Brno-Velka Bites-Brno

Amatör, 6. Nisan 2024, Czechia

Sonuçlar

DoB?
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 Reha Filip ATT Investments 04:00:51
02 Sumpik Pavel Roman Kreuziger Cycling Academy + 02
03 Voltr Martin Pierre Baguette Cycling + 44
04 Rudyk Bartosz ATT Investments + 01:28
05 Siroky Stepan TJ Favorit Brno + 01:28
06 Neuman Dominik ATT Investments + 01:28
07 Fiala Matyas ATT Investments + 01:28
08 Riman Jakub Pierre Baguette Cycling + 01:28
09 Koblizek Matyas Tufo-Pardus Prostejov + 01:28
10 Jezek Vaclav - + 01:28
11 Kuba Jakub Elkov-Kasper + 01:28
12 Prokopyszyn Filip Luks Trojka Piaseczno + 01:28
13 Kobr Robert ACS Development + 01:28
14 Rubes Daniel Elkov-Kasper + 01:28
15 Polak Matyas Lawi Junior Team + 01:28
16 Boros Michael Elkov-Kasper + 01:28
17 Liska Andrej Pierre Baguette Cycling + 01:28
18 Kocur Franciszek Tufo-Pardus Prostejov + 01:28
19 Zahalka Stepan Mapei Merida Kankovsky + 01:28
20 Vones Jan Tufo-Pardus Prostejov + 01:28
21 Prochazka Michal C.K.Pardubice + 01:28
22 Kalojiros Tomas Pierre Baguette Cycling + 01:28
23 Oravec Dusan Pierre Baguette Cycling + 01:28
24 Habermann Richard AC Sparta Praha + 01:28
25 Vanicek Simon ATT Investments + 01:28
26 Szarka Gergely Epronex-Hungary Cycling Team + 01:28
27 Rugovac Denis TJ Favorit Brno + 01:28
28 Obdrzalek Tomas Elkov-Kasper + 01:28
29 Rotter Michal TJ Favorit Brno + 01:28
30 Elbadri Jakub ACS Development + 01:28
31 Jakoubek Tomas ATT Investments + 01:28
32 Vysocan Daniel Pierre Baguette Cycling + 01:28
33 Mayer Jakub ACS Development + 01:28
34 Krenek Adam TJ Favorit Brno + 01:28
35 Silhavy Ondrej ACS Development + 01:28
36 Vavra Petr Tufo-Pardus Prostejov + 01:28
37 Monti Alberto Carlo Ustecke Centrum C + 01:28
38 Miazga Jan Luks Trojka Piaseczno + 01:28
39 Vasko Levente Epronex-Hungary Cycling Team + 01:28
40 Vik Matej Cez Cyklo Team Tabor + 01:28
41 Preyler David Tirol KTM Cycling Team + 01:28
42 Novak Tomas Pierre Baguette Cycling + 01:28
43 Glanzner Dominik C.K.Pardubice + 01:28
44 Bartunek Marek - + 01:28
45 Vodak Martin ACS Development + 01:28
46 Vavra Karel Ostra-Multicraft Celadna + 01:28
47 Hejtmanek Marek - + 01:28
48 Garbolinski Klaudiusz Luks Trojka Piaseczno + 01:28
49 Mlejnek Daniel AC Sparta Praha + 01:28
50 Soukup Vojtech Tufo-Pardus Prostejov + 01:28
51 Bakus Tomas Cez Cyklo Team Tabor + 01:28
52 Kohout Martin AC Sparta Praha + 01:28
53 Havrlant Jakub Team Forman Energetic + 01:28
54 Sedlak Lukas Elkov-Kasper + 01:28
55 Zapletal Jan C.K.Pardubice + 01:28
56 Uher David Cez Cyklo Team Tabor + 01:28
57 Vostal Vilem Pierre Baguette Cycling + 01:28
58 Pospisil Jiri AC Sparta Praha + 01:28
