Tour du Bocage et de l'Ernée 53

UCI Genç, Etaplı yarış, 23. -24. Mart 2024, France

GK Genç Dağlık Sprint Takım

DoB?
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 Barry Ashlin USA Juniors 05:40:13
02 Schaper Joeri Acrog-Tormans U19 + 06
03 Boulet Eliott CC Plancoët Junior + 10
04 Claisse Edouard Crabbé-Dstny Juniors + 19
05 Goszczurny Patryk JEGG-DJR Academy U19 + 19
06 Molenaar Ko Goudenbod-Parkhotel Development Team + 01:09
07 Larsson Linus Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:14
08 Bouquet Axel Lepelley Electricité U19 + 01:15
09 Remijn Senna Acrog-Tormans U19 + 01:25
10 Zomermaand Jurgen Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:37
11 Basset Antoine V.C.Pays de Loudéac U19 + 01:48
12 Menanteau Lucas U19 Vendée Piveteau Bois + 01:57
13 Van Kerckhove Matisse Crabbé-Dstny Juniors + 02:13
14 Scheldeman Xander Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 02:16
15 Moretti Renzo JEGG-DJR Academy U19 + 02:33
16 Rooni Ron Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 02:33
17 Quint Antoine WSV de Peddelaars U19 + 02:38
18 Alexandre Arthur Argenteuil Cyclisme Junior + 02:40
19 Van Den Broek Axel Acrog-Tormans U19 + 02:45
20 Verstraete Jenthe Crabbé-Dstny Juniors + 02:53
21 Vaugrenard Jules Veloce Vannetais U19 + 02:54
22 Simon Jules Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 03:10
23 Herbreteau Victor U.C.Cholet 49 Juniors + 03:17
24 Weierink Jelle Goudenbod-Parkhotel Development Team + 03:18
25 Breton Kylian Team Sarthe Juniors + 04:39
26 Rouinsard Felix CD 35 + 05:02
27 Streif Noah USA Juniors + 05:12
28 Thierry Paul OC Locminé + 05:52
29 Hermans Cas Crabbé-Dstny Juniors + 06:30
30 Mullen Joseph Zappi Junior Race Team + 06:41
31 Roller Gustav Acrog-Tormans U19 + 07:03
32 Trigodet-Boëdec Nominoë CD 44 + 07:04
33 Astolfi Flavio JEGG-DJR Academy U19 + 07:11
34 Bosmans Wout Acrog-Tormans U19 + 07:21
35 de Roos Mads WSV de Peddelaars U19 + 07:32
36 van der Veken Luca Willebrord Wil Vooruit Juniors + 08:07
37 Valerio Diego Phénix Cycling Team U19 + 08:08
38 Nijst Michiel Crabbé-Dstny Juniors + 08:40
39 Hawker Finlay Zappi Junior Race Team + 09:19
40 Sparfel Aubin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 09:34
41 Vries Lukas Goudenbod-Parkhotel Development Team + 10:48
42 Brissaire Alix U19 Indre Fenioux + 12:02
43 Geffroy Gabin OC Locminé + 12:05
44 Reenders Arne WSV de Peddelaars U19 + 12:24
45 Wijma Niels Grinta Regional Team Noord + 12:25
46 Edmonds Enzo USA Juniors + 13:01
47 Raby Charly U19 Vendée Piveteau Bois + 13:15
48 Watkins-Wilson Joe Zappi Junior Race Team + 13:46
49 Riley Mackenzie Zappi Junior Race Team + 13:51
50 Allain Baptiste OC Locminé + 13:58
51 Le Cann Loick SCO Cyclisme Angers Junior + 13:59
52 Georges Antoine Mixte De Broceliande + 14:17
53 Coudiere Cantin Timothée Guidon Machecoul + 14:20
54 Adaszak Ksawery Watersley R+D Road Team + 14:36
55 Royer Luc Mixte De Broceliande + 14:46
56 Ruesche Soan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 15:22
57 Van Zeeland Louis Grinta Regional Team Noord + 15:30
58 Smit Stan Goudenbod-Parkhotel Development Team + 15:53
59 Sagnier Karl U19 Indre Fenioux + 16:00
60 Chauvat Loevan U.C.Cholet 49 Juniors + 16:04
61 Juracich Ben USA Juniors + 16:14
62 Seguin Gabriel CC Plancoët Junior + 16:34
63 Le Goff Hugo CD 35 + 17:20
64 van der Molen Rik Grinta Regional Team Noord + 17:22
65 Pichot Donovan Team Sarthe Juniors + 18:36
66 Wouda Pieter WV de Ijsselstreek U19 + 18:42
67 Ravaleu Ivann V.C.Pays de Loudéac U19 + 18:56
68 Corbel Ronan CC Plancoët Junior + 19:24
69 Doltaire Alex Veloce Vannetais U19 + 19:38
70 Beucher Noa Team Mayenne U19 + 20:01
71 O'Brien Fabian Zappi Junior Race Team + 20:24
72 Magnusson Gustav Svealand Cycling Team U19 + 20:33
73 Blanc Gustave JEGG-DJR Academy U19 + 21:02
74 Lecoq Baptiste Lepelley Electricité U19 + 21:02
75 Jouanolle Maël Mixte De Broceliande + 21:04
76 Piquet Dorian CC Plancoët Junior + 21:06
77 Mestre Guilherme Willebrord Wil Vooruit Juniors + 21:13
78 Drouet Jules CD Cotes D'Armor + 21:25
79 Chardon Johan U19 Vendée Piveteau Bois + 21:54
80 Kerouedan Quentin OC Locminé + 22:50
