Tour of Malopolska

UCI, Etaplı yarış, 1. Etap, 31.Mayıs 2024, Poland

Etap GK Genç Dağlık Sprint Takım

DoB?
Poz. Bisikletçi TakımUCI Zaman
1 Dina MartonATT Investments 7 03:28:55
2 Kubis LukasElkov-Kasper 3 + 00
3 Budzinski TomaszMazowsze Serce Polski 1 + 00
4 Klaris Magnus BakAirtox-Carl Ras + 00
5 Pekala PiotrSantic-Wibatech + 00
6 Hellerup MalteTeam Sparekassen Danmark Aalborg + 00
7 Rapp JonasTeam Hrinkow Advarics + 00
8 Sowinski ArturVoster ATS Team + 00
9 Voltr MartinPierre Baguette Cycling + 00
10 Kaczmarek JakubMazowsze Serce Polski + 00
11 Riman JakubPierre Baguette Cycling + 00
12 Andersen MadsAirtox-Carl Ras + 00
13 Paluta MichalSantic-Wibatech + 00
14 Millet HugoEquipe de France Militaire + 00
15 Gieracki PatrykLubelskie Perla Polski + 00
16 Zoidl RiccardoTeam Felt-Felbermayr + 00
17 Brozyna PiotrTeam Felt-Felbermayr + 00
18 Ballabio GiacomoGlobal 6 United + 00
19 Klismets KarlisEnergus Cycling Team + 00
20 Schuran MichalATT Investments + 05
21 Ormiston CallumGlobal 6 United + 18
22 Tracz SzymonSantic-Wibatech + 18
23 Haro StevenBialini Gomola CCN + 25
24 Conor PaulEquipe de France Militaire + 27
25 Istlstekker ZsoltEpronex-Hungary Cycling Team + 29
26 Arvai KristofEpronex-Hungary Cycling Team + 29
27 van der Veen CasSensa- Kanjers voor Kanjers CT + 34
28 Zahalka MatejElkov-Kasper + 34
29 Boros MichaelElkov-Kasper + 34
30 Olszar AntoniVoster ATS Team + 41
31 Sek IgorPower of Science RK Excl.Doors + 46
32 Debaele JorreNovapor Speedbike Team + 47
33 Frafjord JoakimNCF Region Sør + 47
34 Kot JulianLubelskie Perla Polski + 01:01
35 Favretto CarloGallina Ecotek Lucchini + 01:06
36 Lindbjerg Rasmus LundtoftTeam Give Elementer + 01:06
37 Achas ChristodoulosBialini Gomola CCN + 01:06
38 Veslum SebastianNCF Region Sør + 01:06
39 Liska AndrejPierre Baguette Cycling + 01:06
40 Kus AdamLubelskie Perla Polski + 01:06
41 Antoniu Alexandru-IonutTeam Sparekassen Danmark Aalborg + 01:09
42 Wikander TordNCF Region Sør + 01:21
43 Fermanelli MarcoGallina Ecotek Lucchini + 01:21
44 Falchetti MatteoGallina Ecotek Lucchini + 01:21
45 Pomorski MichalMazowsze Serce Polski + 01:21
46 Ijmker MarijnVolharding Cycling Team + 01:21
47 Koszela DanielXSpeed United Continental + 01:34
48 Murias JakubVoster ATS Team + 01:34
49 Kostanski MateuszVoster ATS Team + 01:34
50 Wirtgen TomTeam Felt-Felbermayr + 01:34
51 Centrone IvanGlobal 6 United + 01:34
52 de Jong StefVolharding Cycling Team + 01:34
53 Brzozka AdrianTTS.COACH SPICA SOLUTIONS + 01:34
54 Foulon DorianEquipe de France Militaire + 01:34
55 Dahl Gustav FrederikAirtox-Carl Ras + 01:34
56 David ScottTeam Hrinkow Advarics + 02:11
57 Szarka GergelyEpronex-Hungary Cycling Team + 02:38
58 Konwa MarekLuks Trojka Piaseczno + 02:43
59 Fratczak RadoslawVoster ATS Team + 02:52
60 Felipe MarceloVictoria Sports Cycling Team + 03:13
61 Stien Sander NistadNCF Region Sør + 03:16
