FIRSTCYCLING
Yol
Yol
Amatör
Genç
Cyclocross
MTB
Pist
Fantezi
Yarışlar & Sonuçlar
Takımlar
Sıralama
Rothaus Regio Tour
UCI, 2. Etap, 5.Ağustos 1999, Germany
Yarış bilgisi
Sonuçlar
Başlangıç listesi
Tarih
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
Etap
GK
Etap: 01
Etap: 02
Etap: 03
Etap: 04
Etap: 05
Etap: 06
Embed Results
Ülkeler
Australia
Austria
Belgium
Denmark
France
Germany
Italy
Kazakhstan
Latvia
Moldova
Netherlands
Russia
Slovenia
Spain
Switzerland
Takımlar
-
Agro - Adler
Amica Chips - Costa de Almeria
Ballan - Alessio
Besson Chaussures - Nippon Hodo
Gerolsteiner
Nurnberger Versicherung
Post Swiss - Loup Sport
Rabobank
Saeco - Cannondale
Team Cologne
Team Deutsche Telekom
Team Ericsson - Villiger
Team Polti
Vlaandern 2002
DoB?
Poz.
Bisikletçi
Doğan
Takım
Zaman
01
Niermann
Grischa
1975
Rabobank
04:19:08
02
Kokorine
Vitali
1975
Saeco - Cannondale
+ 12
03
Zberg
Markus
1974
Rabobank
+ 12
04
Lombardi
Giovanni
1969
Team Deutsche Telekom
+ 12
05
Mazzoleni
Eddy
1973
Saeco - Cannondale
+ 12
06
Loda
Nicola
1971
Ballan - Alessio
+ 12
07
Ordowski
Volker
1973
Gerolsteiner
+ 12
08
Heule
Christian
1975
Team Ericsson - Villiger
+ 12
09
Henrix
Sascha
1973
Gerolsteiner
+ 12
10
Rebellin
Davide
1971
Team Polti
+ 12
11
Kessler
Matthias
1979
-
+ 12
12
Frigo
Dario
1973
Saeco - Cannondale
+ 12
13
Schnider
Daniel
1973
Post Swiss - Loup Sport
+ 12
14
Van Lancker
Kurt
1971
Vlaandern 2002
+ 12
15
Di Silvestro
Lorenzo
1970
Besson Chaussures - Nippon Hodo
+ 12
16
Klöden
Andreas
1975
Team Deutsche Telekom
+ 12
17
Puttini
Felice
1967
Amica Chips - Costa de Almeria
+ 12
18
Rich
Michael
1969
Gerolsteiner
+ 12
19
Montgomery
Sven
1976
Post Swiss - Loup Sport
+ 12
20
Aebersold
Niki
1972
Rabobank
+ 12
21
Celestino
Mirko
1974
Team Polti
+ 36
22
D'Hollander
Glenn
1974
Vlaandern 2002
+ 36
23
Caucchioli
Pietro
1975
Amica Chips - Costa de Almeria
+ 36
24
Cattai
Stefano
1967
Team Polti
+ 36
25
Schlickau
Michael
1969
Team Cologne
+ 36
26
Grabsch
Bert
1975
Team Cologne
+ 04:43
27
Van Dartel
Christian
1975
Nurnberger Versicherung
+ 04:43
28
Kastenhuber
Alexander
1967
Nurnberger Versicherung
+ 04:43
29
Hiekmann
Torsten
1980
-
+ 07:33
30
Andriotto
Dario
1972
Saeco - Cannondale
+ 07:33
31
Themann
Michael
1970
Team Ericsson - Villiger
+ 07:33
32
Haas
Michael
1977
Gerolsteiner
+ 07:33
33
Roth
Marco
1978
-
+ 07:33
34
Sørensen
Rolf
1965
Rabobank
+ 07:33
35
Vetsch
Patrick
1971
Post Swiss - Loup Sport
+ 07:33
36
Moerenhout
Koos
1973
Rabobank
+ 07:33
37
Zumsteg
Lukas
1972
Team Ericsson - Villiger
+ 07:33
38
Grabsch
Ralf
1973
Team Cologne
+ 07:33
39
Hardter
Uwe
1977
-
+ 07:33
40
Luminet
Benoit
1974
Besson Chaussures - Nippon Hodo
+ 07:33
41
de Groot
Bram
1974
Rabobank
+ 07:33
42
Zucconi
Pietro
1975
Post Swiss - Loup Sport
+ 07:33
43
Gottschling
Stephan
1968
Agro - Adler
+ 07:33
44
McGrory
Scott
1969
Gerolsteiner
+ 07:33
45
Colom
Antonio
1978
Amica Chips - Costa de Almeria
+ 07:33
46
Finco
Carlo
1968
Ballan - Alessio
+ 07:33
47
De Paoli
Daniele
1973
Amica Chips - Costa de Almeria
+ 07:33
48
Smirnov
Maxim
