Visit South Aegean Islands Tour

UCI, Etaplı yarış, 1. Etap, 2.Mart 2024, Greece

Etap GK Genç Dağlık Sprint Takım

DoB?
Poz. Bisikletçi TakımUCI Zaman
1 Drege AndreTeam Coop-Repsol 7 04:20:47
2 Negrente MattiaAstana Qazaqstan Development Team 3 + 00
3 Froner AxelGiant Store Assen - NWVG 1 + 00
4 Laptev SaveliiAstana Qazaqstan Development Team + 00
5 Rüegg LukasTeam Vorarlberg + 00
6 Stehli FelixTeam Vorarlberg + 00
7 Felton QuinnAevolo + 00
8 Dahl Gustav FrederikAirtox-Carl Ras + 00
9 Dina MartonATT Investments + 00
10 Boúglas GeorgiosGreece + 00
11 Fjellheim HenrikNCF Region Øst + 00
12 Harasim Mihnea-AlexandruTeam Skyline + 00
13 Larsen Sebastian RoblesNCF Region Øst + 00
14 Kovac SamuelDukla Banská Bystrica + 00
15 Toneatti DavideAstana Qazaqstan Development Team + 00
16 Sandstad Halvor UtengenTeam Coop-Repsol + 00
17 Kagevi CarlTeam IBT-Tripeak + 00
18 Sek IgorKujawy Pomorze Cycling Team + 00
19 Hjemsæter OlavNCF Region Øst + 00
20 Mackie EwanSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 00
21 Wang GustavAirtox-Carl Ras + 00
22 Lewis AdamTeam Skyline + 00
23 Paterson AdenGiant Store Assen - NWVG + 08
24 Karl Adam KristofEpronex-Hungary Cycling Team + 14
25 Arvai KristofEpronex-Hungary Cycling Team + 16
26 Morell Noah BorgenTeam IBT-Tripeak + 16
27 Remkhe AndreyAstana Qazaqstan Development Team + 18
28 Posnic Louis MarieTeam Novo Nordisk Development + 18
29 McDunphy ConnTeam Skyline + 18
30 Wienke BrooksAevolo + 18
31 Hlady GavinAevolo + 18
32 Turek DanielATT Investments + 18
33 Hansen Alexander ArntAirtox-Carl Ras + 23
34 Walters RedXSpeed United Continental + 25
35 Latkowski DawidKujawy Pomorze Cycling Team + 25
36 Wlodarczyk IgorKujawy Pomorze Cycling Team + 25
37 Koster AdneGiant Store Assen - NWVG + 25
38 Ravnøy JohanTeam Coop-Repsol + 25
39 Lopez de San Roman IanAevolo + 29
40 Pronskiy DaniilVino SKO Team + 29
41 Holther TrymNCF Region Øst + 32
42 Dunar DominikDukla Banská Bystrica + 34
43 Vanicek SimonATT Investments + 35
44 Lydic AndrewSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 35
45 Reha FilipATT Investments + 44
46 Schuran MichalATT Investments + 46
47 Meiler LukasTeam Vorarlberg + 46
48 Muller AntonTeam Novo Nordisk Development + 53
49 Ilias PeriklisGreece + 53
50 Christian SeanAevolo + 01:10
51 Stocek MatusATT Investments + 01:10
52 Killy JonahXSpeed United Continental + 01:20
53 Janssen ChristophXSpeed United Continental + 01:20
54 Stüssi ColinTeam Vorarlberg + 01:22
55 Petrus JiriATT Investments + 01:51
56 Fougner Eivind BroholtTeam Coop-Repsol + 01:51
57 Wæhre MagnusTeam Coop-Repsol + 01:51
58 Rosenlund StianAirtox-Carl Ras + 01:51
59 Dreßler LucaTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank + 02:00
60 Rovder PavolDukla Banská Bystrica + 02:00
61 Remkhi RudolfAstana Qazaqstan Development Team + 02:05
62 McDonald BrodyAevolo + 02:16
63 Benz PirminTeam Vorarlberg + 02:16
64 Vinokurov NicolasAstana Qazaqstan Development Team + 02:44
65 Walker MaxAstana Qazaqstan Development Team + 02:58