62 Rønning CasperNCF Region Sør + 03:16
63 Degn Fryland JacobTeam Give Elementer + 03:16
64 Hernandez NicolasBialini Gomola CCN + 03:16
65 Orjuela Daniel FelipeBialini Gomola CCN + 03:16
66 Pavlides KonstantinosNovapor Speedbike Team + 03:16
67 Kranenburg JorisSensa- Kanjers voor Kanjers CT + 03:16
68 van Tintelen MiguelVolharding Cycling Team + 03:16
69 Muryj AntoniLubelskie Perla Polski + 03:16
70 Killy JonahXSpeed United Continental + 03:16
71 Potucha MaciejPower of Science RK Excl.Doors + 03:16
72 Sztuka MarcinTTS.COACH SPICA SOLUTIONS + 03:28
73 Le Boetez ClémentEquipe de France Militaire + 03:44
74 Banaszak MaciejKS Pogon Mostostal Pulawy + 03:44
75 Van Nuffelen GlenNovapor Speedbike Team + 03:44
76 Janssen ChristophXSpeed United Continental + 03:44
77 Eriksen ThomasNCF Region Sør + 03:52
78 van Esterik MartVolharding Cycling Team + 03:56
79 Fijak JanLuks Trojka Piaseczno + 04:01
80 Mendes JoseVictoria Sports Cycling Team + 04:01
81 Kmets OleksiyPower of Science RK Excl.Doors + 04:01
82 Szostka PawelLubelskie Perla Polski + 04:07
83 Zurek JakubKS Pogon Mostostal Pulawy + 04:31
84 Bonnefoix EdouardGlobal 6 United + 04:31
85 Kalojiros TomasPierre Baguette Cycling + 04:31
86 Lukes JanElkov-Kasper + 04:31
87 Jobber JamesGlobal 6 United + 04:31
88 Camrda KarelATT Investments + 04:31
89 Hammerschmid MarvinTeam Hrinkow Advarics + 04:31
90 Horvat ZigaTeam Hrinkow Advarics + 04:31
91 Leerkes BramSensa- Kanjers voor Kanjers CT + 05:23
92 Lubbers MelleSensa- Kanjers voor Kanjers CT + 05:28
93 Sørensen JonasTeam Sparekassen Danmark Aalborg + 05:55
94 Larsen MathiasAirtox-Carl Ras + 05:55
95 Musialik JakubLubelskie Perla Polski + 06:06
96 Maslak PiotrVoster ATS Team + 06:06
97 Schulten ChielSensa- Kanjers voor Kanjers CT + 06:44
98 Wallinga OlavSensa- Kanjers voor Kanjers CT + 06:44
99 Ivanovas OlegasEnergus Cycling Team + 06:44
100 Lach KamilMazowsze Serce Polski + 06:44
101 Ptak SzymonTC Chrobry Scott Glogow + 06:44
102 King MatthewXSpeed United Continental + 06:44
103 Kij PiotrKS Pogon Mostostal Pulawy + 06:44
104 Nohales Nieto EdgarVictoria Sports Cycling Team + 06:44
105 Kovar StefanTeam Hrinkow Advarics + 07:02
106 Stieger AdrianTeam Hrinkow Advarics + 07:02
107 Olejniczak DavidXSpeed United Continental + 07:10
108 Proc BartlomiejSantic-Wibatech + 07:27
109 Banaszek NorbertMazowsze Serce Polski + 07:27
110 Vasko LeventeEpronex-Hungary Cycling Team + 07:27
111 Kubelka AdamElkov-Kasper + 07:27
112 Gabrick DavidGlobal 6 United + 07:27
113 Garbolinski KlaudiuszLuks Trojka Piaseczno + 07:27
114 Coleman ZakXSpeed United Continental + 07:27
115 Kool TobiasVolharding Cycling Team + 07:27
116 Deren MateuszTC Chrobry Scott Glogow + 07:50
117 Turek DanielATT Investments + 07:50
118 Skladan SamuelPierre Baguette Cycling + 07:50
119 Gottstein SimonPierre Baguette Cycling + 07:50
