DoB? |
Poz. | Bisikletçi | Takım | Zaman | |
---|---|---|---|---|
01 | Maciejuk Filip | SMS Zyrardów | 02:34:23 | |
02 | Bialiauski Kanstantsin | Belarus | + 02 | |
03 | Zijlaard Maikel | RWC Ahoy | + 06 | |
04 | Czubak Dawid | KTK Kalisz - SMS Torun | + 07 | |
05 | Konieczny Mikolaj | KKS Gostyn | + 07 | |
06 | Zeman Alex | Slovakia | + 07 | |
07 | Rudyk Bartosz | ALKS STAL | + 07 | |
08 | Kloese Justin | WSV Emmen | + 07 | |
09 | Happke Luca Felix | Germany | + 07 | |
10 | Kucio Krzysztof | SMS Zyrardów | + 07 | |
11 | Kässmann Fabian | STEVENS Juniorenteam | + 07 | |
12 | Hoppezak Vincent | RWC Ahoy | + 07 | |
13 | Albanowski Kajetan | ALKS STAL | + 07 | |
14 | Person Tomas | Slovakia | + 07 | |
15 | Tarasiuk Jacek | Województwo Lubelskie | + 07 | |
16 | Kloc Dawid | SILESIA Team | + 07 | |
17 | Adomaitis Rojus | Lithuania | + 07 | |
18 | Castaldo Alex | SMS Zyrardów | + 07 | |
19 | Peckover Ollie | HMT JTL Condor | + 07 | |
20 | Agrotis Alexandros | ALKS STAL | + 07 | |
21 | Aschenbrenner Michel | STEVENS Juniorenteam | + 07 | |
22 | Rybin Daniel | Czech Track Team | + 07 | |
23 | Hoole Daan | RWC Ahoy | + 07 | |
24 | Dumchev Vladimir | GUOR Shchelkowo | + 07 | |
25 | Bricis Dainis | Belarus | + 07 | |
26 | Varhanovsky Jakub | Slovakia | + 07 | |
27 | Zablocki Szymon | SILESIA Team | + 07 | |
28 | Pluto Martin | RIGA Cycling School | + 07 | |
29 | Mironau Uladzislau | Belarus | + 07 | |
30 | Hollmann Juri | RSC Cottbus | + 07 | |
31 | Krawczyk Szymon | KTK Kalisz - SMS Torun | + 07 | |
32 | Wosik Piotr | LKS BASZTA Golczewo | + 07 | |
33 | Shauchenka Siarhei | Belarus | + 07 | |
34 | Burczak Dawid | SMS Swidnica | + 07 | |
35 | Murias Jakub | SMS Swidnica | + 07 | |
36 | Szostka Pawel | SMS Swidnica | + 07 | |
37 | Ambrosius Carlos | RSC Cottbus | + 07 | |
38 | Pomaski Mateusz | SMS Zyrardów | + 07 | |
39 | Juntunen Antti-Jussi | Finland | + 07 | |
40 | Moses Alfie | HMT JTL Condor | + 07 | |
41 | Müller Tom | RSC Cottbus | + 07 | |
42 | Bondarev Aleksandr | GUOR Shchelkowo | + 07 | |
43 | Konofal Sebastian | Województwo Lubelskie | + 07 | |
44 | Stepanov Andrei | GUOR Shchelkowo | + 07 | |
45 | Zeestraten Stef | RWC Ahoy | + 07 | |
46 | Migas Dawid | Kujawsko - Pomorskie | + 15 | |
47 | Vojtek Milos | Slovakia | + 15 | |
48 | Varik Markus Joan | Estonia | + 15 | |
49 | Jatczak Artur | KKS Gostyn | + 15 | |
50 | Smida Martin | Czech Track Team | + 15 | |
51 | Pazik Patryk | ALKS STAL | + 15 | |
52 | Brzozowski Adrian | KTK Kalisz - SMS Torun | + 15 | |
53 | Janus Pavol | Slovakia | + 15 | |
54 | Johansson Gustav | Sweden | + 15 | |
55 | Kordus Kamil | KKS Gostyn | + 15 | |
56 | Jagiela Adam | SMS Swidnica | + 15 | |
57 | Shishmintcev Roman | GUOR Shchelkowo | + 15 | |
58 | Pekala Piotr | SMS Zyrardów | + 15 | |
59 | Ruokis Mantias | Lithuania | + 15 | |
60 | Shmyko Svyatoslav | Ukraine | + 15 | |
