Omloop Borsele Juniors

UCI Genç, Etaplı yarış, 2. Etap, 20.Nisan 2024, Netherlands

Etap GK Genç Puan Sprint Takım

DoB?
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 Lloyd Carys Great Britain 01:56:53
02 Ferguson Cat Great Britain + 00
03 De Buysser Auke AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 00
04 Gjertsen Mia Kronheim Team Rytger + 00
05 Bräutigam Messane Germany + 00
06 Patellaro Lorena Auvergne-Rhône-Alpes + 00
07 Knaven Fee AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 00
08 Muller Amandine France + 00
09 Blok Esmee Restore Cycling Team Juniors + 00
10 Gery Célia France + 00
11 Ketelsen Ida Krickau Denmark + 00
12 Sgaravato Asia BFT Burzoni VO2 Team Pink + 00
13 Volstad Alexandra Doltcini Watersley R&D + 00
14 Glover Lucy Great Britain + 00
15 Sanarini Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink + 00
16 Cramer Mathilde Denmark + 00
17 Pegolo Chantal Italy + 00
18 Ostiz Paula Spain + 00
19 Iaccarino Virginia Italy + 00
20 Lavenu Nina Auvergne-Rhône-Alpes + 00
21 Hansen Anna Margrethe Denmark + 00
22 Van Tongeren Jenna Restore Cycling Team Juniors + 00
23 Langenbarg Puck WV Schijndel Juniors + 00
24 Bates Lauren Australia + 00
25 Cusack Lidia USA + 00
26 Dalla Pieta Marisol BFT Burzoni VO2 Team Pink + 00
27 Bianchi Erja Italy + 00
28 Abma Maureen Restore Cycling Team Juniors + 00
29 Strakata Vendula Team Rytger + 00
30 Moes Noi WV Schijndel Juniors + 00
31 Ferrari Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink + 00
32 Møller Rasmussen Alma Walther Denmark + 00
33 Linton Nora Canada + 00
34 La Bella Eleonora BFT Burzoni VO2 Team Pink + 00
35 Koops Jente AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 00
36 Etxarri Aranburu Izaro Spain + 00
37 Tabu Léane France + 00
38 Coppelmans Fenny TALENT Cycling + 00
39 Wuurman Jade WV Schijndel Juniors + 00
40 Turpeinen Viivi Restore Cycling Team Juniors + 00
41 Ushakova Milana Ukraine + 00
42 Expeels Laerke Van Moer Logistics Cycling Team + 00
43 Schollaert Shanaya Esther Baloise-WB Ladies Juniors + 00
44 Städler Sirin Switzerland + 00
45 Rondel Léa France + 00
46 Swierenga Sidney Canada + 00
47 Dupin Melanie France + 00
48 Dubier Anna Australia + 00
49 Skjelde Matilde Norway + 00
50 Johnson Haylee USA + 00
51 Servay Julia Germany + 00
52 Bergholt Kamma Team Rytger + 00
53 Tschumi Chloe Switzerland + 00
54 Leis Magdalena Germany + 00
55 Scott Veronica USA + 00
56 Plagniol Maeva Auvergne-Rhône-Alpes + 00
57 Fortier Abigael Canada + 00
58 Vierstraete Luca AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 00
59 Besamusca Laura Team RDE + 00
60 Furrer Muriel Switzerland + 00
61 Bulegato Alice Italy + 00
62 Müller Roos AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 00
63 Nothum Gwen Austria/Luxembourg + 00
64 Blackburn Arabella Great Britain + 00
65 Stokkeland Martha Norway + 00
66 Liehner Lara Switzerland + 00
67 Zambelli Alessia Italy + 00
68 Anne Auke Van Moer Logistics Cycling Team + 00
69 Hezinova Daniela Doltcini Watersley R&D + 00
70 Smith Evie Great Britain + 00
71 Bertramsen Emma Denmark + 00
72 Boneschansker Mirthe TALENT Cycling + 00
73 Klok Sveva TALENT Cycling + 00
74 Dixon Emily Australia + 00
75 Arens Megan Restore Cycling Team Juniors + 00
76 Ponomarenko Valeria Ukraine + 00
77 Van Dorp Anna Linde AWV De Zwaluwen + 00
78 Frank Addison Canada + 00
79 Maddison Ava Doltcini Watersley R&D + 00
80 Jones Helena USA + 00
81 Fransen Emilie TALENT Cycling + 12
