Clasica San Marcos

Amatör, 2. Etap, 30.Nisan 2023, Guatemala

Etap

DoB?
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 Morales Esdras Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki 02:13:16
02 Toc Fredy Decorabaños - AC Quetzaltenango + 48
03 Vasquez Mardoqueo Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 52
04 Acosta Ruben Teo Copajebal Totonicapan + 53
05 Chumil Sergio Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 03:05
06 Bustos Cristian Ceramicas Castelli-ADD Xela + 03:07
07 Cubides Cristian Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 05:11
08 Sacor Bryan Ceramicas Castelli-ADD Xela + 05:11
09 Toc Gerson Decorabaños - AC Quetzaltenango + 10:00
10 Torres Edgar Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 10:00
11 Gonzalez Francisco Ceramicas Castelli-ADD Xela + 11:24
12 Chonay Wilson A.C.Chimaltenango + 11:26
13 Vasquez Adolfo Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 11:56
14 Boron Melvin Ceramicas Castelli-ADD Xela + 14:54
15 Ajquijay Nelson A.C.Chimaltenango + 14:58
16 Mendez Amilcar Ceramicas Castelli-ADD Xela + 17:16
17 Tuiz Victor Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 17:16
18 Ajpacaja Alfredo Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 17:16
19 Hernández Basilio Teo Copajebal Totonicapan + 17:16
20 Cali Wilder A.C.San Marcos-Acredicom + 18:30
21 Ramos Tony Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 20:53
22 Escobar Walter Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 20:53
23 Vicente William Ejercito de Guatemala + 21:00
24 Morales Pedro Pablo Ejercito de Guatemala + 21:00
25 Sam Henry Decorabaños - AC Quetzaltenango + 23:15
26 Yool Sanic Cristian A.C.Chimaltenango + 23:27
27 Cortez Jaime Teo Copajebal Totonicapan + 23:27
28 Ajcay William Team Cyclin-Linaflor Solola + 23:27
29 Roca Diego Taller y Distribuidoa Cyl + 25:31
30 Arreaga de León Rodrigo Rafael Fronterizos Huehue + 29:32
31 Monterroso Dorian Decorabaños - AC Quetzaltenango + 29:32
32 Farela Alex A.C.San Marcos-Acredicom + 30:12
33 Lopez Endi A.C.San Marcos-Acredicom + 30:12
34 Menchu Isaias Teo Copajebal Totonicapan + 30:12
35 Ajpacajá Sabino Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto + 30:31
36 Perez Cum Luis Raymundo CMaster-Xela + 32:24
37 Vasquez Jaime Teo Copajebal Totonicapan + 32:31
38 Mazate Erik A.C.Chimaltenango + 32:31
39 De la Roca Luis Fronterizos Huehue + 35:13
40 Ajtun Antony CMaster-Xela + 36:38
41 Velasquez Escobar Nery Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 36:49
42 Lopez Calderon Cesar Fronterizos Huehue + 37:41
43 Serech William A.C.Chimaltenango + 37:41
44 Tzoy Isandro Hino-One-La Red-Tigo-Suzuki + 37:41
45 Diaz Juan Ramon Fronterizos Huehue + 37:41
46 Ramos Roberto Ceramicas Castelli-ADD Xela + 38:41
47 Zamora Manuel Team Cyclin-Linaflor Solola + 39:07
48 Aguilar Juan CMaster-Xela + 39:07
49 Vasquez Emerson A.C.Huehuetenango + 41:15
50 Ordonez Hector Ejercito de Guatemala + 41:57
51 Diaz Ricardo Ejercito de Guatemala + 41:57
52 Queme Juan Diego CMaster-Xela + 44:00
53 Esquit Elmer Team Cyclin-Linaflor Solola + 44:17
DNS Velasquez Marvin Anselmo A.C.San Marcos-Acredicom
DNF Torres Sergio Fronterizos Huehue
DNF Guaran Fernando Ceramicas Castelli-ADD Xela
DNF Rios Brayan Ceramicas Castelli-ADD Xela
DNF Yac Julian Ejercito de Guatemala
DNF Ajpacajá Celso Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto
DNF Ajpacajá Santos Teo Copajebal Totonicapan
DNF Cano Gomez Luis A.C.Huehuetenango
DNF Maldonado Larry Team Cyclin-Linaflor Solola
DNF Coc Edwin A.C.Solola-Intercop
DNF Bixcul Chumil Jose Eduardo A.C.Solola-Intercop
DNF Valle Edy Teo Copajebal Totonicapan
DNF Popa Toc Raul CMaster-Xela
DNF Xiquita Brayan A.C.Solola-Intercop
DNF Rabinal German A.C.San Marcos-Acredicom
DNF Soto Cristhian T.D.Cyl.The Feet
DNF Xiloj Luis Enrique Teo Copajebal Totonicapan
DNF Toyom Ezequias Copeba-Muebles Madeca-Muni Toto
DNF Rodriguez Pablo Mario Adolfo A.C.San Marcos-Acredicom
DNF De La Roca Hernandez Diego Jose A.C.Huehuetenango
DNF Perez Wilman Fronterizos Huehue
DNF Menchu Jose CMaster-Xela
DNF Moran Randy Taller y Distribuidoa Cyl
DNF Sipac Pedro A.C.Solola-Intercop
DNF Gomez Rivas Jose Vidael A.C.Huehuetenango
DNF Galindo Ronald Agustin Fronterizos Huehue
DNF Pol Luis Angel CMaster-Xela
DNF Godoy Luis A.C.Solola-Intercop

Bilgi