61 | Simek Jan | Czech Track Team | + 15 | |
62 | Baravik Nikita | Belarus | + 15 | |
63 | Shcherban Vladyslav | Ukraine | + 15 | |
64 | Fabian Marcel | SILESIA Team | + 15 | |
65 | Krazewski Franciszek | LKS BASZTA Golczewo | + 15 | |
66 | Kostanski Mateusz | UKS Copernicus | + 15 | |
67 | Kryvych Oleksander | Ukraine | + 15 | |
68 | Kulakovs Aleksandrs | RIGA Cycling School | + 15 | |
69 | Stefanek Michal | SILESIA Team | + 15 | |
70 | Banzer Johannes | Germany | + 15 | |
71 | Petereit Janik | RSC Cottbus | + 15 | |
72 | Lewandowski Artur | UKS Copernicus | + 15 | |
73 | Kharlanau Mikita | Belarus | + 15 | |
74 | Uusiperhe Jesse | Finland | + 15 | |
75 | Strogush Viktor | Ukraine | + 15 | |
76 | Gray Rob | HMT JTL Condor | + 21 | |
77 | Gieracki Patryk | KKS Gostyn | + 21 | |
78 | Korchagin Roman | GUOR Shchelkowo | + 22 | |
79 | Heinschke Leon | RSC Cottbus | + 22 | |
80 | Kwiatkowski Maciej | KTK Kalisz - SMS Torun | + 22 | |
81 | Prangel Kristo | Estonia | + 22 | |
82 | Masiulis Denas | Lithuania | + 22 | |
83 | Kuswik Przemyslaw | KTK Kalisz - SMS Torun | + 22 | |
84 | Birenis Arvydas | Lithuania | + 22 | |
85 | Perkowski Mariusz | LKS BASZTA Golczewo | + 22 | |
86 | Kanczugowski Mateusz | Województwo Lubelskie | + 22 | |
87 | Okuniewski Sebastian | ALKS STAL | + 22 | |
88 | Chren Martin | Slovakia | + 22 | |
89 | Proc Bartlomiej | Kujawsko - Pomorskie | + 22 | |
90 | Korbergs Ulvis Horens | RIGA Cycling School | + 22 | |
91 | Laczkowski Sylwester | Kujawsko - Pomorskie | + 22 | |
92 | Ruminski Kamil | KTK Kalisz - SMS Torun | + 22 | |
93 | Punkrys Kasparas | Lithuania | + 22 | |
94 | Derkintis Zigmas | Lithuania | + 22 | |
95 | Itkonen Jonne | Finland | + 22 | |
96 | Kus Adam | SMS Swidnica | + 22 | |
97 | Lorenc Adrian | KLTC Konin - SMS Torun | + 22 | |
98 | Markov Maksim | GUOR Shchelkowo | + 22 | |
99 | Velt Marijn | WSV Emmen | + 22 | |
100 | Michalski Piotr | ALKS STAL | + 22 | |
101 | Gosink Stan | WSV Emmen | + 24 | |
102 | Zdun Karol | KKS Gostyn | + 29 | |
103 | Tyndel Eryk | SILESIA Team | + 30 | |
104 | Kulas Krystian | LKS BASZTA Golczewo | + 31 | |
105 | Kubowicz Jakub | LKS BASZTA Golczewo | + 38 | |
106 | Deja Filip | SMS Zyrardów | + 38 | |
107 | Kosinski Michal | KLTC Konin - SMS Torun | + 41 | |
108 | Ochocki Lukasz | UKS Copernicus | + 51 | |
109 | Rajch Bartlomiej | KLTC Konin - SMS Torun | + 01:07 | |
110 | Kvakhadze Vano | Georgia | + 01:20 | |
111 | Tvrz Matej | Czech Track Team | + 01:49 | |
112 | Kaczmarek Przemyslaw | UKS Copernicus | + 02:03 | |
113 | Ganko Antoni | KLTC Konin - SMS Torun | + 04:46 | |
114 | Wisniewski Kacper | SMS Swidnica | + 05:02 | |
115 | Agladze Tornike | Georgia | + 05:51 | |
116 | Williamson Max | HMT JTL Condor | + 09:54 | |
117 | Walecki Adrian | UKS Copernicus | + 10:23 | |
118 | Wojciechowski Piotr | KLTC Konin - SMS Torun | + 10:23 | |