66 Hawkings InigoSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 03:56
67 Wünstel FabianTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank + 03:56
68 Kasko DavidDukla Banská Bystrica + 04:04
69 Durrant-Whyte AlexEuroCyclingTrips-Yoeleo + 04:19
70 Goodfellow WilliamEuroCyclingTrips-Yoeleo + 04:21
71 Peyroton-Dartet ThomasEuroCyclingTrips-Yoeleo + 05:00
72 Wattelle CélestinTeam Novo Nordisk Development + 05:09
73 Colladon JacopoTeam Novo Nordisk Development + 05:09
74 Koutounis AristeidisRodilios Cycling Team + 05:09
75 Koster BjornGiant Store Assen - NWVG + 05:09
76 Dahlblom AckeTeam IBT-Tripeak + 05:09
77 Davarias IoannisGreece + 05:17
78 Williamson MaxSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 05:17
79 Turmon ChazTeam Skyline + 05:18
80 Shipley GabrielAevolo + 05:19
81 Hansen Peter AsbjørnTeam IBT-Tripeak + 05:19
82 Hugger JanTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank + 05:19
83 Abt CedricTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank + 05:19
84 Nagengast JuulGiant Store Assen - NWVG + 05:24
85 Holm AlbertAirtox-Carl Ras + 05:24
86 Hoza DenisDukla Banská Bystrica + 05:24
87 Sørensen Frederik BjørnAirtox-Carl Ras + 05:24
88 Feldmann KarstenTeam Coop-Repsol + 05:24
89 Tuka SamuelDukla Banská Bystrica + 05:24
90 Amann DominikTeam Vorarlberg + 05:24
91 Moutsios MartinosGreece + 05:24
92 Konkin MaximVino SKO Team + 06:49
93 Sørbø MagnusTeam Coop-Repsol + 06:53
94 Hundt August BirkTeam IBT-Tripeak + 06:57
95 Keogh CianTeam Skyline + 06:58
96 Gonçalves BernardoXSpeed United Continental + 06:58
97 Barta MartinTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank + 07:01
98 Orosz GergelyEpronex-Hungary Cycling Team + 07:01
99 Szarka GergelyEpronex-Hungary Cycling Team + 07:08
100 Shtein IoganVino SKO Team + 07:14
101 Koltunov VladimirVino SKO Team + 07:14
102 Drouin DavidEuroCyclingTrips-Yoeleo + 10:13
103 Flanagan LiamTeam Skyline + 10:16
104 Brown JoshuaTeam Novo Nordisk Development + 10:16
105 Kaczorowski FranciszekKujawy Pomorze Cycling Team + 10:34
106 Godts KobeTeam Novo Nordisk Development + 10:34
107 Vaganov AlexeyVino SKO Team + 10:34
108 Inkster EricXSpeed United Continental + 10:34
109 Wisniewski SzymonKujawy Pomorze Cycling Team + 10:34
110 Savvakis MichailRodilios Cycling Team + 10:34
111 Lychou ViktorTeam IBT-Tripeak + 10:34
112 Christopoulos-Heller PanagiotisXSpeed United Continental + 10:34
113 Mueller TajEuroCyclingTrips-Yoeleo + 10:34
114 Bluhm OscarAirtox-Carl Ras + 10:34
115 Gonczy GergoEpronex-Hungary Cycling Team + 10:34
116 Rozsa BalazsEpronex-Hungary Cycling Team + 10:34
117 Doyle LeoXSpeed United Continental + 10:34
118 Albrecht ToniTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank + 10:46
119 Dudek JakubKujawy Pomorze Cycling Team + 10:46
120 Riegler NikolasTeam Vorarlberg + 11:17
121 Pettersen Tim EdvardNCF Region Øst + 11:24
122 Knudsen Hjalte ThorTeam Novo Nordisk Development + 11:39
123 Del Grosso BodiGiant Store Assen - NWVG + 11:40
124 Bierkens TimEpronex-Hungary Cycling Team + 11:40
