FIRSTCYCLING
Amatör
Yol
Amatör
Genç
Cyclocross
MTB
Pist
Fantezi
Yarışlar & Sonuçlar
Takımlar
Sıralama
Essor Breton
Amatör, 2. Etap, 6.Mayıs 2019, France
Yarış bilgisi
Sonuçlar
Başlangıç listesi
Tarih
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
Etap
GK
Etap: 01
Etap: 02
Etap: 03
Etap: 04
Etap: 05
Embed Results
Ülkeler
Australia
Belgium
France
Ireland
Israel
Netherlands
Poland
USA
Takımlar
Côtes d'Armor - Marie Morin
Creuse Oxygène Guéret
EFC-L&R-Vulsteke
Hennebont Cyclisme
Hubo-Titan Cargo
Laval Cyclisme 53
LottoNL-Jumbo-De Jonge Renner
Océane Top 16
Sojasun espoir-ACNC
Team Fybolia-Locminé Auto
Team La Crêpe de Brocéliande
Team Pays de Dinan
Team Peltrax-CS Dammarie-lès-Lys
Team U Nantes Atlantique
V.C.Pays de Lorient
V.C.Pays de Loudéac
V.C.Rouen 76
Vendée U
DoB?
Poz.
Bisikletçi
Doğan
Takım
Zaman
01
Menut
David
1992
Creuse Oxygène Guéret
03:33:28
02
David
Nicolas
1988
V.C.Pays de Lorient
+ 00
03
Mariault
Axel
1998
Team U Nantes Atlantique
+ 00
04
Saint-Martin
Clément
1991
V.C.Rouen 76
+ 00
05
Einhorn
Itamar
1997
Côtes d'Armor - Marie Morin
+ 32
06
Jacobs
Pieter
1986
Hubo-Titan Cargo
+ 32
07
Kerraud
Erwann
1999
Team Peltrax-CS Dammarie-lès-Lys
+ 32
08
Kowalski
Dylan
1994
V.C.Rouen 76
+ 32
09
Jegat
Jordan
1999
Team Fybolia-Locminé Auto
+ 32
10
Tulner
Rens
1998
LottoNL-Jumbo-De Jonge Renner
+ 32
11
Billon
Alexandre
1991
Team U Nantes Atlantique
+ 32
12
Boileau
Alan
1999
Team Pays de Dinan
+ 32
13
Bouts
Jordy
1996
EFC-L&R-Vulsteke
+ 32
14
Guérin
Camille
1994
Côtes d'Armor - Marie Morin
+ 32
15
Maître
Florian
1996
Vendée U
+ 32
16
Rivière
David
1995
V.C.Pays de Loudéac
+ 32
17
Lagnet
Gari
1998
Océane Top 16
+ 32
18
Fiefvez
Rudy
1993
Océane Top 16
+ 32
19
Joalland
Yaël
2000
V.C.Pays de Loudéac
+ 32
20
Grondin
Donavan
2000
Vendée U
+ 32
21
Cornu
Jérémy
1991
Team U Nantes Atlantique
+ 32
22
Van den Bossche
Fabio
2000
EFC-L&R-Vulsteke
+ 32
23
Verhulst
Lothar
1998
EFC-L&R-Vulsteke
+ 32
24
Patoux
Jérémy
1990
Team Peltrax-CS Dammarie-lès-Lys
+ 32
25
Hoppezak
Vincent
1999
LottoNL-Jumbo-De Jonge Renner
+ 32
26
Levasseur
Jordan
1995
V.C.Rouen 76
+ 32
27
Jeannès
Matthieu
1987
Hennebont Cyclisme
+ 32
28
Rio
Maxime
1999
Team La Crêpe de Brocéliande
+ 36
29
Pijourlet
Louis
1995
Vendée U
+ 36
30
Sinoy
Fabio
1995
Hubo-Titan Cargo
+ 36
31
Boivin
Maël
1996
V.C.Pays de Loudéac
+ 36
32
Devalckeneer
Sieben
1991
Hubo-Titan Cargo
+ 36
33
Rivallain
Hugo
1998
Hennebont Cyclisme
+ 36
34
Salmon
Grégoire
1997
Sojasun espoir-ACNC
+ 36
35
Zielinski
Piotr
1984
V.C.Pays de Lorient
+ 36
36
Boulo
Matthieu
1989
Team Pays de Dinan
+ 36
37
Leyman
Célestin
1997
EFC-L&R-Vulsteke
+ 36
38
Delétang
Alexandre
1993
Creuse Oxygène Guéret
+ 36
39
Fournier
Quentin
1998
Sojasun espoir-ACNC
+ 36
40
Deslandes
Vadim
1994
Creuse Oxygène Guéret
+ 36
41
Mentheour
Paul-Mickaël
1989
V.C.Pays de Lorient
+ 36
42
Maertens
Gauthier
1999
Sojasun espoir-ACNC
+ 36
43
Lévêque
Thibault
1997
Team Pays de Dinan
+ 36
44
White
Calan
1999
Creuse Oxygène Guéret
+ 36
45
Ortillon
Valentin
1996
Team Peltrax-CS Dammarie-lès-Lys
+ 36
46
Jeannès
Thibault
1989
