Tour of Malopolska

UCI, Etaplı yarış, 30. Mayıs-2. Haziran 2024, Poland

GK Genç Dağlık Sprint Takım

DoB?
Poz. Bisikletçi TakımUCI Zaman
1 Zoidl RiccardoTeam Felt-Felbermayr4010:21:46
2 Dina MartonATT Investments30+ 12
3 Rapp JonasTeam Hrinkow Advarics25+ 35
4 Pekala PiotrSantic-Wibatech20+ 01:05
5 Klaris Magnus BakAirtox-Carl Ras15+ 01:13
6 Sowinski ArturVoster ATS Team10+ 01:29
7 Schuran MichalATT Investments5+ 01:30
8 Kaczmarek JakubMazowsze Serce Polski3+ 01:38
9 Budzinski TomaszMazowsze Serce Polski3+ 01:52
10 Boros MichaelElkov-Kasper3+ 01:58
11 Paluta MichalSantic-Wibatech+ 02:03
12 Hellerup MalteTeam Sparekassen Danmark Aalborg+ 02:09
13 Kubis LukasElkov-Kasper+ 02:22
14 Gieracki PatrykLubelskie Perla Polski+ 02:27
15 Dahl Gustav FrederikAirtox-Carl Ras+ 02:51
16 Tracz SzymonSantic-Wibatech+ 02:54
17 Brozyna PiotrTeam Felt-Felbermayr+ 03:06
18 Voltr MartinPierre Baguette Cycling+ 03:21
19 Millet HugoEquipe de France Militaire+ 03:29
20 Debaele JorreNovapor Speedbike Team+ 03:32
21 Zahalka MatejElkov-Kasper+ 03:52
22 Liska AndrejPierre Baguette Cycling+ 04:00
23 Favretto CarloGallina Ecotek Lucchini+ 04:04
24 Klismets KarlisEnergus Cycling Team+ 04:20
25 Conor PaulEquipe de France Militaire+ 04:37
26 Andersen MadsAirtox-Carl Ras+ 04:41
27 Olszar AntoniVoster ATS Team+ 04:42
28 van der Veen CasSensa- Kanjers voor Kanjers CT+ 05:05
29 Kot JulianLubelskie Perla Polski+ 05:09
30 Arvai KristofEpronex-Hungary Cycling Team+ 05:17
31 Camrda KarelATT Investments+ 05:41
32 Banaszak MaciejKS Pogon Mostostal Pulawy+ 05:53
33 Felipe MarceloVictoria Sports Cycling Team+ 06:13
34 David ScottTeam Hrinkow Advarics+ 06:14
35 Lindbjerg Rasmus LundtoftTeam Give Elementer+ 06:21
36 Mendes JoseVictoria Sports Cycling Team+ 06:38
37 Brzozka AdrianTTS.COACH SPICA SOLUTIONS+ 07:08
38 Szostka PawelLubelskie Perla Polski+ 07:27
39 Ormiston CallumGlobal 6 United+ 07:33
40 Haro StevenBialini Gomola CCN+ 07:44
41 Istlstekker ZsoltEpronex-Hungary Cycling Team+ 07:51
42 Fermanelli MarcoGallina Ecotek Lucchini+ 08:08
43 Antoniu Alexandru-IonutTeam Sparekassen Danmark Aalborg+ 08:12
44 Frafjord JoakimNCF Region Sør+ 08:15
45 Konwa MarekLuks Trojka Piaseczno+ 08:25
46 Falchetti MatteoGallina Ecotek Lucchini+ 08:34
47 Murias JakubVoster ATS Team+ 08:41
48 Wikander TordNCF Region Sør+ 09:16
49 Kostanski MateuszVoster ATS Team+ 09:43
50 Jobber JamesGlobal 6 United+ 09:56
51 Kalojiros TomasPierre Baguette Cycling+ 10:10
52 Kmets OleksiyPower of Science RK Excl.Doors+ 10:44
53 Lukes JanElkov-Kasper+ 10:45
54 Muryj AntoniLubelskie Perla Polski+ 10:55
55 Bonnefoix EdouardGlobal 6 United+ 11:08
56 Rønning CasperNCF Region Sør+ 11:40
57 Kranenburg JorisSensa- Kanjers voor Kanjers CT+ 12:11
58 Pavlides KonstantinosNovapor Speedbike Team+ 12:13
59 Koszela DanielXSpeed United Continental+ 12:15
60 Achas ChristodoulosBialini Gomola CCN+ 12:20
61 Foulon DorianEquipe de France Militaire+ 12:25
