Setmana Ciclista Valenciana

UCI, Etaplı yarış, 1. Etap, 15.Şubat 2024, Spain

Etap GK Genç Dağlık Sprint TakımUCI

DoB?
Poz. Bisikletçi TakımUCI Zaman
1 Balsamo ElisaLidl-Trek 25 02:54:45
2 Vos MarianneTeam Visma | Lease a Bike 20 + 00
3 Rüegg NoemiEF Education-Cannondale 15 + 00
4 Niewiadoma KatarzynaCANYON//SRAM Racing 12 + 00
5 Lach MartaCeratizit-WNT Pro Cycling 10 + 00
6 Baril OliviaMovistar Team 8 + 00
7 Majerus ChristineTeam SD Worx-Protime 6 + 00
8 Sierra ArlenisMovistar Team 4 + 00
9 Cecchini ElenaTeam SD Worx-Protime + 00
10 Dideriksen AmalieUno-X Mobility + 00
11 Barale FrancescaTeam dsm-firmenich PostNL + 00
12 Jansen ElineVolkerWessels Women's Pro Cycling Team + 00
13 Kumiega KarolinaUAE Team ADQ + 00
14 Kraak AmberFDJ-SUEZ + 00
15 de Jong ThalitaLotto Dstny Ladies + 00
16 Trinca Colonel MonicaBePink-Bongioanni + 00
17 Williams LilyHuman Powered Health + 00
18 Quagliotto NadiaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 00
19 Labous JulietteTeam dsm-firmenich PostNL + 00
20 Reusser MarlenTeam SD Worx-Protime + 00
21 Wiel JadeFDJ-SUEZ + 00
22 Fisher-Black NiamhTeam SD Worx-Protime + 00
23 Kolesava AnastasiyaCANYON//SRAM Racing + 00
24 Henderson AnnaTeam Visma | Lease a Bike + 00
25 Frain NicoleHess Cycling Team + 00
26 Markus RiejanneTeam Visma | Lease a Bike + 00
27 Berteau VictoireCofidis Women Team + 00
28 Edwards RuthHuman Powered Health + 00
29 Kerbaol CédrineCeratizit-WNT Pro Cycling + 00
30 van Anrooij ShirinLidl-Trek + 00
31 Andersson CarolineLiv AlUla Jayco + 00
32 Kern SpelaCofidis Women Team + 00
33 Chabbey EliseCANYON//SRAM Racing + 00
34 Garcia MaviLiv AlUla Jayco + 00
35 Von Berswordt SophieTeam Visma | Lease a Bike + 00
36 Muzic EvitaFDJ-SUEZ + 00
37 Niedermaier AntoniaCANYON//SRAM Racing + 00
38 Curinier LéaFDJ-SUEZ + 00
39 Hanson LaurettaLidl-Trek + 00
40 Aalerud KatrineUno-X Mobility + 00
41 Edseth Marte BergUno-X Mobility + 00
42 Kulynych OlhaFenix-Deceuninck + 00
43 Normand AdèleEneicat-CM Team + 00
44 Chapman BrodieLidl-Trek + 00
45 Minke Anderson SolbjørkUno-X Mobility + 00
46 Realini GaiaLidl-Trek + 00
47 Santesteban AneLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 00
48 Bredewold MischaTeam SD Worx-Protime + 00
49 Reijnhout RositaTeam Visma | Lease a Bike + 00
50 Rayer EglantineTeam dsm-firmenich PostNL + 00
51 Noskova NikolaCofidis Women Team + 00
52 Demay CoralieFDJ-SUEZ + 00
53 Magnaldi EricaUAE Team ADQ + 00
54 Dijkstra AnnekeVolkerWessels Women's Pro Cycling Team + 00
55 Lowden JoscelinUno-X Mobility + 00
56 Spratt AmandaLidl-Trek + 00
57 Koster AnouskaUno-X Mobility + 00
58 Koppenburg ClaraEF Education-Cannondale + 00
59 Oudeman MaudTeam Visma | Lease a Bike + 00
