Région Pays de la Loire Tour

UCI, Etaplı yarış, 4. Etap, 5.Nisan 2024, France

Etap GK Genç Puan Dağlık TakımUCI

DoB?
Poz. Bisikletçi TakımUCI Zaman
1 van den Berg MarijnEF Education-EasyPost 14 04:08:59
2 Cosnefroy BenoîtDecathlon AG2R La Mondiale Team 5 + 00
3 Venturini ClémentARKEA-B&B HOTELS 3 + 00
4 Hennequin PaulNice Métropole Côte d'Azur + 00
5 Delettre AlexandreSt Michel-Mavic-Auber 93 + 00
6 Van Boven LucaBingoal WB + 00
7 Dversnes FredrikUno-X Mobility + 00
8 Costiou EwenARKEA-B&B HOTELS + 03
9 Healy BenEF Education-EasyPost + 05
10 Dainese AlbertoTudor Pro Cycling Team + 37
11 Jeannière EmilienTotalEnergies + 37
12 Aberasturi JonEuskaltel-Euskadi + 37
13 Kopecky MatyasTeam Novo Nordisk + 37
14 Perez AnthonyCofidis + 37
15 Angulo AntonioBurgos-BH + 37
16 Galván FranciscoEquipo Kern Pharma + 37
17 Hermans BenCofidis + 37
18 Peyskens DimitriBingoal WB + 37
19 Danès LéoCIC U Nantes Atlantique + 37
20 Sbaragli KristianTeam corratec - Vini Fantini + 37
21 Elosegui IñigoEquipo Kern Pharma + 37
22 Bennett SamDecathlon AG2R La Mondiale Team + 37
23 Fuentes AngelBurgos-BH + 37
24 Le Berre MathisARKEA-B&B HOTELS + 42
25 Guillon CélestinVan Rysel-Roubaix + 42
26 Bisiaux LéoDecathlon AG2R La Mondiale Team + 42
27 Braz Afonso ClémentCIC U Nantes Atlantique + 42
28 Nerurkar LukasEF Education-EasyPost + 42
29 Isasa XabierEuskaltel-Euskadi + 47
30 Alleno ClémentBurgos-BH + 51
31 Simon JulienTotalEnergies + 56
32 Weiss FabianTudor Pro Cycling Team + 58
33 Watson SamGroupama-FDJ + 58
34 Kulset JohannesUno-X Mobility + 58
35 Matthys LoukaBingoal WB + 58
36 Ferron ValentinTotalEnergies + 01:03
37 Van Niekerk MorneSt Michel-Mavic-Auber 93 + 01:55
38 Leroux SamuelVan Rysel-Roubaix + 01:55
39 Vliegen LoicBingoal WB + 01:55
40 Cardis RomainSt Michel-Mavic-Auber 93 + 01:55
41 Stewart MarkTeam corratec - Vini Fantini + 01:55
42 Delbove JorisSt Michel-Mavic-Auber 93 + 02:59
43 Manzin LorrenzoTotalEnergies + 03:27
44 Zubeldia UnaiEuskaltel-Euskadi + 03:27
45 Girard DamienNice Métropole Côte d'Azur + 03:33
46 Rafferty DarrenEF Education-EasyPost + 05:38
47 Augé RonanGroupama-FDJ + 05:38
48 Ourselin PaulTotalEnergies + 05:38
49 Morin EmmanuelVan Rysel-Roubaix + 05:38
50 Vahtra NormanVan Rysel-Roubaix + 05:38
51 Peron AndreaTeam Novo Nordisk + 06:25
52 Froidevaux RobinTudor Pro Cycling Team + 06:25
53 Álvarez RodrigoBurgos-BH + 06:25
54 Boasson-Hagen EdvaldDecathlon AG2R La Mondiale Team + 06:25
55 Jaime AlexEquipo Kern Pharma + 06:25
56 Cabot JérémySt Michel-Mavic-Auber 93 + 06:25
57 Lopez de Abetxuko AndoniEuskaltel-Euskadi + 06:25