62 Kus AdamLubelskie Perla Polski+ 12:37
63 Horvat ZigaTeam Hrinkow Advarics+ 13:14
64 Killy JonahXSpeed United Continental+ 13:15
65 Fijak JanLuks Trojka Piaseczno+ 13:15
66 Sek IgorPower of Science RK Excl.Doors+ 13:15
67 Wirtgen TomTeam Felt-Felbermayr+ 13:23
68 Hammerschmid MarvinTeam Hrinkow Advarics+ 13:38
69 Sztuka MarcinTTS.COACH SPICA SOLUTIONS+ 14:22
70 van Tintelen MiguelVolharding Cycling Team+ 14:26
71 Janssen ChristophXSpeed United Continental+ 14:39
72 Hernandez NicolasBialini Gomola CCN+ 15:03
73 Orjuela Daniel FelipeBialini Gomola CCN+ 15:08
74 Potucha MaciejPower of Science RK Excl.Doors+ 15:18
75 Zurek JakubKS Pogon Mostostal Pulawy+ 15:22
76 Ijmker MarijnVolharding Cycling Team+ 15:44
77 Eriksen ThomasNCF Region Sør+ 15:46
78 de Jong StefVolharding Cycling Team+ 15:59
79 Stien Sander NistadNCF Region Sør+ 16:24
80 Munton ByronEpronex-Hungary Cycling Team+ 16:37
81 Szarka GergelyEpronex-Hungary Cycling Team+ 16:44
82 Musialik JakubLubelskie Perla Polski+ 16:59
83 Van Nuffelen GlenNovapor Speedbike Team+ 17:08
84 Coleman ZakXSpeed United Continental+ 17:13
85 Degn Fryland JacobTeam Give Elementer+ 17:43
86 Ivanovas OlegasEnergus Cycling Team+ 17:50
87 van Esterik MartVolharding Cycling Team+ 17:54
88 Proc BartlomiejSantic-Wibatech+ 18:20
89 Nohales Nieto EdgarVictoria Sports Cycling Team+ 18:27
90 Banaszek NorbertMazowsze Serce Polski+ 18:47
91 Janowski LukaszTTS.COACH SPICA SOLUTIONS+ 19:22
92 Kovar StefanTeam Hrinkow Advarics+ 19:23
93 Fratczak RadoslawVoster ATS Team+ 19:38
94 Dabski PatrykLuks Trojka Piaseczno+ 19:46
95 Ritzinger FelixTeam Felt-Felbermayr+ 19:47
96 Ptak SzymonTC Chrobry Scott Glogow+ 19:53
97 Garbolinski KlaudiuszLuks Trojka Piaseczno+ 20:24
98 Wulff NoahTeam Sparekassen Danmark Aalborg+ 20:44
99 Skladan SamuelPierre Baguette Cycling+ 20:49
100 Lach KamilMazowsze Serce Polski+ 20:56
101 Stosz PatrykTeam Felt-Felbermayr+ 20:59
102 Larsen MathiasAirtox-Carl Ras+ 21:14
103 Meijers JeroenVictoria Sports Cycling Team+ 22:13
104 Madsen Jakob GyeTeam Sparekassen Danmark Aalborg+ 22:37
105 Wallinga OlavSensa- Kanjers voor Kanjers CT+ 22:49
106 Sørensen JonasTeam Sparekassen Danmark Aalborg+ 23:10
107 Gorak DominikTTS.COACH SPICA SOLUTIONS+ 23:21
108 Deren MateuszTC Chrobry Scott Glogow+ 23:51
109 Kij PiotrKS Pogon Mostostal Pulawy+ 24:02
110 Stieger AdrianTeam Hrinkow Advarics+ 24:17
111 Leerkes BramSensa- Kanjers voor Kanjers CT+ 24:38
112 King MatthewXSpeed United Continental+ 24:54
113 Miazga JanLuks Trojka Piaseczno+ 25:51
114 Listwon TomaszKS Pogon Mostostal Pulawy+ 26:26
115 Cariño Daniel VenVictoria Sports Cycling Team+ 26:29
116 Frederiksen Asger PaaskeTeam Give Elementer+ 26:47
117 Kubelka AdamElkov-Kasper+ 27:03
118 Kool TobiasVolharding Cycling Team+ 27:06
119 Schulten ChielSensa- Kanjers voor Kanjers CT+ 27:28
120 Maslak PiotrVoster ATS Team+ 27:33
121 Vasko LeventeEpronex-Hungary Cycling Team+ 27:33
