FIRSTCYCLING
Yol
Yol
Amatör
Genç
Cyclocross
MTB
Pist
Fantezi
Yarışlar & Sonuçlar
Takımlar
Sıralama
Clasica a Alcobendas
UCI, Etaplı yarış, 7. -8. Mayıs 2005, Spain
Yarış bilgisi
Sonuçlar
Başlangıç listesi
Tarih
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
GK
Puan
Dağlık
GK
Etap: 01
Etap: 02
Etap: 03
Embed Results
Ülkeler
Australia
Belgium
Bulgaria
Colombia
France
Italy
Netherlands
Portugal
Russia
South Africa
Spain
Switzerland
Takımlar
Andalucia - Paul Versan
Cofidis
Comunidad Valenciana
Euskaltel-Euskadi
Illes Balears - Caisse d'Epargne
Kaiku
Liberty Seguros - Würth Team
Milaneza - Maia
Phonak Hearing Systems
Relax - Fuenlabarda
Saunier Duval - Prodir
Team Barloworld - Valsir
Team LPR
DoB?
Poz.
Bisikletçi
Doğan
Takım
Zaman
01
Tonkov
Pavel
1969
Team LPR
05:58:12
02
Gomez
José
1980
Saunier Duval - Prodir
+ 03
03
Martin
Miguel Ángel
1972
Phonak Hearing Systems
+ 19
04
Pérez
Francisco
1978
Milaneza - Maia
+ 23
05
Mancebo
Francisco
1976
Illes Balears - Caisse d'Epargne
+ 24
06
Fritsch
Nicolas
1978
Saunier Duval - Prodir
+ 50
07
Pérez Rodríguez
Luis
1974
Cofidis
+ 56
08
Herrero
David
1979
Euskaltel-Euskadi
+ 58
09
Gonzalez Rios
Jonathan
1981
Illes Balears - Caisse d'Epargne
+ 01:00
10
George
David
1976
Team Barloworld - Valsir
+ 01:01
11
Moos
Alexandre
1972
Phonak Hearing Systems
+ 01:04
12
Sánchez
Luis León
1983
Liberty Seguros - Würth Team
+ 01:22
13
Palomares
Adrian
1976
Kaiku
+ 01:29
14
Dueñas
Moisés
1981
Relax - Fuenlabarda
+ 01:29
15
Petrov
Danail
1978
Milaneza - Maia
+ 01:37
16
Cox
Ryan
1979
Team Barloworld - Valsir
+ 02:01
17
Gonzalez
Santos
1973
Phonak Hearing Systems
+ 02:02
18
Del Rio
Ion
1978
Andalucia - Paul Versan
+ 02:07
19
Gutiérrez
Iván
1978
Illes Balears - Caisse d'Epargne
+ 02:19
20
Albizu Lizaso
Joseba
1978
Euskaltel-Euskadi
+ 02:28
21
Cuesta
Íñigo
1969
Saunier Duval - Prodir
+ 03:13
22
Oarbeascoa Ispizua
Ruben
1975
Kaiku
+ 03:50
23
Castaño
Carlos
1979
Andalucia - Paul Versan
+ 03:52
24
Zintchenko
Andrei
1972
Milaneza - Maia
+ 03:55
25
Carrara
Matteo
1979
Team Barloworld - Valsir
+ 04:12
26
Arroyo
David
1980
Illes Balears - Caisse d'Epargne
+ 04:14
27
Moreno
Daniel
1981
Relax - Fuenlabarda
+ 04:36
28
Gonzalez
Gorka
1977
Euskaltel-Euskadi
+ 04:44
29
Galindo
Jose Miguel
1977
Relax - Fuenlabarda
+ 05:11
30
Perez Romero
Luis
1980
Relax - Fuenlabarda
+ 05:16
31
Camaño
Iker
1979
Euskaltel-Euskadi
+ 05:20
32
Pires
Bruno Silva
1981
Milaneza - Maia
+ 05:22
33
Moncoutié
David
1975
Cofidis
+ 05:31
34
Azanza
Jorge
1982
Kaiku
+ 05:39
35
De Paoli
Daniele
1973
Team LPR
+ 05:43
36
Pasamontes
Luis
1979
Relax - Fuenlabarda
+ 06:11
37
Hernández
Jesús
1981
Liberty Seguros - Würth Team
+ 06:11
38
Perez Pereira
Javier
1977
Andalucia - Paul Versan
+ 06:33
39
Cárdenas
Félix
1972
Team Barloworld - Valsir
+ 06:35
40
Bernabeu
David
1975
Comunidad Valenciana
+ 06:36
41
Cheula
Giampaolo
1979
Team Barloworld - Valsir
+ 06:48
42
Rovira
Jaume
1979
