FIRSTCYCLING
Amatör
Yol
Amatör
Genç
Cyclocross
MTB
Pist
Fantezi
Yarışlar & Sonuçlar
Takımlar
Sıralama
Wajima Road Race
Amatör, 9. Ekim 2016, Japan
Yarış bilgisi
Sonuçlar
Tarih
2017
2016
2015
2014
2012
2011
2010
2009
Sonuçlar
Embed Results
Ülkeler
Argentina
France
Japan
Spain
DoB?
Poz.
Bisikletçi
Doğan
Takım
Zaman
01
Pujol
Oscar
1983
Team Ukyo
02:27:55
02
Prades
Benjami
1983
Team Ukyo
+ 31
03
Lebas
Thomas
1985
Bridgestone - Anchor
+ 31
04
Toribio
Jose Vicente
1985
Matrix Powertag
+ 39
05
Nakane
Hideto
1990
Aisan Racing Team
+ 39
06
Desriac
Loïc
1989
Neilpryde - Nanshin Subaru
+ 02:07
07
Araque
Rodrigo
1991
Team Ukyo
+ 02:07
08
Nishizono
Ryota
1987
Bridgestone - Anchor
+ 02:23
09
Guardiola
Salvador
1988
Team Ukyo
+ 02:23
10
Hatanaka
Yusuke
1985
Team Ukyo
+ 03:40
11
Iribe
Shotaro
1989
Shimano Racing Team
+ 03:40
12
Yamashita
Takahiro
1985
Ciervo Nara - Miyata Merida
+ 03:59
13
Amezawa
Takeaki
1995
Utsunomiya Blitzen
+ 03:59
14
Saita
Naoto
1985
LEOMO Bellmare
+ 04:06
15
Suzuki
Yuzuru
1985
Utsunomiya Blitzen
+ 04:17
16
Koyama
Takahiro
1996
Shimano Racing Team
+ 04:18
17
Hori
Takaaki
1992
Utsunomiya Blitzen
+ 04:18
18
Hatsuyama
Sho
1988
Bridgestone - Anchor
+ 04:18
19
Nakanishi
Shigetomo
1990
Kinan Cycling Team
+ 05:47
20
Kimura
Keisuke
1991
Shimano Racing Team
+ 05:47
21
Hiratsuka
Yoshimitsu
1988
Aisan Racing Team
+ 07:19
22
Inoue
Kazuo
1981
Bridgestone - Anchor
+ 09:18
23
Takubo
Kenji
1995
Matrix Powertag
+ 10:11
24
Yoshida
Hayato
1989
Matrix Powertag
+ 10:11
25
Kishi
Takahito
1994
Ciervo Nara - Miyata Merida
+ 10:11
26
Aberasturi
Jon
1989
Team Ukyo
+ 10:11
27
Nonaka
Ryoma
1989
Kinan Cycling Team
+ 10:11
28
Doi
Yukihiro
1983
Matrix Powertag
+ 12:09
29
Takagi
Michinari
1993
Nasu Blasen
+ 12:09
30
Iino
Tomoyuki
1989
Utsunomiya Blitzen
+ 12:09
31
Aoki
Shunji
1984
Walkride Cyclo Academia
+ 12:09
32
Onodera
Rei
1995
Utsunomiya Blitzen
+ 12:09
33
Tsuruoka
Keita
1981
Nalsima Frend
+ 12:09
34
Kano
Tomoya
1973
Gunma - Grifin Racing Team
+ 12:09
35
Akimaru
Yuya
1991
Shimano Racing Team
+ 12:09
36
Sumiyoshi
Kota
1991
Team Ukyo
+ 12:09
37
Fernandez
Airan
1988
Matrix Powertag
+ 12:09
38
Hirai
Eiichi
1990
Team Ukyo
+ 12:09
39
Nakazato
Masaru
1992
LEOMO Bellmare
+ 12:09
40
Arashiro
Ginji
1997
Nasu Blasen
+ 12:09
41
Kaneko
Sohei
1997
Gunma - Grifin Racing Team
+ 12:56
42
Guezet
Bruno
1993
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 13:03
43
Aoki
Makoto
1976
Acqua Tama Euro-Works
+ 13:03
44
Takada
Yuta
1986
Walkride Cyclo Academia
+ 13:03
45
Maruyama
Hideyuki
1995
Tokyo Ventos
+ 13:03
46
Hirabayashi
Masaki
1977
Acqua Tama Euro-Works
+ 13:03
47
Endo
Sekiho
1981
Igname Shinano Yamagata
+ 13:03
48
Valade
Jayson
1991
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 13:03
49
Mukaigawa
Naoki
1980
Matrix Powertag
+ 15:30
50
Hirano
Shinichi
1990
Tokyo Ventos
+ 15:30
51
Uchima
Kohei
1988
Bridgestone - Anchor
+ 16:28
52
Akita
Takuma
1994
Shimano Racing Team
+ 16:28
53
Yoshioka
Naoya
1991
Nasu Blasen
+ 16:55
54
Abe
Takayuki
1986
Utsunomiya Blitzen
+ 17:57
55
Yonai
Soma
1991
Tokyo Ventos
+ 17:57
DNF
