Skoda Cup - Krasna Lipa

Amatör, 20. Nisan 2024, Czechia

Sonuçlar

DoB?
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 Otruba Jakub ATT Investments 03:33:54
02 Zahalka Matej Elkov-Kasper + 04
03 Kukrle Michael Team Felt-Felbermayr + 14
04 Toupalik Jakub Elkov-Kasper + 19
05 Reha Filip ATT Investments + 01:25
06 Pridal Tomas Elkov-Kasper + 01:34
07 Fiala Matyas ATT Investments + 03:12
08 Kalojiros Tomas Pierre Baguette Cycling + 03:12
09 Zahalka Stepan Mapei Merida Kankovsky + 05:53
10 Polak Matyas Lawi Junior Team + 06:02
11 Pöchacker Julian Team Felt-Felbermayr + 06:12
12 Kaspar Jan ATT Investments + 10:42
13 Dina Marton ATT Investments + 10:42
14 Riska Richard ATT Investments + 10:42
15 Wirtgen Tom Team Felt-Felbermayr + 11:09
16 Pitak Matej Mapei Merida Kankovsky + 11:09
17 Soukup Vojtech Tufo-Pardus Prostejov + 11:09
18 Bakus Tomas Cez Cyklo Team Tabor + 11:09
19 Prochazka Michal C.K.Pardubice + 11:09
20 Takacs Zsombor Team MBH Bank Colpack Ballan Juniors + 11:42
21 Pszczolarski Wojciech Tufo-Pardus Prostejov + 13:15
22 Vodrazka Vojtech C.K.Pardubice + 15:28
OOT Habermann Richard AC Sparta Praha
OOT Hezina Jan AC Sparta Praha
OOT Hladik Petr AC Sparta Praha
OOT Kohout Jaromír AC Sparta Praha
OOT Kohout Martin AC Sparta Praha
OOT Majdanics Marek AC Sparta Praha
OOT Mlejnek Daniel AC Sparta Praha
OOT Pospisil Jiri AC Sparta Praha
OOT Elbadri Jakub ACS Development
OOT Kobr Richard ACS Development
OOT Kobr Robert ACS Development
OOT Mayer Jakub ACS Development
OOT Rehor Jan ACS Development
OOT Silhavy Daniel ACS Development
OOT Neuman Dominik ATT Investments
OOT Petrus Jiri ATT Investments
OOT Schuran Michal ATT Investments
OOT Turek Daniel ATT Investments
OOT Vanicek Simon ATT Investments
OOT Lutter Eric Berliner TSC-Stevens Radteam
OOT Ballen Juan Esteban Bialini Gomola CCN
OOT Cardona Lopez Santiago Bialini Gomola CCN
OOT Hernandez Nicolas Bialini Gomola CCN
OOT Orjuela Daniel Felipe Bialini Gomola CCN
OOT Penagos Emanuel Bialini Gomola CCN
OOT Glanzner Dominik C.K.Pardubice
OOT Boros Michael Elkov-Kasper
OOT Kuba Jakub Elkov-Kasper
OOT Kubis Lukas Elkov-Kasper
OOT Mraz Daniel Elkov-Kasper
OOT Obdrzalek Tomas Elkov-Kasper
OOT Kudlinski Kamil GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
OOT Uryga Mateusz GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
OOT Waliniak Konrad GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
OOT Garbolinski Klaudiusz Luks Trojka Piaseczno
OOT Halicki Igor Novapor Speedbike Team
OOT Dalecky Stepan Pierre Baguette Cycling
OOT Liska Andrej Pierre Baguette Cycling
OOT Novak Tomas Pierre Baguette Cycling
OOT Skladan Samuel Pierre Baguette Cycling
OOT Voltr Martin Pierre Baguette Cycling
OOT Horyna Vlastimil Sportraces CT
OOT Miklosin Matyas Sportraces CT
OOT Brozyna Piotr Team Felt-Felbermayr
OOT Federspiel Daniel Team Felt-Felbermayr
OOT Hödlmoser Dominik Team Felt-Felbermayr
OOT Preyler David Tirol KTM Cycling Team
OOT Padelek Viktor TJ Favorit Brno
OOT Rotter Michal TJ Favorit Brno
OOT Vanicek Simon TJ Favorit Brno
OOT Koblizek Matyas Tufo-Pardus Prostejov
OOT Pokorny Ondrej Tufo-Pardus Prostejov
OOT Rafaj Martin Tufo-Pardus Prostejov
OOT Vavra Petr Tufo-Pardus Prostejov
OOT Januska David Unlimited Km Trading CZ
OOT Rosa Petr Ustecke Centrum C
DNS Krukowski Jan GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
DNS Geisler Maximilian Picardellics Velo Team Dresden
DNS Riman Jakub Pierre Baguette Cycling
DNS Dirnbauer Josef Team Felt-Felbermayr
DNS Krenek Adam TJ Favorit Brno
DNF Camrda Karel ATT Investments
DNF Stocek Matus ATT Investments
DNF Henao Casallas Lucas Bialini Gomola CCN
DNF Mazel Ondrej C.K.Pardubice
DNF Gadera Jan GKS Cartusia W Kartuzach Bike Atelier
DNF Hula Robert Integray L27 CT
DNF Fijak Jan Luks Trojka Piaseczno
DNF Miazga Jan Luks Trojka Piaseczno
DNF Vysocan Daniel Pierre Baguette Cycling
DNF Kerl Maximilian TJ Auto Skoda Mlada Boleslav
DNF Monti Alberto Carlo Ustecke Centrum C
DNF Sejstal Ondrej Ustecke Centrum C

Bilgi