119 | Tonczyk Tobiasz | UKS Copernicus | + 11:14 | |
120 | Amiridze Lasha | Georgia | + 12:32 | |
121 | Kulisch Erik | RSC Cottbus | + 15:13 | |
122 | Lundmark Emil | Sweden | + 15:13 | |
123 | Vainio Roope | Finland | + 15:13 | |
124 | Wall Christoffer | Sweden | + 17:27 | |
125 | Joeäär Marten | Estonia | + 17:27 | |
126 | Stalde Aaron | Estonia | + 19:33 | |
127 | Rozehnal Jan | Czech Track Team | + 19:38 | |
128 | Nomm Karel-Georg | Estonia | + 20:17 | |
DNF | Luchyn Maksym | Ukraine | ||
DNF | Slomski Pawel | Województwo Lubelskie | ||
DNF | Andersson Andreas | Sweden | ||
DNF | Redfern Elliot | HMT JTL Condor | ||
DNF | Kukhianidze Davit | Georgia | ||
DNF | Van Deest Martijn | WSV Emmen | ||
DNF | Schoonewille Jon | WSV Emmen | ||
DNF | Meijer Stefan | WSV Emmen | ||
DNF | Nowak Mateusz | SILESIA Team | ||
DNF | Maksel Michal | KLTC Konin - SMS Torun | ||
DNF | Zierenner Louis | STEVENS Juniorenteam | ||
DNF | Pluntke Moritz | STEVENS Juniorenteam | ||
DNF | Ozols Hermanis | RIGA Cycling School | ||
DNF | Trofimovs Deniss | RIGA Cycling School | ||
DNF | Michalski Mateusz | Kujawsko - Pomorskie | ||
DNF | Taskinen Julius | Finland | ||
DNF | Brückner Rico | Germany | ||
DNF | Kamlot Tom | Germany | ||
DNF | Premet Karl-Brent | Estonia | ||
DNF | Kordus Artur | KKS Gostyn | ||
DNF | Celi Harm | RWC Ahoy | ||
DNF | Geleijnse Marco | RWC Ahoy | ||
DNF | Kabrhel Milan | Czech Track Team |
Poz. | Bisikletçi | Takım | Zaman | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | - | Czubak Dawid | KTK Kalisz - SMS Torun | 04:35:10 | |
2 | 5 | Zijlaard Maikel | RWC Ahoy | + 25 | |
3 | 1 | Hoppezak Vincent | RWC Ahoy | + 25 | |
4 | 4 | Hoole Daan | RWC Ahoy | + 27 | |
5 | 4 | Krawczyk Szymon | KTK Kalisz - SMS Torun | + 27 | |
6 | 3 | Ambrosius Carlos | RSC Cottbus | + 29 | |
7 | 3 | Müller Tom | RSC Cottbus | + 29 | |
8 | 3 | Hollmann Juri | RSC Cottbus | + 29 | |
9 | 4 | Kucio Krzysztof | SMS Zyrardów | + 37 | |
10 | - | Brzozowski Adrian | KTK Kalisz - SMS Torun | + 40 | |
11 | 5 | Heinschke Leon | RSC Cottbus | + 44 | |
12 | 1 | Kuswik Przemyslaw | KTK Kalisz - SMS Torun | + 47 | |
13 | 1 | Ruminski Kamil | KTK Kalisz - SMS Torun | + 47 | |
14 | 9 | Maciejuk Filip | SMS Zyrardów | + 48 | |
15 | - | Rudyk Bartosz | ALKS STAL | + 55 | |
16 | 2 | Adomaitis Rojus | Lithuania | + 58 | |
17 | 3 | Peckover Ollie | HMT JTL Condor | + 01:04 | |
18 | 2 | Pazik Patryk | ALKS STAL | + 01:04 | |
19 | 5 | Castaldo Alex | SMS Zyrardów | + 01:05 | |
20 | 3 | Okuniewski Sebastian | ALKS STAL | + 01:11 | |
21 | 4 | Pekala Piotr | SMS Zyrardów | + 01:13 | |
22 | 3 | Masiulis Denas | Lithuania | + 01:13 | |
23 | 21 | Bialiauski Kanstantsin | Belarus | + 01:15 | |
24 | 5 | Aschenbrenner Michel | STEVENS Juniorenteam | + 01:22 | |
25 | 10 | Szostka Pawel | SMS Swidnica | + 01:22 | |
26 | 1 | Banzer Johannes | Germany | + 01:22 | |