58 Tsarenko KyryloTeam corratec - Vini Fantini + 06:25
59 van der Tuuk DannyEquipo Kern Pharma + 06:25
60 Narbonne-Zuccarelli AxelNice Métropole Côte d'Azur + 06:25
61 Konijn AlexanderNice Métropole Côte d'Azur + 06:25
62 Plamondon RobinCIC U Nantes Atlantique + 06:25
63 Julien MatisseCIC U Nantes Atlantique + 06:25
64 Bevort Carl-FrederikUno-X Mobility + 06:45
65 Coquard BryanCofidis + 08:31
66 Ärm RaitVan Rysel-Roubaix + 08:53
67 Boúglas GeorgiosBurgos-BH + 08:53
68 Stöckli JanTeam corratec - Vini Fantini + 08:53
69 Alustiza NicolasEuskaltel-Euskadi + 08:53
70 Walls MatthewGroupama-FDJ + 11:13
71 Salby AlexanderBingoal WB + 11:13
72 Brand SamTeam Novo Nordisk + 11:13
73 Bonillo IkerEuskaltel-Euskadi + 11:13
74 Aznar HugoEquipo Kern Pharma + 11:13
75 Polga AntonioTeam Novo Nordisk + 11:13
76 Lozano DavidTeam Novo Nordisk + 11:13
77 Charrin AloïsTudor Pro Cycling Team + 11:13
78 Basset Pierre-HenryCIC U Nantes Atlantique + 11:13
79 Blikra ErlendUno-X Mobility + 14:14
80 Irvine DeclanTeam Novo Nordisk + 14:17
81 Zambelli SamueleTeam corratec - Vini Fantini + 14:21
82 Veistroffer BaptisteDecathlon AG2R La Mondiale Team + 14:43
83 Jackson GeorgeBurgos-BH + 14:43
84 Van Der Lee JardiEF Education-EasyPost + 14:53
DNF Dekker DavidARKEA-B&B HOTELS
DNF Ledanois KevinARKEA-B&B HOTELS
DNF Riou AlanARKEA-B&B HOTELS
DNF Oosterlinck JoesBingoal WB
DNF Debeaumarché NicolasCofidis
DNF Finé EddyCofidis
DNF Fretin MilanCofidis
DNF Le Huitouze EddyGroupama-FDJ
DNF Sarreau MarcGroupama-FDJ
DNF Knecht NoahNice Métropole Côte d'Azur
DNF Le Ny Jean-LouisNice Métropole Côte d'Azur
DNF Lecroq JérémySt Michel-Mavic-Auber 93
DNF Mareczko JakubTeam corratec - Vini Fantini
DNF Kluckers ArthurTudor Pro Cycling Team
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
1 1 van den Berg MarijnEF Education-EasyPost16:20:22
2 1 Costiou EwenARKEA-B&B HOTELS+ 15
3 2 Dversnes FredrikUno-X Mobility+ 21
4 15 Cosnefroy BenoîtDecathlon AG2R La Mondiale Team+ 24
5 11 Venturini ClémentARKEA-B&B HOTELS+ 26
6 19 Delettre AlexandreSt Michel-Mavic-Auber 93+ 30
7 20 Healy BenEF Education-EasyPost+ 35
8 4 Bennett SamDecathlon AG2R La Mondiale Team+ 56
9 6 Dainese AlbertoTudor Pro Cycling Team+ 57
10 4 Sbaragli KristianTeam corratec - Vini Fantini+ 01:00
11 4 Aberasturi JonEuskaltel-Euskadi+ 01:01
12 4 Danès LéoCIC U Nantes Atlantique+ 01:01
13 4 Jeannière EmilienTotalEnergies+ 01:03
14 2 Galván FranciscoEquipo Kern Pharma+ 01:07
15 2 Kopecky MatyasTeam Novo Nordisk+ 01:07
16 1 Angulo AntonioBurgos-BH+ 01:07
17 3 Peyskens DimitriBingoal WB+ 01:07
18 5 Elosegui IñigoEquipo Kern Pharma+ 01:07