122 Gottstein SimonPierre Baguette Cycling+ 27:59
123 Olejniczak DavidXSpeed United Continental+ 28:45
124 Marcinkowski PatrykTC Chrobry Scott Glogow+ 29:06
125 Kosun SzymonTC Chrobry Scott Glogow+ 30:51
126 Trevisol MarcoGallina Ecotek Lucchini+ 30:57
127 Lindquist Christian IngemannAirtox-Carl Ras+ 31:10
128 Takhirov DiyorGallina Ecotek Lucchini+ 31:22
129 Bittner JanATT Investments+ 31:29
130 Lapsa SzymonTC Chrobry Scott Glogow+ 32:04
131 Kus PiotrTC Chrobry Scott Glogow+ 32:23
132 Kasperek BartlomiejKS Pogon Mostostal Pulawy+ 32:30
133 Gabrick DavidGlobal 6 United+ 33:03
134 Radosz MaksymilianMazowsze Serce Polski+ 35:16
135 Lamb RossNovapor Speedbike Team+ 37:13
136 Cajucom EanVictoria Sports Cycling Team+ 38:03
137 Weglorz WojciechPower of Science RK Excl.Doors+ 38:32
138 Decker Thomas KoldkjærTeam Sparekassen Danmark Aalborg+ 41:57
139 Menegale EliaGallina Ecotek Lucchini+ 48:24
140 Raugala GustasEnergus Cycling Team+ 50:01
DNF Stocek MatusATT Investments
DNF Turek DanielATT Investments
DNF Hansen Alexander ArntAirtox-Carl Ras
DNF Henao Casallas LucasBialini Gomola CCN
DNF Kutzleb IanBialini Gomola CCN
DNF Kuba JakubElkov-Kasper
DNF Gerdauskas AironasEnergus Cycling Team
DNF Vilunas VytautasEnergus Cycling Team
DNF Dupé MathieuEquipe de France Militaire
DNF Le Boetez ClémentEquipe de France Militaire
DNF Ballabio GiacomoGlobal 6 United
DNF Centrone IvanGlobal 6 United
DNF Glowacki JanLuks Trojka Piaseczno
DNF Pomorski MichalMazowsze Serce Polski
DNF Veslum SebastianNCF Region Sør
DNF Halicki IgorNovapor Speedbike Team
DNF Riman JakubPierre Baguette Cycling
DNF Braulinski MichalPower of Science RK Excl.Doors
DNF Lubbers MelleSensa- Kanjers voor Kanjers CT
DNF Rajtak MateuszTTS.COACH SPICA SOLUTIONS
DNF Reutimann MatthiasTeam Felt-Felbermayr
DNF Bächler MagnusTeam Give Elementer
DNF Mondrup Mads SogaardTeam Give Elementer
DNF Den Braber TimVolharding Cycling Team
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
1 Hellerup MalteTeam Sparekassen Danmark Aalborg 10:23:55
2 Millet HugoEquipe de France Militaire + 01:20
3 Klismets KarlisEnergus Cycling Team + 02:11
4 Conor PaulEquipe de France Militaire + 02:28
5 van der Veen CasSensa- Kanjers voor Kanjers CT + 02:56
6 Kot JulianLubelskie Perla Polski + 03:00
7 Arvai KristofEpronex-Hungary Cycling Team + 03:08
8 Banaszak MaciejKS Pogon Mostostal Pulawy + 03:44
9 Fermanelli MarcoGallina Ecotek Lucchini + 05:59
10 Falchetti MatteoGallina Ecotek Lucchini + 06:25
11 Wikander TordNCF Region Sør + 07:07
12 Lukes JanElkov-Kasper + 08:36
13 Muryj AntoniLubelskie Perla Polski + 08:46
14 Rønning CasperNCF Region Sør + 09:31
15 Kranenburg JorisSensa- Kanjers voor Kanjers CT + 10:02
16 Pavlides KonstantinosNovapor Speedbike Team + 10:04
17 Achas ChristodoulosBialini Gomola CCN + 10:11
18 Killy JonahXSpeed United Continental + 11:06
19 Sek IgorPower of Science RK Excl.Doors + 11:06
