Normal Genişletilmiş İstatistikler
Astana-Premier Tech | |
---|---|
1 | Felline Fabio |
2 | Martinelli Davide |
3 | Kudus Merhawi |
4 | Pronskiy Vadim |
5 | Stalnov Nikita |
6 | Sobrero Matteo |
Italy | |
---|---|
11 | Scartezzini Michele |
12 | Fedeli Alessandro |
13 | Dainese Alberto |
14 | Cimolai Davide |
15 | Romano Francesco |
16 | Viviani Elia |
17 | Lamon Francesco |
Colombia | |
---|---|
21 | Gómez Germán Dario |
22 | Merchan Didier |
23 | Peña Jesus David |
24 | Pinzon Edgar Andres |
25 | Porras Johan |
26 | Rojas Brandon |
27 | Tellez Oscar |
Androni Giocattoli-Sidermec | |
---|---|
31 | Bais Mattia |
32 | Ravanelli Simone |
33 | Ponomar Andrii |
34 | Sepulveda Eduardo |
35 | Chirico Luca |
36 | Muñoz Daniel |
37 | Tesfazion Natnael |
Bardiani CSF Faizanè | |
---|---|
41 | Carboni Giovanni |
42 | Covili Luca |
43 | Gabburo Davide |
44 | Garosio Andrea |
45 | Monaco Alessandro |
46 | Zanoncello Enrico |
47 | Zana Filippo |
EOLO-KOMETA | |
---|---|
51 | Albanese Vincenzo |
52 | Ropero Alejandro |
53 | Fortunato Lorenzo |
54 | Garcia Sergio |
55 | Pacioni Luca |
56 | Sevilla Diego |
57 | Wackermann Luca |
Gazprom-RusVelo | |
---|---|
61 | Canola Marco |
62 | Velasco Simone |
63 | Rovny Ivan |
64 | Shalunov Evgeny |
65 | Scaroni Cristian |
66 | Cherkasov Nikolay |
67 | Nekrasov Denis |
Team Novo Nordisk | |
---|---|
71 | Lozano David |
72 | Ceurens Robbe |
73 | Dunnewind Jan |
74 | Ridolfo Filippo |
75 | Smith Nathan |
76 | Percrule Doriand |
77 | Poli Umberto |
Vini Zabù | |
---|---|
81 | Mareczko Jakub |
82 | Bertazzo Liam |
83 | Orrico Davide |
84 | Pearson Daniel |
85 | Zardini Edoardo |
86 | Stacchiotti Riccardo |
87 | Petelin Jan |
Team Colpack Ballan | |
---|---|
91 | Boscaro Davide |
92 | Persico Davide |
93 | Petrucci Mattia |
94 | Plebani Nicola |
95 | Quaranta Samuel |
96 | Rastelli Luca |
97 | Umbri Gidas |
Cycling Team Friuli ASD | |
---|---|
101 | Aimonetto Pietro |
102 | Alessio Elia |
103 | Debiasi Andrea |
104 | Carretta Riccardo |
105 | Donega Matteo |
107 | Vettor Matteo |
General Store-F.Ili Curia-Essegibi | |
---|---|
111 | Lucca Riccardo |
112 | Baseggio Matteo |
113 | Tosin Riccardo |
114 | Zahiri Abderrahim |
115 | Rocchetta Cristian |
116 | Pozza Ettore |
117 | Vignato Davide |
Iseo - Rime - Carnovali | |
---|---|
121 | Epis Giosue |
122 | D'Amato Andrea |
123 | Regalli Luca |
124 | Furlan Matteo |
125 | Minali Michael |
126 | Parashchak Yaroslav |
127 | Zambelli Samuele |
Tirol KTM Cycling Team | |
---|---|
131 | Pezzo Rosola Kevin |
132 | Govekar Matevz |
133 | Lipowitz Florian |
134 | Gamper Florian |
135 | Engelhardt Felix |
136 | Lührs Leslie |
137 | Buschek Paul |
Work Service-Marchiol-Dynatek | |
---|---|
141 | Burchio Federico |
142 | Bobbo Riccardo |
143 | Di Benedetto Stefano |
144 | Garavaglia Giacomo |
145 | Rebellin Davide |
146 | Zandri Francesco |
147 | Dignani Filippo |
Zalf Euromobil Désirée Fior | |
---|---|
151 | Gandin Stefano |
152 | Zurlo Matteo |
153 | Faresin Edoardo |
154 | Verza Riccardo |
155 | Masotto Giulio |
156 | Cattelan Davide |
157 | Moro Manlio |