Hasegawa
Taketoshi
1991
Acqua Tama Euro-Works
DNF
Kawasaki
Takuji
1987
Acqua Tama Euro-Works
DNF
Tanaka
Nobuyuki
1986
Acqua Tama Euro-Works
DNF
Komori
Ryohei
1988
Aisan Racing Team
DNF
Monier
Damien
1982
Bridgestone - Anchor
DNF
Suzuki
Ryu
1992
Bridgestone - Anchor
DNF
Tsubaki
Hiroshi
1991
Bridgestone - Anchor
DNF
Kaneko
Tomoya
1994
Ciervo Nara - Miyata Merida
DNF
Wakasugi
Keisuke
1990
Ciervo Nara - Miyata Merida
DNF
Amagasa
Shinichi
1976
Eldorado Tohoku
DNF
Hatakeyama
Kazuya
1987
Eldorado Tohoku
DNF
Igarashi
Takeshi
1980
Eldorado Tohoku
DNF
Kumata
Tetsuya
1992
Eldorado Tohoku
DNF
Okuyama
Taro
1995
Eldorado Tohoku
DNF
Tateoka
Takahiro
1996
Eldorado Tohoku
DNF
Ando
Kohei
1985
Fiets Groen - Nihon Robotics
DNF
Fujita
Tsutomu
1975
Fiets Groen - Nihon Robotics
DNF
Nakamura
Fumitake
1971
Fiets Groen - Nihon Robotics
DNF
Nakatsuru
Tomoki
1973
Fiets Groen - Nihon Robotics
DNF
Noguchi
Yuma
1990
Fiets Groen - Nihon Robotics
DNF
Takahashi
Nobushige
1967
Fiets Groen - Nihon Robotics
DNF
Yabe
Yoshinobu
1969
Fiets Groen - Nihon Robotics
DNF
Murata
Yuya
1997
Gunma - Grifin Racing Team
DNF
Suga
Yosuke
1980
Gunma - Grifin Racing Team
DNF
Kimura
Yuki
1993
Hokkaido University
DNF
Abe
Kodai
1996
Honda Tochigi
DNF
Hirano
Hiroaki
1982
Honda Tochigi
DNF
Ishii
Shohei
1994
Honda Tochigi
DNF
Kawai
Takaaki
1979
Honda Tochigi
DNF
Mizuma
Takeshi
1990
Honda Tochigi
DNF
Daito
Yasuhiro
1987
Igname Shinano Yamagata
DNF
Inoue
Masaki
1989
Igname Shinano Yamagata
DNF
Iwatsuki
Nobuo
1973
Igname Shinano Yamagata
DNF
Kitano
Yukinori
1988
Igname Shinano Yamagata
DNF
Aso
Kosuke
1992
Kinan Cycling Team
DNF
Itami
Kenji
1988
Kinan Cycling Team
DNF
Furuta
Jun
1996
LEOMO Bellmare
DNF
Koshimizu
Takuya
1992
LEOMO Bellmare
DNF
Yokotsuka
Kohei
1994
LEOMO Bellmare
DNF
Sano
Junya
1982
Matrix Powertag
DNF
Yasuhara
Daiki
1991
Matrix Powertag
DNF
Kondo
Masanori
1990
Nalsima Frend
DNF
Obata
Kaoru
1976
Nalsima Frend
DNF
Sakurai
Motoki
1979
Nalsima Frend
DNF
Tanaka
Shinobu
1974
Nalsima Frend
DNF
Watanabe
Satoru
1972
Nalsima Frend
DNF
Iwai
Kota
1991
Nasu Blasen
DNF
Nishio
Hayato
1994
Nasu Blasen
DNF
Mizuno
Takayuki
1990
Neilpryde - Nanshin Subaru
DNF
Nishi
Torataro
1996
Neilpryde - Nanshin Subaru
DNF
Kobashi
Yuri
1994
Shimano Racing Team
DNF
Nishimura
Hiroki
1994
Shimano Racing Team
DNF
Yokoyama
Kota
1995
Shimano Racing Team
DNF
Tsujimoto
Naoki
1992
Sumita Eidai Pearlizumi Ravanello
DNF
Hayakawa
Yuji
1975
Tokyo Ventos
DNF
Kitami
Ryo
1992
Tokyo Ventos
DNF
Sasaki
Takanori
1991
Tokyo Ventos
DNF
Tabuchi
Kimiyuki
1993
Tokyo Ventos
DNF
Okubo
Jin
1988
Utsunomiya Blitzen
DNF
Kano
Atsushi
1980
VC Fukuoka - Cycle Freedom
DNF
Kirino
Kazumichi
1985
VC Fukuoka - Cycle Freedom
DNF
Minohara
Taisuke
1987
VC Fukuoka - Cycle Freedom
DNF
Sato
Hidekazu
1976
VC Fukuoka - Cycle Freedom
DNF
Flores
Marco Fabian
1987
Victoire Hiroshima
DNF
Kochi
Issei
1993
Victoire Hiroshima
DNF
Sarda Pérez
Javier
1988
Victoire Hiroshima
DNF
Sugiyama
Fumitaka
1980
Victoire Hiroshima
DNF
Komuro
Masanari
1971
Walkride Cyclo Academia
Bilgi
Wajima Road Race
Japan
9. Ekim 2016
AAA | 88.6 km