20 van Tintelen MiguelVolharding Cycling Team + 12:17
21 Hernandez NicolasBialini Gomola CCN + 12:54
22 Orjuela Daniel FelipeBialini Gomola CCN + 12:59
23 Zurek JakubKS Pogon Mostostal Pulawy + 13:13
24 Ijmker MarijnVolharding Cycling Team + 13:35
25 Eriksen ThomasNCF Region Sør + 13:37
26 de Jong StefVolharding Cycling Team + 13:50
27 Stien Sander NistadNCF Region Sør + 14:15
28 Musialik JakubLubelskie Perla Polski + 14:50
29 Degn Fryland JacobTeam Give Elementer + 15:34
30 Ivanovas OlegasEnergus Cycling Team + 15:41
31 Kovar StefanTeam Hrinkow Advarics + 17:14
32 Fratczak RadoslawVoster ATS Team + 17:29
33 Ptak SzymonTC Chrobry Scott Glogow + 17:44
34 Wulff NoahTeam Sparekassen Danmark Aalborg + 18:35
35 Skladan SamuelPierre Baguette Cycling + 18:40
36 Lach KamilMazowsze Serce Polski + 18:47
37 Deren MateuszTC Chrobry Scott Glogow + 21:42
38 Kij PiotrKS Pogon Mostostal Pulawy + 21:53
39 Stieger AdrianTeam Hrinkow Advarics + 22:08
40 Leerkes BramSensa- Kanjers voor Kanjers CT + 22:29
41 Listwon TomaszKS Pogon Mostostal Pulawy + 24:17
42 Frederiksen Asger PaaskeTeam Give Elementer + 24:38
43 Kubelka AdamElkov-Kasper + 24:54
44 Kool TobiasVolharding Cycling Team + 24:57
45 Maslak PiotrVoster ATS Team + 25:24
46 Vasko LeventeEpronex-Hungary Cycling Team + 25:24
47 Gottstein SimonPierre Baguette Cycling + 25:50
48 Olejniczak DavidXSpeed United Continental + 26:36
49 Marcinkowski PatrykTC Chrobry Scott Glogow + 26:57
50 Kosun SzymonTC Chrobry Scott Glogow + 28:42
51 Takhirov DiyorGallina Ecotek Lucchini + 29:13
52 Bittner JanATT Investments + 29:20
53 Lapsa SzymonTC Chrobry Scott Glogow + 29:55
54 Kus PiotrTC Chrobry Scott Glogow + 30:14
55 Kasperek BartlomiejKS Pogon Mostostal Pulawy + 30:21
56 Gabrick DavidGlobal 6 United + 30:54
57 Radosz MaksymilianMazowsze Serce Polski + 33:07
58 Cajucom EanVictoria Sports Cycling Team + 35:54
59 Weglorz WojciechPower of Science RK Excl.Doors + 36:23
Poz. Takım Zaman
1 Santic-Wibatech 31:11:20
2 ATT Investments + 01:36
3 Elkov-Kasper + 02:16
4 Airtox-Carl Ras + 02:45
5 Lubelskie Perla Polski + 05:56
6 Pierre Baguette Cycling + 06:48
7 Team Felt-Felbermayr + 08:34
8 Voster ATS Team + 08:50
9 Mazowsze Serce Polski + 09:44
10 Team Hrinkow Advarics + 13:45
11 Equipe de France Militaire + 14:16
12 Gallina Ecotek Lucchini + 14:28
13 Global 6 United + 14:32
14 Epronex-Hungary Cycling Team + 14:56
15 NCF Region Sør + 20:41
16 Team Sparekassen Danmark Aalborg + 22:42
17 Victoria Sports Cycling Team + 23:35
18 Novapor Speedbike Team + 26:47
19 Bialini Gomola CCN + 27:37
20 Sensa- Kanjers voor Kanjers CT + 32:28
21 XSpeed United Continental + 32:56
22 Power of Science RK Excl.Doors + 33:14
23 Luks Trojka Piaseczno + 34:00
24 TTS.COACH SPICA SOLUTIONS + 34:38
25 Volharding Cycling Team + 37:32
26 KS Pogon Mostostal Pulawy + 37:40
27 Team Give Elementer + 44:49
28 TC Chrobry Scott Glogow + 54:52
29 Energus Cycling Team + 01:06:09

Bilgi