Independent Dodecanese Circuit

Amatör, 10. Mart 2024, Greece

Sonuçlar

DoB?
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 Sandstad Halvor Utengen Team Coop-Repsol 01:02:29
02 Arvanitou Nikiforos Novapor Speedbike Team + 16
03 Stosz Patryk Team Felt-Felbermayr + 16
04 Vanicek Simon ATT Investments + 16
05 Sørbø Magnus Team Coop-Repsol + 16
06 Walters Red XSpeed United Continental + 16
07 Nagengast Juul Giant Store Assen - NWVG + 16
08 Sørensen Frederik Bjørn Airtox-Carl Ras + 16
09 Wattelle Célestin Team Novo Nordisk Development + 16
10 Flanagan Liam Team Skyline + 16
11 Kaspersen Kasper Due Team IBT-Tripeak + 16
12 Koyama Tomoya Team Vorarlberg + 16
13 Koster Adne Giant Store Assen - NWVG + 16
14 Harasim Mihnea-Alexandru Team Skyline + 16
15 Koutounis Aristeidis P.O.Rodou Rodilios + 16
16 Klyver Hjalmar Team IBT-Tripeak + 16
17 Dudek Jakub Kujawy Pomorze Cycling Team + 16
18 Latkowski Dawid Kujawy Pomorze Cycling Team + 16
19 Drouin David EuroCyclingTrips-Yoeleo + 16
20 Matsangos Alexandros Cyprus + 16
21 Dreßler Luca Team Lotto-Kern Haus PSD Bank + 16
22 Ingebrigtsen Storm Team Coop-Repsol + 16
23 Soulios Zisis Aeolos of Athens + 16
24 Bierkens Tim Epronex-Hungary Cycling Team + 16
25 Feurstein Kilian Team Vorarlberg + 16
26 Shtein Iogan Vino SKO Team + 16
27 Williamson Max Sn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 16
28 Godts Kobe Team Novo Nordisk Development + 16
29 Bluhm Oscar Airtox-Carl Ras + 16
30 Wisniewski Szymon Kujawy Pomorze Cycling Team + 16
31 McDunphy Conn Team Skyline + 16
32 Abt Cedric Team Lotto-Kern Haus PSD Bank + 16
33 Lutz-Atkinson Hugo EuroCyclingTrips-Yoeleo + 16
34 Pettersen Tim Edvard NCF Region Øst + 16
35 Kurek Wiktor Kujawy Pomorze Cycling Team + 16
36 Rozsa Balazs Epronex-Hungary Cycling Team + 16
37 Vorobyev Matvey Vino SKO Team + 16
38 Kouzis Giorgos Cyprus + 16
39 Nilsen Aleksander NCF Region Øst + 16
40 Gonçalves Bernardo XSpeed United Continental + 16
41 Schuran Michal ATT Investments + 16
42 Szarka Gergely Epronex-Hungary Cycling Team + 16
43 Stocek Matus ATT Investments + 16
44 Douzas Dionisyos PGS Larisas + 16
45 Konkin Maxim Vino SKO Team + 16
46 Thompson Gustav Team IBT-Tripeak + 16
47 Nenning Laurin Team Vorarlberg + 16
48 Christopoulos-Heller Panagiotis XSpeed United Continental + 16
49 Tsiftsidis Theologos A.S.Alfa K + 16
50 Colladon Jacopo Team Novo Nordisk Development + 16
51 Drakos Nikolaos Novapor Speedbike Team + 16
52 Savvakis Michail P.O.Rodou Rodilios + 16
53 Whetter Felix Sn Vitae Huub p/b BimBam Coaching + 16
54 Peyroton-Dartet Thomas EuroCyclingTrips-Yoeleo + 16
55 Blas Blayde EuroCyclingTrips-Yoeleo + 16
56 Turmon Chaz Team Skyline + 16
57 Brozyna Piotr Team Felt-Felbermayr + 16
58 Tzortzakis Polychronis Roojai Insurance + 16
59 Koster Bjorn Giant Store Assen - NWVG + 16
60 Falk Paarup Jakob Team IBT-Tripeak + 16
61 Kukrle Michael Team Felt-Felbermayr + 16
62 Rosenlund Stian Airtox-Carl Ras + 16
63 Søndergaard Oliver Airtox-Carl Ras + 16
64 Doyle Leo XSpeed United Continental + 16
65 Posnic Louis Marie Team Novo Nordisk Development + 01:27
66 Zangerle Emanuel Team Felt-Felbermayr + 01:27
67 Holther Trym NCF Region Øst + 01:27
68 Schwarzbacher Matthias ATT Investments + 01:51
69 Koltunov Vladimir Vino SKO Team + 01:51
70 Gonczy Gergo Epronex-Hungary Cycling Team + 01:51
DNF Kalleres Michail P.O. KO
DNF Charovas Miltiadis P.O.Rodou Rodilios
DNF Papastamatakis Kiriakos P.O.Rodou Rodilios
DNF Hawkings Inigo Sn Vitae Huub p/b BimBam Coaching
DNF Heidegger Daniel Team Vorarlberg

Bilgi