FIRSTCYCLING
Yol
Yol
Amatör
Genç
Cyclocross
MTB
Pist
Fantezi
Yarışlar & Sonuçlar
Takımlar
Sıralama
Brandenburg Rundfahrt
UCI, 12. -16. Eylül 2001, Germany
Yarış bilgisi
Sonuçlar
Başlangıç listesi
Tarih
2008
2007
2003
2002
2001
GK
Genç
Puan
Dağlık
GK
Etap: 01
Etap: 02
Etap: 03
Etap: 04
Etap: 05
Etap: 06
Embed Results
Ülkeler
Australia
Austria
Czechia
Denmark
Germany
Italy
New Zealand
Norway
Slovakia
South Africa
Sweden
Switzerland
Takımlar
-
Agro - Adler - Brandenburg
ComNet Cycle Team
De Nardi - Pasta Montegrappa
Glud & Marstrand - Horsens
KIA Suisse
Nurnberger Versicherung
Stabil - Steiermark
Team Athleticum - Principa
Team Crescent
Team HSBC
Team IBM - Lotus Development
Team Wiesenhof - Leipzig
Wüstenrot - ZVVZ
DoB?
Poz.
Bisikletçi
Doğan
Takım
Zaman
01
Lademann
Christian
1975
Agro - Adler - Brandenburg
18:53:16
02
Scholz
Timo
1972
Team Wiesenhof - Leipzig
+ 29
03
Larsson
Gustav
1980
Team Crescent
+ 01:10
04
Eisel
Arnold
1972
KIA Suisse
+ 01:25
05
Kalfalck
Andre
1975
-
+ 01:28
06
Kalenda
Michal
1975
Wüstenrot - ZVVZ
+ 01:43
07
Lergard
Tobias
1980
Team Crescent
+ 03:10
08
Wendel
Erik
1979
Team Crescent
+ 04:08
09
Spence
Daniel
1979
Team IBM - Lotus Development
+ 07:01
10
Ljungblad
Jonas
1979
Team Crescent
+ 07:09
11
Pozzi
Alessandro
1954
KIA Suisse
+ 07:54
12
Lehmann
Jens
1967
Nurnberger Versicherung
+ 08:13
13
Nielsen
Jacob
1978
-
+ 08:21
14
Renäng
Petter
1981
Team Crescent
+ 08:41
15
Christiansen
Morten
1974
-
+ 09:07
16
Olsson
Jonas
1980
Team Crescent
+ 09:17
17
Faltheiner
Werner
1974
Stabil - Steiermark
+ 09:26
18
Lauke
Ronny
1976
Agro - Adler - Brandenburg
+ 09:54
19
Winkelmann
Martin
1982
-
+ 10:23
20
Siedler
Sebastien
1978
-
+ 10:24
21
Ganser
Markus
1972
Team Athleticum - Principa
+ 10:27
22
Poitschke
Enrico
1969
Team Wiesenhof - Leipzig
+ 10:32
23
White
Nicholas
1974
Team HSBC
+ 10:36
24
Valach
Jan
1973
De Nardi - Pasta Montegrappa
+ 10:50
25
Weber
Christian
1974
KIA Suisse
+ 10:59
26
Fulst
Guido
1970
-
+ 11:23
27
Werner
Jürgen
1970
Nurnberger Versicherung
+ 11:43
28
Schüler
Tilo
1980
-
+ 11:45
29
Peter
Alexander
1982
-
+ 11:49
30
Hungerbühler
Pascal
1977
KIA Suisse
+ 11:56
31
Schruff
Stephan
1970
Team Athleticum - Principa
+ 12:10
32
Ulbricht
Marco
1973
-
+ 12:14
33
Fullard
Jacques
1982
-
+ 12:21
34
Steiner
Sven
1972
-
+ 12:22
35
Veit
Hanjo
1981
-
+ 12:29
36
Burkard
Roman
1979
-
+ 12:31
37
Obst
René
1977
-
+ 12:32
38
Kruzic
Jan
1979
De Nardi - Pasta Montegrappa
+ 12:51
39
Appler
Marco
1978
Team Wiesenhof - Leipzig
+ 12:54
40
Leupp
Reto
1979
-
+ 13:08
41
Liese
Thomas
1968
Nurnberger Versicherung
+ 13:13
42
Precechtel
Michal
1977
Wüstenrot - ZVVZ
+ 13:17
43
Hecl
Marian
1982