27 | 3 | Kässmann Fabian | STEVENS Juniorenteam | + 01:22 | |
28 | 6 | Burczak Dawid | SMS Swidnica | + 01:25 | |
29 | 7 | Murias Jakub | SMS Swidnica | + 01:25 | |
30 | 11 | Shauchenka Siarhei | Belarus | + 01:26 | |
31 | 11 | Bricis Dainis | Belarus | + 01:26 | |
32 | 13 | Mironau Uladzislau | Belarus | + 01:26 | |
33 | 2 | Shcherban Vladyslav | Ukraine | + 01:32 | |
34 | 2 | Shmyko Svyatoslav | Ukraine | + 01:32 | |
35 | 2 | Ruokis Mantias | Lithuania | + 01:33 | |
36 | 4 | Baravik Nikita | Belarus | + 01:34 | |
37 | 6 | Kharlanau Mikita | Belarus | + 01:34 | |
38 | 8 | Lewandowski Artur | UKS Copernicus | + 01:36 | |
39 | 13 | Deja Filip | SMS Zyrardów | + 01:36 | |
40 | 10 | Petereit Janik | RSC Cottbus | + 01:39 | |
41 | 8 | Punkrys Kasparas | Lithuania | + 01:39 | |
42 | 4 | Derkintis Zigmas | Lithuania | + 01:40 | |
43 | 9 | Pomaski Mateusz | SMS Zyrardów | + 01:43 | |
44 | 5 | Michalski Piotr | ALKS STAL | + 01:44 | |
45 | 14 | Kloese Justin | WSV Emmen | + 01:49 | |
46 | 5 | Jagiela Adam | SMS Swidnica | + 01:49 | |
47 | 9 | Varik Markus Joan | Estonia | + 01:53 | |
48 | 16 | Pluto Martin | RIGA Cycling School | + 01:56 | |
49 | 9 | Prangel Kristo | Estonia | + 02:00 | |
50 | 17 | Bondarev Aleksandr | GUOR Shchelkowo | + 02:03 | |
51 | 17 | Stepanov Andrei | GUOR Shchelkowo | + 02:03 | |
52 | 18 | Juntunen Antti-Jussi | Finland | + 02:04 | |
53 | 7 | Velt Marijn | WSV Emmen | + 02:04 | |
54 | 9 | Kulakovs Aleksandrs | RIGA Cycling School | + 02:04 | |
55 | 20 | Zeman Alex | Slovakia | + 02:06 | |
56 | 21 | Konieczny Mikolaj | KKS Gostyn | + 02:06 | |
57 | 19 | Person Tomas | Slovakia | + 02:06 | |
58 | 4 | Gosink Stan | WSV Emmen | + 02:06 | |
59 | 7 | Shishmintcev Roman | GUOR Shchelkowo | + 02:11 | |
60 | 11 | Uusiperhe Jesse | Finland | + 02:12 | |
61 | 24 | Happke Luca Felix | Germany | + 02:14 | |
62 | 16 | Jatczak Artur | KKS Gostyn | + 02:14 | |
63 | 18 | Kordus Kamil | KKS Gostyn | + 02:14 | |
64 | 5 | Kwiatkowski Maciej | KTK Kalisz - SMS Torun | + 02:18 | |
65 | 17 | Gieracki Patryk | KKS Gostyn | + 02:20 | |
66 | 13 | Chren Martin | Slovakia | + 02:21 | |
67 | 22 | Johansson Gustav | Sweden | + 02:26 | |
68 | 16 | Gray Rob | HMT JTL Condor | + 02:27 | |
69 | 11 | Zdun Karol | KKS Gostyn | + 02:27 | |
70 | 27 | Kloc Dawid | SILESIA Team | + 02:32 | |
71 | 28 | Zablocki Szymon | SILESIA Team | + 02:32 | |
72 | 18 | Strogush Viktor | Ukraine | + 02:33 | |
73 | 25 | Stefanek Michal | SILESIA Team | + 02:37 | |
74 | 21 | Migas Dawid | Kujawsko - Pomorskie | + 02:39 | |
75 | 28 | Zeestraten Stef | RWC Ahoy | + 02:44 | |
76 | 17 | Laczkowski Sylwester | Kujawsko - Pomorskie | + 02:46 | |
77 | 17 | Proc Bartlomiej | Kujawsko - Pomorskie | + 02:46 | |
78 | 27 | Tarasiuk Jacek | Województwo Lubelskie | + 02:49 | |
79 | 27 | Konofal Sebastian | Województwo Lubelskie | + 02:49 | |
