Omloop Borsele Juniors

UCI Genç, Etaplı yarış, 19. -21. Nisan 2024, Netherlands

GK Genç Puan Sprint Takım

DoB?
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 Ferguson Cat Great Britain 04:03:53
02 Gery Célia France + 15
03 Knaven Fee AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 41
04 Müller Roos AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 44
05 Lloyd Carys Great Britain + 53
06 Arens Megan Restore Cycling Team Juniors + 59
07 Skjelde Matilde Norway + 01:17
08 Bräutigam Messane Germany + 01:18
09 Vierstraete Luca AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 01:28
10 Langenbarg Puck WV Schijndel Juniors + 01:43
11 Cramer Mathilde Denmark + 01:45
12 Van Tongeren Jenna Restore Cycling Team Juniors + 01:48
13 Servay Julia Germany + 01:49
14 Ostiz Paula Spain + 01:49
15 Rondel Léa France + 01:52
16 Lavenu Nina Auvergne-Rhône-Alpes + 01:53
17 Muller Amandine France + 01:55
18 Blackburn Arabella Great Britain + 02:06
19 De Buysser Auke AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 02:09
20 Ketelsen Ida Krickau Denmark + 02:14
21 Ushakova Milana Ukraine + 02:19
22 Moes Noi WV Schijndel Juniors + 02:23
23 Blok Esmee Restore Cycling Team Juniors + 02:25
24 Expeels Laerke Van Moer Logistics Cycling Team + 02:26
25 Glover Lucy Great Britain + 02:31
26 Nothum Gwen Austria/Luxembourg + 02:34
27 Volstad Alexandra Doltcini Watersley R&D + 02:38
28 Cusack Lidia USA + 02:46
29 Dupin Melanie France + 02:56
30 Liehner Lara Switzerland + 03:02
31 Iaccarino Virginia Italy + 03:14
32 Tschumi Chloe Switzerland + 03:21
33 Tabu Léane France + 03:31
34 Messemer Joelle Amelie Germany + 03:32
35 Gjertsen Mia Kronheim Team Rytger + 03:34
36 Smith Evie Great Britain + 03:45
37 Swierenga Sidney Canada + 03:48
38 Bates Lauren Australia + 03:49
39 Furrer Muriel Switzerland + 03:53
40 Zambelli Alessia Italy + 03:55
41 Van Dorp Anna Linde AWV De Zwaluwen + 03:55
42 Sanarini Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink + 03:58
43 Boneschansker Mirthe TALENT Cycling + 04:01
44 Schollaert Shanaya Esther Baloise-WB Ladies Juniors + 04:08
45 Ferrari Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink + 04:13
46 Pegolo Chantal Italy + 04:22
47 Møller Rasmussen Alma Walther Denmark + 04:24
48 Bergholt Kamma Team Rytger + 04:26
49 Moreno Capa Irene Spain + 04:44
50 Koster Isere Doltcini Watersley R&D + 05:45
DNF Dixon Emily Australia
DNF Dubier Anna Australia
DNF Freer Milana Australia
DNF Gianatti Hannah Australia
DNF Griesser Ramona Austria/Luxembourg
DNF Lallemang Lena Austria/Luxembourg
DNF Unterholzer Elina Austria/Luxembourg
DNF Walcher Sophie Austria/Luxembourg
DNF Dollion Margo Auvergne-Rhône-Alpes
DNF Joncheray Eline Auvergne-Rhône-Alpes
DNF Patellaro Lorena Auvergne-Rhône-Alpes
DNF Plagniol Maeva Auvergne-Rhône-Alpes
DNF Fortier Abigael Canada
DNF Frank Addison Canada
DNF Linton Nora Canada
DNF Parent Lafreniere Jade Canada
DNF Bertramsen Emma Denmark
DNF Hansen Anna Margrethe Denmark
DNF Gloning Paula Germany
DNF Leis Magdalena Germany
DNF Bianchi Erja Italy
DNF Bulegato Alice Italy
DNF Hansen Regine Solhaug Norway
DNF Jørgensen Amalie Strømdahl Norway
DNF Mobråthen Mina Norway
DNF Stokkeland Martha Norway
DNF Almena Requena Leyre Spain
DNF Etxarri Aranburu Izaro Spain
DNF Racionero Zorrilla Esmeralda Spain
DNF Felldin Alva Sweden
DNF Johanson Alice Sweden
DNF Söderqvist Anna Sweden
DNF Ålsjö Elin Sweden
DNF Städler Sirin Switzerland
DNF Vonmoos Selina Switzerland
DNF Dziman Yelizaveta Ukraine
DNF Frolova Yelyzaveta Ukraine
DNF Ponomarenko Valeria Ukraine
DNF Romanenko Maryna Ukraine
DNF Johnson Haylee USA
DNF Jones Helena USA
DNF Lehmann Charlotte USA
DNF Scott Veronica USA
DNF Koops Jente AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team
DNF Holslag Floor AWV De Zwaluwen
DNF Jansen Eline AWV De Zwaluwen
DNF Kiers Hannah AWV De Zwaluwen
DNF Lenferink Femke AWV De Zwaluwen
DNF Hardenne Lola Baloise-WB Ladies Juniors
DNF Ramaekers Jill Baloise-WB Ladies Juniors
DNF Vanhenden Britt Baloise-WB Ladies Juniors
DNF Viaene Manon Baloise-WB Ladies Juniors
DNF Dalla Pieta Marisol BFT Burzoni VO2 Team Pink
DNF La Bella Eleonora BFT Burzoni VO2 Team Pink
DNF Sgaravato Asia BFT Burzoni VO2 Team Pink
DNF Hezinova Daniela Doltcini Watersley R&D
DNF Julien Naomie Doltcini Watersley R&D
DNF Maddison Ava Doltcini Watersley R&D
DNF Abma Maureen Restore Cycling Team Juniors
DNF Turpeinen Viivi Restore Cycling Team Juniors
DNF Coppelmans Fenny TALENT Cycling
DNF Fransen Emilie TALENT Cycling
DNF Klok Sveva TALENT Cycling
DNF Berentsen Linn Team RDE
DNF Besamusca Laura Team RDE
DNF Lamers Kalista Team RDE
DNF Mulder Naomy Team RDE
DNF Snakenborg Cassandra Team RDE
DNF Strakata Vendula Team Rytger
DNF Van Wettere Nanoi Team Rytger
DNF Anne Auke Van Moer Logistics Cycling Team
DNF De Ceulaer Katrijn Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Gheysens Zita Van Moer Logistics Cycling Team
DNF Alleblas Ava WV Schijndel Juniors
DNF Maas Michelle WV Schijndel Juniors
DNF Wuurman Jade WV Schijndel Juniors

Bilgi