Şu anda neler var?

UCI Genç Amatör

Tour de Suisse
2.UWT | 3. Etap | Erkekler
T. Nys
Lidl-Trek
Sonuçlar
Asia RR
CCRR | Kadınlar
M. Song
South Korea
Sonuçlar
Tour de Maurice
2.2 | Açılış | Erkekler
M. Pritzen
Honeycomb Pro Cycling
Sonuçlar
Giro Next Gen
2.2U | 3. Etap | Erkekler
J. Widar
Lotto Dstny Dev.
Sonuçlar
Asia RR-JR
J-CC | Kadınlar
S. Liu
Taiwan
Sonuçlar
Tour de Suisse
2.UWT | 5. Etap | Erkekler
   
CEST: 13:05 - 17:00
Live Centre
Belgium Tour
2.Pro | 2. Etap | Erkekler
   
CEST: 13:00 - 17:15
Başlangıç listesi
Tour of Slovenia
2.Pro | 2. Etap | Erkekler
P. Bauhaus
Bahrain Victorious
Sonuçlar
Oberösterreich Rundfahrt
2.2 | Açılış | Erkekler
 
CEST: 18:20 - 21:00
Başlangıç listesi
Tour de Beauce
2.2 | 2. Etap | Erkekler
   
CEST: 16:00 - 20:06
Başlangıç listesi
Tour de Kurpie
2.2 | 2. Etap | Erkekler
T. Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Sonuçlar
Tour de Maurice
2.2 | 2. Etap | Erkekler
P. Brozyna
Team Felt-Felbermayr
Sonuçlar
Giro Next Gen
2.2U | 5. Etap | Erkekler
S. De Schuyteneer
Lotto Dstny Dev.
Sonuçlar
Eritrea ITT
CN | Erkekler
A. Ghebreigzabhier Sonuçlar
Tour de Suisse
2.UWT | 6. Etap | Erkekler
 
CEST: 15:00 - 16:00
Başlangıç listesi
Belgium Tour
2.Pro | 3. Etap | Erkekler
 
CEST: 12:40 - 17:06
Başlangıç listesi
Tour of Slovenia
2.Pro | 3. Etap | Erkekler
 
CEST: 10:50 - 14:51
Başlangıç listesi
Tour Féminin International des Pyrénées
2.1 | 1. Etap | Kadınlar
 
CEST: 12:30 - 15:55
Başlangıç listesi
Oberösterreich Rundfahrt
2.2 | 1. Etap | Erkekler
 
CEST: 11:35 - 16:13
Başlangıç listesi
Tour de Beauce
2.2 | 3. Etap | Erkekler
 
CEST: 16:00 - 20:28
Başlangıç listesi
Tour de Kurpie
2.2 | 3. Etap | Erkekler
 
CEST: 12:00 - 13:30
Başlangıç listesi
Tour de Maurice
2.2 | Genel | Erkekler
 
CEST: 08:50 - 11:58
Başlangıç listesi
Tour de Maurice
2.2 | 3. Etap | Erkekler
 
CEST: 08:50 - 11:58
Başlangıç listesi
Vuelta a Colombia
2.2 | Açılış | Erkekler
 
CEST: 20:00 - 23:00
Başlangıç listesi
Giro Next Gen
2.2U | 6. Etap | Erkekler
 
CEST: 10:55 - 15:57
Başlangıç listesi
Finland ITT
CN | Erkekler
Finland ITT
CNTT | Kadınlar
Finland ITT-JR
CN | Erkekler
Başlangıç listesi
Finland ITT-JR
CN | Kadınlar
Finland ITT-U23
CN | Erkekler
Başlangıç listesi
Tour de Suisse
2.UWT | 7. Etap | Erkekler
 
CEST: 14:20 - 17:30
Başlangıç listesi
Tour de Suisse Women
2.WWT | 1. Etap | Kadınlar
 
CEST: 11:00 - 12:45
Başlangıç listesi
Belgium Tour
2.Pro | 4. Etap | Erkekler
 
CEST: 12:55 - 17:12
Başlangıç listesi
Tour of Slovenia
2.Pro | 4. Etap | Erkekler
 
CEST: 11:00 - 14:37
Başlangıç listesi
Tour Féminin International des Pyrénées
2.1 | 2. Etap | Kadınlar
 