125 Brenner MauroTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank + 11:40
126 Torgersen SebastianNCF Region Øst + 13:56
127 Lutz-Atkinson HugoEuroCyclingTrips-Yoeleo + 20:40
128 Douzas DionisyosGreece + 21:05
129 Skylodimos ChristosGreece + 21:05
130 Parnham FraserSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 21:59
131 Snodden OliverSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 22:04
132 Vorobyev MatveyVino SKO Team + 22:13
133 Schulz MadsTeam IBT-Tripeak + 26:00
134 Kurek WiktorKujawy Pomorze Cycling Team + 26:00
135 Blas BlaydeEuroCyclingTrips-Yoeleo + 28:21
136 Logachev YegorVino SKO Team + 28:21
137 Papastamatakis KiriakosRodilios Cycling Team + 28:23
DNS Nagy SimonDukla Banská Bystrica
DNF Petras DimitriosRodilios Cycling Team
DNF Savvakis StamatiosRodilios Cycling Team
DNF Tsikouris TheodorosRodilios Cycling Team
DNF Whetter FelixSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
1 Drege AndreTeam Coop-Repsol04:20:36
2 Negrente MattiaAstana Qazaqstan Development Team+ 05
3 Froner AxelGiant Store Assen - NWVG+ 07
4 Laptev SaveliiAstana Qazaqstan Development Team+ 11
5 Rüegg LukasTeam Vorarlberg+ 11
6 Stehli FelixTeam Vorarlberg+ 11
7 Felton QuinnAevolo+ 11
8 Dahl Gustav FrederikAirtox-Carl Ras+ 11
9 Dina MartonATT Investments+ 11
10 Boúglas GeorgiosGreece+ 11
11 Fjellheim HenrikNCF Region Øst+ 11
12 Harasim Mihnea-AlexandruTeam Skyline+ 11
13 Larsen Sebastian RoblesNCF Region Øst+ 11
14 Kovac SamuelDukla Banská Bystrica+ 11
15 Toneatti DavideAstana Qazaqstan Development Team+ 11
16 Sandstad Halvor UtengenTeam Coop-Repsol+ 11
17 Kagevi CarlTeam IBT-Tripeak+ 11
18 Sek IgorKujawy Pomorze Cycling Team+ 11
19 Hjemsæter OlavNCF Region Øst+ 11
20 Mackie EwanSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching+ 11
21 Wang GustavAirtox-Carl Ras+ 11
22 Lewis AdamTeam Skyline+ 11
23 Paterson AdenGiant Store Assen - NWVG+ 19
24 Karl Adam KristofEpronex-Hungary Cycling Team+ 25
25 Arvai KristofEpronex-Hungary Cycling Team+ 27
26 Morell Noah BorgenTeam IBT-Tripeak+ 27
27 Remkhe AndreyAstana Qazaqstan Development Team+ 29
28 Posnic Louis MarieTeam Novo Nordisk Development+ 29
29 McDunphy ConnTeam Skyline+ 29
30 Wienke BrooksAevolo+ 29
31 Hlady GavinAevolo+ 29
32 Turek DanielATT Investments+ 29
33 Hansen Alexander ArntAirtox-Carl Ras+ 34
34 Walters RedXSpeed United Continental+ 36
35 Latkowski DawidKujawy Pomorze Cycling Team+ 36
36 Wlodarczyk IgorKujawy Pomorze Cycling Team+ 36
37 Koster AdneGiant Store Assen - NWVG+ 36
38 Ravnøy JohanTeam Coop-Repsol+ 36
39 Lopez de San Roman IanAevolo+ 40
40 Pronskiy DaniilVino SKO Team+ 40
41 Holther TrymNCF Region Øst+ 43
42 Dunar DominikDukla Banská Bystrica+ 45
43 Vanicek SimonATT Investments+ 46
44 Lydic AndrewSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching+ 46
45 Reha FilipATT Investments+ 55
46 Schuran MichalATT Investments+ 57
47 Meiler LukasTeam Vorarlberg+ 57
48 Muller AntonTeam Novo Nordisk Development+ 01:04
49 Ilias PeriklisGreece+ 01:04
50 Christian SeanAevolo+ 01:18
51 Stocek MatusATT Investments+ 01:20