82 Gianatti Hannah Australia + 12
83 Moreno Capa Irene Spain + 12
84 Ramaekers Jill Baloise-WB Ladies Juniors + 14
85 Lenferink Femke AWV De Zwaluwen + 14
86 Mobråthen Mina Norway + 15
87 Alleblas Ava WV Schijndel Juniors + 15
88 Viaene Manon Baloise-WB Ladies Juniors + 18
89 Messemer Joelle Amelie Germany + 32
90 Koster Isere Doltcini Watersley R&D + 02:26
91 Jørgensen Amalie Strømdahl Norway + 02:26
92 Jansen Eline AWV De Zwaluwen + 03:01
93 Freer Milana Australia + 03:01
94 Holslag Floor AWV De Zwaluwen + 03:01
95 Van Wettere Nanoi Team Rytger + 03:01
96 Gloning Paula Germany + 03:01
97 Kiers Hannah AWV De Zwaluwen + 03:06
98 Lamers Kalista Team RDE + 03:06
99 Romanenko Maryna Ukraine + 08:15
100 Joncheray Eline Auvergne-Rhône-Alpes + 08:24
101 Julien Naomie Doltcini Watersley R&D + 08:24
102 Hansen Regine Solhaug Norway + 09:24
DNF Mulder Naomy Team RDE
DNF Berentsen Linn Team RDE
DNF Parent Lafreniere Jade Canada
DNF Lallemang Lena Austria/Luxembourg
DNF Walcher Sophie Austria/Luxembourg
DNF Unterholzer Elina Austria/Luxembourg
DNF Vonmoos Selina Switzerland
DNF Racionero Zorrilla Esmeralda Spain
DNF Lehmann Charlotte USA
DNF Hardenne Lola Baloise-WB Ladies Juniors
DNF Almena Requena Leyre Spain
DNF Dziman Yelizaveta Ukraine
DNF Maas Michelle WV Schijndel Juniors
DNF Snakenborg Cassandra Team RDE
DNF Frolova Yelyzaveta Ukraine
DNF Dollion Margo Auvergne-Rhône-Alpes
DNF Vanhenden Britt Baloise-WB Ladies Juniors
DNF Gheysens Zita Van Moer Logistics Cycling Team
DNF De Ceulaer Katrijn Van Moer Logistics Cycling Team
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 - Ferguson Cat Great Britain 02:16:33
02 - Gery Célia France + 08
03 - Knaven Fee AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 29
04 - Müller Roos AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 31
05 - Muller Amandine France + 36
06 - Arens Megan Restore Cycling Team Juniors + 46
07 - Lloyd Carys Great Britain + 50
08 - Skjelde Matilde Norway + 01:04
09 - Bräutigam Messane Germany + 01:06
10 - Glover Lucy Great Britain + 01:12
11 - Vierstraete Luca AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 01:15
12 - Leis Magdalena Germany + 01:19
13 - Servay Julia Germany + 01:28
14 - Langenbarg Puck WV Schijndel Juniors + 01:30
15 - Van Tongeren Jenna Restore Cycling Team Juniors + 01:35
16 - Cramer Mathilde Denmark + 01:36
17 - Ostiz Paula Spain + 01:36
18 1 Dupin Melanie France + 01:37
19 1 Rondel Léa France + 01:39
20 1 Lavenu Nina Auvergne-Rhône-Alpes + 01:40
21 1 Koops Jente AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 01:41
22 2 Blackburn Arabella Great Britain + 01:43
23 - Liehner Lara Switzerland + 01:43
24 5 De Buysser Auke AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 01:59
25 1 Ketelsen Ida Krickau Denmark + 02:01
26 1 Tschumi Chloe Switzerland + 02:02
27 1 Ushakova Milana Ukraine + 02:06
28 2 Plagniol Maeva Auvergne-Rhône-Alpes + 02:09
29 11 Messemer Joelle Amelie Germany + 02:09
30 1 Moes Noi WV Schijndel Juniors + 02:10
31 1 Dalla Pieta Marisol BFT Burzoni VO2 Team Pink + 02:12
32 1 Tabu Léane France + 02:12
33 1 Blok Esmee Restore Cycling Team Juniors + 02:12
34 1 Expeels Laerke Van Moer Logistics Cycling Team + 02:13
35 1 La Bella Eleonora BFT Burzoni VO2 Team Pink + 02:16
36 2 Coppelmans Fenny TALENT Cycling + 02:17
37 2 Jones Helena USA + 02:20
38 2 Hezinova Daniela Doltcini Watersley R&D + 02:21
39 2 Nothum Gwen Austria/Luxembourg + 02:21
40 2 Klok Sveva TALENT Cycling + 02:24