19 3 Fuentes AngelBurgos-BH+ 01:07
20 6 Perez AnthonyCofidis+ 01:07
21 12 Hermans BenCofidis+ 01:07
22 1 Nerurkar LukasEF Education-EasyPost+ 01:12
23 1 Braz Afonso ClémentCIC U Nantes Atlantique+ 01:12
24 11 Guillon CélestinVan Rysel-Roubaix+ 01:25
25 11 Bisiaux LéoDecathlon AG2R La Mondiale Team+ 01:25
26 15 Watson SamGroupama-FDJ+ 01:26
27 5 Simon JulienTotalEnergies+ 01:26
28 10 Kulset JohannesUno-X Mobility+ 01:28
29 Ferron ValentinTotalEnergies+ 01:33
30 14 Le Berre MathisARKEA-B&B HOTELS+ 01:43
31 7 Isasa XabierEuskaltel-Euskadi+ 01:46
32 7 Matthys LoukaBingoal WB+ 01:57
33 3 Vliegen LoicBingoal WB+ 02:25
34 22 Alleno ClémentBurgos-BH+ 02:34
35 1 Cardis RomainSt Michel-Mavic-Auber 93+ 02:36
36 27 Van Boven LucaBingoal WB+ 02:51
37 10 Stewart MarkTeam corratec - Vini Fantini+ 02:53
38 7 Van Niekerk MorneSt Michel-Mavic-Auber 93+ 02:56
39 20 Weiss FabianTudor Pro Cycling Team+ 03:33
40 9 Delbove JorisSt Michel-Mavic-Auber 93+ 04:00
41 17 Manzin LorrenzoTotalEnergies+ 05:24
42 26 Leroux SamuelVan Rysel-Roubaix+ 05:49
43 15 Rafferty DarrenEF Education-EasyPost+ 06:08
44 4 Morin EmmanuelVan Rysel-Roubaix+ 06:39
45 31 Jaime AlexEquipo Kern Pharma+ 06:55
46 29 Narbonne-Zuccarelli AxelNice Métropole Côte d'Azur+ 06:55
47 4 Froidevaux RobinTudor Pro Cycling Team+ 07:26
48 2 Boasson-Hagen EdvaldDecathlon AG2R La Mondiale Team+ 07:26
49 1 Peron AndreaTeam Novo Nordisk+ 07:26
50 2 Plamondon RobinCIC U Nantes Atlantique+ 07:26
51 Konijn AlexanderNice Métropole Côte d'Azur+ 07:41
52 27 Hennequin PaulNice Métropole Côte d'Azur+ 07:47
53 1 Lopez de Abetxuko AndoniEuskaltel-Euskadi+ 07:48
54 1 Bevort Carl-FrederikUno-X Mobility+ 08:20
55 5 Ourselin PaulTotalEnergies+ 08:28
56 46 Coquard BryanCofidis+ 08:58
57 5 Tsarenko KyryloTeam corratec - Vini Fantini+ 09:16
58 16 Boúglas GeorgiosBurgos-BH+ 09:54
59 12 Vahtra NormanVan Rysel-Roubaix+ 10:07
60 4 Alustiza NicolasEuskaltel-Euskadi+ 11:44
61 21 Girard DamienNice Métropole Côte d'Azur+ 11:45
62 21 Salby AlexanderBingoal WB+ 12:14
63 6 Stöckli JanTeam corratec - Vini Fantini+ 12:51
64 12 Augé RonanGroupama-FDJ+ 13:12
65 12 Julien MatisseCIC U Nantes Atlantique+ 13:58
66 5 Basset Pierre-HenryCIC U Nantes Atlantique+ 14:04
67 11 Cabot JérémySt Michel-Mavic-Auber 93+ 14:04
68 2 Polga AntonioTeam Novo Nordisk+ 14:23
69 12 Álvarez RodrigoBurgos-BH+ 14:35
70 3 Bonillo IkerEuskaltel-Euskadi+ 14:41
71 19 Zubeldia UnaiEuskaltel-Euskadi+ 15:45
72 2 Walls MatthewGroupama-FDJ+ 16:12
73 7 Ärm RaitVan Rysel-Roubaix+ 16:43
74 1 Zambelli SamueleTeam corratec - Vini Fantini+ 20:41
75 16 van der Tuuk DannyEquipo Kern Pharma+ 21:00
