Liege-Bastogne-Liege Juniors

UCI Genç, Tek-günlük yarış, 4. Mayıs 2024, Belgium

Sonuçlar

DoB?
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 Seixas Paul Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team 03:16:58
02 Dijkman Daan Willebrord Wil Vooruit Juniors + 09
03 Verstraete Jenthe Crabbé-Dstny Juniors + 16
04 Sparfel Aubin Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 17
05 Holmes Wil Academy Région Sud p/b Giant + 17
06 Rowe Elliot Fensham Howes Junior Race Team + 17
07 Boarer Ollie Tofauti Everyone Active + 17
08 Hemeryck Wout CT Luc Wallays-Jonge Renners + 17
09 Van den Meerssche Lomme Mix 1 + 24
10 van Os Liam WV Westland Wil Vooruit U19 + 26
11 Grindley Seb Fensham Howes Junior Race Team + 26
12 Nijs Milan GMS CT Glabbeek + 27
13 Peace Matthew Tofauti Everyone Active + 27
14 Wuyts Arno Brain² Olympia Tienen + 27
15 Cosgrove Joe Fensham Howes Junior Race Team + 27
16 De Clercq Matthijs Crabbé-Dstny Juniors + 29
17 Boussemaere Louic Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 37
18 Hinds Max Fensham Howes Junior Race Team + 55
19 Westbroek Collin WV Westland Wil Vooruit U19 + 01:24
20 Vanden Eynde Mats Acrog-Tormans U19 + 01:27
21 Sonck Axl Wielerclub Onder Ons Parike + 01:28
22 Coleman Sam A.S.Villemur U19 + 01:28
23 Hannes Kamiel Acrog-Tormans U19 + 01:28
24 Tarling Finlay Willebrord Wil Vooruit Juniors + 01:28
25 Deweerd Celian Wielerclub Onder Ons Parike + 01:42
26 van den Boer Arthur AA Drink Young Lions + 03:34
27 Daix Guillaume Sprint 2000 Charleroi + 03:34
28 Schut Robbe Academy Région Sud p/b Giant + 03:36
29 Verbeeck Tuur Brain² Olympia Tienen + 03:38
30 De Smeyter Cas Isorex Cycling Team + 03:39
31 Titeux Germain Sprint 2000 Charleroi + 03:39
32 Depraetere Gust CT Luc Wallays-Jonge Renners + 03:39
33 Louagie Matti Mix 1 + 03:39
34 Greenwell Samuel GMS CT Glabbeek + 03:39
35 Cappon Staf CT Luc Wallays-Jonge Renners + 03:43
36 Murphy Conor Academy Région Sud p/b Giant + 03:44
37 Bijlsma Sjoerd Willebrord Wil Vooruit Juniors + 03:44
38 Stewart Jamie Tofauti Everyone Active + 03:44
39 Sigalas Brewen U19 Indre Fenioux + 03:44
40 Van Goidsenhoven Wannes GMS CT Glabbeek + 03:51
41 Presson Jules Olympique Grande-Synthe U19 + 03:55
42 Guichard Carter Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 03:57
43 Gabez Dany Sprint 2000 Charleroi + 04:03
44 Bastin Nicolas Sprint 2000 Charleroi + 04:10
45 Attolini Luca Mario de Cecco Logistica Ambientale + 04:25
46 Brissaire Alix U19 Indre Fenioux + 05:05
47 Weigelt Mikkel Team VIFRA Kvickly Odder + 05:10
48 Lacroix Simon Team Avesnois Junior + 05:16
49 Danklof Bram WV Westland Wil Vooruit U19 + 05:18
50 Roeling Kaj WV Westland Wil Vooruit U19 + 05:25
51 Schalk Rens Willebrord Wil Vooruit Juniors + 05:47
52 Marx Louis Crabbé-Dstny Juniors + 05:47
53 Gravelle Rory Decathlon AG2R La Mondiale U19 Team + 05:47
54 Dawson Oliver Fensham Howes Junior Race Team + 05:47
55 Astolfi Flavio Luxembourg + 05:47
56 Verbrugge Jasper Acrog-Tormans U19 + 05:47
57 Bufton Max Tofauti Everyone Active + 05:47
58 Lang Yannis Luxembourg + 05:47
59 Jackson Seth Willebrord Wil Vooruit Juniors + 05:47
60 Vanspeybrouck Emile CT Luc Wallays-Jonge Renners + 05:47
61 Luyten Jarno Crabbé-Dstny Juniors + 05:47
62 Cardijn Jorre GMS CT Glabbeek + 05:54
63 Debeaussaert Michiel CT Luc Wallays-Jonge Renners + 05:54
64 Dhondt Arne Wielerclub Onder Ons Parike + 05:54
65 De Neef Jennes Brain² Olympia Tienen + 05:54
66 Severijns Robbe Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 05:54
