Ronde de l'Oise

UCI, Etaplı yarış, 3. Etap, 1.Haziran 2024, France

Etap GK Genç Puan Dağlık Takım

DoB?
Poz. Bisikletçi TakımUCI Zaman
1 Barbier PierrePhilippe Wagner-Bazin 7 04:15:58
2 Vlot MeesDevelopment Team dsm-firmenich PostNL 3 + 00
3 Hoogendoorn RoyMetec-SOLARWATT p/b Mantel 1 + 00
4 Barbier RudyPhilippe Wagner-Bazin + 00
5 Neuman DominikATT Investments + 00
6 Vanicek SimonATT Investments + 00
7 Skerl DanielCTF Victorious + 00
8 Källberg AxelDevelopment Team dsm-firmenich PostNL + 00
9 Holstad LudvikLillehammer CK Continental Team + 00
10 Hansen Martin SolhaugUno-X Mobility Development Team + 00
11 George AlfieSCO Dijon-Team Material-velo.com + 00
12 Vanden Heede LarsSoudal Quick-Step Devo Team + 00
13 Van Hautegem LeanderSoudal Quick-Step Devo Team + 00
14 Le Cunff KévinVC Rouen 76 + 00
15 Fox MatthewCC Etupes + 00
16 Daumont WilliamCC Nogent-sur-Oise + 00
17 Baker RowanSaint Piran + 00
18 Askey BenGroupama-FDJ Conti + 00
19 Bodet VincentDevelopment Team dsm-firmenich PostNL + 00
20 Hansen Tobias AagaardBHS-PL Beton Bornholm + 00
21 Lequet CorentinCC Etupes + 00
22 Petit ClémentVC Rouen 76 + 00
23 Lambrecht MichielBingoal WB Devo Team + 00
24 Delarue MaxVC Rouen 76 + 00
25 Barber FarleySCO Dijon-Team Material-velo.com + 00
26 Symonds BradleySaint Piran + 00
27 Rüegg LukasTeam Vorarlberg + 00
28 Habets JordanMetec-SOLARWATT p/b Mantel + 00
29 Ermakov RomanCTF Victorious + 00
30 Weulink MeindertParkhotel Valkenburg + 00
31 Capra ThomasCTF Victorious + 00
32 Macé MariusSCO Dijon-Team Material-velo.com + 00
33 Scherpenbergh TristanPhilippe Wagner-Bazin + 00
34 Bernard ThibautBingoal WB Devo Team + 00
35 Bagou GuillaumeCC Etupes + 00
36 Verleyen GaëtanBingoal WB Devo Team + 00
37 Martinsen Toralf RydningenLillehammer CK Continental Team + 00
38 Dauschy GuillaumeCC Nogent-sur-Oise + 00
39 Zahem MaëlCC Nogent-sur-Oise + 00
40 Mayer AlexandreSaint Piran + 00
41 Grenaae AlfredUno-X Mobility Development Team + 00
42 Andreaus MarcoCTF Victorious + 00
43 Amann DominikTeam Vorarlberg + 00
44 Portsmouth TomBingoal WB Devo Team + 00
45 Petrus JiriATT Investments + 00
46 Savioz ColinGroupama-FDJ Conti + 00
47 Devaux ThomasPhilippe Wagner-Bazin + 00
48 Soenens ViktorSoudal Quick-Step Devo Team + 00
49 Sinschek NilsParkhotel Valkenburg + 09
50 Krogh Jensen AndreasBHS-PL Beton Bornholm + 09
51 Vermeulen MoranTeam Vorarlberg + 09
52 van Veenendaal HiddeMetec-SOLARWATT p/b Mantel + 09
53 Huck LéandreVC Rouen 76 + 09
54 Loderer TimonMYVELO Pro Cycling Team + 11
55 Saver KasperPhilippe Wagner-Bazin + 12
56 Baran SimonCC Etupes + 17
57 Reha FilipATT Investments + 01:28
58 Kaspar JanATT Investments + 01:28
59 Barrillot BohémondSCO Dijon-Team Material-velo.com + 03:45