120 Wulff NoahTeam Sparekassen Danmark Aalborg + 08:10
121 Madsen Jakob GyeTeam Sparekassen Danmark Aalborg + 08:10
122 Frederiksen Asger PaaskeTeam Give Elementer + 08:36
123 Cariño Daniel VenVictoria Sports Cycling Team + 08:42
124 Dabski PatrykLuks Trojka Piaseczno + 08:49
125 Miazga JanLuks Trojka Piaseczno + 08:49
126 Kus PiotrTC Chrobry Scott Glogow + 08:49
127 Stosz PatrykTeam Felt-Felbermayr + 09:07
128 Janowski LukaszTTS.COACH SPICA SOLUTIONS + 09:20
129 Munton ByronEpronex-Hungary Cycling Team + 09:26
130 Bittner JanATT Investments + 09:33
131 Ritzinger FelixTeam Felt-Felbermayr + 09:33
132 Lamb RossNovapor Speedbike Team + 09:33
133 Den Braber TimVolharding Cycling Team + 09:27
134 Lindquist Christian IngemannAirtox-Carl Ras + 10:06
135 Dupé MathieuEquipe de France Militaire + 10:18
136 Gorak DominikTTS.COACH SPICA SOLUTIONS + 10:28
137 Weglorz WojciechPower of Science RK Excl.Doors + 10:28
138 Listwon TomaszKS Pogon Mostostal Pulawy + 10:41
139 Trevisol MarcoGallina Ecotek Lucchini + 10:58
140 Menegale EliaGallina Ecotek Lucchini + 10:58
141 Takhirov DiyorGallina Ecotek Lucchini + 10:58
142 Kosun SzymonTC Chrobry Scott Glogow + 10:58
143 Kutzleb IanBialini Gomola CCN + 11:17
144 Lapsa SzymonTC Chrobry Scott Glogow + 12:03
145 Marcinkowski PatrykTC Chrobry Scott Glogow + 12:03
146 Meijers JeroenVictoria Sports Cycling Team + 12:09
147 Radosz MaksymilianMazowsze Serce Polski + 12:32
148 Rajtak MateuszTTS.COACH SPICA SOLUTIONS + 12:32
149 Kasperek BartlomiejKS Pogon Mostostal Pulawy + 12:32
150 Decker Thomas KoldkjærTeam Sparekassen Danmark Aalborg + 12:59
151 Glowacki JanLuks Trojka Piaseczno + 13:41
152 Raugala GustasEnergus Cycling Team + 15:17
153 Cajucom EanVictoria Sports Cycling Team + 16:04
154 Braulinski MichalPower of Science RK Excl.Doors + 19:03
DNS Stocek MatusATT Investments
DNS Hansen Alexander ArntAirtox-Carl Ras
DNF Henao Casallas LucasBialini Gomola CCN
DNF Kuba JakubElkov-Kasper
DNF Vilunas VytautasEnergus Cycling Team
DNF Halicki IgorNovapor Speedbike Team
DNF Reutimann MatthiasTeam Felt-Felbermayr
DNF Bächler MagnusTeam Give Elementer
DNF Mondrup Mads SogaardTeam Give Elementer
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
1 Dina MartonATT Investments03:31:40
2 10 Budzinski TomaszMazowsze Serce Polski+ 08
3 18 Kubis LukasElkov-Kasper+ 11
4 2 Paluta MichalSantic-Wibatech+ 11
5 1 Andersen MadsAirtox-Carl Ras+ 12
6 Gieracki PatrykLubelskie Perla Polski+ 12
7 6 Zoidl RiccardoTeam Felt-Felbermayr+ 15
8 7 Sowinski ArturVoster ATS Team+ 15
9 7 Millet HugoEquipe de France Militaire+ 16
10 7 Klaris Magnus BakAirtox-Carl Ras+ 16
11 7 Pekala PiotrSantic-Wibatech+ 16
12 8 Ballabio GiacomoGlobal 6 United+ 16
13 13 Brozyna PiotrTeam Felt-Felbermayr+ 19
14 4 Schuran MichalATT Investments+ 19
15 15 Riman JakubPierre Baguette Cycling+ 20
16 20 Rapp JonasTeam Hrinkow Advarics+ 21