41 2 Ponomarenko Valeria Ukraine + 02:25
42 2 Volstad Alexandra Doltcini Watersley R&D + 02:25
43 2 Smith Evie Great Britain + 02:26
44 2 Sgaravato Asia BFT Burzoni VO2 Team Pink + 02:28
45 2 Swierenga Sidney Canada + 02:29
46 2 Bates Lauren Australia + 02:30
47 3 Cusack Lidia USA + 02:33
48 3 Frank Addison Canada + 02:33
49 3 Furrer Muriel Switzerland + 02:34
50 3 Hansen Anna Margrethe Denmark + 02:35
51 3 Turpeinen Viivi Restore Cycling Team Juniors + 02:35
52 3 Maddison Ava Doltcini Watersley R&D + 02:35
53 3 Zambelli Alessia Italy + 02:36
54 3 Van Dorp Anna Linde AWV De Zwaluwen + 02:36
55 3 Boneschansker Mirthe TALENT Cycling + 02:38
56 3 Scott Veronica USA + 02:38
57 3 Sanarini Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink + 02:39
58 3 Patellaro Lorena Auvergne-Rhône-Alpes + 02:44
59 10 Lenferink Femke AWV De Zwaluwen + 02:47
60 5 Etxarri Aranburu Izaro Spain + 02:53
61 5 Ferrari Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink + 02:54
62 5 Dixon Emily Australia + 02:55
63 5 Linton Nora Canada + 02:59
64 1 Fransen Emilie TALENT Cycling + 02:59
65 4 Iaccarino Virginia Italy + 03:01
66 4 Abma Maureen Restore Cycling Team Juniors + 03:01
67 4 Pegolo Chantal Italy + 03:03
68 4 Ramaekers Jill Baloise-WB Ladies Juniors + 03:04
69 3 Møller Rasmussen Alma Walther Denmark + 03:05
70 4 Bianchi Erja Italy + 03:07
71 4 Bergholt Kamma Team Rytger + 03:07
72 6 Bertramsen Emma Denmark + 03:16
73 8 Gjertsen Mia Kronheim Team Rytger + 03:21
74 3 Moreno Capa Irene Spain + 03:25
75 11 Wuurman Jade WV Schijndel Juniors + 03:29
76 13 Anne Auke Van Moer Logistics Cycling Team + 03:33
77 14 Fortier Abigael Canada + 03:33
78 15 Johnson Haylee USA + 03:37
79 15 Stokkeland Martha Norway + 03:40
80 20 Schollaert Shanaya Esther Baloise-WB Ladies Juniors + 03:55
81 21 Bulegato Alice Italy + 03:57
82 22 Dubier Anna Australia + 04:01
83 13 Alleblas Ava WV Schijndel Juniors + 04:01
84 21 Städler Sirin Switzerland + 04:02
85 18 Gianatti Hannah Australia + 04:09
86 12 Viaene Manon Baloise-WB Ladies Juniors + 04:10
87 23 Strakata Vendula Team Rytger + 04:14
88 23 Mobråthen Mina Norway + 04:30
89 28 Besamusca Laura Team RDE + 04:59
90 65 Gloning Paula Germany + 05:00
91 18 Koster Isere Doltcini Watersley R&D + 05:32
92 4 Jørgensen Amalie Strømdahl Norway + 05:56
93 9 Freer Milana Australia + 06:26
94 12 Kiers Hannah AWV De Zwaluwen + 06:30
95 5 Van Wettere Nanoi Team Rytger + 06:34
96 3 Jansen Eline AWV De Zwaluwen + 06:54
97 15 Lamers Kalista Team RDE + 07:25
98 16 Holslag Floor AWV De Zwaluwen + 07:41
99 62 Joncheray Eline Auvergne-Rhône-Alpes + 10:41
100 38 Julien Naomie Doltcini Watersley R&D + 11:08
101 22 Romanenko Maryna -Ukraine + 11:33
102 10 Hansen Regine Solhaug Norway + 12:58
Poz. Bisikletçi Takım Zaman
01 Müller Roos AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team 02:17:04
02 Arens Megan Restore Cycling Team Juniors + 15
03 Leis Magdalena Germany + 48
04 Servay Julia Germany + 57
05 Cramer Mathilde Denmark + 01:05
06 Ostiz Paula Spain + 01:05
07 Koops Jente AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 01:10
08 Blackburn Arabella Great Britain + 01:12
09 De Buysser Auke AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team + 01:28
10 Tschumi Chloe Switzerland + 01:31
11 Ushakova Milana Ukraine + 01:35
12 Plagniol Maeva Auvergne-Rhône-Alpes + 01:38
13 Moes Noi WV Schijndel Juniors + 01:39
14 Blok Esmee Restore Cycling Team Juniors + 01:41
15 Hezinova Daniela Doltcini Watersley R&D + 01:50