CEST: 13:30 - 16:04
Başlangıç listesi
Oberösterreich Rundfahrt
2.2 | 2. Etap | Erkekler
 
CEST: 12:35 - 16:26
Başlangıç listesi
Tour de Beauce
2.2 | 4. Etap | Erkekler
 
CEST: 19:30 - 21:26
Başlangıç listesi
Tour de Kurpie
2.2 | 4. Etap | Erkekler
 
CEST: 10:00 - 13:40
Başlangıç listesi
Vuelta a Colombia
2.2 | 1. Etap | Erkekler
 
CEST: 15:00 - 19:00
Başlangıç listesi
Giro Next Gen
2.2U | 7. Etap | Erkekler
 
CEST: 11:05 - 15:57
Başlangıç listesi
Finland RR
CNRR | Kadınlar
Finland RR-JR
J-CN | Kadınlar
Germany ITT-JR
CN | Erkekler
Germany ITT-JR
J-CN | Kadınlar
Lithuania ITT
CN | Erkekler
Lithuania ITT
CNTT | Kadınlar
Lithuania ITT-JR
CN | Erkekler
Lithuania ITT-JR
J-CN | Kadınlar
Lithuania ITT-U23
CN | Erkekler
Lithuania ITT-U23
CNUT | Kadınlar
Netherlands RR-JR
CN | Erkekler
Slovakia ITT-U23
CN | Erkekler
Valli del Soligo Juniors
J-1.1 | Erkekler
 
CEST: 15:00 - 17:05
Başlangıç listesi
Tour de Suisse
2.UWT | Genel | Erkekler
 
CEST: 13:38 - 17:00
Başlangıç listesi
Tour de Suisse
2.UWT | 8. Etap | Erkekler
 
CEST: 13:38 - 17:00
Başlangıç listesi
Tour de Suisse Women
2.WWT | 2. Etap | Kadınlar
 
CEST: 09:37 - 12:30
Başlangıç listesi
Belgium Tour
2.Pro | Genel | Erkekler
 
CEST: 13:05 - 17:17
Başlangıç listesi
Belgium Tour
2.Pro | 5. Etap | Erkekler
 
CEST: 13:05 - 17:17
Başlangıç listesi
Tour of Slovenia
2.Pro | Genel | Erkekler
 
CEST: 11:10 - 14:57
Başlangıç listesi
Tour of Slovenia
2.Pro | 5. Etap | Erkekler
 
CEST: 11:10 - 14:57
Başlangıç listesi
Tour Féminin International des Pyrénées
2.1 | Genel | Kadınlar
 
CEST: 11:30 - 14:48
Başlangıç listesi
Tour Féminin International des Pyrénées
2.1 | 3. Etap | Kadınlar
 
CEST: 11:30 - 14:48
Başlangıç listesi
Courts Mammouth Classique de l'Île Maurice
1.2 | Erkekler
 
CEST: 05:50 - 09:20
Oberösterreich Rundfahrt
2.2 | Genel | Erkekler
 
CEST: 11:00 - 14:51
Başlangıç listesi
Oberösterreich Rundfahrt
2.2 | 3. Etap | Erkekler
 
CEST: 11:00 - 14:51
Başlangıç listesi
Tour de Beauce
2.2 | Genel | Erkekler
 
CEST: 17:00 - 20:13
Başlangıç listesi
Tour de Beauce
2.2 | 5. Etap | Erkekler
 
CEST: 17:00 - 20:13
Başlangıç listesi
Tour de Kurpie
2.2 | Genel | Erkekler
 
CEST: 09:00 - 13:00
Başlangıç listesi
Tour de Kurpie
2.2 | 5. Etap | Erkekler
 
CEST: 09:00 - 13:00
Başlangıç listesi
Vuelta a Colombia
2.2 | 2. Etap | Erkekler
 
CEST: 15:30 - 18:53
Başlangıç listesi
Giro Next Gen
2.2U | Genel | Erkekler
 
CEST: 12:25 - 16:01
Başlangıç listesi
Giro Next Gen
2.2U | 8. Etap | Erkekler
 
CEST: 12:25 - 16:01
Başlangıç listesi
Finland RR
CN | Erkekler
Finland RR-JR
CN | Erkekler
Başlangıç listesi
Netherlands RR-JR
J-CN | Kadınlar
Trofeo G. Dorigo Juniors
J-1.1 | Erkekler
 
