FIRSTCYCLING
Yol
Yol
Amatör
Genç
Cyclocross
MTB
Pist
Fantezi
Yarışlar & Sonuçlar
Takımlar
Sıralama
Tour de la Guadeloupe
UCI, Etaplı yarış, 2. -11. Ağustos 2019, France
Yarış bilgisi
Sonuçlar
Etap profili
Başlangıç listesi
Tarih
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1967
1966
1964
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
GK
Genç
Puan
Dağlık
Sprint
Kombinasyon
GK
Etap: Açılış
Etap: 01
Etap: 02
Etap: 03
Etap: 04
Etap: 05
Etap: 06
Etap: 07
Etap: 08
Etap: 09
Etap: 10
Embed Results
Ülkeler
Australia
Barbados
Belgium
Colombia
Dom. Republic
France
Germany
Kazakhstan
Mexico
Panama
Poland
Portugal
Puerto Rico
Spain
USA
Venezuela
Takımlar
A.C.Levant
Air Antilles Barbade
ASC Karak
CSC Abymienne-Propreté 2000
Embrace The World Cycling
Espoir du Sud
Excelsior
Gwada Bikers 118
Inteja Imca-Ridea DCT
Interpro Cycling Academy
J.C.Abymes
Karukera Ass.PDL
Matrix - DO-Nord-79 e.V
Panama National Team
Rayon d´Argent
Selec.Martinique
Select.Guyane
Team Carene Cycling Devo
Team Dauner D&DQ - Akkon
Team Pro Immo Nicolas Roux
Team U Cube 17
Team USC Goyave
U.V. du Nord
Uni Sport Lamentinois
Union Velocipedique M/G
USR Velo STPA
V.C.Saintannais
Vino - Astana Motors
VOC et de la Caraibe
DoB?
Poz.
Bisikletçi
Doğan
Takım
Zaman
01
Pronskiy
Vadim
1998
Vino - Astana Motors
31:40:30
02
Fedorov
Yevgeniy
2000
Vino - Astana Motors
+ 10:38
03
González
Abner
2000
Inteja Imca-Ridea DCT
+ 20:33
04
Urcel
Adrien
2000
Team USC Goyave
+ 20:54
05
Carnier
Axel
1997
CSC Abymienne-Propreté 2000
+ 23:05
06
Mathias
Anaël
2000
Espoir du Sud
+ 24:00
07
Gene
Meving
1998
Espoir du Sud
+ 24:48
08
Deloumeaux
Jérémy
1999
J.C.Abymes
+ 28:16
09
Lorenzo
Randish
1997
Panama National Team
+ 38:34
10
Phaeton
Collins
1998
ASC Karak
+ 44:19
11
Nemorin
Neddhym
1997
Karukera Ass.PDL
+ 49:42
12
Geran
Ronald
1997
CSC Abymienne-Propreté 2000
+ 49:53
13
Clauss
Marc
1998
Team Dauner D&DQ - Akkon
+ 52:56
14
Steigner
Kilian
2000
Team Dauner D&DQ - Akkon
+ 54:03
15
Peramin Noslen
Allan
1999
Rayon d´Argent
+ 59:49
16
Brussenskiy
Gleb
2000
Vino - Astana Motors
+ 01:03:49
17
Lachages
Alexandre
1998
Rayon d´Argent
+ 01:06:58
18
Urcel
Damien
1997
Team USC Goyave
+ 01:26:52
19
Pronskiy
Daniil
2000
Vino - Astana Motors
+ 01:28:44
20
Duro
Nicolas Arnaud
1998
V.C.Saintannais
+ 01:29:22
21
Otterbein
Rene
1998
Team Dauner D&DQ - Akkon
+ 01:37:49
22
Clavier
Kendric
1998
USR Velo STPA
+ 01:41:22
23
Damas
Anthony
1999
Excelsior
+ 01:47:02
24
Dabrion
Rogan
1997
J.C.Abymes
+ 01:50:42
25
Pradel
Youri
1998
Excelsior
+ 01:52:03
26
Largitte
Jeiel
1999
ASC Karak
+ 02:02:55
27
André Lubin
Yannis
2000
ASC Karak
+ 02:22:37
Bilgi
Tour de la Guadeloupe
France
2. -11. Ağustos 2019
2.2