Eröffnungsrennen Leonding

Amatör, 24. Mart 2024, Austria

Sonuçlar

DoB?
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 Primozic Jaka Team Hrinkow Advarics 03:40:05
02 Schönberger Sebastian Team Felt-Felbermayr + 00
03 Schrettl Marco Tirol KTM Cycling Team + 00
04 Putz Sebastian Tirol KTM Cycling Team + 00
05 Schuran Michal ATT Investments + 18
06 Meiler Lukas Team Vorarlberg + 18
07 Gamper Mario Santic-Wibatech + 18
08 Verza Riccardo Team Hrinkow Advarics + 38
09 Eckerstorfer Benjamin Tirol KTM Cycling Team + 38
10 Camrda Karel ATT Investments + 38
11 Federspiel Daniel Team Felt-Felbermayr + 38
12 Rüegg Lukas Team Vorarlberg + 38
13 Messner Martin WSA KTM Graz + 38
14 Pernsteiner Hermann Team Felt-Felbermayr + 38
15 Rapp Jonas Team Hrinkow Advarics + 38
16 Riska Richard ATT Investments + 01:01
17 Ravasi Edward Team Hrinkow Advarics + 01:01
18 Zoidl Riccardo Team Felt-Felbermayr + 01:15
19 Dodd Mattie Tirol KTM Cycling Team + 02:11
20 Benz Pirmin Team Vorarlberg + 02:11
21 Poll Stefan ARBO Raiffeisen RC Feld am See + 02:14
22 Peter Jannis Team Vorarlberg + 02:18
23 David Scott Team Hrinkow Advarics + 02:18
24 Fiala Matyas ATT Investments + 02:29
25 Paumann David Tirol KTM Cycling Team + 02:34
26 Buschek Paul Tirol KTM Cycling Team + 02:38
27 Konychev Alexander Team Vorarlberg + 02:45
28 Amann Dominik Team Vorarlberg + 02:45
29 Peter Michael Santic-Wibatech + 02:51
30 Schmidbauer Maximilian WSA KTM Graz + 02:51
31 Riegler Nikolas Team Vorarlberg + 03:58
32 Steininger Fabian Maloja Pushbikers + 03:58
33 Roth Nepomuk - + 04:16
34 Knolle Jon Team Vorarlberg + 04:37
35 Elbadri Jakub ACS Development + 04:44
36 Reutimann Matthias Team Felt-Felbermayr + 05:00
37 Zangerle Emanuel Team Felt-Felbermayr + 05:00
38 Tichler Thomas WSA KTM Graz + 05:02
39 Kampelmüller Michael - + 05:02
40 Silhavy Daniel ACS Development + 05:02
41 Prochazka Michal C.K.Pardubice + 05:02
42 Kabas Maximilian Team Hrinkow Advarics + 05:02
43 Kreuzer Tobias Team Valeoit Parsberg + 05:36
44 Stieger Adrian Team Hrinkow Advarics + 05:38
45 Hammerschmid Marvin Team Hrinkow Advarics + 05:49
46 Oberlechner Luca Tirol KTM Cycling Team + 05:49
47 Banzer Johannes ARBO Raiffeisen RC Feld am See + 05:49
48 Kæmpe Stinus WSA KTM Graz + 05:49
49 Gall Simon Tirol KTM Cycling Team + 05:49
50 Vogt Dennis Fratelli RT + 06:03
51 Mayer Jakub ACS Development + 06:58
52 Schabernig Simon ARBO Raiffeisen RC Feld am See + 07:11
53 Silhavy Ondrej ACS Development + 07:11
54 Reinlein Andre RSV 1895 Passau + 07:11
55 Schätzl Martin RSV 1895 Passau + 07:11
56 Messmer Levi MAX-SOLAR Men's Cycling Team + 07:11
57 Farthofer Alexander - + 07:11
58 Vaidian Iustin Mentorise MLM Superstars + 07:19