80 | 28 | Varhanovsky Jakub | Slovakia | + 02:50 | |
81 | 23 | Vojtek Milos | Slovakia | + 02:52 | |
82 | 9 | Kulas Krystian | LKS BASZTA Golczewo | + 02:54 | |
83 | 28 | Dumchev Vladimir | GUOR Shchelkowo | + 03:01 | |
84 | 8 | Kubowicz Jakub | LKS BASZTA Golczewo | + 03:01 | |
85 | 24 | Smida Martin | Czech Track Team | + 03:02 | |
86 | 24 | Simek Jan | Czech Track Team | + 03:02 | |
87 | 20 | Kanczugowski Mateusz | Województwo Lubelskie | + 03:04 | |
88 | 16 | Rajch Bartlomiej | KLTC Konin - SMS Torun | + 03:05 | |
89 | 12 | Ochocki Lukasz | UKS Copernicus | + 03:17 | |
90 | 22 | Birenis Arvydas | Lithuania | + 03:19 | |
91 | 43 | Kaczmarek Przemyslaw | UKS Copernicus | + 03:22 | |
92 | 22 | Kryvych Oleksander | Ukraine | + 03:23 | |
93 | 20 | Lorenc Adrian | KLTC Konin - SMS Torun | + 03:25 | |
94 | 23 | Janus Pavol | Slovakia | + 03:35 | |
95 | 24 | Moses Alfie | HMT JTL Condor | + 03:39 | |
96 | 22 | Korchagin Roman | GUOR Shchelkowo | + 03:50 | |
97 | 24 | Fabian Marcel | SILESIA Team | + 04:03 | |
98 | 26 | Kosinski Michal | KLTC Konin - SMS Torun | + 04:40 | |
99 | 33 | Albanowski Kajetan | ALKS STAL | + 04:48 | |
100 | 33 | Agrotis Alexandros | ALKS STAL | + 04:48 | |
101 | 29 | Krazewski Franciszek | LKS BASZTA Golczewo | + 04:50 | |
102 | 29 | Perkowski Mariusz | LKS BASZTA Golczewo | + 04:57 | |
103 | 31 | Wosik Piotr | LKS BASZTA Golczewo | + 05:11 | |
104 | 32 | Kostanski Mateusz | UKS Copernicus | + 05:58 | |
105 | 32 | Kus Adam | SMS Swidnica | + 06:08 | |
106 | 67 | Wisniewski Kacper | SMS Swidnica | + 06:20 | |
107 | 31 | Itkonen Jonne | Finland | + 06:42 | |
108 | 34 | Ganko Antoni | KLTC Konin - SMS Torun | + 06:44 | |
109 | 31 | Tyndel Eryk | SILESIA Team | + 07:02 | |
110 | 32 | Rybin Daniel | Czech Track Team | + 07:22 | |
111 | 32 | Tvrz Matej | Czech Track Team | + 09:04 | |
112 | 8 | Agladze Tornike | Georgia | + 09:35 | |
113 | 91 | Williamson Max | HMT JTL Condor | + 10:51 | |
114 | 41 | Wojciechowski Piotr | KLTC Konin - SMS Torun | + 12:21 | |
115 | 68 | Tonczyk Tobiasz | UKS Copernicus | + 12:35 | |
116 | 16 | Walecki Adrian | UKS Copernicus | + 12:49 | |
117 | 31 | Korbergs Ulvis Horens | RIGA Cycling School | + 15:30 | |
118 | 2 | Amiridze Lasha | Georgia | + 15:45 | |
119 | 30 | Markov Maksim | GUOR Shchelkowo | + 16:14 | |
120 | 33 | Lundmark Emil | Sweden | + 17:24 | |
121 | 29 | Kvakhadze Vano | Georgia | + 18:35 | |
122 | 67 | Joeäär Marten | Estonia | + 19:05 | |
123 | 37 | Wall Christoffer | Sweden | + 19:38 | |
124 | 70 | Stalde Aaron | Estonia | + 21:11 | |
125 | 72 | Nomm Karel-Georg | Estonia | + 21:55 | |
126 | 18 | Kulisch Erik | RSC Cottbus | + 22:54 | |
127 | 14 | Rozehnal Jan | Czech Track Team | + 26:48 | |
128 | 19 | Vainio Roope | Finland | + 27:50 |
3. Etap | 110.0 km
Świecie -> Świecie
J-2.1
D.Czubak | Lider
M.Zijlaard | Genç
D.Czubak | Puan
D.Hoole | Sprint