60 Naser AhmedCTF Victorious + 10:15
61 Langella LenaicVC Rouen 76 + 10:15
62 Øritsland MikkelBHS-PL Beton Bornholm + 10:15
63 Heijnen PhilipParkhotel Valkenburg + 10:15
64 Müller MaximilianMYVELO Pro Cycling Team + 10:15
65 Knolle JonTeam Vorarlberg + 10:15
66 Cowan QuentinSCO Dijon-Team Material-velo.com + 10:15
67 Szokody MartinBHS-PL Beton Bornholm + 10:15
68 Louis MaximeCC Nogent-sur-Oise + 10:15
69 Benz PirminTeam Vorarlberg + 10:15
70 Senicourt KylianVC Rouen 76 + 10:15
71 Dorussen JohanDevelopment Team dsm-firmenich PostNL + 10:31
DNS Grue Enggaard VictorBHS-PL Beton Bornholm
DNS Meehan JamieCC Etupes
DNS Larenaudie AxelCC Nogent-sur-Oise
DNS Shtin ValeryCTF Victorious
DNS Peatfield BenjaminDevelopment Team dsm-firmenich PostNL
DNS Bower LewisGroupama-FDJ Conti
DNS Decomble MaximeGroupama-FDJ Conti
DNS Aulstad BrageLillehammer CK Continental Team
DNS Haugland KasperLillehammer CK Continental Team
DNS Thorvaldsen EvenLillehammer CK Continental Team
DNS Schmidt JakobMYVELO Pro Cycling Team
DNS Wenk AaronMYVELO Pro Cycling Team
DNS Broex VictorMetec-SOLARWATT p/b Mantel
DNS Avondts MathisParkhotel Valkenburg
DNS Dorenbos YanneParkhotel Valkenburg
DNS Boileau AlanPhilippe Wagner-Bazin
DNF Schebye JacobBHS-PL Beton Bornholm
DNF Melotte MatteoBingoal WB Devo Team
DNF Lovidius EdvinCC Etupes
DNF Augé RonanGroupama-FDJ Conti
DNF Verbrugghe JensGroupama-FDJ Conti
DNF Tvedt UlrikLillehammer CK Continental Team
DNF Lipp MironMYVELO Pro Cycling Team
DNF Romers BorisMetec-SOLARWATT p/b Mantel
DNF Bourg QuentinSCO Dijon-Team Material-velo.com
DNF Birchill HarrySaint Piran
DNF Riegler NikolasTeam Vorarlberg
DNF Landbo MadsUno-X Mobility Development Team
DNF Nordhagen TrulsUno-X Mobility Development Team
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
1 2 Barbier PierrePhilippe Wagner-Bazin11:46:25
2 Skerl DanielCTF Victorious+ 13
3 1 Vanden Heede LarsSoudal Quick-Step Devo Team+ 16
4 1 Vanicek SimonATT Investments+ 17
5 4 Petit ClémentVC Rouen 76+ 20
6 12 Lambrecht MichielBingoal WB Devo Team+ 20
7 3 Van Hautegem LeanderSoudal Quick-Step Devo Team+ 21
8 1 George AlfieSCO Dijon-Team Material-velo.com+ 21
9 40 Vlot MeesDevelopment Team dsm-firmenich PostNL+ 21
10 2 Bodet VincentDevelopment Team dsm-firmenich PostNL+ 21
11 14 Hansen Martin SolhaugUno-X Mobility Development Team+ 22
12 1 Neuman DominikATT Investments+ 23
13 Holstad LudvikLillehammer CK Continental Team+ 23
14 Fox MatthewCC Etupes+ 23
15 22 Hoogendoorn RoyMetec-SOLARWATT p/b Mantel+ 23
16 1 Symonds BradleySaint Piran+ 23
17 5 Andreaus MarcoCTF Victorious+ 23
18 4 Askey BenGroupama-FDJ Conti+ 23
19 4 Delarue MaxVC Rouen 76+ 23
20 1 Bagou GuillaumeCC Etupes+ 23
21 7 Barbier RudyPhilippe Wagner-Bazin+ 23