76 11 Charrin AloïsTudor Pro Cycling Team+ 21:01
77 11 Lozano DavidTeam Novo Nordisk+ 22:03
78 6 Blikra ErlendUno-X Mobility+ 23:04
79 4 Irvine DeclanTeam Novo Nordisk+ 23:04
80 9 Van Der Lee JardiEF Education-EasyPost+ 26:18
81 13 Brand SamTeam Novo Nordisk+ 28:04
82 10 Veistroffer BaptisteDecathlon AG2R La Mondiale Team+ 29:41
83 10 Jackson GeorgeBurgos-BH+ 30:12
84 14 Aznar HugoEquipo Kern Pharma+ 36:54
Poz. Bisikletçi Takım Puan
1 1 van den Berg MarijnEF Education-EasyPost 76
2 1 Dainese AlbertoTudor Pro Cycling Team 55
3 1 Jeannière EmilienTotalEnergies 39
4 1 Bennett SamDecathlon AG2R La Mondiale Team 37
5 Aberasturi JonEuskaltel-Euskadi 35
6 Costiou EwenARKEA-B&B HOTELS 33
7 Coquard BryanCofidis 25
8 6 Dversnes FredrikUno-X Mobility 24
9 14 Venturini ClémentARKEA-B&B HOTELS 22
10 Cosnefroy BenoîtDecathlon AG2R La Mondiale Team 20
11 Hennequin PaulNice Métropole Côte d'Azur 19
12 2 Morin EmmanuelVan Rysel-Roubaix 18
13 1 Galván FranciscoEquipo Kern Pharma 17
14 3 Watson SamGroupama-FDJ 17
15 6 Healy BenEF Education-EasyPost 14
16 2 Kopecky MatyasTeam Novo Nordisk 14
17 2 Nerurkar LukasEF Education-EasyPost 14
18 2 Salby AlexanderBingoal WB 14
19 Delettre AlexandreSt Michel-Mavic-Auber 93 12
20 3 Sbaragli KristianTeam corratec - Vini Fantini 11
21 Van Boven LucaBingoal WB 10
22 3 Danès LéoCIC U Nantes Atlantique 9
23 8 Julien MatisseCIC U Nantes Atlantique 9
24 Konijn AlexanderNice Métropole Côte d'Azur 6
25 Stewart MarkTeam corratec - Vini Fantini 5
26 1 Leroux SamuelVan Rysel-Roubaix 5
27 1 Irvine DeclanTeam Novo Nordisk 5
28 1 Jaime AlexEquipo Kern Pharma 5
29 4 Angulo AntonioBurgos-BH 3
30 1 Kulset JohannesUno-X Mobility 3
31 1 Isasa XabierEuskaltel-Euskadi 3
32 Perez AnthonyCofidis 2
33 2 Matthys LoukaBingoal WB 2
34 Alleno ClémentBurgos-BH 2
35 1 Cardis RomainSt Michel-Mavic-Auber 93 2
36 Blikra ErlendUno-X Mobility 2
37 Narbonne-Zuccarelli AxelNice Métropole Côte d'Azur 1
38 Bonillo IkerEuskaltel-Euskadi 1
39 Aznar HugoEquipo Kern Pharma 1
Poz. Takım Zaman
1 EF Education-EasyPost 49:03:23
2 5 ARKEA-B&B HOTELS + 21
3 3 Decathlon AG2R La Mondiale Team + 45
4 4 Bingoal WB + 01:19
5 4 Burgos-BH + 01:49
6 1 TotalEnergies + 01:49
7 4 St Michel-Mavic-Auber 93 + 03:47
8 5 Euskaltel-Euskadi + 05:28
9 7 Equipo Kern Pharma + 06:52
10 6 Uno-X Mobility + 06:56
11 1 CIC U Nantes Atlantique + 07:28
12 9 Cofidis + 08:58
13 1 Team corratec - Vini Fantini + 09:34
14 2 Tudor Pro Cycling Team + 09:49
15 2 Van Rysel-Roubaix + 10:33
16 2 Nice Métropole Côte d'Azur + 12:18
17 5 Groupama-FDJ + 18:19
18 3 Team Novo Nordisk + 18:52

Bilgi