60 van den Broek-Blaak ChantalTeam SD Worx-Protime + 00
61 Faulkner KristenEF Education-Cannondale + 01:08
62 Vallieres Mill MagdeleineEF Education-Cannondale + 01:08
63 Schoens QuintyVolkerWessels Women's Pro Cycling Team + 01:08
64 Piergiovanni FedericaUAE Team ADQ + 01:08
65 Bego JulieCofidis Women Team + 01:08
66 Cordon-Ragot AudreyHuman Powered Health + 02:21
67 Valtulini ElisaBePink-Bongioanni + 02:21
68 Oyarbide LourdesLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 02:21
69 Gåskjenn IngvildLiv AlUla Jayco + 02:21
70 Mackaij FloortjeMovistar Team + 02:21
71 Alonso SandraCeratizit-WNT Pro Cycling + 02:21
72 Magalhães Ana VitoriaBePink-Bongioanni + 02:21
73 Gasparrini EleonoraUAE Team ADQ + 02:21
74 Emond ClaraEF Education-Cannondale + 02:21
75 Asencio LauraCeratizit-WNT Pro Cycling + 02:21
76 Sanguineti IlariaLidl-Trek + 02:21
77 Labecki CorynEF Education-Cannondale + 02:41
78 van de Guchte QuintyLotto Dstny Ladies + 02:41
79 De Keersmaeker AudreyLotto Dstny Ladies + 02:41
80 Vargas CarolinaEneicat-CM Team + 02:41
81 Ragusa KatiaHuman Powered Health + 02:41
82 Raaijmakers MaritHuman Powered Health + 02:41
83 Alzate AndreaEneicat-CM Team + 02:41
84 Boulais FlavieCofidis Women Team + 02:41
85 Vanpachtenbeke MargotVolkerWessels Women's Pro Cycling Team + 02:41
86 Morrice AlexCANYON//SRAM Racing + 02:41
87 Schrempf CarinaFenix-Deceuninck + 02:41
88 Ewers VeronicaEF Education-Cannondale + 02:41
89 Koerner RebeccaUno-X Mobility + 02:41
90 Arnaudo SamanthaBePink-Bongioanni + 02:41
91 Storrie BeckyTeam dsm-firmenich PostNL + 02:41
92 Stiasny PetraFenix-Deceuninck + 02:41
93 Arzuffi Alice MariaCeratizit-WNT Pro Cycling + 02:41
94 Zigart UrskaLiv AlUla Jayco + 02:41
95 Vigilia AlessiaFDJ-SUEZ + 04:26
96 Arens MaureenLotto Dstny Ladies + 06:19
97 Biriukova YuliiaHuman Powered Health + 06:19
98 Savi PriscaBePink-Bongioanni + 06:19
99 Jencusova NoraBePink-Bongioanni + 06:19
100 Romeu Solaz MartaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 06:19
101 Casasola SaraHess Cycling Team + 06:19
102 Bastiaenssen FauveLotto Dstny Ladies + 06:19
103 Casagranda AndreaBePink-Bongioanni + 06:19
104 Gilabert Vilaplana ArianaEneicat-CM Team + 06:19
105 Basilico ValentinaEneicat-CM Team + 06:19
106 Trevisi AnnaLiv AlUla Jayco + 06:19
107 Mendez Melgarejo IreneEneicat-CM Team + 06:19
108 Martín SaraMovistar Team + 06:19
109 Soto Campos CatalinaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 06:19
110 Eric JelenaMovistar Team + 06:19
111 Docx MiekeLotto Dstny Ladies + 06:38
112 Gielkens EsmeeLotto Dstny Ladies + 06:38
113 Gafinovitz RotemHess Cycling Team + 06:38
114 Demey ValerieVolkerWessels Women's Pro Cycling Team + 06:38
