Vuelta a Ecuador

UCI, Etaplı yarış, 3. Etap, 27.Eylül 2023, Ecuador

Etap GK Genç Dağlık Sprint Takım

DoB?
Poz. Bisikletçi TakımUCI Zaman
1 Huera RichardMovistar-Best PC 7 02:28:59
2 Burbano JoelJonathan Narvaez SF 3 + 03
3 Pita Hidrobo AlejandroTeam Saitel 1 + 05
4 Monteros Romero LuisTeam Pichincha + 08
5 Irua MauricioTeam C & S Technology + 09
6 Santos EfrenCanel´s-ZeroUno + 10
7 Galviz CarlosMovistar-Best PC + 29
8 Montenegro SantiagoMovistar-Best PC + 01:11
9 Guama ByronMovistar-Best PC + 01:14
10 Obando BrayanTeam C & S Technology + 01:14
11 Rosero NixonTeam Banco Guayaquil + 01:14
12 Chalapud RobinsonTeam Banco Guayaquil + 01:14
13 Navarro RoynerAVV Peru + 01:14
14 Cotacachi ElvisJonathan Narvaez SF + 01:14
15 Leiton RonaldTeam Cinecable Internet - Twitter + 01:14
16 Pruner NathanTeam Rio Grande Elite CT + 01:14
17 Puentestar StalinTeam C & S Technology + 01:14
18 Alarcon PabloCanel´s-ZeroUno + 01:14
19 Haro StevenTeam Banco Guayaquil + 01:17
20 Kreikemeier KadeTeam Rio Grande Elite CT + 01:17
21 Revelo FranklinTeam Saitel + 01:17
22 Tobay WilliamClub D.E.F Halcones unidos + 01:17
23 Rodriguez Beltran RubenJonathan Narvaez SF + 01:17
24 Narvaez AlexisTeam Pichincha + 01:17
25 Gonzales CharleAVV Peru + 01:17
26 Fuertes JoelMovistar-Best PC + 01:17
27 Montenegro JorgeTeam Banco Guayaquil + 01:17
28 Rosero BryanTeam Cinecable Internet - Twitter + 01:17
29 Parra HeinerCanel´s-ZeroUno + 01:17
30 Quimbianba JimmyToscana Cayambe + 01:17
31 Navarrete SegundoTeam Saitel + 01:17
32 Riascos Juan FelipeAVV Peru + 01:17
33 Villareal DavidTeam C & S Technology + 01:17
34 Espinosa BolivarPanamá es Cultura y Valores + 01:17
35 Tobar Cristian CamiloTeam Saitel + 01:17
36 Caiza ErikTeam Saitel + 01:17
37 Villalba JordanTeam Saitel + 01:17
38 Rodriguez WilsonAVV Peru + 01:24
39 Montoya CristhianTeam Banco Guayaquil + 01:51
40 Palma AndersonTeam Cinecable Internet - Twitter + 02:12
41 Yazan Montenegro Gabriel OmarJonathan Narvaez SF + 03:39
42 McGeough CormacCanel´s-ZeroUno + 04:27
43 Prado IgnacioCanel´s-ZeroUno + 04:27
44 Velasquez EdisonTeam Pichincha + 05:07
45 Castaño ErikJonathan Narvaez SF + 05:07
46 Vivas AdonisJonathan Narvaez SF + 05:07
47 Gutiérrez CarlosTeam Banco Guayaquil + 05:16
48 Suesca Marco TulioMovistar-Best PC + 05:56
49 Alba Juan DiegoMovistar-Best PC + 05:56
50 Caicedo SebastianTeam Banco Guayaquil + 05:56
51 Mora Revelo AlejandroTeam Cinecable Internet - Twitter + 08:31
52 Leiton StivenTeam Cinecable Internet - Twitter + 08:31
53 Sarmiento Jose AndresTeam C & S Technology + 09:28
54 Arellano DavidToscana Cayambe + 12:49
55 Chuquizan HugoTeam Cinecable Internet - Twitter + 12:49
56 Salgado JosueTeam Saitel + 12:49
57 Crispin Sullcaray JoelAVV Peru + 12:51
58 Pastas Jhon AlbertoAVV Peru + 12:51
59 Pita SebastianToscana Cayambe + 12:51
60 Montalvo DiegoTeam C & S Technology + 12:51
61 Montenegro JuanTeam Cinecable Internet - Twitter + 13:43
62 Farinango JuanToscana Cayambe + 16:06
63 Gutierrez Pianda CristianTeam Pichincha + 16:09
64 York HenryTeam Rio Grande Elite CT + 17:08
65 Hidalgo PatrickTeam Pichincha + 17:11
66 Colcha Rommel DarioToscana Cayambe + 17:14