Hennebont Cyclisme
+ 36
47
Molinaro
Benjamin
2000
Team Fybolia-Locminé Auto
+ 36
48
Bideau
Ludovic
1992
Team Peltrax-CS Dammarie-lès-Lys
+ 36
49
Patat
Clément
1993
Team Peltrax-CS Dammarie-lès-Lys
+ 36
50
Terrien
Valentin
1994
Laval Cyclisme 53
+ 36
51
Flet
Axel
1994
Côtes d'Armor - Marie Morin
+ 01:04
52
Askervold
Thorsten
1996
Laval Cyclisme 53
+ 01:26
53
Daniel
Aurélien
1991
Team Pays de Dinan
+ 04:17
54
Guernalec
Victor
2000
Team Pays de Dinan
+ 04:17
55
Roche
Alexis
1998
Côtes d'Armor - Marie Morin
+ 04:17
56
Gilles
Cyprien
2000
Laval Cyclisme 53
+ 05:51
57
Ben Moshe
Yuval
1999
Côtes d'Armor - Marie Morin
+ 05:51
58
Vanoverberghe
Jens
1999
EFC-L&R-Vulsteke
+ 08:36
59
Van Bokhoven
Ramon
1998
LottoNL-Jumbo-De Jonge Renner
+ 08:36
60
Dauphin
Florian
1999
Sojasun espoir-ACNC
+ 08:36
61
Morichon
Mathieu
1995
Océane Top 16
+ 10:07
62
Troy
Arthur
1996
Creuse Oxygène Guéret
+ 11:33
63
Blouwe
Louis
1999
EFC-L&R-Vulsteke
+ 11:33
64
Dens
Tuur
2000
Hubo-Titan Cargo
+ 11:33
65
Rallé
Anthony
1993
Team Pays de Dinan
+ 11:33
66
Diligeart
Alexis
1996
Océane Top 16
+ 11:33
67
Crispin
Mickaël
1998
Hennebont Cyclisme
+ 11:33
68
Perret
Kevin
1997
Sojasun espoir-ACNC
+ 11:33
69
Cotard
Théo
1999
Team Fybolia-Locminé Auto
+ 11:33
70
De Leng
Mathijs
1999
LottoNL-Jumbo-De Jonge Renner
+ 11:33
71
Orceau
Clément
1995
Vendée U
+ 11:33
72
Picoux
Maximilien
1995
V.C.Rouen 76
+ 11:33
73
Guillon
Célestin
1996
Laval Cyclisme 53
+ 11:33
74
Guyot
Yann
1986
Laval Cyclisme 53
+ 11:33
75
Le Clec'h
Lomig
1997
Team Fybolia-Locminé Auto
+ 11:33
76
Thibaud
Samuel
2000
Vendée U
+ 11:33
77
Folinais
Thomas
1998
Team La Crêpe de Brocéliande
+ 11:33
78
Le Lay
Aurélien
1994
Côtes d'Armor - Marie Morin
+ 11:33
79
Guicheteau
Quentin
1997
Team U Nantes Atlantique
+ 11:33
80
Raeymaekers
Mattias
1992
Hubo-Titan Cargo
+ 11:33
81
Le Barbier
Loïc
1996
Hennebont Cyclisme
+ 11:33
82
Le Vigouroux
Baptiste
1999
Team La Crêpe de Brocéliande
+ 11:33
83
Bernard
Viannay
1999
Team La Crêpe de Brocéliande
+ 11:33
84
Bienfait
Vincent
1981
V.C.Pays de Lorient
+ 11:33
85
Girard
Thomas
1989
V.C.Pays de Loudéac
+ 11:33
86
Le Breton
Jérôme
1995
Team Fybolia-Locminé Auto
+ 11:33
87
Henrio
Ewen
1997
V.C.Pays de Loudéac
+ 11:33
88
Carlot
Matéo
2000
V.C.Rouen 76
+ 11:33
89
Alaphilippe
Bryan
1995
Team Peltrax-CS Dammarie-lès-Lys
+ 11:33
90
Bescond
Jérémy
1991
Hennebont Cyclisme
+ 11:33
91
Duvivier
Alexis
2000
V.C.Rouen 76
+ 12:40
92
Van Iersel
Youri
1996
LottoNL-Jumbo-De Jonge Renner
+ 12:40
93
Vetel
Gildas
1999
Team La Crêpe de Brocéliande
+ 13:28
94
Hamon
Nicolas
2000
Creuse Oxygène Guéret
+ 13:28
95
Le Calvé
Grégoire
1987
V.C.Pays de Lorient
+ 13:28
96
Van Tilborgh
Brent
1997
Hubo-Titan Cargo
+ 14:01
97
Lino
Julian
1995
Team U Nantes Atlantique
+ 16:02
98
Billon
Gaëtan
1998
V.C.Pays de Loudéac
+ 17:08
99
Plaisant
Lucas
2000
Sojasun espoir-ACNC
+ 18:26
100
Devanne
Antoine
2000
Vendée U
+ 22:34
DNS
Lebreton
Kévin
1993
Team U Nantes Atlantique
DNF
Joalland
Killian
1996
V.C.Pays de Lorient
Bilgi
Essor Breton
France
2. Etap | 147.1 km
Baud
->
Pontivy
2.12.1
D.Menut
| Lider