52 Janssen ChristophXSpeed United Continental+ 01:31
53 Stüssi ColinTeam Vorarlberg+ 01:33
54 Killy JonahXSpeed United Continental+ 01:51
55 Petrus JiriATT Investments+ 02:02
56 Fougner Eivind BroholtTeam Coop-Repsol+ 02:02
57 Wæhre MagnusTeam Coop-Repsol+ 02:02
58 Rosenlund StianAirtox-Carl Ras+ 02:02
59 Dreßler LucaTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank+ 02:11
60 Rovder PavolDukla Banská Bystrica+ 02:11
61 Remkhi RudolfAstana Qazaqstan Development Team+ 02:16
62 McDonald BrodyAevolo+ 02:27
63 Benz PirminTeam Vorarlberg+ 02:27
64 Vinokurov NicolasAstana Qazaqstan Development Team+ 02:55
65 Walker MaxAstana Qazaqstan Development Team+ 03:09
66 Hawkings InigoSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching+ 04:07
67 Wünstel FabianTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank+ 04:07
68 Kasko DavidDukla Banská Bystrica+ 04:15
69 Durrant-Whyte AlexEuroCyclingTrips-Yoeleo+ 04:30
70 Goodfellow WilliamEuroCyclingTrips-Yoeleo+ 04:32
71 Peyroton-Dartet ThomasEuroCyclingTrips-Yoeleo+ 05:11
72 Wattelle CélestinTeam Novo Nordisk Development+ 05:20
73 Colladon JacopoTeam Novo Nordisk Development+ 05:20
74 Koutounis AristeidisRodilios Cycling Team+ 05:20
75 Koster BjornGiant Store Assen - NWVG+ 05:20
76 Dahlblom AckeTeam IBT-Tripeak+ 05:20
77 Turmon ChazTeam Skyline+ 05:27
78 Davarias IoannisGreece+ 05:28
79 Williamson MaxSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching+ 05:28
80 Shipley GabrielAevolo+ 05:30
81 Hansen Peter AsbjørnTeam IBT-Tripeak+ 05:30
82 Hugger JanTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank+ 05:30
83 Abt CedricTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank+ 05:30
84 Holm AlbertAirtox-Carl Ras+ 05:35
85 Hoza DenisDukla Banská Bystrica+ 05:35
86 Sørensen Frederik BjørnAirtox-Carl Ras+ 05:35
87 Feldmann KarstenTeam Coop-Repsol+ 05:35
88 Tuka SamuelDukla Banská Bystrica+ 05:35
89 Amann DominikTeam Vorarlberg+ 05:35
90 Moutsios MartinosGreece+ 05:35
91 Nagengast JuulGiant Store Assen - NWVG+ 05:55
92 Konkin MaximVino SKO Team+ 07:00
93 Sørbø MagnusTeam Coop-Repsol+ 07:04
94 Hundt August BirkTeam IBT-Tripeak+ 07:08
95 Keogh CianTeam Skyline+ 07:09
96 Gonçalves BernardoXSpeed United Continental+ 07:09
97 Barta MartinTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank+ 07:12
98 Orosz GergelyEpronex-Hungary Cycling Team+ 07:12
99 Szarka GergelyEpronex-Hungary Cycling Team+ 07:19
100 Shtein IoganVino SKO Team+ 07:22
101 Koltunov VladimirVino SKO Team+ 07:25
102 Drouin DavidEuroCyclingTrips-Yoeleo+ 10:24
103 Flanagan LiamTeam Skyline+ 10:27
104 Brown JoshuaTeam Novo Nordisk Development+ 10:27
105 Kaczorowski FranciszekKujawy Pomorze Cycling Team+ 10:45
106 Vaganov AlexeyVino SKO Team+ 10:45
107 Inkster EricXSpeed United Continental+ 10:45
108 Wisniewski SzymonKujawy Pomorze Cycling Team+ 10:45
109 Savvakis MichailRodilios Cycling Team+ 10:45
110 Lychou ViktorTeam IBT-Tripeak+ 10:45
111 Christopoulos-Heller PanagiotisXSpeed United Continental+ 10:45
112 Mueller TajEuroCyclingTrips-Yoeleo+ 10:45
113 Bluhm OscarAirtox-Carl Ras+ 10:45
