Normal Genişletilmiş İstatistikler
Zalf Euromobil Fior | |
---|---|
1 | Cavalli Stefano |
2 | De Pretto Davide |
3 | Guerra Andrea |
4 | Guzzo Federico |
5 | Zamperini Edoardo |
Bardiani CSF Faizanè | |
---|---|
6 | Marcellusi Martin |
7 | Pinarello Alessandro |
8 | Tolio Alex |
9 | Pellizzari Giulio |
10 | Nieri Alessio |
Biesse-Carrera | |
---|---|
11 | Ciuccarelli Riccardo |
12 | Motta Alessandro |
13 | Galimberti Francesco |
14 | Galimberti Lorenzo |
15 | Villa Giacomo |
Cycling Team Friuli ASD | |
---|---|
16 | Buratti Nicolò |
17 | De Cassan Davide |
18 | Miholjevic Fran |
19 | Sandri Edoardo |
20 | Milan Matteo |
Eurocar GS Cycling Team | |
---|---|
27 | Kravchuk Mykola |
28 | Movchan Andriyi |
29 | Smetaniuk Oleksandr |
30 | Sydor Serhii |
Gallina Ecotek Lucchini | |
---|---|
31 | Calzoni Walter |
32 | Perani Riccardo |
33 | Granados Sergio |
34 | Ressi Diego |
35 | Tsarenko Kyrylo |
General Store-Essegibi-F.Ili Curia | |
---|---|
36 | Busatto Francesco |
37 | Pasquotto Alessandro |
38 | Carpene Gianmarco |
39 | Disconzi Samuele |
40 | Palomba Marco |
Groupama-FDJ Conti | |
---|---|
41 | Paleni Enzo |
42 | Pickering Finlay |
43 | Pidcock Joseph |
44 | Pithie Laurence |
45 | Thompson Reuben |
MG.K vis Colors for Peace VPM | |
---|---|
46 | Carollo Francesco |
47 | Cortese Jacopo |
48 | Draghi Guido |
49 | Hoeks Daan |
50 | Martinelli Edoardo |
Team Colpack Ballan | |
---|---|
51 | Baroni Alessandro |
52 | Meris Sergio |
53 | O'Connor Ronan |
54 | Petrucci Mattia |
55 | Umbri Gidas |
Team Qhubeka | |
---|---|
56 | Guasco Mattia |
57 | Mosca Raffaele |
58 | Berhane Gebrihiwet |
59 | Menegotto Jacopo |
60 | Parisini Nicolò |
Tirol KTM Cycling Team | |
---|---|
61 | Buschek Paul |
62 | Hörandtner Moritz |
63 | Lipowitz Florian |
64 | Pezzo Rosola Kevin |
65 | Roth Nepomuk |
Work Service-Vitalcare-Dynatek | |
---|---|
66 | Bortoluzzi Giovanni |
67 | Ginestra Lorenzo |
68 | Dignani Filippo |
69 | Pase Christian Danilo |
70 | Ricci Riccardo |
Aran Cucine Vejus | |
---|---|
71 | Ceroli Umberto |
72 | Rufo Dino |
73 | Pirro Federico |
74 | Di Nella Giannicola |
75 | Palumbo Riccardo |
Reda Mokador | |
---|---|
76 | Bagnara Luca |
77 | Castellari Luigi |
78 | Malavolta Michele |
79 | Marocchi Tommaso |
80 | Varroni Luca |
AVC Aix-en-Provence | |
---|---|
81 | Garzon Santiago |
82 | Breuillard Nicolas |
83 | La Grenade Jeremie |
84 | Maire Adrien |
85 | Millo Jérémy |
Calzaturieri Montegranaro | |
---|---|
91 | Domenicali Matteo |
92 | Tonucci Nicolo |
93 | Gazzellini Luca |
94 | Luchetti Marco |
95 | Santanafessa Luca |
Campana Imballaggi Geo&Tex | |
---|---|
96 | Elipanni Lorenzo |
97 | Parravano Francesco |
98 | Malaver Brayan Esteban |
99 | Sperandio Matteo |
Carnovali-Rime | |
---|---|
101 | Berasi Michele |
102 | Motti Alessandro |
103 | De Carlo Giovanni |
104 | Lock Dennis |
105 | Raimondi Alex |
Futura Team Rosini | |
---|---|
106 | Bellissimo Cristopher |
107 | Benedetti Mattia |
108 | Capoferri Alessandro |
109 | Cioni Giovanni |
110 | Fermanelli Marco |
Gragnano Sporting Club Caselli | |
---|---|
111 | Boschi Lorenzo |
112 | Angiolini Bernardo |
113 | Niccoli Matteo |
114 | Galeotti Federico |
115 | Senesi Tommasso |
Hopplà - Petroli Firenze - Don Camillo | |
---|---|
116 | Cantoni Andrea |
117 | Lettiero Armando |
118 | Ghigino Valter |
119 | Nencini Tommaso |
120 | Porta Gabriele |
In Emilia Romagna Cycling Team | |
---|---|
121 | Dapporto Davide |
122 | De Angeli Marco |
123 | Marabini Nicolo |
124 | Collinelli Luca |
125 | Montefiori Matteo |
Onec Team | |
---|---|
126 | Allegri Valerio |
127 | Borina Daniele |
128 | Guglielmi Riccardo |
129 | Vicini Tito |
130 | Tur Nikita |
Overall Cycling Team | |
---|---|
131 | Antonetti Aronne |
132 | Davarias Ioannis |
133 | Giani Leonardo |
134 | Pettiti Nicolo |
135 | Sasso Matteo |
Parkpre Racing Team | |
---|---|
136 | Fattorini Valentino |
137 | Bruno Andrea |
138 | Loconsolo Ettore |
139 | Rizza Stefano |
140 | Troia Ivan |
So.L.Me - Olmo | |
---|---|
141 | Berzi Andrea |
142 | Formica Daniele |
143 | Canale Marco Pasquale |
144 | Manenti Marco |
145 | Trevisol Marco |
Gaiaplast Bibanese | |
---|---|
146 | Bonanni Christian |
147 | Ceron Martin |
148 | Grando Riccardo |
149 | Lunardelli Yuri |
150 | Taffarel Andrea |
Amsterdam Racing Academy | |
---|---|
151 | Buiter Rindert |
152 | Kars Hugo |
153 | Mouris Wessel |
154 | Voogt Niek |
155 | van Belle Bas |
U.C. Trevigiani Energiapura | |
---|---|
156 | Agostini Nicholas |
157 | Cao Marco |
159 | Chesini Riccardo |
160 | Vettorel Marco |
U.C.Monaco | |
---|---|
161 | Sedzielewski Michal |
162 | Bilyi Maksym |
163 | Meszaros Bence |
164 | Khotulov Denys |
165 | Szijarto Zeteny |
Union Raiffeisen Radteam Tirol | |
---|---|
166 | Gall Simon |
167 | Lube Bernhard |
168 | Putz Sebastian |
170 | Vesely Florian |
V.C.Mendrisio | |
---|---|
171 | Albini Emanuele |
172 | Botta Matteo |
173 | Saligari Giacomo |
174 | Vanoni Filippo |
Velo Racing Palazzago | |
---|---|
176 | Aliano Pietro |
177 | D'Aniello Immanuel |
178 | Carrer Vittorio |
179 | Ligato Matteo |
180 | Sekkak Imad |