Flèche du Sud

Luxembourg

Genel Puan Dağlık Genç

Yıl KAT Linkler Kazanan İkinci Üçüncü
2024 2.2 Sonuçlar Ronhaar Pim Rüegg Lukas O´Brien Liam
2023 2.2 Sonuçlar Ronhaar Pim Huby Antoine Dina Marton
2022 2.2 Sonuçlar Nys Thibau Bonnet Thomas Heming Mika
2019 2.2 Sonuçlar Hermans Quinten Aerts Toon Krul Stef
2018 2.2 Sonuçlar Marchand Gianni Rabitsch Stephan Janssens Jimmy
2017 2.2 Sonuçlar Kvasina Matija [*] Padun Mark Zoidl Riccardo
2016 2.2 Sonuçlar Sousa Sergio Freienstein Raphael Dewortelaer Serge
2015 2.2 Sonuçlar De La Parte Victor Ockeloen Jasper Bille Gaetan
2014 2.2 Sonuçlar Bille Gaetan Zangerle Joel Robeet Ludovic
2013 2.2 Sonuçlar Valgren Michael Saggiorato Mirco Rosskopf Joey
2012 2.2 Sonuçlar Jungels Bob Kern Julian Golcer Jure
2011 2.2 Sonuçlar Bøchman Lasse Totschnig Harald Jungels Bob
2010 2.2 Sonuçlar Bøchman Lasse Christensen Mads De Jonge Maarten
2009 2.2 Sonuçlar Zahner Simon Gastauer Ben Berkenbosch Maint
2008 2.2 Sonuçlar Wyss Marcel van Garderen Tejay Kostyuk Denys
2007 2.2 Sonuçlar Shpilevsky Boris Kiendys Tomasz Kondrut Vitaly
2006 2.2 Sonuçlar Thomas Geraint Wiese Wolfram Tennant Andrew
2005 2.2 Sonuçlar Wiese Wolfram Sapa Marcin Didier Laurent
2004 Am Sonuçlar Schleck Andy Peter Roman Haas Michael
2003 Am Sonuçlar Loosli David Mertens Pieter Cohnen Stefan
2002 Am Sonuçlar Weber Christian Ramsauer Jan Fogen Steve
2001 Am Sonuçlar Wiggins Bradley Scholz Timo Ramsauer Jan
2000 Am Sonuçlar Cheula Giampaolo Berta Federico Østergaard Jan
1999 Am Sonuçlar Kirchen Kim Lucassen Jos Ten Dam Laurens
1998 Am Sonuçlar Østergaard Jan Rüttimann Stefan Favaron Michele
1997 Am Sonuçlar Dante Davide Peeters Jacques Kroon Karsten
1996 Am Sonuçlar Lotz Marc Triebel Pascal Schlickau Michael
1995 Am Sonuçlar Diewald Klaus Matt Reto Moster Patrick
1994 Am Sonuçlar Lohr Wolfgang Moerenhout Koos Matt Reto
1993 Am Sonuçlar Nederlof Lex Michiels Holger Triebel Pascal
1992 Am Sonuçlar Østergaard Jan Paffrath Jörg Axelsson Niklas
1991 Am Sonuçlar De Poel Robert Ivankin Alexander Meier Roland
1990 Am Sonuçlar Zülle Alex Rinderknecht Thedy Lohr Wolfgang
1989 Am Sonuçlar Lanz Daniel Speetjens Ben Meyers Pascal
1988 Am Sonuçlar Nippen Lutz Spratt Stephen Glasner Rolf
1987 Am Sonuçlar Theisen Hans-Werner Triebel Pascal Pannhenrich Timo
1986 Am Sonuçlar Harmeling Rob Jagt Arjan Stutz Werner
1985 Am Sonuçlar Jennen Wim Van Mulken Armand De Silva Jose
1984 Am Sonuçlar Da Silva Francis Riis Bjarne Rangfred Hanssen Jon
1983 Am Sonuçlar Bölts Hartmut Pedersen Per Hilse Peter
1982 Am Sonuçlar Martin Neil Larsson Håkan Neiertz Conny
1981 Am Sonuçlar Schneiter Jean-Louis Vaskos Stelios Da Silva Francis
1980 Am Sonuçlar Da Silva Acácio Schneiter Jean-Louis Glaus Gilbert
1979 Am Sonuçlar Neiertz Conny Argentin Moreno De Silva Jose
1978 Am Sonuçlar Segersäll Alf Prim Tommy Andersen Kim
1977 Am Sonuçlar Segersäll Alf Ericsson Mats Ertveldt Dennis
1976 Am Sonuçlar Sacher Luciano Vanherreweghe Johny Mirri Gabriele
1975 Am Sonuçlar Stiz Fausto Trybula Jan Didier Lucien
1974 Am Sonuçlar van der Meer Johan - Van Houwelingen Adrie
1973 Am Sonuçlar Kirchen Erny Reuland Ferdy Jördens Klaus
1972 Am Sonuçlar Gaida Alfred Treis Robert Libouton Freddy
1971 Am Sonuçlar van Katwijk Fons Hermans Gustaaf van den Hoek Aad
1970 Am Sonuçlar Bürki Walter Jurrians Ben De Waal Wim
1969 Am Sonuçlar Gilson Roger Smaniotto Roland Frank Jorg
1968 Am Sonuçlar Boitrelle Guy Gombert Martin Gilson Roger
1967 Am Sonuçlar Gilson Roger Spetgens Jan Johanns Josy
1966 Am Sonuçlar Czarnowski Ortwin Gombert Martin Johanns Josy
1965 Am Sonuçlar Schütz Edy Guyot Bernard Koslar Dieter
1964 Am Sonuçlar Schütz Edy Van Cauwenberghe Norbert De Jong Henk
1963 Am Sonuçlar Schleck Johny Manzo Nicolo Jacobs Raymond
1962 Am Sonuçlar Manzo Nicolo Monty Willy Boomen Ferdinand
1961 Am Sonuçlar Korte August Jacobs Raymond Jacobs Edmond
1960 Am Sonuçlar Jacobs Raymond Martinato Bruno Jacobs Edmond
1959 Am Sonuçlar Martinato Bruno Tüller Günther Jacobs Edmond
1958 Am Sonuçlar Van den Berghen Willy Legros Louis Moonen Giel
1957 Am Sonuçlar Jost Camille Zago Dominique Wislet Walter
1956 Am Sonuçlar Van Grinsven Rien de Jongh Piet Valdois Claude
1955 Am Sonuçlar Simon Theo Ehlen Nol Fourneau Jean
1954 Am Sonuçlar Gramser Willy Jacobs Raymond Badinot Guy
1953 Am Sonuçlar Gaul Charly Plantaz Jan Cuijten Martien
1952 Am Sonuçlar Ludwig Roger Gaul Charly Moes André
1951 Am Sonuçlar Gaul Charly Milet Leon Ludwig Roger
1949 Am Sonuçlar Bintz Robert Kass Henri Kirchen Jean