115 Perez Conejero SusanaMassi Baix Ter Women's Team + 06:38
116 Schweikart AileenLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 06:38
117 Gerefiel Selam AmhaCANYON//SRAM Racing + 06:38
118 Cotter ImogenHess Cycling Team + 06:38
119 Molenaar LauraVolkerWessels Women's Pro Cycling Team + 09:01
120 Fortin ValentineCofidis Women Team + 09:01
121 Berton NinaCeratizit-WNT Pro Cycling + 10:05
122 McWilliam AliceHess Cycling Team + 10:05
123 Van Eynde FienFenix-Deceuninck + 10:05
124 Eberle LanaCeratizit-WNT Pro Cycling + 10:05
125 Vitillo MatildeLiv AlUla Jayco + 10:05
126 Ménage LiseCofidis Women Team + 10:05
127 Nelson JosieTeam dsm-firmenich PostNL + 10:05
128 van 't Geloof MarjoleinHess Cycling Team + 10:05
129 Meneses JesseniaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi + 10:05
130 Wood AliceHuman Powered Health + 10:05
131 Campos DanielaEneicat-CM Team + 11:03
132 Romance MartaMassi Baix Ter Women's Team + 11:03
133 Smith AbiTeam dsm-firmenich PostNL + 15:48
134 Carbonari AnastasiaUAE Team ADQ + 16:46
135 Albert Bosch AinaraMassi Baix Ter Women's Team + 16:46
136 Gschwentner LeilaLiv AlUla Jayco + 16:46
137 Ramsey HollyHess Cycling Team + 16:46
138 Trias Jordan MireiaMassi Baix Ter Women's Team + 16:46
139 Ruiz Sanchez IngridMassi Baix Ter Women's Team + 16:46
140 Lutro AmalieMassi Baix Ter Women's Team + 16:46
141 van der Meiden AnnaTeam dsm-firmenich PostNL + 24:12
OOT Bosch Ballus LaiaMassi Baix Ter Women's Team
DNF Wright SophieFenix-Deceuninck
DNF Vigie MargauxTeam Visma | Lease a Bike
DNF Wlodarczyk DominikaUAE Team ADQ
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
1 Balsamo ElisaLidl-Trek02:54:35
2 Vos MarianneTeam Visma | Lease a Bike+ 04
3 Rüegg NoemiEF Education-Cannondale+ 06
4 Dijkstra AnnekeVolkerWessels Women's Pro Cycling Team+ 07
5 Berteau VictoireCofidis Women Team+ 08
6 Niewiadoma KatarzynaCANYON//SRAM Racing+ 10
7 Lach MartaCeratizit-WNT Pro Cycling+ 10
8 Baril OliviaMovistar Team+ 10
9 Majerus ChristineTeam SD Worx-Protime+ 10
10 Sierra ArlenisMovistar Team+ 10
11 Cecchini ElenaTeam SD Worx-Protime+ 10
12 Dideriksen AmalieUno-X Mobility+ 10
13 Barale FrancescaTeam dsm-firmenich PostNL+ 10
14 Jansen ElineVolkerWessels Women's Pro Cycling Team+ 10
15 Kumiega KarolinaUAE Team ADQ+ 10
16 Kraak AmberFDJ-SUEZ+ 10
17 de Jong ThalitaLotto Dstny Ladies+ 10
18 Trinca Colonel MonicaBePink-Bongioanni+ 10
19 Williams LilyHuman Powered Health+ 10
20 Quagliotto NadiaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi+ 10
21 Labous JulietteTeam dsm-firmenich PostNL+ 10
22 Reusser MarlenTeam SD Worx-Protime+ 10
23 Wiel JadeFDJ-SUEZ+ 10
24 Fisher-Black NiamhTeam SD Worx-Protime+ 10
25 Kolesava AnastasiyaCANYON//SRAM Racing+ 10