1976
Ballan - Alessio
+ 07:33
49
Goehring
Christoph
1973
Team Ericsson - Villiger
+ 07:33
50
Hondo
Danilo
1974
Team Deutsche Telekom
+ 07:33
51
Yakovlev
Sergei
1976
Besson Chaussures - Nippon Hodo
+ 07:33
52
Baldato
Fabio
1968
Ballan - Alessio
+ 07:33
53
Morscher
Harald
1972
Saeco - Cannondale
+ 07:33
54
Schreck
Stephan
1978
-
+ 07:33
55
Pugaci
Igor
1975
Saeco - Cannondale
+ 07:33
56
Lunghi
Denis
1976
Team Polti
+ 07:33
57
Murtas
Emiliano
1973
Amica Chips - Costa de Almeria
+ 07:33
58
Henn
Christian
1964
Team Deutsche Telekom
+ 07:33
59
Diewald
Klaus
1972
Nurnberger Versicherung
+ 07:33
60
Vermaut
Stive
1972
Vlaandern 2002
+ 07:33
61
Thijs
Erwin
1970
Team Cologne
+ 07:33
62
Wrolich
Peter
1974
Gerolsteiner
+ 07:33
63
Lang
Sebastian
1979
-
+ 09:09
64
Schär
Rafael
1975
Team Ericsson - Villiger
+ 09:09
65
Wasmer
Christian
1978
-
+ 09:09
66
Aeschlimann
Daniel
1974
Team Ericsson - Villiger
+ 09:09
67
Strauss
Marcel
1976
Post Swiss - Loup Sport
+ 09:09
68
Järmann
Rolf
1966
Post Swiss - Loup Sport
+ 09:09
69
Buschor
Philipp
1971
Post Swiss - Loup Sport
+ 09:09
70
Meyer
Yanick
-
-
+ 09:09
71
Boos
Yvan
1966
-
+ 09:09
72
Auroux
Stephane
1975
Besson Chaussures - Nippon Hodo
+ 09:09
73
Ongarato
Alberto
1975
Ballan - Alessio
+ 09:09
74
Jandt
Matthias
1971
Agro - Adler
+ 09:09
75
Müller
Martin
1974
Agro - Adler
+ 09:09
76
Christen
Josef
1970
Team Ericsson - Villiger
+ 09:09
77
Zemke
Jens
1966
Nurnberger Versicherung
+ 09:09
78
Weissmann
Mike
1969
Nurnberger Versicherung
+ 09:09
79
Hundertmarck
Kai
1969
Team Deutsche Telekom
+ 09:09
80
Scholz
Ronny
1978
-
+ 09:09
81
Müller
Roland
1973
Nurnberger Versicherung
+ 09:09
82
Zinetti
Mauro
1975
Team Polti
+ 09:09
83
Ugrumov
Piotr
1961
Ballan - Alessio
+ 09:09
84
Hiemstra
Bert
1973
Rabobank
+ 09:09
85
Zucchi
Simone
1971
Team Polti
+ 09:09
86
Vereecke
Karel
1976
Vlaandern 2002
+ 09:09
87
Schinck
Frank
1971
Nurnberger Versicherung
+ 09:09
88
Ferrigato
Andrea
1969
Ballan - Alessio
+ 09:09
89
Mühlbacher
Thomas
1974
Gerolsteiner
+ 09:09
90
Filip
Branko
1975
Gerolsteiner
+ 09:09
91
Kappes
Andreas
1965
Agro - Adler
+ 09:09
92
Nencini
Andrea
1973
Team Polti
+ 09:09
93
Traversoni
Mario
1972
Saeco - Cannondale
+ 09:09
94
Varocchi
Alessandro
1972
Amica Chips - Costa de Almeria
+ 09:09
95
Baldinger
Dirk
1971
Team Deutsche Telekom
+ 09:09
96
Galli
Daniele
1975
Amica Chips - Costa de Almeria
+ 16:12
97
Wilfurth
Markus
1977
-
+ 16:12
98
Meijs
Raymond
1968
Team Cologne
+ 19:52
99
Köhler
Patrick
1975
Agro - Adler
+ 19:52
100
Meyer
Stefan
-
-
+ 19:52
101
Ackermann
Pierre
1972
Team Ericsson - Villiger
+ 28:22
DNF
Jousset
Tony
1973
Besson Chaussures - Nippon Hodo
DNF
Wesemann
Steffen
1971
Team Deutsche Telekom
DNF
Laroche
Sebastien
1975
Besson Chaussures - Nippon Hodo
DNF
Pollack
Olaf
1973
Agro - Adler
DNF
Potiron
Eric
1974
Besson Chaussures - Nippon Hodo
DNF
Renders
Nico
1974
Vlaandern 2002
DNF
Gerits
Kris
1971
Vlaandern 2002
DNF
Schumann
Dirk
1976
Team Cologne
Bilgi
Rothaus Regio Tour
Germany
2. Etap | 163.0 km
Weil am Rhein
->
Mülheim
2.3
G.Niermann
| Lider