114 Gonczy GergoEpronex-Hungary Cycling Team+ 10:45
115 Rozsa BalazsEpronex-Hungary Cycling Team+ 10:45
116 Doyle LeoXSpeed United Continental+ 10:45
117 Albrecht ToniTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank+ 10:57
118 Dudek JakubKujawy Pomorze Cycling Team+ 10:57
119 Godts KobeTeam Novo Nordisk Development+ 11:05
120 Riegler NikolasTeam Vorarlberg+ 11:28
121 Pettersen Tim EdvardNCF Region Øst+ 11:33
122 Knudsen Hjalte ThorTeam Novo Nordisk Development+ 11:50
123 Del Grosso BodiGiant Store Assen - NWVG+ 11:51
124 Bierkens TimEpronex-Hungary Cycling Team+ 11:51
125 Brenner MauroTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank+ 11:51
126 Torgersen SebastianNCF Region Øst+ 14:07
127 Lutz-Atkinson HugoEuroCyclingTrips-Yoeleo+ 20:51
128 Douzas DionisyosGreece+ 21:16
129 Skylodimos ChristosGreece+ 21:16
130 Parnham FraserSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching+ 22:10
131 Snodden OliverSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching+ 22:15
132 Vorobyev MatveyVino SKO Team+ 22:24
133 Schulz MadsTeam IBT-Tripeak+ 26:11
134 Kurek WiktorKujawy Pomorze Cycling Team+ 26:11
135 Blas BlaydeEuroCyclingTrips-Yoeleo+ 28:32
136 Logachev YegorVino SKO Team+ 28:32
137 Papastamatakis KiriakosRodilios Cycling Team+ 28:34
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
1 Negrente MattiaAstana Qazaqstan Development Team 04:20:41
2 Laptev SaveliiAstana Qazaqstan Development Team + 06
3 Felton QuinnAevolo + 06
4 Harasim Mihnea-AlexandruTeam Skyline + 06
5 Larsen Sebastian RoblesNCF Region Øst + 06
6 Kovac SamuelDukla Banská Bystrica + 06
7 Sandstad Halvor UtengenTeam Coop-Repsol + 06
8 Kagevi CarlTeam IBT-Tripeak + 06
9 Sek IgorKujawy Pomorze Cycling Team + 06
10 Mackie EwanSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 06
11 Wang GustavAirtox-Carl Ras + 06
12 Arvai KristofEpronex-Hungary Cycling Team + 22
13 Morell Noah BorgenTeam IBT-Tripeak + 22
14 Remkhe AndreyAstana Qazaqstan Development Team + 24
15 Posnic Louis MarieTeam Novo Nordisk Development + 24
16 Wienke BrooksAevolo + 24
17 Hlady GavinAevolo + 24
18 Hansen Alexander ArntAirtox-Carl Ras + 29
19 Latkowski DawidKujawy Pomorze Cycling Team + 31
20 Wlodarczyk IgorKujawy Pomorze Cycling Team + 31
21 Ravnøy JohanTeam Coop-Repsol + 31
22 Lopez de San Roman IanAevolo + 35
23 Holther TrymNCF Region Øst + 38
24 Dunar DominikDukla Banská Bystrica + 40
25 Lydic AndrewSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 41
26 Christian SeanAevolo + 01:13
27 Killy JonahXSpeed United Continental + 01:46
28 Fougner Eivind BroholtTeam Coop-Repsol + 01:57
29 Wæhre MagnusTeam Coop-Repsol + 01:57
30 Rosenlund StianAirtox-Carl Ras + 01:57
31 Dreßler LucaTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank + 02:06
32 Remkhi RudolfAstana Qazaqstan Development Team + 02:11
33 McDonald BrodyAevolo + 02:22
34 Vinokurov NicolasAstana Qazaqstan Development Team + 02:50
35 Wünstel FabianTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank + 04:02