17 22 Hellerup MalteTeam Sparekassen Danmark Aalborg+ 22
18 29 Klismets KarlisEnergus Cycling Team+ 23
19 32 Kaczmarek JakubMazowsze Serce Polski+ 24
20 36 Voltr MartinPierre Baguette Cycling+ 26
21 16 Tracz SzymonSantic-Wibatech+ 30
22 Ormiston CallumGlobal 6 United+ 35
23 10 Conor PaulEquipe de France Militaire+ 47
24 35 Haro StevenBialini Gomola CCN+ 51
25 Zahalka MatejElkov-Kasper+ 52
26 26 Arvai KristofEpronex-Hungary Cycling Team+ 54
27 10 Boros MichaelElkov-Kasper+ 55
28 21 van der Veen CasSensa- Kanjers voor Kanjers CT+ 56
29 56 Istlstekker ZsoltEpronex-Hungary Cycling Team+ 59
30 35 Olszar AntoniVoster ATS Team+ 01:08
31 17 Frafjord JoakimNCF Region Sør+ 01:11
32 41 Sek IgorPower of Science RK Excl.Doors+ 01:14
33 50 Debaele JorreNovapor Speedbike Team+ 01:17
34 7 Kot JulianLubelskie Perla Polski+ 01:23
35 Kus AdamLubelskie Perla Polski+ 01:27
36 6 Veslum SebastianNCF Region Sør+ 01:28
37 8 Lindbjerg Rasmus LundtoftTeam Give Elementer+ 01:29
38 8 Antoniu Alexandru-IonutTeam Sparekassen Danmark Aalborg+ 01:32
39 41 Liska AndrejPierre Baguette Cycling+ 01:36
40 61 Favretto CarloGallina Ecotek Lucchini+ 01:40
41 38 Centrone IvanGlobal 6 United+ 01:46
42 13 Pomorski MichalMazowsze Serce Polski+ 01:46
43 15 Falchetti MatteoGallina Ecotek Lucchini+ 01:47
44 24 Wikander TordNCF Region Sør+ 01:49
45 34 Wirtgen TomTeam Felt-Felbermayr+ 01:49
46 29 Ijmker MarijnVolharding Cycling Team+ 01:50
47 13 Brzozka AdrianTTS.COACH SPICA SOLUTIONS+ 01:54
48 109 Achas ChristodoulosBialini Gomola CCN+ 01:57
49 4 Dahl Gustav FrederikAirtox-Carl Ras+ 01:59
50 7 Koszela DanielXSpeed United Continental+ 02:00
51 10 Murias JakubVoster ATS Team+ 02:01
52 84 Fermanelli MarcoGallina Ecotek Lucchini+ 02:01
53 13 Foulon DorianEquipe de France Militaire+ 02:02
54 22 de Jong StefVolharding Cycling Team+ 02:03
55 72 Kostanski MateuszVoster ATS Team+ 02:12
56 22 David ScottTeam Hrinkow Advarics+ 02:40
57 29 Konwa MarekLuks Trojka Piaseczno+ 03:02
58 67 Szarka GergelyEpronex-Hungary Cycling Team+ 03:15
59 27 Fratczak RadoslawVoster ATS Team+ 03:22
60 51 Degn Fryland JacobTeam Give Elementer+ 03:30
61 18 Stien Sander NistadNCF Region Sør+ 03:39
62 19 Killy JonahXSpeed United Continental+ 03:46
63 27 Kranenburg JorisSensa- Kanjers voor Kanjers CT+ 03:48
64 34 van Tintelen MiguelVolharding Cycling Team+ 03:48
65 54 Felipe MarceloVictoria Sports Cycling Team+ 03:49
66 36 Potucha MaciejPower of Science RK Excl.Doors+ 03:50
67 44 Muryj AntoniLubelskie Perla Polski+ 03:51
68 46 Rønning CasperNCF Region Sør+ 03:51
69 60 Orjuela Daniel FelipeBialini Gomola CCN+ 03:54
70 6 Sztuka MarcinTTS.COACH SPICA SOLUTIONS+ 03:55
71 76 Hernandez NicolasBialini Gomola CCN+ 04:00
72 78 Pavlides KonstantinosNovapor Speedbike Team+ 04:00
73 44 Le Boetez ClémentEquipe de France Militaire+ 04:03
