140 4 Reguigui YoucefTerengganu Cycling Team+ 01:05:34
141 1 Zambelli SamueleTeam corratec - Vini Fantini+ 01:05:42
142 3 Masotto GiulioTeam corratec - Vini Fantini+ 01:06:06
143 Yigit TahirSpor Toto Cycling Team+ 01:08:07
144 5 Egin AliBeykoz Belediyesi Spor Türkiye+ 01:10:36
145 2 Mohd Zariff Nur AimanTerengganu Cycling Team+ 01:11:58
146 Arikan DogukanSpor Toto Cycling Team+ 01:12:05
147 1 Kanat MehmetSpor Toto Cycling Team+ 01:13:45
148 2 Karagöbek Muhammet EyüpKonya Büyüksehir Belediye Spor+ 01:21:30
149 2 Mareczko JakubTeam corratec - Vini Fantini+ 01:23:50
150 2 Ma BinyanChina Glory-Mentech Continental Cycling Team+ 01:27:08
151 2 Rostovtsev SergeiSakarya BB Pro Team+ 01:27:19
152 2 Özgür BatuhanBeykoz Belediyesi Spor Türkiye+ 01:31:27
153 2 Dorussen JohanTeam dsm-firmenich PostNL+ 01:38:19
Poz. Bisikletçi Takım Puan
1 Lonardi GiovanniTeam Polti Kometa 48
2 Lund Andresen TobiasTeam dsm-firmenich PostNL 43
3 Kanter MaxAstana Qazaqstan Team 38
4 Uhlig HenriAlpecin-Deceuninck 37
5 Jakobsen FabioTeam dsm-firmenich PostNL 34
6 6 Kudus MerhawiTerengganu Cycling Team 31
7 1 Leitao IuriCaja Rural-Seguros RGA 29
8 1 Plowright JensenAlpecin-Deceuninck 20
9 1 Townsend RoryQ36.5 Pro Cycling Team 19
10 1 Janse van Rensburg ReinardtChina Glory-Mentech Continental Cycling Team 19
11 18 Loockx LanderTdT-Unibet 17
12 1 Zanoncello EnricoVF Group-Bardiani CSF-Faizanè 17
13 van den Broek FrankTeam dsm-firmenich PostNL 15
14 1 González DavidCaja Rural-Seguros RGA 15
15 1 Ballerini DavideAstana Qazaqstan Team 15
16 Dehairs SimonAlpecin-Deceuninck 15
17 10 Dupont TimothyTarteletto-Isorex 14
18 1 Weemaes SashaBingoal WB 14
19 Double PaulTeam Polti Kometa 13
20 2 Nielsen SebastianTdT-Unibet 13
21 2 Persico DavideBingoal WB 13
22 Eyob MetkelTerengganu Cycling Team 12
23 3 Budding MartijnTdT-Unibet 12
24 López MartinAstana Qazaqstan Team 11
25 4 Bouvier LéoBIKE AID 11
26 Aparicio MarioBurgos-BH 10
27 5 Tizza MarcoBingoal WB 10
28 5 Babor DanielCaja Rural-Seguros RGA 10
29 8 Langellotti VictorBurgos-BH 9
30 4 Lyu XianjingChina Glory-Mentech Continental Cycling Team 9
31 6 Mora SebastianBurgos-BH 9
32 8 Joseph ThomasTarteletto-Isorex 9
33 Hagen Carl FredrikQ36.5 Pro Cycling Team 8
34 6 Van Rooy KennethBingoal WB 8
35 Hajek AlexanderBORA-hansgrohe 7
36 5 Budzinski MarcinMazowsze Serce Polski 7
37 6 Conti ValerioTeam corratec - Vini Fantini 7
38 8 Peron AndreaTeam Novo Nordisk 7
39 Pronskiy VadimAstana Qazaqstan Team 6
40 8 Finkst TilenAdria Mobil 6
41 8 Conca FilippoQ36.5 Pro Cycling Team 5
42 7 Whelan JamesQ36.5 Pro Cycling Team 5
43 9 Lozano DavidTeam Novo Nordisk 5
44 8 Polga AntonioTeam Novo Nordisk 5
45 7 Camprubí MarcelQ36.5 Pro Cycling Team 4
46 7 Magli FilippoVF Group-Bardiani CSF-Faizanè 4
47 4 Verwilt MauroTarteletto-Isorex 4
48 8 Welsford SamBORA-hansgrohe 4
49 7 Yemane DawitBIKE AID 3
50 Wandahl FrederikBORA-hansgrohe 3
51 10 Budzinski TomaszMazowsze Serce Polski 3
52 8 Geleijn OwenTdT-Unibet 3
53 8 Marchand GianniTarteletto-Isorex 3
54 8 Czabok KonradMazowsze Serce Polski 3
55 8 Pomorski MichalMazowsze Serce Polski 3
56 Teugels LennertBingoal WB 2
57 9 Dorn VinzentBIKE AID 2
58 8 Tarozzi ManueleVF Group-Bardiani CSF-Faizanè 1
59 10 Smit WillieChina Glory-Mentech Continental Cycling Team 1
60 8 Ridolfo FilippoTeam Novo Nordisk 1
61 8 Cavendish MarkAstana Qazaqstan Team 1
Poz. Takım Zaman
1 1 Q36.5 Pro Cycling Team 69:08:55
2 8 Terengganu Cycling Team + 09
3 VF Group-Bardiani CSF-Faizanè + 26
4 3 Astana Qazaqstan Team + 29
5 4 Burgos-BH + 33
6 2 Bingoal WB + 03:38
7 1 BIKE AID + 04:25
8 3 BORA-hansgrohe + 09:54
9 4 TdT-Unibet + 10:00
10 2 Caja Rural-Seguros RGA + 10:11
11 1 China Glory-Mentech Continental Cycling Team + 16:40
12 6 REMBE Pro Cycling Team Sauerland + 22:00
13 1 Tarteletto-Isorex + 23:12
14 7 Team Polti Kometa + 25:30
15 4 Team Novo Nordisk + 27:05
16 1 KINAN Racing Team + 28:37
17 Mazowsze Serce Polski + 34:58
18 2 Team dsm-firmenich PostNL + 49:07
19 1 Beykoz Belediyesi Spor Türkiye + 49:34
20 1 Alpecin-Deceuninck + 01:06:14
21 Team corratec - Vini Fantini + 01:11:39
22 Adria Mobil + 01:23:13
23 Spor Toto Cycling Team + 01:27:11
24 Sakarya BB Pro Team + 01:46:57

Bilgi