CEST: 13:00 - 17:00
Başlangıç listesi
Tour de Suisse Women
2.WWT | 3. Etap | Kadınlar
Başlangıç listesi
Vuelta a Colombia
2.2 | 3. Etap | Erkekler
Başlangıç listesi
Latvia ITT
CN | Erkekler
Latvia ITT
CNTT | Kadınlar
Latvia ITT-JR
CN | Erkekler
Latvia ITT-JR
J-CN | Kadınlar
Latvia ITT-U23
CN | Erkekler
Tour de Suisse Women
2.WWT | Genel | Kadınlar
Başlangıç listesi
Tour de Suisse Women
2.WWT | 4. Etap | Kadınlar
Başlangıç listesi
Vuelta a Colombia
2.2 | 4. Etap | Erkekler
Başlangıç listesi
Estonia ITT
CN | Erkekler
Estonia ITT
CNTT | Kadınlar
Estonia ITT-JR
CN | Erkekler

Winter Sports

UCI Sıralaması

1
Pogacar Tadej
UAE Team Emirates
2
Vingegaard Jonas
Team Visma | Lease a Bike
3
van der Poel Mathieu
Alpecin-Deceuninck
1
Kopecky Lotte
Team SD Worx-Protime
2
Vollering Demi
Team SD Worx-Protime
3
Wiebes Lorena
Team SD Worx-Protime