16 Smith Evie Great Britain + 01:55
17 Swierenga Sidney Canada + 01:58
18 Cusack Lidia USA + 02:02
19 Scott Veronica USA + 02:07
20 Sanarini Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink + 02:08
21 Patellaro Lorena Auvergne-Rhône-Alpes + 02:13
22 Etxarri Aranburu Izaro Spain + 02:22
23 Fransen Emilie TALENT Cycling + 02:28
24 Abma Maureen Restore Cycling Team Juniors + 02:30
25 Pegolo Chantal Italy + 02:32
26 Møller Rasmussen Alma Walther Denmark + 02:34
27 Bianchi Erja Italy + 02:36
28 Bergholt Kamma Team Rytger + 02:36
29 Bertramsen Emma Denmark + 02:45
30 Moreno Capa Irene Spain + 02:54
31 Anne Auke Van Moer Logistics Cycling Team + 03:02
32 Fortier Abigael Canada + 03:02
33 Schollaert Shanaya Esther Baloise-WB Ladies Juniors + 03:24
34 Dubier Anna Australia + 03:30
35 Alleblas Ava WV Schijndel Juniors + 03:30
36 Gianatti Hannah Australia + 03:38
37 Viaene Manon Baloise-WB Ladies Juniors + 03:39
38 Strakata Vendula Team Rytger + 03:43
39 Gloning Paula Germany + 04:29
40 Koster Isere Doltcini Watersley R&D + 05:01
41 Jørgensen Amalie Strømdahl Norway + 05:25
42 Kiers Hannah AWV De Zwaluwen + 05:59
43 Jansen Eline AWV De Zwaluwen + 06:23
44 Lamers Kalista Team RDE + 06:54
45 Joncheray Eline Auvergne-Rhône-Alpes + 10:10
46 Romanenko Maryna -Ukraine + 11:02
47 Hansen Regine Solhaug Norway + 12:27
Poz. Bisikletçi Takım Puan
01 Ferguson Cat Great Britain 39
02 Lloyd Carys Great Britain 34
03 Knaven Fee AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team 32
04 Gery Célia France 30
05 Muller Amandine France 29
06 Bräutigam Messane Germany 28
07 De Buysser Auke AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team 18
08 Glover Lucy Great Britain 18
09 Gjertsen Mia Kronheim Team Rytger 17
10 Müller Roos AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team 17
11 Patellaro Lorena Auvergne-Rhône-Alpes 15
12 Arens Megan Restore Cycling Team Juniors 15
13 Skjelde Matilde Norway 13
14 Blok Esmee Restore Cycling Team Juniors 12
15 Ketelsen Ida Krickau Denmark 10
16 Cramer Mathilde Denmark 10
17 Vierstraete Luca AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team 10
18 Sgaravato Asia BFT Burzoni VO2 Team Pink 9
19 Leis Magdalena Germany 9
20 Volstad Alexandra Doltcini Watersley R&D 8
21 Servay Julia Germany 8
22 Ostiz Paula Spain 7
23 Langenbarg Puck WV Schijndel Juniors 7
24 Sanarini Linda BFT Burzoni VO2 Team Pink 6
25 Van Tongeren Jenna Restore Cycling Team Juniors 6
26 Pegolo Chantal Italy 4
27 Messemer Joelle Amelie Germany 3
28 Iaccarino Virginia Italy 2
29 Dupin Melanie France 2
30 Lavenu Nina Auvergne-Rhône-Alpes 1
31 Rondel Léa France 1
Poz. Bisikletçi Takım Puan
01 De Buysser Auke AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team 10
02 Ferguson Cat Great Britain 3
03 Bräutigam Messane Germany 3
04 Gery Célia France 2
Poz. Takım Zaman
01 AG Insurance-Soudal Quick-Step U19 Team 06:51:54
02 Great Britain + 05
03 France + 08
04 Germany + 01:40
05 Restore Cycling Team Juniors + 02:18
06 Auvergne-Rhône-Alpes + 03:51
07 Denmark + 03:57
08 Switzerland + 04:04
09 BFT Burzoni VO2 Team Pink + 04:41
10 WV Schijndel Juniors + 04:54
11 TALENT Cycling + 05:04
12 Doltcini Watersley R&D + 05:06
13 USA + 05:16
14 Spain + 05:39
15 Canada + 05:46
16 Norway + 06:08
17 Italy + 06:25
18 Australia + 06:35
19 Van Moer Logistics Cycling Team + 07:41
20 Team Rytger + 07:46
21 Baloise-WB Ladies Juniors + 08:24
22 AWV De Zwaluwen + 09:33
23 Ukraine + 13:49
24 Team RDE + 15:00

Bilgi