FIRSTCYCLING
Yol
Yol
Amatör
Genç
Cyclocross
MTB
Pist
Fantezi
Yarışlar & Sonuçlar
Takımlar
Sıralama
Sıralama
| FirstCycling
UCI Sıralama
National Sıralama
FirstCycling Sıralama
FirstCycling Amatör
Erkekler Seçkin
---
Erkekler Seçkin
Erkekler Genç
Kadınlar Seçkin
Kadınlar Genç
2021
-Tümü-
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
-Ülkeler-
Albania
Algeria
Australia
Austria
Azerbaijan
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnia&Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cameroon
Canada
Chile
China
Colombia
Costa Rica
Croatia
Cuba
Czechia
Denmark
Dom. Republic
DR Congo
Ecuador
Egypt
El Salvador
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Finland
France
Germany
Great Britain
Greece
Guatemala
Guinea
Honduras
Hong Kong
Hungary
Indonesia
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Japan
Kazakhstan
Kosovo
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Malaysia
Mexico
Mongolia
Morocco
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
North Macedonia
Norway
Oman
Panama
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Romania
Russia
Rwanda
Serbia
Slovakia
Slovenia
South Africa
Spain
Sudan
Sweden
Switzerland
Thailand
Turkey
Uganda
Ukraine
USA
Uzbekistan
Venezuela
1
2
3
4
5
6
7
8
Tümü
U23
Poz.
Bisikletçi
Doğan
Ülke
Takım
Puan
15
Evenepoel
Remco
2000
Belgium
Deceuninck-Quick Step
1.548
87
Pidcock
Tom
1999
Great Britain
INEOS Grenadiers
762
98
Girmay
Biniam
2000
Eritrea
Intermarché-Wanty-Gobert
720
134
Aleotti
Giovanni
1999
Italy
BORA-hansgrohe
562
136
Vansevenant
Mauri
1999
Belgium
Deceuninck-Quick Step
554
159
Skjelmose
Mattias
2000
Denmark
Trek-Segafredo
497
161
Marit
Arne
1999
Belgium
Sport Vlaanderen-Baloise
487
170
Bagioli
Andrea
1999
Italy
Deceuninck-Quick Step
466
183
Vermeersch
Florian
1999
Belgium
Lotto-Soudal
441
185
Zana
Filippo
1999
Italy
Bardiani CSF Faizanè
435
188
Stewart
Jake
1999
Great Britain
Groupama-FDJ
431
190
Louvel
Matis
1999
France
Arkéa-Samsic
422
209
Kooij
Olav
2001
Netherlands
Jumbo-Visma
389
212
Rodriguez
Carlos
2001
Spain
INEOS Grenadiers
386
219
Simmons
Quinn
2001
USA
Trek-Segafredo
374
229
van Dijke
Mick
2000
Netherlands
Jumbo-Visma
358
233
Ayuso
Juan
2002
Spain
UAE Team Emirates
356
246
Tulett
Ben
2001
Great Britain
Alpecin-Fenix
328
251
Baroncini
Filippo
2000
Italy
Trek-Segafredo
324
258
Jorgenson
Matteo
1999
USA
Movistar Team
320
261
Renard
Alexis
1999
France
Israel Start-Up Nation
316
266
Buitrago
Santiago
1999
Colombia
Bahrain Victorious
310
270
Johannessen
Tobias Halland
1999
Norway
Uno-X DARE DT
304
282
Van Wilder
Ilan
2000
Belgium
Team DSM
288
287
van den Berg
Marijn
1999
Netherlands
Groupama-FDJ Conti
285
294
Andersen
Idar
1999
Norway
Uno-X Pro Cycling Team
277
301
Tesfazion
Natnael
1999
Eritrea
Androni Giocattoli-Sidermec
272
323
González
Abner
2000
Puerto Rico
Movistar Team
251
325
Romo
Javier
1999
Spain
Astana-Premier Tech
250
329
Arensman
Thymen
1999
Netherlands
Team DSM
247
362
Fisher-Black
Finn
2001
New Zealand
UAE Team Emirates
220
376
Hoole
Daan
1999
Netherlands
Trek-Segafredo
209
376
Van den Bossche
Fabio
2000
Belgium
Sport Vlaanderen-Baloise
209
384
Pithie
Laurence
2002
New Zealand
Groupama-FDJ Conti
204
386
Bayer
Tobias
1999
Austria
Alpecin-Fenix
203
386
Leknessund
Andreas
1999
Norway
Team DSM
203
386
Wærenskjold
Søren
2000
Norway
Uno-X Pro Cycling Team
203
398
Puppio
Antonio
1999
Italy
Team Qhubeka
198
403
Wright
Fred
1999