67 Gomez YelkoPanamá es Cultura y Valores + 17:28
68 Strah AlexPanamá es Cultura y Valores + 17:28
69 Machuca Machuca Alejandro ArmandoClub D.E.F Halcones unidos + 18:55
70 Albarracin Cordova ChristianClub D.E.F Halcones unidos + 25:18
71 Matute FreddTeam Rio Grande Elite CT + 28:32
72 Garzon Mosquera Rene MateoJonathan Narvaez SF + 28:35
73 Reyes StevenTeam C & S Technology + 28:35
74 Alvarado FranciscoClub D.E.F Halcones unidos + 28:35
OOT Haro HugoClub D.E.F Halcones unidos
OOT Jurado CristoferPanamá es Cultura y Valores
DNF Archibold FranklinPanamá es Cultura y Valores
DNF Bacala JosephTeam Rio Grande Elite CT
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
1 Chalapud RobinsonTeam Banco Guayaquil08:37:01
2 Montenegro JorgeTeam Banco Guayaquil+ 01:13
3 Guama ByronMovistar-Best PC+ 03:05
4 Montenegro SantiagoMovistar-Best PC+ 03:13
5 4 Huera RichardMovistar-Best PC+ 06:46
6 Navarro RoynerAVV Peru+ 06:54
7 Revelo FranklinTeam Saitel+ 06:57
8 Obando BrayanTeam C & S Technology+ 08:10
9 4 Rosero NixonTeam Banco Guayaquil+ 08:20
10 Puentestar StalinTeam C & S Technology+ 08:27
11 Burbano JoelJonathan Narvaez SF+ 11:16
12 Tobar Cristian CamiloTeam Saitel+ 12:42
13 Leiton RonaldTeam Cinecable Internet - Twitter+ 13:48
14 Parra HeinerCanel´s-ZeroUno+ 15:42
15 Narvaez AlexisTeam Pichincha+ 17:11
16 Fuertes JoelMovistar-Best PC+ 18:15
17 Kreikemeier KadeTeam Rio Grande Elite CT+ 18:35
18 Montoya CristhianTeam Banco Guayaquil+ 20:46
19 Tobay WilliamClub D.E.F Halcones unidos+ 21:32
20 Galviz CarlosMovistar-Best PC+ 21:48
21 Villalba JordanTeam Saitel+ 23:22
22 Riascos Juan FelipeAVV Peru+ 24:50
23 3 Irua MauricioTeam C & S Technology+ 26:55
24 3 Rodriguez Beltran RubenJonathan Narvaez SF+ 28:52
25 4 Monteros Romero LuisTeam Pichincha+ 30:11
26 2 Gutiérrez CarlosTeam Banco Guayaquil+ 30:16
27 1 Alarcon PabloCanel´s-ZeroUno+ 31:07
28 3 Pruner NathanTeam Rio Grande Elite CT+ 31:32
29 6 Cotacachi ElvisJonathan Narvaez SF+ 31:32
30 Haro StevenTeam Banco Guayaquil+ 31:35
31 2 Navarrete SegundoTeam Saitel+ 31:35
32 5 Rosero BryanTeam Cinecable Internet - Twitter+ 31:35
33 5 Rodriguez WilsonAVV Peru+ 31:58
34 5 Pita Hidrobo AlejandroTeam Saitel+ 32:55
35 6 Quimbianba JimmyToscana Cayambe+ 34:22
36 7 Caiza ErikTeam Saitel+ 34:30
37 3 Velasquez EdisonTeam Pichincha+ 35:25
38 15 Montalvo DiegoTeam C & S Technology+ 36:58
39 1 McGeough CormacCanel´s-ZeroUno+ 37:28
40 15 Salgado JosueTeam Saitel+ 38:09
41 5 Villareal DavidTeam C & S Technology+ 42:11
42 2 Castaño ErikJonathan Narvaez SF+ 42:56
43 2 Yazan Montenegro Gabriel OmarJonathan Narvaez SF+ 43:01
44 12 Pastas Jhon AlbertoAVV Peru+ 43:09
45 9 Pita SebastianToscana Cayambe+ 43:09
46 1 Prado IgnacioCanel´s-ZeroUno+ 45:22
47 1 Vivas AdonisJonathan Narvaez SF+ 46:39
48 6 Farinango JuanToscana Cayambe+ 49:15
49 3 Caicedo SebastianTeam Banco Guayaquil+ 49:53
50 1 Mora Revelo AlejandroTeam Cinecable Internet - Twitter+ 51:16
51 3 Palma AndersonTeam Cinecable Internet - Twitter+ 51:28
52 4 Santos EfrenCanel´s-ZeroUno+ 51:41
53 4 Gonzales CharleAVV Peru+ 52:49
54 1 Sarmiento Jose AndresTeam C & S Technology+ 53:38