Son Sonuçlar

Tarih Yarış Kazanan Sonuçlar
13.06 Tour of Slovenia
2.Pro | 2. Etap | Erkekler
P. Bauhaus
Bahrain Victorious
Sonuçlar
13.06 Tour de Kurpie
2.2 | 2. Etap | Erkekler
T. Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Sonuçlar
13.06 Tour de Maurice
2.2 | 2. Etap | Erkekler
P. Brozyna
Team Felt-Felbermayr
Sonuçlar
13.06 Giro Next Gen
2.2U | 5. Etap | Erkekler
S. De Schuyteneer
Lotto Dstny Dev.
Sonuçlar
13.06 Eritrea ITT
CN | Erkekler
A. Ghebreigzabhier Sonuçlar
12.06 Tour de Suisse
2.UWT | 4. Etap | Erkekler
T. Træen
Bahrain Victorious
Sonuçlar
12.06 Belgium Tour
2.Pro | 1. Etap | Erkekler
S. Wærenskjold
Uno-X Mobility
Sonuçlar
12.06 Tour of Slovenia
2.Pro | 1. Etap | Erkekler
D. Groenewegen
Team Jayco-AlUla
Sonuçlar
12.06 Asia RR
CCRR | Erkekler
E. Kim
South Korea
Sonuçlar
12.06 Tour de Beauce
2.2 | 1. Etap | Erkekler
T. Stites
Project Echelon Racing
Sonuçlar
12.06 Tour de Kurpie
2.2 | 1. Etap | Erkekler
T. Pawlak
Mazowsze Serce Polski
Sonuçlar
12.06 Tour de Maurice
2.2 | 1. Etap | Erkekler
P. Stosz
Team Felt-Felbermayr
Sonuçlar
12.06 Giro Next Gen
2.2U | 4. Etap | Erkekler
P. Magnier
Soudal Quick-Step Devo Team
Sonuçlar
11.06 Tour de Suisse
2.UWT | 3. Etap | Erkekler
T. Nys
Lidl-Trek
Sonuçlar
11.06 Asia RR
CCRR | Kadınlar
M. Song
South Korea
Sonuçlar
11.06 Tour de Maurice
2.2 | Açılış | Erkekler
M. Pritzen
Honeycomb Pro Cycling
Sonuçlar
11.06 Giro Next Gen
2.2U | 3. Etap | Erkekler
J. Widar
Lotto Dstny Dev.
Sonuçlar
11.06 Asia RR-JR
J-CC | Kadınlar
S. Liu
Taiwan
Sonuçlar
10.06 Tour de Suisse
2.UWT | 2. Etap | Erkekler
B. Coquard
Cofidis
Sonuçlar
10.06 Asia RR-U23
CCU | Erkekler
A. Jasim Al-Ali
UAE
Sonuçlar
10.06 Giro Next Gen
2.2U | 2. Etap | Erkekler
P. Magnier
Soudal Quick-Step Devo Team
Sonuçlar
10.06 Asia RR-JR
J-CC | Erkekler
J. Abi Manyu
Indonesia
Sonuçlar
09.06 Critérium du Dauphiné
2.UWT | Genel | Erkekler
P. Roglic
BORA-hansgrohe
Sonuçlar
09.06 Critérium du Dauphiné
2.UWT | 8. Etap | Erkekler
C. Rodriguez
INEOS Grenadiers
Sonuçlar
09.06 Tour de Suisse
2.UWT | 1. Etap | Erkekler
Y. Lampaert
Soudal Quick-Step
Sonuçlar
09.06 Tour of Britain Women
2.WWT | Genel | Kadınlar
L. Kopecky
Team SD Worx-Protime
Sonuçlar
09.06 Tour of Britain Women
2.WWT | 4. Etap | Kadınlar
R. Roseman-Gannon
Liv AlUla Jayco
Sonuçlar
09.06 Asia ITT
CCTT | Erkekler
Y. Fedorov
Kazakhstan
Sonuçlar
09.06 Asia ITT
CCTT | Kadınlar
O. Zabelinskaya
Uzbekistan
Sonuçlar
09.06 Flanders Diamond Tour
1.1 | Kadınlar
C. Consonni
UAE Team ADQ
Sonuçlar
09.06 Volta Ciclista a Catalunya
2.1 | Genel | Kadınlar
M. Vos
Team Visma | Lease a Bike
Sonuçlar
09.06 Volta Ciclista a Catalunya
2.1 | 3. Etap | Kadınlar
A. Wollaston
AG Insurance-Soudal Team
Sonuçlar
09.06 ZLM Tour
2.1 | Genel | Erkekler
R. Herregodts
Intermarché-Wanty
Sonuçlar
09.06 ZLM Tour
2.1 | 5. Etap | Erkekler
A. Salby
Bingoal WB
Sonuçlar
09.06 Central American Championship RR
1.2 | Erkekler
F. Archibold
Panama
Sonuçlar
09.06 Central American Championship RR
1.2 | Kadınlar
G. Soto Lopez
Guatemala
Sonuçlar
09.06 Tour du Cameroun
2.2 | Genel | Erkekler
C. Kamzong
SNH Velo Club
Sonuçlar
09.06 Tour du Cameroun
2.2 | 9. Etap | Erkekler
I. Cissé
Ivory Coast
Sonuçlar
09.06 Tour du Maroc
2.2 | Genel | Erkekler
A. Narbonne-Zuccarelli
Nice Métropole Côte d'Azur
Sonuçlar
09.06 Tour du Maroc
2.2 | 10. Etap | Erkekler
P. Hennequin
Nice Métropole Côte d'Azur
Sonuçlar
09.06 Tour of Lithuania
2.2 | Genel | Erkekler
M. Andersen