59 Vodrazka Vojtech C.K.Pardubice + 01:28
60 Rehor Jan ACS Development + 01:28
61 Kubelka Adam Elkov-Kasper + 01:28
62 Kobr Richard ACS Development + 01:28
63 Dalecky Stepan Pierre Baguette Cycling + 01:28
64 Riska Richard ATT Investments + 01:28
65 Fiala Petr Integray L27 CT + 01:28
66 Fijak Jan Luks Trojka Piaseczno + 01:28
67 Hak Jakub - + 01:28
68 Hladik Petr AC Sparta Praha + 01:28
69 Swaczyna Petr - + 01:28
70 Sejstal Ondrej Ustecke Centrum C + 01:28
71 Kohout Jaromír AC Sparta Praha + 01:28
72 Silhavy Daniel ACS Development + 01:28
73 Chren Martin Tufo-Pardus Prostejov + 01:28
74 Schwarzbacher Matthias ATT Investments + 01:28
75 Szollossy Adam Epronex-Hungary Cycling Team + 01:28
76 Pesek Adam Roman Kreuziger Cycling Academy + 01:28
77 Jindrich Pavel Cez Cyklo Team Tabor + 01:28
78 Kaspar Jan ATT Investments + 01:28
79 Tekula Hynek - + 01:28
80 Pokorny Ondrej Tufo-Pardus Prostejov + 01:28
81 Mayer Daniel - + 01:28
82 Hula Robert Integray L27 CT + 01:28
83 Fierla Ondrej Team Forman Energetic + 01:28
84 Padelek Viktor TJ Favorit Brno + 01:28
85 Hezina Jan AC Sparta Praha + 01:28
86 Januska David Unlimited Km Trading CZ + 01:28
87 Bierkens Tim Epronex-Hungary Cycling Team + 01:28
88 Samec Filip LotuSteam + 01:28
89 Slanik Martin Lapierre Plzen + 01:28
90 Pszczolarski Wojciech Tufo-Pardus Prostejov + 01:59
91 Rafaj Martin Tufo-Pardus Prostejov + 02:41
92 Miklosin Matyas Sportraces CT + 03:04
93 Kadane Jan Unlimited Km Trading CZ + 03:08
94 Nocen Maciej Luks Trojka Piaseczno + 03:16
95 Skladan Samuel Pierre Baguette Cycling + 03:17
96 Wolf Jan Ustecke Centrum C + 03:17
97 Prudek Dominik Pierre Baguette Cycling Development + 04:20
98 Turek Daniel ATT Investments + 04:26
99 Stec Radovan Tufo-Pardus Prostejov + 04:26
100 Seidl Vojtech AC Sparta Praha + 04:26
101 Hradil Jiri - + 04:31
102 Sik Jan Ostra-Multicraft Celadna + 05:03
103 Macharacek Jan - + 05:03
DNS Gdula Tomas Integray L27 CT
DNS Kollert Michal Integray L27 CT
DNF Dovolil Josef -
DNF Hynecek Jan -
DNF Mikl Frantisek -
DNF Pavlas Sebastian -
DNF Polasek Ondrej -
DNF Solnicka Ondrej -
DNF Stransky Vojtech -
DNF Svandrlik Jakub -
DNF Swienczek Patrik -
DNF Majdanics Marek AC Sparta Praha
DNF Mazel Ondrej C.K.Pardubice
DNF Prochazka Stanislav Lapierre Plzen
DNF Sobol Mikolaj Luks Trojka Piaseczno
DNF Raska Lukas Mapei Merida Kankovsky
DNF Czyz Bartlomiej Ostra-Multicraft Celadna
DNF Pytel Jaromir Ostra-Multicraft Celadna
DNF Horyna Vlastimil Sportraces CT
DNF Mach Ondrej Team Forman Energetic
DNF Sigut David Team Forman Energetic
DNF Zatopek Jan Team Forman Energetic
DNF Fanderlik David Unlimited Km Trading CZ
DNF Rosa Petr Ustecke Centrum C

Bilgi