74 43 Banaszak MaciejKS Pogon Mostostal Pulawy+ 04:04
75 19 Janssen ChristophXSpeed United Continental+ 04:16
76 42 Van Nuffelen GlenNovapor Speedbike Team+ 04:20
77 37 Mendes JoseVictoria Sports Cycling Team+ 04:23
78 19 Eriksen ThomasNCF Region Sør+ 04:25
79 37 van Esterik MartVolharding Cycling Team+ 04:32
80 26 Szostka PawelLubelskie Perla Polski+ 04:32
81 40 Kmets OleksiyPower of Science RK Excl.Doors+ 04:37
82 41 Fijak JanLuks Trojka Piaseczno+ 04:38
83 69 Kalojiros TomasPierre Baguette Cycling+ 04:46
84 22 Hammerschmid MarvinTeam Hrinkow Advarics+ 04:58
85 16 Zurek JakubKS Pogon Mostostal Pulawy+ 04:59
86 14 Camrda KarelATT Investments+ 04:59
87 5 Horvat ZigaTeam Hrinkow Advarics+ 05:01
88 3 Bonnefoix EdouardGlobal 6 United+ 05:01
89 1 Lukes JanElkov-Kasper+ 05:01
90 9 Jobber JamesGlobal 6 United+ 05:04
91 20 Leerkes BramSensa- Kanjers voor Kanjers CT+ 05:51
92 5 Lubbers MelleSensa- Kanjers voor Kanjers CT+ 05:58
93 49 Larsen MathiasAirtox-Carl Ras+ 06:17
94 31 Sørensen JonasTeam Sparekassen Danmark Aalborg+ 06:22
95 10 Musialik JakubLubelskie Perla Polski+ 06:40
96 36 Maslak PiotrVoster ATS Team+ 06:45
97 27 King MatthewXSpeed United Continental+ 07:12
98 71 Stieger AdrianTeam Hrinkow Advarics+ 07:21
99 27 Lach KamilMazowsze Serce Polski+ 07:22
100 68 Kovar StefanTeam Hrinkow Advarics+ 07:22
101 32 Nohales Nieto EdgarVictoria Sports Cycling Team+ 07:24
102 37 Schulten ChielSensa- Kanjers voor Kanjers CT+ 07:25
103 40 Kij PiotrKS Pogon Mostostal Pulawy+ 07:26
104 40 Wallinga OlavSensa- Kanjers voor Kanjers CT+ 07:26
105 41 Ivanovas OlegasEnergus Cycling Team+ 07:27
106 42 Ptak SzymonTC Chrobry Scott Glogow+ 07:28
107 84 Coleman ZakXSpeed United Continental+ 07:44
108 22 Olejniczak DavidXSpeed United Continental+ 07:49
109 30 Proc BartlomiejSantic-Wibatech+ 07:57
110 1 Kubelka AdamElkov-Kasper+ 08:02
111 1 Garbolinski KlaudiuszLuks Trojka Piaseczno+ 08:02
112 10 Vasko LeventeEpronex-Hungary Cycling Team+ 08:03
113 41 Kool TobiasVolharding Cycling Team+ 08:14
114 46 Banaszek NorbertMazowsze Serce Polski+ 08:24
115 Skladan SamuelPierre Baguette Cycling+ 08:25
116 1 Turek DanielATT Investments+ 08:26
117 25 Deren MateuszTC Chrobry Scott Glogow+ 08:31
118 43 Gabrick DavidGlobal 6 United+ 08:36
119 37 Gottstein SimonPierre Baguette Cycling+ 08:38
120 24 Wulff NoahTeam Sparekassen Danmark Aalborg+ 08:43
121 19 Madsen Jakob GyeTeam Sparekassen Danmark Aalborg+ 08:51
122 33 Frederiksen Asger PaaskeTeam Give Elementer+ 09:07
123 5 Cariño Daniel VenVictoria Sports Cycling Team+ 09:20
124 18 Dabski PatrykLuks Trojka Piaseczno+ 09:23
125 101 Stosz PatrykTeam Felt-Felbermayr+ 09:25
126 8 Miazga JanLuks Trojka Piaseczno+ 09:29
127 28 Kus PiotrTC Chrobry Scott Glogow+ 09:37
128 121 Munton ByronEpronex-Hungary Cycling Team+ 09:39
129 45 Den Braber TimVolharding Cycling Team+ 09:57
130 7 Janowski LukaszTTS.COACH SPICA SOLUTIONS+ 10:00