Airtox-Carl Ras
Sonuçlar
09.06 Tour of Lithuania
2.2 | 5. Etap | Erkekler
M. Laas
Ferei Quick-Panda Podium Mongolia
Sonuçlar
09.06 Asia ITT-U23
CCUT | Kadınlar
H. He
China
Sonuçlar
09.06 Central American Championship RR-U23
1.2U | Erkekler
K. Chaves
Costa Rica
Sonuçlar
09.06 Giro Next Gen
2.2U | 1. Etap | Erkekler
J. Söderqvist
Lidl-Trek Future Racing
Sonuçlar
09.06 Côte d'Or Classic Juniors
J-2.1 | Genel | Erkekler
E. Berthelemy
Argenteuil Cyclisme Junior
Sonuçlar
09.06 Côte d'Or Classic Juniors
J-2.1 | 3. Etap | Erkekler
K. Solen
Goudenbod-Parkhotel Development Team
Sonuçlar
08.06 Critérium du Dauphiné
2.UWT | 7. Etap | Erkekler
P. Roglic
BORA-hansgrohe
Sonuçlar
08.06 Tour of Britain Women
2.WWT | 3. Etap | Kadınlar
L. Wiebes
Team SD Worx-Protime
Sonuçlar
08.06 Dwars door het Hageland
1.Pro | Erkekler
G. Vermeersch
Alpecin-Deceuninck
Sonuçlar
08.06 Dwars door het Hageland
1.1 | Kadınlar
L. Brand
Lidl-Trek
Sonuçlar
08.06 Volta Ciclista a Catalunya
2.1 | 2. Etap | Kadınlar
M. Vos
Team Visma | Lease a Bike
Sonuçlar
08.06 ZLM Tour
2.1 | 4. Etap | Erkekler
C. van Uden
Team dsm-firmenich PostNL
Sonuçlar
08.06 Tour du Cameroun
2.2 | 8. Etap | Erkekler
A. Ben Youcef
Algeria
Sonuçlar
08.06 Tour du Maroc
2.2 | 9. Etap | Erkekler
A. Rahmou
Vini Monzon-Savini Due-OMZ
Sonuçlar
08.06 Tour of Lithuania
2.2 | 4. Etap | Erkekler
M. Laas
Ferei Quick-Panda Podium Mongolia
Sonuçlar
08.06 Asia ITT-U23
CCUT | Erkekler
N. Vinokurov
Kazakhstan
Sonuçlar
08.06 Côte d'Or Classic Juniors
J-2.1 | 1. Etap | Erkekler
E. Berthelemy
Argenteuil Cyclisme Junior
Sonuçlar
08.06 Côte d'Or Classic Juniors
J-2.1 | 2. Etap | Erkekler
Argenteuil Cyclisme Junior Sonuçlar
07.06 Critérium du Dauphiné
2.UWT | 6. Etap | Erkekler
P. Roglic
BORA-hansgrohe
Sonuçlar
07.06 Tour of Britain Women
2.WWT | 2. Etap | Kadınlar
L. Kopecky
Team SD Worx-Protime
Sonuçlar
07.06 GP Kanton Aargau
1.1 | Erkekler
M. Van Gils
Lotto Dstny
Sonuçlar
07.06 Volta Ciclista a Catalunya
2.1 | 1. Etap | Kadınlar
A. Wollaston
AG Insurance-Soudal Team
Sonuçlar
07.06 ZLM Tour
2.1 | 3. Etap | Erkekler
P. Schulting
Diftar Continental Cycling Team
Sonuçlar
07.06 Central American Championship TTT
1.2 | Erkekler
Panama Sonuçlar
07.06 Central American Championship TTT
1.2 | Kadınlar
Guatemala Sonuçlar
07.06 Tour du Cameroun
2.2 | 7. Etap | Erkekler
V. Mouni
Burkina Faso
Sonuçlar
07.06 Tour du Maroc
2.2 | 8. Etap | Erkekler
O. Khafi
Morocco
Sonuçlar
07.06 Tour of Lithuania
2.2 | 3. Etap | Erkekler
D. Stampe
Airtox-Carl Ras
Sonuçlar
07.06 Asia ITT-JR
J-CC | Erkekler
E. Zhang
Taiwan
Sonuçlar
07.06 Asia ITT-JR
J-CC | Kadınlar
M. Yelkina
Kazakhstan
Sonuçlar
06.06 Tour of Britain Women
2.WWT | 1. Etap | Kadınlar
L. Kopecky
Team SD Worx-Protime
Sonuçlar
06.06 Asia Mixed Relay
CCTT | Erkekler
Kazakhstan Sonuçlar
06.06 ZLM Tour
2.1 | 2. Etap | Erkekler
C. van Uden
Team dsm-firmenich PostNL
Sonuçlar
06.06 Central American Championship ITT
1.2 | Erkekler
F. Archibold
Panama
Sonuçlar
06.06 Central American Championship ITT
1.2 | Kadınlar
A. Prieto
Panama
Sonuçlar
06.06 Tour du Cameroun
2.2 | 6. Etap | Erkekler
I. Cissé
Ivory Coast
Sonuçlar
06.06 Tour du Maroc
2.2 | 7. Etap | Erkekler
R. Boulahoite
Vendée U
Sonuçlar
06.06 Tour of Lithuania
2.2 | 2. Etap | Erkekler
M. Andersen
Airtox-Carl Ras
Sonuçlar
06.06 Central American Championship ITT-U23
1.2U | Erkekler
D. Ramirez
Costa Rica
Sonuçlar
06.06 Asia Mixed Relay-JR
J-CC | Erkekler
Kazakhstan Sonuçlar