81 Gueguen Mattéo Team Sportbreizh Armor-Lux U19 + 23:56
82 Lerouge Numa Team Sarthe Juniors + 23:59
83 Berthelemy Edgard Argenteuil Cyclisme Junior + 24:05
84 Perraudeau Ronan U19 Vendée Piveteau Bois + 24:12
85 Herpin Sohan Lepelley Electricité U19 + 24:50
86 Murphy Conor Academy Région Sud p/b Giant + 25:44
87 Le Guilloux Evan OC Locminé + 26:28
88 van Keulen Wessel WV de Ijsselstreek U19 + 26:30
89 Hernandez-Reilhé Jan Team CIC UC Nantes - Atlantique U19 + 29:50
90 Foucoin Owen Team Mayenne U19 + 30:19
91 Andrade Beduneau Inassio U.C.Cholet 49 Juniors + 33:44
92 Tammepuu Riko Academy Région Sud p/b Giant + 40:03
93 Pierron Julien Phénix Cycling Team U19 + 42:31
94 Posnic Dorian Mixte De Broceliande + 44:20
95 Lesueur Enzo Lepelley Electricité U19 + 45:50
96 Bauer Martin Phénix Cycling Team U19 + 46:49
DNF Menard Alexis CD 35
DNF Nicolas Arthur CD 35
DNF Ponchart Baptiste CD 35
DNF Dumas Leny CD 44
DNF Jamin Victor CD 44
DNF Leclerc Louis CD 44
DNF Mahé Arthur CD 44
DNF Dervily Romain CD Cotes D'Armor
DNF Hernot Lomick CD Cotes D'Armor
DNF Le Carluer Malo CD Cotes D'Armor
DNF Thoreton Johan CD Cotes D'Armor
DNF van der Wal Sven Grinta Regional Team Noord
DNF Vlagsma Twan Grinta Regional Team Noord
DNF Cormerais Maxime Guidon Machecoul
DNF Ferré Mattéo Guidon Machecoul
DNF Lavat Thibaut Guidon Machecoul
DNF Ryo Titouan Guidon Machecoul
DNF Quelleuc Lucas Mixte De Broceliande
DNF Cherbonnel Antonin Team Mayenne U19
DNF Prod'Homme Matthieu Team Mayenne U19
DNF Vallee Matteo Team Mayenne U19
DNF Engel Otis USA Juniors
DNF Matossian Sevane Academy Région Sud p/b Giant
DNF Place Adrien Academy Région Sud p/b Giant
DNF Rocchi Sloan Academy Région Sud p/b Giant
DNF Capelle Antoine Argenteuil Cyclisme Junior
DNF Levasseur Arthur Argenteuil Cyclisme Junior
DNF Nominé Gabriel Argenteuil Cyclisme Junior
DNF Rouxel Thomas CC Plancoët Junior
DNF Chaleil Louis Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team
DNF Vassal Theophile Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team
DNF Solen Keije Goudenbod-Parkhotel Development Team
DNF Tutty Cal JEGG-DJR Academy U19
DNF Lempereur Paul Lepelley Electricité U19
DNF Bantquin Jules Phénix Cycling Team U19
DNF Laurent Kyrio Phénix Cycling Team U19
DNF Eluard Benjamin SCO Cyclisme Angers Junior
DNF Sille Alexandre SCO Cyclisme Angers Junior
DNF Tezenas Thomas SCO Cyclisme Angers Junior
DNF Ekman Vilmer Svealand Cycling Team U19
DNF Hedeås Victor Svealand Cycling Team U19
DNF Karlsson Anton Svealand Cycling Team U19
DNF Mellby Joel Svealand Cycling Team U19
DNF Presse Gaspard Team CIC UC Nantes - Atlantique U19
DNF Thieulent Theo Team CIC UC Nantes - Atlantique U19
DNF Cogen Lucas Team Côte de Granit Rose Junior
DNF Jiquel Joan Team Côte de Granit Rose Junior
DNF Le Coz Marin Team Côte de Granit Rose Junior
DNF Le Merrer Pierre Team Côte de Granit Rose Junior
DNF Quere Elian Team Côte de Granit Rose Junior
DNF Hebe Clement Team Sarthe Juniors
DNF Lesieur Theo Team Sarthe Juniors
DNF Le Gall Ibann Team Sportbreizh Armor-Lux U19
DNF Le Her Julian Team Sportbreizh Armor-Lux U19
DNF Roué Loan Team Sportbreizh Armor-Lux U19
DNF Stricot Enzo Team Sportbreizh Armor-Lux U19
DNF Bouffandeau Nathan U.C.Cholet 49 Juniors
DNF Ysabelle Androuin Enzo U.C.Cholet 49 Juniors
DNF Chausse Valentin U19 Indre Fenioux
DNF Hervé Romuald U19 Indre Fenioux
DNF Mellot Emilien U19 Indre Fenioux
DNF Grellier Noa U19 Vendée Piveteau Bois
DNF Barré William V.C.Pays de Loudéac U19
DNF Cordelier Pierre V.C.Pays de Loudéac U19
DNF Denieul Augustin V.C.Pays de Loudéac U19
DNF Cottais Nathan Veloce Vannetais U19
DNF Le Galudec Augustin Veloce Vannetais U19
DNF Richard Gabin Veloce Vannetais U19
DNF George Luca Watersley R+D Road Team
DNF Inglis Toby Watersley R+D Road Team
DNF Pirinen Miko Watersley R+D Road Team
DNF Strejcek Adam Watersley R+D Road Team
DNF Zijlstra Youri Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Weening Tsijsse WSV de Peddelaars U19
DNF Westbreke Tiem WSV de Peddelaars U19
DNF Fiering Jens WV de Ijsselstreek U19
DNF van de Streek Hidde WV de Ijsselstreek U19
DNF Veenis Vigo WV de Ijsselstreek U19

Bilgi