26 Henderson AnnaTeam Visma | Lease a Bike+ 10
27 Frain NicoleHess Cycling Team+ 10
28 Markus RiejanneTeam Visma | Lease a Bike+ 10
29 Edwards RuthHuman Powered Health+ 10
30 Kerbaol CédrineCeratizit-WNT Pro Cycling+ 10
31 van Anrooij ShirinLidl-Trek+ 10
32 Andersson CarolineLiv AlUla Jayco+ 10
33 Kern SpelaCofidis Women Team+ 10
34 Chabbey EliseCANYON//SRAM Racing+ 10
35 Garcia MaviLiv AlUla Jayco+ 10
36 Von Berswordt SophieTeam Visma | Lease a Bike+ 10
37 Muzic EvitaFDJ-SUEZ+ 10
38 Niedermaier AntoniaCANYON//SRAM Racing+ 10
39 Curinier LéaFDJ-SUEZ+ 10
40 Hanson LaurettaLidl-Trek+ 10
41 Aalerud KatrineUno-X Mobility+ 10
42 Edseth Marte BergUno-X Mobility+ 10
43 Kulynych OlhaFenix-Deceuninck+ 10
44 Normand AdèleEneicat-CM Team+ 10
45 Chapman BrodieLidl-Trek+ 10
46 Minke Anderson SolbjørkUno-X Mobility+ 10
47 Realini GaiaLidl-Trek+ 10
48 Santesteban AneLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi+ 10
49 Bredewold MischaTeam SD Worx-Protime+ 10
50 Reijnhout RositaTeam Visma | Lease a Bike+ 10
51 Rayer EglantineTeam dsm-firmenich PostNL+ 10
52 Noskova NikolaCofidis Women Team+ 10
53 Demay CoralieFDJ-SUEZ+ 10
54 Magnaldi EricaUAE Team ADQ+ 10
55 Lowden JoscelinUno-X Mobility+ 10
56 Spratt AmandaLidl-Trek+ 10
57 Koster AnouskaUno-X Mobility+ 10
58 Koppenburg ClaraEF Education-Cannondale+ 10
59 Oudeman MaudTeam Visma | Lease a Bike+ 10
60 van den Broek-Blaak ChantalTeam SD Worx-Protime+ 10
61 Faulkner KristenEF Education-Cannondale+ 01:18
62 Vallieres Mill MagdeleineEF Education-Cannondale+ 01:18
63 Schoens QuintyVolkerWessels Women's Pro Cycling Team+ 01:18
64 Piergiovanni FedericaUAE Team ADQ+ 01:18
65 Bego JulieCofidis Women Team+ 01:18
66 Cordon-Ragot AudreyHuman Powered Health+ 02:31
67 Valtulini ElisaBePink-Bongioanni+ 02:31
68 Oyarbide LourdesLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi+ 02:31
69 Gåskjenn IngvildLiv AlUla Jayco+ 02:31
70 Mackaij FloortjeMovistar Team+ 02:31
71 Alonso SandraCeratizit-WNT Pro Cycling+ 02:31
72 Magalhães Ana VitoriaBePink-Bongioanni+ 02:31
73 Gasparrini EleonoraUAE Team ADQ+ 02:31
74 Emond ClaraEF Education-Cannondale+ 02:31
75 Asencio LauraCeratizit-WNT Pro Cycling+ 02:31
76 Sanguineti IlariaLidl-Trek+ 02:31
77 Labecki CorynEF Education-Cannondale+ 02:51
78 van de Guchte QuintyLotto Dstny Ladies+ 02:51
79 De Keersmaeker AudreyLotto Dstny Ladies+ 02:51
80 Vargas CarolinaEneicat-CM Team+ 02:51
81 Ragusa KatiaHuman Powered Health+ 02:51
82 Raaijmakers MaritHuman Powered Health+ 02:51
83 Alzate AndreaEneicat-CM Team+ 02:51
84 Boulais FlavieCofidis Women Team+ 02:51
85 Vanpachtenbeke MargotVolkerWessels Women's Pro Cycling Team+ 02:51
86 Morrice AlexCANYON//SRAM Racing+ 02:51