55 4 Espinosa BolivarPanamá es Cultura y Valores+ 55:04
56 6 Montenegro JuanTeam Cinecable Internet - Twitter+ 56:30
57 6 Arellano DavidToscana Cayambe+ 56:44
58 Alba Juan DiegoMovistar-Best PC+ 59:10
59 4 Chuquizan HugoTeam Cinecable Internet - Twitter+ 01:02:46
60 2 Leiton StivenTeam Cinecable Internet - Twitter+ 01:06:49
61 6 Suesca Marco TulioMovistar-Best PC+ 01:12:26
62 1 Crispin Sullcaray JoelAVV Peru+ 01:13:14
63 2 Gomez YelkoPanamá es Cultura y Valores+ 01:13:17
64 York HenryTeam Rio Grande Elite CT+ 01:19:15
65 Colcha Rommel DarioToscana Cayambe+ 01:20:23
66 6 Reyes StevenTeam C & S Technology+ 01:24:11
67 3 Gutierrez Pianda CristianTeam Pichincha+ 01:31:18
68 1 Alvarado FranciscoClub D.E.F Halcones unidos+ 01:41:15
69 6 Hidalgo PatrickTeam Pichincha+ 01:41:48
70 1 Albarracin Cordova ChristianClub D.E.F Halcones unidos+ 01:42:31
71 3 Machuca Machuca Alejandro ArmandoClub D.E.F Halcones unidos+ 01:43:09
72 5 Strah AlexPanamá es Cultura y Valores+ 01:43:49
73 Garzon Mosquera Rene MateoJonathan Narvaez SF+ 01:50:46
74 2 Matute FreddTeam Rio Grande Elite CT+ 01:54:47
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
1 1 Revelo FranklinTeam Saitel 08:43:58
2 1 Obando BrayanTeam C & S Technology + 01:13
3 2 Rosero NixonTeam Banco Guayaquil + 01:23
4 Leiton RonaldTeam Cinecable Internet - Twitter + 06:51
5 Kreikemeier KadeTeam Rio Grande Elite CT + 11:38
6 Villalba JordanTeam Saitel + 16:25
7 Riascos Juan FelipeAVV Peru + 17:53
8 Rodriguez Beltran RubenJonathan Narvaez SF + 21:55
9 Monteros Romero LuisTeam Pichincha + 23:14
10 Pruner NathanTeam Rio Grande Elite CT + 24:35
11 1 Cotacachi ElvisJonathan Narvaez SF + 24:35
12 2 Rosero BryanTeam Cinecable Internet - Twitter + 24:38
13 2 Pita Hidrobo AlejandroTeam Saitel + 25:58
14 2 Quimbianba JimmyToscana Cayambe + 27:25
15 2 Caiza ErikTeam Saitel + 27:33
16 5 Velasquez EdisonTeam Pichincha + 28:28
17 4 Pita SebastianToscana Cayambe + 36:12
18 Vivas AdonisJonathan Narvaez SF + 39:42
19 2 Caicedo SebastianTeam Banco Guayaquil + 42:56
20 1 Mora Revelo AlejandroTeam Cinecable Internet - Twitter + 44:19
21 2 Palma AndersonTeam Cinecable Internet - Twitter + 44:31
22 3 Gonzales CharleAVV Peru + 45:52
23 1 Sarmiento Jose AndresTeam C & S Technology + 46:41
24 4 Montenegro JuanTeam Cinecable Internet - Twitter + 49:33
25 1 Chuquizan HugoTeam Cinecable Internet - Twitter + 55:49
26 Leiton StivenTeam Cinecable Internet - Twitter + 59:52
27 Crispin Sullcaray JoelAVV Peru + 01:06:17
28 Gutierrez Pianda CristianTeam Pichincha + 01:24:21
29 2 Hidalgo PatrickTeam Pichincha + 01:34:51
30 1 Albarracin Cordova ChristianClub D.E.F Halcones unidos + 01:35:34
31 1 Garzon Mosquera Rene MateoJonathan Narvaez SF + 01:43:49
Poz. Takım Zaman
1 Team Banco Guayaquil 25:55:52
2 Movistar-Best PC + 07:44
3 Team Saitel + 34:09
4 1 Team C & S Technology + 36:00
5 1 Team Pichincha + 38:04
6 AVV Peru + 58:30
7 Jonathan Narvaez SF + 01:01:59
8 Canel´s-ZeroUno + 01:12:35
9 Team Cinecable Internet - Twitter + 01:25:16
10 Toscana Cayambe + 02:02:40
11 Team Rio Grande Elite CT + 02:04:33
12 Club D.E.F Halcones unidos + 03:10:27
13 Panamá es Cultura y Valores + 03:23:10

Bilgi