FIRSTCYCLING
Yol
Yol
Amatör
Genç
Cyclocross
MTB
Pist
Fantezi
Yarışlar & Sonuçlar
Takımlar
Sıralama
Tour de Taiwan
UCI, Etaplı yarış, 3. Etap, 22.Mart 2011, Taiwan
Yarış bilgisi
Sonuçlar
Başlangıç listesi
Tarih
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2003
Etap
GK
Etap: Açılış
Etap: 01
Etap: 02
Etap: 03
Etap: 04
Etap: 05
Etap: 06
Etap: 07
Etap: 08
Etap: 09
Embed Results
Ülkeler
Australia
Austria
China
Estonia
Great Britain
Hong Kong
Indonesia
Iran
Ireland
Italy
Japan
Malaysia
Netherlands
New Zealand
Russia
South Korea
Switzerland
Taiwan
USA
Takımlar
Action Cycling Team
Champion System
D'Angelo & Antenucci - Nippo
Drapac Cycling
Exustar Cycling Team
Giant Kenda Cycling Team
Hong Kong
Japan
Kelly Benefit Strategies - Optum
Korea
Malaysia
Max Success Sports
Netherlands
Polygon Sweet Nice
Rapha Condor - Sharp
Shimano Racing Team
Tabriz Petrochemical Cycling Team
Team Senter - Merida
DoB?
Poz.
Bisikletçi
Doğan
Takım
Zaman
01
Eibegger
Markus
1984
Tabriz Petrochemical Cycling Team
02:40:06
02
Pollock
Rhys
1980
Drapac Cycling
+ 21
03
Ojavee
Mart
1981
Champion System
+ 44
04
Shpilevsky
Boris
1982
Tabriz Petrochemical Cycling Team
+ 01:21
05
Phelan
Adam
1991
Drapac Cycling
+ 01:21
06
Murakami
Jumpei
1985
Shimano Racing Team
+ 01:21
07
Jang
Chan Jae
1989
Korea
+ 01:21
08
Candelario
Alex
1975
Kelly Benefit Strategies - Optum
+ 01:21
09
Semple
Adam
1989
Drapac Cycling
+ 01:21
10
Windsor
Dean
1986
Rapha Condor - Sharp
+ 01:21
11
Ayabe
Takeaki
1980
Japan
+ 01:21
12
Wu
Po Hung
1985
Team Senter - Merida
+ 01:21
13
Suzuki
Yuzuru
1985
Shimano Racing Team
+ 01:21
14
Goesinnen
Floris
1983
Drapac Cycling
+ 01:21
15
De Vries
Harm
1989
Netherlands
+ 01:21
16
Wong
Kam-Po
1973
Hong Kong
+ 01:21
17
Sano
Junya
1982
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 01:21
18
Norris
Lachlan
1987
Drapac Cycling
+ 01:21
19
Aoyanagi
Kazuki
1989
Shimano Racing Team
+ 01:21
20
Lee
Wei Cheng
1985
Action Cycling Team
+ 01:21
21
Abdullah Razak
Mohamed
1988
Malaysia
+ 01:21
22
Huang
Hsin Hua
1985
Team Senter - Merida
+ 01:21
23
Yeung
Ying Hon
1988
Hong Kong
+ 01:21
24
Jang
Kyung Gu
1990
Korea
+ 01:21
25
Saleh
Mohd Zamri
1983
Malaysia
+ 01:21
26
Mizbani
Ghader
1975
Tabriz Petrochemical Cycling Team
+ 01:21
27
Wu
Kin San
1985
Champion System
+ 01:21
28
Hung
Kun Hung
1985
Team Senter - Merida
+ 01:21
29
Kyer
Julian
1988
Kelly Benefit Strategies - Optum
+ 01:21
30
Sohrabi
Mehdi
1981
Tabriz Petrochemical Cycling Team
+ 01:21
31
Feng
Chun Kai
1988
Action Cycling Team
+ 01:21
32
Rusli
Amir Mustafa
1987
Drapac Cycling
+ 01:21
33
Askari
Hossein
1975
Tabriz Petrochemical Cycling Team
+ 01:21
34
Shimizu
Miyataka
1981
Japan
+ 01:21
35
McCann
David
1973
Giant Kenda Cycling Team
+ 01:21
36
Beuchat
Roger
1972
Champion System
+ 01:21
37
Frusto
Henry
1986
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 01:21
38
Greenwood
Ben
1984
Rapha Condor - Sharp
+ 01:21
39
Bourgeois
Guillaume
1983
Champion System
+ 01:21
40
Yuen
Chi Ho
1990
Hong Kong
+ 01:21
41
Suzuki
Shinri
1974