131 54 Bittner JanATT Investments+ 10:02
132 25 Ritzinger FelixTeam Felt-Felbermayr+ 10:07
133 5 Lamb RossNovapor Speedbike Team+ 10:13
134 115 Dupé MathieuEquipe de France Militaire+ 10:34
135 32 Lindquist Christian IngemannAirtox-Carl Ras+ 10:40
136 62 Gorak DominikTTS.COACH SPICA SOLUTIONS+ 10:57
137 2 Weglorz WojciechPower of Science RK Excl.Doors+ 11:08
138 88 Trevisol MarcoGallina Ecotek Lucchini+ 11:19
139 10 Listwon TomaszKS Pogon Mostostal Pulawy+ 11:25
140 12 Takhirov DiyorGallina Ecotek Lucchini+ 11:43
141 12 Kosun SzymonTC Chrobry Scott Glogow+ 11:44
142 17 Menegale EliaGallina Ecotek Lucchini+ 11:49
143 2 Kutzleb IanBialini Gomola CCN+ 11:58
144 106 Meijers JeroenVictoria Sports Cycling Team+ 12:31
145 52 Marcinkowski PatrykTC Chrobry Scott Glogow+ 12:35
146 34 Lapsa SzymonTC Chrobry Scott Glogow+ 12:38
147 80 Rajtak MateuszTTS.COACH SPICA SOLUTIONS+ 13:00
148 24 Radosz MaksymilianMazowsze Serce Polski+ 13:09
149 36 Decker Thomas KoldkjærTeam Sparekassen Danmark Aalborg+ 13:34
150 46 Glowacki JanLuks Trojka Piaseczno+ 14:15
151 11 Kasperek BartlomiejKS Pogon Mostostal Pulawy+ 14:19
152 7 Raugala GustasEnergus Cycling Team+ 16:00
153 53 Cajucom EanVictoria Sports Cycling Team+ 16:38
154 46 Braulinski MichalPower of Science RK Excl.Doors+ 19:38
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
1 2 Millet HugoEquipe de France Militaire 03:31:56
2 7 Hellerup MalteTeam Sparekassen Danmark Aalborg + 06
3 10 Klismets KarlisEnergus Cycling Team + 07
4 4 Conor PaulEquipe de France Militaire + 31
5 10 Arvai KristofEpronex-Hungary Cycling Team + 38
6 8 van der Veen CasSensa- Kanjers voor Kanjers CT + 40
7 14 Sek IgorPower of Science RK Excl.Doors + 58
8 2 Kot JulianLubelskie Perla Polski + 01:07
9 2 Veslum SebastianNCF Region Sør + 01:12
10 6 Pomorski MichalMazowsze Serce Polski + 01:30
11 6 Falchetti MatteoGallina Ecotek Lucchini + 01:31
12 6 Wikander TordNCF Region Sør + 01:33
13 9 Ijmker MarijnVolharding Cycling Team + 01:34
14 53 Achas ChristodoulosBialini Gomola CCN + 01:41
15 38 Fermanelli MarcoGallina Ecotek Lucchini + 01:45
16 7 de Jong StefVolharding Cycling Team + 01:47
17 9 Fratczak RadoslawVoster ATS Team + 03:06
18 16 Degn Fryland JacobTeam Give Elementer + 03:14
19 7 Stien Sander NistadNCF Region Sør + 03:23
20 5 Killy JonahXSpeed United Continental + 03:30
21 9 Kranenburg JorisSensa- Kanjers voor Kanjers CT + 03:32
22 13 van Tintelen MiguelVolharding Cycling Team + 03:32
23 17 Muryj AntoniLubelskie Perla Polski + 03:35
24 18 Rønning CasperNCF Region Sør + 03:35
25 23 Orjuela Daniel FelipeBialini Gomola CCN + 03:38
26 32 Hernandez NicolasBialini Gomola CCN + 03:44
27 34 Pavlides KonstantinosNovapor Speedbike Team + 03:44
28 22 Banaszak MaciejKS Pogon Mostostal Pulawy + 03:48
29 5 Eriksen ThomasNCF Region Sør + 04:09