87 Schrempf CarinaFenix-Deceuninck+ 02:51
88 Ewers VeronicaEF Education-Cannondale+ 02:51
89 Koerner RebeccaUno-X Mobility+ 02:51
90 Arnaudo SamanthaBePink-Bongioanni+ 02:51
91 Storrie BeckyTeam dsm-firmenich PostNL+ 02:51
92 Stiasny PetraFenix-Deceuninck+ 02:51
93 Arzuffi Alice MariaCeratizit-WNT Pro Cycling+ 02:51
94 Zigart UrskaLiv AlUla Jayco+ 02:51
95 Vigilia AlessiaFDJ-SUEZ+ 04:36
96 Arens MaureenLotto Dstny Ladies+ 06:29
97 Biriukova YuliiaHuman Powered Health+ 06:29
98 Savi PriscaBePink-Bongioanni+ 06:29
99 Jencusova NoraBePink-Bongioanni+ 06:29
100 Romeu Solaz MartaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi+ 06:29
101 Casasola SaraHess Cycling Team+ 06:29
102 Bastiaenssen FauveLotto Dstny Ladies+ 06:29
103 Casagranda AndreaBePink-Bongioanni+ 06:29
104 Gilabert Vilaplana ArianaEneicat-CM Team+ 06:29
105 Basilico ValentinaEneicat-CM Team+ 06:29
106 Trevisi AnnaLiv AlUla Jayco+ 06:29
107 Mendez Melgarejo IreneEneicat-CM Team+ 06:29
108 Martín SaraMovistar Team+ 06:29
109 Soto Campos CatalinaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi+ 06:29
110 Eric JelenaMovistar Team+ 06:29
111 Docx MiekeLotto Dstny Ladies+ 06:48
112 Gielkens EsmeeLotto Dstny Ladies+ 06:48
113 Gafinovitz RotemHess Cycling Team+ 06:48
114 Demey ValerieVolkerWessels Women's Pro Cycling Team+ 06:48
115 Perez Conejero SusanaMassi Baix Ter Women's Team+ 06:48
116 Schweikart AileenLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi+ 06:48
117 Gerefiel Selam AmhaCANYON//SRAM Racing+ 06:48
118 Cotter ImogenHess Cycling Team+ 06:48
119 Molenaar LauraVolkerWessels Women's Pro Cycling Team+ 09:11
120 Fortin ValentineCofidis Women Team+ 09:11
121 Berton NinaCeratizit-WNT Pro Cycling+ 10:15
122 McWilliam AliceHess Cycling Team+ 10:15
123 Van Eynde FienFenix-Deceuninck+ 10:15
124 Eberle LanaCeratizit-WNT Pro Cycling+ 10:15
125 Vitillo MatildeLiv AlUla Jayco+ 10:15
126 Ménage LiseCofidis Women Team+ 10:15
127 Nelson JosieTeam dsm-firmenich PostNL+ 10:15
128 van 't Geloof MarjoleinHess Cycling Team+ 10:15
129 Meneses JesseniaLaboral Kutxa-Fundacion Euskadi+ 10:15
130 Wood AliceHuman Powered Health+ 10:15
131 Campos DanielaEneicat-CM Team+ 11:12
132 Romance MartaMassi Baix Ter Women's Team+ 11:13
133 Smith AbiTeam dsm-firmenich PostNL+ 15:58
134 Carbonari AnastasiaUAE Team ADQ+ 16:56
135 Albert Bosch AinaraMassi Baix Ter Women's Team+ 16:56
136 Gschwentner LeilaLiv AlUla Jayco+ 16:56
137 Ramsey HollyHess Cycling Team+ 16:56
138 Trias Jordan MireiaMassi Baix Ter Women's Team+ 16:56
139 Ruiz Sanchez IngridMassi Baix Ter Women's Team+ 16:56
140 Lutro AmalieMassi Baix Ter Women's Team+ 16:56
141 van der Meiden AnnaTeam dsm-firmenich PostNL+ 24:22

Bilgi