Shimano Racing Team
+ 01:21
42
Nishitani
Taiji
1981
Japan
+ 01:21
43
Creed
Michael
1981
Kelly Benefit Strategies - Optum
+ 01:21
44
Huang
En
1988
Max Success Sports
+ 01:21
45
Zhang
Hui
1989
Max Success Sports
+ 01:21
46
Misbah
Mohd Rauf Nur
1987
Malaysia
+ 01:21
47
Sprint In't Veld
Joost
1985
Netherlands
+ 01:21
48
Burger
Leon
1985
Netherlands
+ 01:21
49
Vriend
Rudy
1981
Netherlands
+ 01:21
50
Huang
Shih Chang
1988
Action Cycling Team
+ 01:21
51
Chen
Chia Chun
1991
Exustar Cycling Team
+ 01:21
52
Friedman
Mike
1982
Kelly Benefit Strategies - Optum
+ 01:21
53
Jung
Eun Seong
1989
Korea
+ 01:21
54
Hatanaka
Yusuke
1985
Shimano Racing Team
+ 01:21
55
Jiao
Pengda
1986
Max Success Sports
+ 01:21
56
Yoshida
Hayato
1989
Japan
+ 01:21
57
Crawford
Jai
1983
Giant Kenda Cycling Team
+ 01:21
58
Bowman
Dan
1982
Kelly Benefit Strategies - Optum
+ 01:21
59
Itami
Kenji
1988
Japan
+ 01:21
60
Liu
Hao
1988
Max Success Sports
+ 01:21
61
Torosantucci
Davide
1981
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 01:21
62
Chan
Chun Hing
1981
Hong Kong
+ 01:21
63
Gong
Hyo-suk
1986
Korea
+ 01:21
64
Coutts
Alex
1983
Giant Kenda Cycling Team
+ 01:21
65
Nishizono
Ryota
1987
Shimano Racing Team
+ 01:21
66
Hu
Che Wei
1990
Team Senter - Merida
+ 01:32
67
Chau
Wai Man
1986
Champion System
+ 01:42
68
Hsiao
Shih Hsin
1990
Action Cycling Team
+ 01:55
69
Kikuchi
Masaaki
1986
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 01:56
70
Park
Sung-baek
1985
Korea
+ 01:59
71
Ko
Siu Wai
1987
Hong Kong
+ 02:05
72
Pan
Chun Liang
1991
Action Cycling Team
+ 02:05
73
Jiang
Kun
1986
Max Success Sports
+ 02:05
74
Van Wel
Ruud
1988
Netherlands
+ 02:05
75
Loh
Sea Keong
1986
Malaysia
+ 02:05
76
McCallum
James
1979
Rapha Condor - Sharp
+ 02:34
77
Tseng
Yi Hao
1992
Team Senter - Merida
+ 02:34
78
Kirsipuu
Jaan
1969
Champion System
+ 03:02
79
Jaya
Herwin
1985
Polygon Sweet Nice
+ 03:05
80
Riccio
Bernardo
1985
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 05:31
81
Downing
Dean
1975
Rapha Condor - Sharp
+ 05:31
82
Chan
Yat Wai
1992
Hong Kong
+ 06:51
83
Sherlock
Ryan
1982
Giant Kenda Cycling Team
+ 06:51
84
Sherer
Michael
1986
Kelly Benefit Strategies - Optum
+ 06:51
85
Kudentsov
Sergey
1978
Polygon Sweet Nice
+ 06:51
86
Rogers
Rico
1978
Giant Kenda Cycling Team
+ 06:51
87
Fukushima
Shinichi
1971
Japan
+ 06:51
88
Chien
Wen Lung
1989
Exustar Cycling Team
+ 06:51
89
Southam
Tom
1981
Rapha Condor - Sharp
+ 07:57
90
Liu
Shu Ming
1986
Exustar Cycling Team
+ 08:13
91
Pranata
Jimmy
1990
Polygon Sweet Nice
+ 08:25
92
Xue
Sai Fei
1988
Max Success Sports
+ 08:35
93
Khosroshahi
Benhnam
1988
Tabriz Petrochemical Cycling Team
+ 09:19
94
Suryadi
Bambang
1990
Polygon Sweet Nice
+ 12:13
95
Hassan
Suhardi
1982
Malaysia
+ 13:04
96
Chu
Fan Hsin
1987
Giant Kenda Cycling Team
+ 15:03
97
Chen
Cheng Yen
1989
Team Senter - Merida
+ 15:03
DNF
Zainal
Rizuan
1986
Malaysia
DNF
Liu
Chin Feng
1980
Exustar Cycling Team
Bilgi
Tour de Taiwan
Taiwan
3. Etap | 127.3 km
Taoyuan
->
Cihu
2.2
M.Eibegger
| Lider