59 Samec Filip LotuSteam + 07:21
60 Brandlmeier Stefan Santic-Wibatech + 07:22
61 Kobr Robert ACS Development + 07:24
62 Wetzel Claudius MAX-SOLAR Men's Cycling Team + 07:39
63 Preyler David Tirol KTM Cycling Team + 07:43
64 Pöchacker Julian Team Felt-Felbermayr + 07:54
65 Larsen Ruben Zilas ARBÖ MiKo PV ON-Fahrrad + 07:56
66 Stadlbauer Gregor MAX-SOLAR Men's Cycling Team + 08:06
67 Rehor Jan ACS Development + 08:19
68 Habermann Richard AC Sparta Praha + 08:22
69 Geretschnig Martin - + 08:22
70 Hamann Dario MAX-SOLAR Men's Cycling Team + 08:43
71 Kaindl Manuel - + 08:55
72 Wawro Bela MAX-SOLAR Men's Cycling Team + 09:33
73 Gusner Matthias WSA KTM Graz + 09:38
74 Nenning Laurin Team Vorarlberg + 09:44
75 Kreuzer Leo Team Valeoit Parsberg + 09:59
76 Vanden Haesevelde Rob - + 11:19
DNF Batzek Andreas -
DNF Kunze Raphael -
DNF Rieger Patrick -
DNF Schwab Christopher -
DNF Hezina Jan AC Sparta Praha
DNF Kohout Jaromír AC Sparta Praha
DNF Kohout Martin AC Sparta Praha
DNF Majdanics Marek AC Sparta Praha
DNF Mlejnek Daniel AC Sparta Praha
DNF Pospisil Jiri AC Sparta Praha
DNF Ryba Jan AC Sparta Praha
DNF Kroc Vladimir ACS Development
DNF Bodnar Krisztian ARBO Raiffeisen RC Feld am See
DNF Erlacher Matthias ARBO Raiffeisen RC Feld am See
DNF Goritschnig Marco ARBO Raiffeisen RC Feld am See
DNF Hauser Sandro ARBO Raiffeisen RC Feld am See
DNF Krumpl Lorenz ARBO Raiffeisen RC Feld am See
DNF Polzer David ARBO Raiffeisen RC Feld am See
DNF Lifka Sebastian ARBÖ MiKo PV ON-Fahrrad
DNF Lung Fabian ARBÖ MiKo PV ON-Fahrrad
DNF Stockmeyer Fabian ARBÖ MiKo PV ON-Fahrrad
DNF Kaspar Jan ATT Investments
DNF Heller Jannik BIKE AID Development
DNF Glanzner Dominik C.K.Pardubice
DNF Mazel Ondrej C.K.Pardubice
DNF Vodrazka Vojtech C.K.Pardubice
DNF Zapletal Jan C.K.Pardubice
DNF Czepl Alexander MAX-SOLAR Men's Cycling Team
DNF Huber Quirin MAX-SOLAR Men's Cycling Team
DNF Mliki Karim MAX-SOLAR Men's Cycling Team
DNF Reiter Daniel MAX-SOLAR Men's Cycling Team
DNF Roth Max MAX-SOLAR Men's Cycling Team
DNF Schrottenbaum Andreas RSV 1895 Passau
DNF Puschmann Nils Santic-Wibatech
DNF Hödlmoser Dominik Team Felt-Felbermayr
DNF Purtscheller Jakob Team Felt-Felbermayr
DNF Horvat Ziga Team Hrinkow Advarics
DNF Kovar Stefan Team Hrinkow Advarics
DNF Reiter Jakob Team Hrinkow Advarics
DNF Brenner Mauro Team Lotto-Kern Haus PSD Bank
DNF Häckl Tobias Team Valeoit Parsberg
DNF Heidegger Daniel Team Vorarlberg
DNF Koyama Tomoya Team Vorarlberg
DNF Holzknecht Jonas Tirol KTM Cycling Team
DNF Hörandtner Moritz Tirol KTM Cycling Team
DNF Hauser Theo WSA KTM Graz
DNF Sertic Jakob WSA KTM Graz
DNF Stocker Marco WSA KTM Graz

Bilgi