30 11 Zurek JakubKS Pogon Mostostal Pulawy + 04:43
31 3 Lukes JanElkov-Kasper + 04:45
32 12 Leerkes BramSensa- Kanjers voor Kanjers CT + 05:35
33 6 Lubbers MelleSensa- Kanjers voor Kanjers CT + 05:42
34 4 Musialik JakubLubelskie Perla Polski + 06:24
35 16 Maslak PiotrVoster ATS Team + 06:29
36 31 Stieger AdrianTeam Hrinkow Advarics + 07:05
37 10 Lach KamilMazowsze Serce Polski + 07:06
38 31 Kovar StefanTeam Hrinkow Advarics + 07:06
39 17 Kij PiotrKS Pogon Mostostal Pulawy + 07:10
40 17 Ivanovas OlegasEnergus Cycling Team + 07:11
41 18 Ptak SzymonTC Chrobry Scott Glogow + 07:12
42 7 Olejniczak DavidXSpeed United Continental + 07:33
43 4 Kubelka AdamElkov-Kasper + 07:46
44 1 Vasko LeventeEpronex-Hungary Cycling Team + 07:47
45 19 Kool TobiasVolharding Cycling Team + 07:58
46 3 Skladan SamuelPierre Baguette Cycling + 08:09
47 8 Deren MateuszTC Chrobry Scott Glogow + 08:15
48 21 Gabrick DavidGlobal 6 United + 08:20
49 17 Gottstein SimonPierre Baguette Cycling + 08:22
50 17 Wulff NoahTeam Sparekassen Danmark Aalborg + 08:27
51 22 Frederiksen Asger PaaskeTeam Give Elementer + 08:51
52 13 Kus PiotrTC Chrobry Scott Glogow + 09:21
53 29 Bittner JanATT Investments + 09:46
54 50 Dupé MathieuEquipe de France Militaire + 10:18
55 3 Weglorz WojciechPower of Science RK Excl.Doors + 10:52
56 4 Listwon TomaszKS Pogon Mostostal Pulawy + 11:09
57 5 Takhirov DiyorGallina Ecotek Lucchini + 11:27
58 5 Kosun SzymonTC Chrobry Scott Glogow + 11:28
59 5 Kutzleb IanBialini Gomola CCN + 11:42
60 28 Marcinkowski PatrykTC Chrobry Scott Glogow + 12:19
61 20 Lapsa SzymonTC Chrobry Scott Glogow + 12:22
62 16 Radosz MaksymilianMazowsze Serce Polski + 12:53
63 26 Glowacki JanLuks Trojka Piaseczno + 13:59
64 6 Kasperek BartlomiejKS Pogon Mostostal Pulawy + 14:03
65 29 Cajucom EanVictoria Sports Cycling Team + 16:22
Poz. Takım Zaman
1 Santic-Wibatech 10:35:57
2 6 Elkov-Kasper + 01:07
3 7 Pierre Baguette Cycling + 01:10
4 2 Airtox-Carl Ras + 01:19
5 1 Team Felt-Felbermayr + 01:25
6 5 Mazowsze Serce Polski + 01:28
7 4 Global 6 United + 01:40
8 3 Equipe de France Militaire + 01:55
9 2 Lubelskie Perla Polski + 02:05
10 5 Voster ATS Team + 02:27
11 3 NCF Region Sør + 03:26
12 1 Epronex-Hungary Cycling Team + 03:47
13 8 Gallina Ecotek Lucchini + 04:15
14 8 ATT Investments + 04:30
15 11 Bialini Gomola CCN + 05:33
16 7 Volharding Cycling Team + 06:42
17 8 Team Hrinkow Advarics + 06:45
18 1 Team Sparekassen Danmark Aalborg + 07:19
19 8 Novapor Speedbike Team + 08:36
20 5 Power of Science RK Excl.Doors + 08:43
21 5 XSpeed United Continental + 08:48
22 2 Sensa- Kanjers voor Kanjers CT + 09:38
23 11 Team Give Elementer + 13:09
24 5 Victoria Sports Cycling Team + 14:19
25 7 TTS.COACH SPICA SOLUTIONS + 14:40
26 4 Luks Trojka Piaseczno + 14:41
27 3 KS Pogon Mostostal Pulawy + 15:32
28 1 Energus Cycling Team + 22:53
29 1 TC Chrobry Scott Glogow + 24:14

Bilgi