22 5 Scherpenbergh TristanPhilippe Wagner-Bazin+ 23
23 6 Lequet CorentinCC Etupes+ 23
24 6 Verleyen GaëtanBingoal WB Devo Team+ 23
25 6 Weulink MeindertParkhotel Valkenburg+ 24
26 7 Amann DominikTeam Vorarlberg+ 26
27 7 Dauschy GuillaumeCC Nogent-sur-Oise+ 26
28 7 Bernard ThibautBingoal WB Devo Team+ 27
29 10 Rüegg LukasTeam Vorarlberg+ 27
30 14 Le Cunff KévinVC Rouen 76+ 27
31 11 Ermakov RomanCTF Victorious+ 27
32 9 Zahem MaëlCC Nogent-sur-Oise+ 27
33 17 Habets JordanMetec-SOLARWATT p/b Mantel+ 27
34 11 Savioz ColinGroupama-FDJ Conti+ 27
35 11 Petrus JiriATT Investments+ 27
36 23 Baker RowanSaint Piran+ 27
37 11 Mayer AlexandreSaint Piran+ 27
38 13 Martinsen Toralf RydningenLillehammer CK Continental Team+ 27
39 17 Portsmouth TomBingoal WB Devo Team+ 27
40 20 Grenaae AlfredUno-X Mobility Development Team+ 27
41 25 Devaux ThomasPhilippe Wagner-Bazin+ 27
42 26 Soenens ViktorSoudal Quick-Step Devo Team+ 27
43 19 van Veenendaal HiddeMetec-SOLARWATT p/b Mantel+ 29
44 13 Vermeulen MoranTeam Vorarlberg+ 36
45 13 Krogh Jensen AndreasBHS-PL Beton Bornholm+ 36
46 19 Sinschek NilsParkhotel Valkenburg+ 36
47 22 Huck LéandreVC Rouen 76+ 36
48 12 Loderer TimonMYVELO Pro Cycling Team+ 38
49 6 Saver KasperPhilippe Wagner-Bazin+ 39
50 14 Baran SimonCC Etupes+ 44
51 20 Källberg AxelDevelopment Team dsm-firmenich PostNL+ 01:22
52 23 Barber FarleySCO Dijon-Team Material-velo.com+ 01:29
53 14 Kaspar JanATT Investments+ 01:55
54 16 Reha FilipATT Investments+ 02:12
55 17 Barrillot BohémondSCO Dijon-Team Material-velo.com+ 04:10
56 26 Hansen Tobias AagaardBHS-PL Beton Bornholm+ 05:03
57 28 Macé MariusSCO Dijon-Team Material-velo.com+ 05:06
58 31 Daumont WilliamCC Nogent-sur-Oise+ 08:03
59 43 Heijnen PhilipParkhotel Valkenburg+ 10:38
60 28 Senicourt KylianVC Rouen 76+ 10:40
61 18 Langella LenaicVC Rouen 76+ 10:42
62 12 Knolle JonTeam Vorarlberg+ 11:38
63 13 Benz PirminTeam Vorarlberg+ 11:48
64 9 Dorussen JohanDevelopment Team dsm-firmenich PostNL+ 11:54
65 12 Naser AhmedCTF Victorious+ 12:23
66 13 Szokody MartinBHS-PL Beton Bornholm+ 13:20
67 13 Cowan QuentinSCO Dijon-Team Material-velo.com+ 13:20
68 16 Louis MaximeCC Nogent-sur-Oise+ 15:18
69 17 Øritsland MikkelBHS-PL Beton Bornholm+ 17:11
70 27 Capra ThomasCTF Victorious+ 17:40
71 23 Müller MaximilianMYVELO Pro Cycling Team+ 23:18
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
1 1 Skerl DanielCTF Victorious 11:46:38
2 1 Vanden Heede LarsSoudal Quick-Step Devo Team + 03
3 7 Lambrecht MichielBingoal WB Devo Team + 07
4 2 Van Hautegem LeanderSoudal Quick-Step Devo Team + 08
5 20 Vlot MeesDevelopment Team dsm-firmenich PostNL + 08
6 1 Bodet VincentDevelopment Team dsm-firmenich PostNL + 08