De Nardi - Pasta Montegrappa
+ 13:23
44
Nikolai
Enrico
1975
Team Wiesenhof - Leipzig
+ 13:41
45
Rasmussen
Dennis
1972
Glud & Marstrand - Horsens
+ 13:44
46
Strauch
Daniel
1979
-
+ 13:45
47
Knudsen
Nikolaj
1978
-
+ 13:45
48
Biermann
Sven
1969
ComNet Cycle Team
+ 14:00
49
Göldner
Niels
1982
-
+ 14:03
50
Ganser
Stefan
1978
Team Athleticum - Principa
+ 14:04
51
Bennetsen
Flemming
1973
-
+ 14:05
52
Vorrath
Frank
1982
-
+ 14:07
53
Köhler
Patrick
1975
-
+ 14:28
54
Heidrich
Thomas
1978
Agro - Adler - Brandenburg
+ 14:33
55
Güttinger
Sandro
1979
-
+ 15:04
56
Heine
Stefan
1979
-
+ 15:15
57
Hegreberg
Roy
1981
-
+ 15:24
58
Richter
Stefan
1978
-
+ 15:32
59
Sczepurek
Robert
1979
ComNet Cycle Team
+ 16:04
60
Knapp
Andreas
1978
Stabil - Steiermark
+ 16:44
61
Gazi
Jan
1978
De Nardi - Pasta Montegrappa
+ 16:49
62
Bach
Christian
1979
-
+ 16:50
63
Vandelli
Maurizio
1964
Stabil - Steiermark
+ 16:54
64
Schnyder
Philippe
1978
KIA Suisse
+ 16:57
65
Podlesch
Carsten
1969
Team Wiesenhof - Leipzig
+ 17:04
66
Bencik
Petr
1976
Wüstenrot - ZVVZ
+ 17:22
67
Prusa
Michal
1978
Wüstenrot - ZVVZ
+ 17:42
68
Aeschbach
Alexander
1974
-
+ 18:01
69
Thomson
Glen
1973
-
+ 18:24
70
Löffler
Stefan
1982
-
+ 18:51
71
Lubberich
Manfred
1968
Team Athleticum - Principa
+ 18:52
72
Ryder
Douglas
1971
Team IBM - Lotus Development
+ 18:59
73
Scheeren
Guido
1969
ComNet Cycle Team
+ 19:15
74
Sipeky
Jan
1973
De Nardi - Pasta Montegrappa
+ 19:20
75
Owczarek
Jonas
1978
Agro - Adler - Brandenburg
+ 19:23
76
Teichert
Michael
1974
Team Athleticum - Principa
+ 20:03
77
Nachbagauer
Thomas
1975
Stabil - Steiermark
+ 20:32
78
Schruff
Andreas
1963
ComNet Cycle Team
+ 20:53
79
Tesar
Lubor
1971
Wüstenrot - ZVVZ
+ 21:46
80
Richter
Jan
1974
ComNet Cycle Team
+ 22:14
81
Venditti
Antonello
1973
Stabil - Steiermark
+ 23:03
82
Nudl
Richard
1970
Stabil - Steiermark
+ 26:28
83
Kahl
Mathias
1978
Agro - Adler - Brandenburg
+ 28:15
DNF
Bøhler
Joachim
1980
-
DNF
Engelsvoll
Erlend
1975
-
DNF
Godfrey
Hayden
1978
-
DNF
Henderson
Greg
1976
-
DNF
Jelitto
Mathias
1980
-
DNF
Joho
Markus
1979
-
DNF
Lockan
Steffen
1980
-
DNF
Marvulli
Franco
1978
-
DNF
Müller
Andreas
1979
-
DNF
Randal
Matthew
1978
-
DNF
Roulston
Hayden
1981
-
DNF
Vertongen
Lee Maxwell
1975
-
DNF
Werenberg
Lars
1979
-
DNF
Gates
Nick
1972
Agro - Adler - Brandenburg
DNF
Bourguet
Bertrand
1977
KIA Suisse
DNF
Wiese
Wolfram
1976
Team Athleticum - Principa
DNF
Loubser
Kosie
1977
Team IBM - Lotus Development
DNF
Perry
James Lewis
1979
Team IBM - Lotus Development
DNF
Schulze
André
1974
Team Wiesenhof - Leipzig
DNF
Bilek
Jaroslav
1971
Wüstenrot - ZVVZ
Bilgi
Brandenburg Rundfahrt
Germany
12. -16. Eylül 2001
2.5