Great Britain
Bahrain Victorious
193
403
Van Gils
Maxim
1999
Belgium
Lotto-Soudal
193
411
Tiberi
Antonio
2001
Italy
Trek-Segafredo
191
419
Chevalier
Maxime
1999
France
B&B Hotels p/b KTM
185
425
Umba
Santiago
2002
Colombia
Androni Giocattoli-Sidermec
183
436
van Uden
Casper
2001
Netherlands
Development Team DSM
176
440
Paquot
Tom
1999
Belgium
Bingoal Pauwels Sauces WB
175
446
Van Tricht
Stan
1999
Belgium
Deceuninck-Quick Step
173
448
Kubis
Lukas
2000
Slovakia
Dukla Banská Bystrica
172
454
Johannessen
Anders Halland
1999
Norway
Uno-X DARE DT
168
461
Penhoët
Paul
2001
France
Groupama-FDJ Conti
166
464
Colnaghi
Luca
1999
Italy
Bardiani CSF Faizanè
165
466
Mulubrhan
Henok
1999
Eritrea
Team Qhubeka
163
476
Heiduk
Kim
2000
Germany
Team Lotto - Kern Haus
158
476
Quinn
Sean
2000
USA
Hagens Berman Axeon
158
476
Leemreize
Gijs
1999
Netherlands
Jumbo-Visma
158
481
Heßmann
Michel
2001
Germany
Jumbo-Visma DT
155
482
Hocevar
Kristjan
1999
Slovenia
Adria Mobil
154
497
Askey
Lewis
2001
Great Britain
Groupama-FDJ Conti
147
508
Juntunen
Antti-Jussi
1999
Finland
Ampler Development Team
143
517
Barta
Tomas
1999
Czechia
Topforex - ATT Investments PCT
138
519
Thompson
Reuben
2001
New Zealand
Groupama-FDJ Conti
137
525
Colleoni
Kevin
1999
Italy
Team BikeExchange
133
525
Krul
Wessel
2000
Netherlands
SEG Racing Academy
133
540
Steinhauser
Georg
2001
Germany
Tirol KTM Cycling Team
129
540
Gudmestad
Tord
2001
Norway
Team Coop
129
542
Märkl
Niklas
1999
Germany
Team DSM
128
555
Hvideberg
Jonas Iversby
1999
Norway
Uno-X Pro Cycling Team
122
558
Donovan
Mark
1999
Great Britain
Team DSM
121
558
van Dijke
Tim
2000
Netherlands
Jumbo-Visma DT
121
564
Balmer
Alexandre
2000
Switzerland
Groupama-FDJ Conti
120
568
Eriksson
Jacob
1999
Sweden
Team Coop
119
568
Rex
Laurenz
1999
Belgium
Bingoal Pauwels Sauces WB
119
568
Pluimers
Rick
2000
Netherlands
Jumbo-Visma DT
119
581
Piccolo
Andrea
2001
Italy
Viris Vigevano
116
583
Flynn
Sean
2000
Great Britain
SEG Racing Academy
115
583
De Lie
Arnaud
2002
Belgium
Lotto Soudal U23
115
586
Zambanini
Edoardo
2001
Italy
Zalf Euromobil Désirée Fior
114
590
Boileau
Alan
1999
France
B&B Hotels p/b KTM
110
590
Toumire
Hugo
2001
France
Cofidis
110
595
Heinschke
Leon
1999
Germany
Development Team DSM
109
600
Nys
Thibau
2002
Belgium
Baloise Trek Lions
108
604
Fetter
Erik
2000
Hungary
EOLO-KOMETA
107
614
Petrucci
Mattia
2000
Italy
Team Colpack Ballan
105
614
Lipowitz
Florian
2000
Germany
Tirol KTM Cycling Team
105
620
Maciejuk
Filip
1999
Poland
Leopard Pro Cycling
104
620
Gloag
Thomas
2001
Great Britain
Trinity Racing
104
623
Price-Pejtersen
Johan
1999
Denmark
Uno-X Pro Cycling Team
103
630
Lapeira
Paul
2000
France
AG2R Citroën Team
101
630
Frigo
Marco
2000
Italy
SEG Racing Academy
101
634
Staune-Mittet
Johannes
2002
Norway
Jumbo-Visma DT
100
639
Martinelli
Alessio
2001
Italy
Team Colpack Ballan
98
639
Bittner
Pavel
2002
Czechia
Development Team DSM
98
643
Mayrhofer
Marius
2000
Germany
Development Team DSM
97
655
Gazzoli
Michele
1999
Italy
Team Colpack Ballan
93
660
Vauquelin
Kévin
2001
France
Arkéa-Samsic
92
668
Lunder
Eirik
1999
Norway
Gazprom-RusVelo
90
672
Engelhardt
Felix
2000
Germany
Tirol KTM Cycling Team
89
680
Schmid
Mauro
1999
Switzerland
Team Qhubeka NextHash
88
680
Broex
Victor
2000
Netherlands
Metec - Solarwatt p/b Mantel
88
683
Hollmann
Juri
1999
Germany
Movistar Team
87
686
van Belle
Loe
2002
Netherlands
Jumbo-Visma DT
86