36 Wattelle CélestinTeam Novo Nordisk Development + 05:15
37 Colladon JacopoTeam Novo Nordisk Development + 05:15
38 Koutounis AristeidisRodilios Cycling Team + 05:15
39 Koster BjornGiant Store Assen - NWVG + 05:15
40 Dahlblom AckeTeam IBT-Tripeak + 05:15
41 Davarias IoannisGreece + 05:23
42 Shipley GabrielAevolo + 05:25
43 Hansen Peter AsbjørnTeam IBT-Tripeak + 05:25
44 Abt CedricTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank + 05:25
45 Holm AlbertAirtox-Carl Ras + 05:30
46 Hoza DenisDukla Banská Bystrica + 05:30
47 Sørensen Frederik BjørnAirtox-Carl Ras + 05:30
48 Feldmann KarstenTeam Coop-Repsol + 05:30
49 Tuka SamuelDukla Banská Bystrica + 05:30
50 Nagengast JuulGiant Store Assen - NWVG + 05:50
51 Konkin MaximVino SKO Team + 06:55
52 Sørbø MagnusTeam Coop-Repsol + 06:59
53 Hundt August BirkTeam IBT-Tripeak + 07:03
54 Barta MartinTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank + 07:07
55 Koltunov VladimirVino SKO Team + 07:20
56 Brown JoshuaTeam Novo Nordisk Development + 10:22
57 Kaczorowski FranciszekKujawy Pomorze Cycling Team + 10:40
58 Vaganov AlexeyVino SKO Team + 10:40
59 Wisniewski SzymonKujawy Pomorze Cycling Team + 10:40
60 Savvakis MichailRodilios Cycling Team + 10:40
61 Bluhm OscarAirtox-Carl Ras + 10:40
62 Albrecht ToniTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank + 10:52
63 Dudek JakubKujawy Pomorze Cycling Team + 10:52
64 Godts KobeTeam Novo Nordisk Development + 11:00
65 Pettersen Tim EdvardNCF Region Øst + 11:28
66 Knudsen Hjalte ThorTeam Novo Nordisk Development + 11:45
67 Brenner MauroTeam Lotto-Kern Haus PSD Bank + 11:46
68 Lutz-Atkinson HugoEuroCyclingTrips-Yoeleo + 20:46
69 Douzas DionisyosGreece + 21:11
70 Parnham FraserSn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 22:05
71 Vorobyev MatveyVino SKO Team + 22:19
72 Schulz MadsTeam IBT-Tripeak + 26:06
73 Kurek WiktorKujawy Pomorze Cycling Team + 26:06
74 Blas BlaydeEuroCyclingTrips-Yoeleo + 28:27
75 Logachev YegorVino SKO Team + 28:27
Poz. Bisikletçi Takım Puan
1 McDunphy ConnTeam Skyline 8
2 Fjellheim HenrikNCF Region Øst 5
3 Holther TrymNCF Region Øst 4
4 Fougner Eivind BroholtTeam Coop-Repsol 1
Poz. Bisikletçi Takım Puan
1 Christian SeanAevolo 5
2 Shtein IoganVino SKO Team 5
3 Turmon ChazTeam Skyline 3
4 Pettersen Tim EdvardNCF Region Øst 3
5 Drege AndreTeam Coop-Repsol 1
6 Stocek MatusATT Investments 1
Poz. Takım Zaman
1 Astana Qazaqstan Development Team 13:02:21
2 NCF Region Øst + 00
3 Team Skyline + 18
4 Airtox-Carl Ras + 23
5 Team Coop-Repsol + 25
6 Giant Store Assen - NWVG + 33
7 Aevolo + 36
8 Team Vorarlberg + 46
9 Kujawy Pomorze Cycling Team + 50
10 ATT Investments + 53
11 Dukla Banská Bystrica + 02:34
12 XSpeed United Continental + 03:25
13 Sn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 04:31
14 Team IBT-Tripeak + 05:25
15 Greece + 06:10
16 Team Novo Nordisk Development + 06:20
17 Epronex-Hungary Cycling Team + 07:31
18 Team Lotto-Kern Haus PSD Bank + 11:15
19 EuroCyclingTrips-Yoeleo + 13:40
20 Vino SKO Team + 14:32
21 Rodilios Cycling Team + 44:06

Bilgi