67 Luiten Teis Mix 1 + 05:54
68 Mochizuki Ren Academy Région Sud p/b Giant + 05:54
69 Cheminant Steven Olympique Grande-Synthe U19 + 05:54
70 Van Hove Sebbe Sport en Steun-Leopoldsburg U19 + 06:01
71 Lejeune Aurelien Crabbé-Dstny Juniors + 06:01
72 van den Berg Jonathan WV Westland Wil Vooruit U19 + 06:06
73 Peeters Thor Wielerclub Onder Ons Parike + 06:06
74 Gheselle Warre Isorex Cycling Team + 06:06
75 Dick Ahron Academy Région Sud p/b Giant + 06:09
76 Van Speybroeck Yoni Isorex Cycling Team + 06:13
77 Deram Stan Mix 1 + 06:17
78 Van Stappen Lars Isorex Cycling Team + 06:17
79 Barez Nathan Olympique Grande-Synthe U19 + 06:18
80 Schoofs Jasper Acrog-Tormans U19 + 06:20
81 Jackson Joshua Tofauti Everyone Active + 06:20
82 Nijst Michiel Crabbé-Dstny Juniors + 07:36
83 De Meester Oskar Wielerclub Onder Ons Parike + 08:13
84 Lemoine Mathis U19 Indre Fenioux + 08:13
85 De Jonghe Lucas Isorex Cycling Team + 08:16
86 Sansone Giuseppe Mario de Cecco Logistica Ambientale + 08:16
87 Verbiest Kobe Acrog-Tormans U19 + 08:22
88 Holsbeeks Benjamin Brain² Olympia Tienen + 08:22
89 Debakker Iben GMS CT Glabbeek + 08:24
90 Schepens Axel AA Drink Young Lions + 08:24
91 Commont Valentin Team Avesnois Junior + 08:31
92 Buonomo Vincenzo Mario de Cecco Logistica Ambientale + 08:32
93 Dony Simon Mix 2 + 08:35
94 Schmitz Lenn Luxembourg + 08:37
95 Bossaerts Senn AA Drink Young Lions + 08:42
96 Kets Gaspard Mix 2 + 08:50
DNF Flammang-Lies Jonah Luxembourg
DNF Noirhomme Arnaud Luxembourg
DNF Papi Lennox Luxembourg
DNF Van Tichelt Lennert Mix 1
DNF Verhulst Robbe Mix 1
DNF Colson Colyn Mix 2
DNF Laurent Kyrio Mix 2
DNF Meurant Guillaume Mix 2
DNF Voncken Valere Mix 2
DNF Calvet Mathis A.S.Villemur U19
DNF Durand-Tonnerre Baptiste A.S.Villemur U19
DNF Fontenay Jonas A.S.Villemur U19
DNF Massonnie Matteo A.S.Villemur U19
DNF Seven Rayan A.S.Villemur U19
DNF Aerts Senne AA Drink Young Lions
DNF Zimmermann Bern AA Drink Young Lions
DNF Matossian Sevane Academy Région Sud p/b Giant
DNF Hélin Jul Acrog-Tormans U19
DNF Cocquyt Mathijs Brain² Olympia Tienen
DNF Wagemakers Joppe Brain² Olympia Tienen
DNF Roose Elias CT Luc Wallays-Jonge Renners
DNF Bush Toby Fensham Howes Junior Race Team
DNF Christiaens Gilles GMS CT Glabbeek
DNF Coleman Vos Isorex Cycling Team
DNF Bagaglini Silvio Mario de Cecco Logistica Ambientale
DNF Coppola Luigi Pio Mario de Cecco Logistica Ambientale
DNF Rufo Andrea Mario de Cecco Logistica Ambientale
DNF Leclercq Mathis Olympique Grande-Synthe U19
DNF Marchelek Lilian Olympique Grande-Synthe U19
DNF Verhulst Axel Olympique Grande-Synthe U19
DNF Caeyers Stan Sport en Steun-Leopoldsburg U19
DNF Parthoens Arne Sport en Steun-Leopoldsburg U19
DNF Vanbrabant Matthias Sport en Steun-Leopoldsburg U19
DNF Cailleau Nathan Sprint 2000 Charleroi
DNF Munnix Tom Sprint 2000 Charleroi
DNF Evrard Pierre Team Avesnois Junior
DNF Millon Pierre Team Avesnois Junior
DNF Zakrewski Thomas Team Avesnois Junior
DNF Færch Tobias Team VIFRA Kvickly Odder
DNF Hansgaard Jensen Albert Team VIFRA Kvickly Odder
DNF Maxim Bastian Team VIFRA Kvickly Odder
DNF Nielsen Thor Vangsø Team VIFRA Kvickly Odder
DNF Skovgaard Villads Team VIFRA Kvickly Odder
DNF Gill Oliver Tofauti Everyone Active
DNF Bouchet Côme U19 Indre Fenioux
DNF Chausse Valentin U19 Indre Fenioux
DNF Sagnier Karl U19 Indre Fenioux
DNF Vanhuffel Matteo Wielerclub Onder Ons Parike
DNF Moreira Daniel Willebrord Wil Vooruit Juniors
DNF Potter Fitz WV Westland Wil Vooruit U19

Bilgi