7 8 Hansen Martin SolhaugUno-X Mobility Development Team + 09
8 Fox MatthewCC Etupes + 10
9 2 Andreaus MarcoCTF Victorious + 10
10 3 Askey BenGroupama-FDJ Conti + 10
11 3 Delarue MaxVC Rouen 76 + 10
12 Bagou GuillaumeCC Etupes + 10
13 3 Lequet CorentinCC Etupes + 10
14 3 Verleyen GaëtanBingoal WB Devo Team + 10
15 3 Bernard ThibautBingoal WB Devo Team + 14
16 6 Ermakov RomanCTF Victorious + 14
17 4 Zahem MaëlCC Nogent-sur-Oise + 14
18 6 Savioz ColinGroupama-FDJ Conti + 14
19 11 Baker RowanSaint Piran + 14
20 6 Martinsen Toralf RydningenLillehammer CK Continental Team + 14
21 10 Grenaae AlfredUno-X Mobility Development Team + 14
22 11 Soenens ViktorSoudal Quick-Step Devo Team + 14
23 6 Krogh Jensen AndreasBHS-PL Beton Bornholm + 23
24 8 Baran SimonCC Etupes + 31
25 9 Källberg AxelDevelopment Team dsm-firmenich PostNL + 01:09
26 7 Barrillot BohémondSCO Dijon-Team Material-velo.com + 03:57
27 12 Hansen Tobias AagaardBHS-PL Beton Bornholm + 04:50
28 13 Macé MariusSCO Dijon-Team Material-velo.com + 04:53
29 6 Langella LenaicVC Rouen 76 + 10:29
30 6 Dorussen JohanDevelopment Team dsm-firmenich PostNL + 11:41
31 7 Cowan QuentinSCO Dijon-Team Material-velo.com + 13:07
32 8 Louis MaximeCC Nogent-sur-Oise + 15:05
33 15 Capra ThomasCTF Victorious + 17:27
Poz. Bisikletçi Takım Puan
1 Barbier PierrePhilippe Wagner-Bazin 64
2 2 Skerl DanielCTF Victorious 34
3 1 Vanden Heede LarsSoudal Quick-Step Devo Team 32
4 3 Vanicek SimonATT Investments 28
5 George AlfieSCO Dijon-Team Material-velo.com 26
6 Van Hautegem LeanderSoudal Quick-Step Devo Team 25
7 6 Hoogendoorn RoyMetec-SOLARWATT p/b Mantel 25
8 3 Neuman DominikATT Investments 23
9 Vlot MeesDevelopment Team dsm-firmenich PostNL 20
10 1 Fox MatthewCC Etupes 15
11 Barbier RudyPhilippe Wagner-Bazin 14
12 11 Holstad LudvikLillehammer CK Continental Team 10
13 1 Andreaus MarcoCTF Victorious 9
14 Bagou GuillaumeCC Etupes 8
15 Källberg AxelDevelopment Team dsm-firmenich PostNL 8
16 Hansen Martin SolhaugUno-X Mobility Development Team 7
17 2 Bodet VincentDevelopment Team dsm-firmenich PostNL 6
18 2 Bernard ThibautBingoal WB Devo Team 6
19 3 Petit ClémentVC Rouen 76 5
20 2 Scherpenbergh TristanPhilippe Wagner-Bazin 5
21 6 Lambrecht MichielBingoal WB Devo Team 4
22 3 Szokody MartinBHS-PL Beton Bornholm 4
23 2 Weulink MeindertParkhotel Valkenburg 3
24 van Veenendaal HiddeMetec-SOLARWATT p/b Mantel 3
25 Le Cunff KévinVC Rouen 76 2
26 Barrillot BohémondSCO Dijon-Team Material-velo.com 2
27 2 Heijnen PhilipParkhotel Valkenburg 2
28 2 Senicourt KylianVC Rouen 76 2
29 1 Amann DominikTeam Vorarlberg 1
30 1 Dauschy GuillaumeCC Nogent-sur-Oise 1
31 1 Loderer TimonMYVELO Pro Cycling Team 1
32 1 Macé MariusSCO Dijon-Team Material-velo.com 1

Bilgi