Andalucia - Paul Versan
+ 06:52
43
Gomis Lopez
Juan
1978
Comunidad Valenciana
+ 07:16
44
Pena Iza
Axetza
1981
Euskaltel-Euskadi
+ 07:36
45
De Kort
Koen
1982
Liberty Seguros - Würth Team
+ 07:42
46
Plaza
Rubén
1980
Comunidad Valenciana
+ 08:06
47
Pradera
Mikel
1975
Illes Balears - Caisse d'Epargne
+ 08:24
48
Plaza Romero
David
1970
Team Barloworld - Valsir
+ 08:26
49
Cabello
Francisco
1969
Comunidad Valenciana
+ 09:07
50
Navarro
Daniel
1983
Liberty Seguros - Würth Team
+ 09:23
51
Edo
Ángel
1970
Saunier Duval - Prodir
+ 09:32
52
Scheirlinckx
Staf
1979
Cofidis
+ 09:52
53
Vallejo Dominquez
Angel
1981
Relax - Fuenlabarda
+ 10:17
54
Flores
Iker
1976
Euskaltel-Euskadi
+ 10:36
55
Jeker
Fabian
1968
Saunier Duval - Prodir
+ 11:21
56
Konyshev
Dimitri
1966
Team LPR
+ 11:51
57
Astarloa
Igor
1976
Team Barloworld - Valsir
+ 12:39
58
Bessy
Frederic
1972
Cofidis
+ 12:50
59
Fernández Bustinza
Bingen
1972
Cofidis
+ 13:28
60
Edaleine
Christophe
1979
Cofidis
+ 13:34
61
Ruiz de Larrinaga
Javier
1979
Kaiku
+ 13:35
62
Cavallari
Stefano
1978
Team Barloworld - Valsir
+ 14:10
63
Bru
Jon
1977
Kaiku
+ 14:42
64
Casero
Ángel
1972
Comunidad Valenciana
+ 15:21
65
Irizar
Markel
1980
Euskaltel-Euskadi
+ 16:53
66
Hunter
Robert
1977
Phonak Hearing Systems
+ 17:05
67
Aranaga Akzune
Andoni
1979
Kaiku
+ 17:07
68
Gomes Colinas
Victor Manuel
1981
Andalucia - Paul Versan
+ 17:59
69
Kemps
Aaron
1983
Liberty Seguros - Würth Team
+ 17:59
70
Leonet Iza
Iker
1983
Illes Balears - Caisse d'Epargne
+ 18:10
71
Melero
Iván
1984
Andalucia - Paul Versan
+ 18:26
72
Jalabert
Nicolas
1973
Phonak Hearing Systems
+ 18:45
73
Hernández
Aitor
1982
Team LPR
+ 19:00
74
Erviti
Imanol
1983
Illes Balears - Caisse d'Epargne
+ 19:11
75
Santos Martinez
Ivan
1982
Liberty Seguros - Würth Team
+ 19:14
76
Aebersold
Niki
1972
Phonak Hearing Systems
+ 19:58
77
Barroso
Paolo
1972
Milaneza - Maia
+ 20:21
78
Nardello
Luca
1981
Team LPR
+ 21:13
DNF
Fernandez
David
1977
Andalucia - Paul Versan
DNF
Gonzalez
Javier Alberto
1979
Andalucia - Paul Versan
DNF
Moinard
Amaël
1982
Cofidis
DNF
Monier
Damien
1982
Cofidis
DNF
Alonso Fernandez
Agustin
1980
Comunidad Valenciana
DNF
Cherro Molina
Javier
1980
Comunidad Valenciana
DNF
Fernandez
Koldo
1981
Euskaltel-Euskadi
DNF
Berasategui
Antonio
1978
Kaiku
DNF
Veloso
Gustavo
1980
Kaiku
DNF
Barredo
Carlos
1981
Liberty Seguros - Würth Team
DNF
Paulinho
Sergio
1980
Liberty Seguros - Würth Team
DNF
Azevedo
Alfonso Duarte Costa
1984
Milaneza - Maia
DNF
Lima
Bruno Antero Moreira
1985
Milaneza - Maia
DNF
Gutiérrez
José Enrique
1974
Phonak Hearing Systems
DNF
Burgos
Nacor
1977
Relax - Fuenlabarda
DNF
Laguna
Oscar
1978
Relax - Fuenlabarda
DNF
Casero Moreno
Rafael
1976
Saunier Duval - Prodir
DNF
Ravaioli
Ivan
1980
Saunier Duval - Prodir
DNF
Aggiano
Elia
1972
Team LPR
DNF
Muraglia
Giuseppe
1979
Team LPR
DNF
Santambrogio
Mauro
1984
Team LPR
Bilgi
Clasica a Alcobendas
Spain
7. -8. Mayıs 2005
2.1