Ocak | ||||
---|---|---|---|---|
19.01 | Down Under Classic | 1.CRT | #7 Mørkøv Michael | Daha fazla göster |
21.01-26.01 | Santos Tour Down Under | 2.UWT | #12 Devenyns Dries | Daha fazla göster |
26.01-02.02 | Vuelta Ciclista a la Provincia de San Juan | 2.Pro | #1 Evenepoel Remco | Daha fazla göster |
30.01 | Surf Coast Classic | 1.1 | #1 Bennett Sam | Daha fazla göster |
Şubat | ||||
---|---|---|---|---|
02.02 | Cadel Evans Great Ocean Road Race | 1.UWT | #1 Devenyns Dries | Daha fazla göster |
05.02-09.02 | Volta a la Comunitat Valenciana | 2.Pro | #13 Knox James | Daha fazla göster |
11.02-16.02 | Tour Colombia 2.1 | 2.1 | #66 Jungels Bob | Daha fazla göster |
13.02-16.02 | Tour de La Provence | 2.Pro | #16 Bagioli Andrea | Daha fazla göster |
16.02 | CN New Zealand RR | CN | #1 Archbold Shane | Daha fazla göster |
19.02-23.02 | Volta ao Algarve em Bicicleta | 2.Pro | #1 Evenepoel Remco | Daha fazla göster |
23.02-29.02 | UAE Tour | 2.UWT | #32 Serry Pieter | Daha fazla göster |
29.02 | Omloop Het Nieuwsblad | 1.UWT | #2 Lampaert Yves | Daha fazla göster |
29.02 | Faun-Ardèche Classic | 1.Pro | #1 Cavagna Remi | Daha fazla göster |
Mart | ||||
---|---|---|---|---|
01.03 | Kuurne - Brussel - Kuurne | 1.Pro | #1 Asgreen Kasper | Daha fazla göster |
01.03 | Faun Drome Classic | 1.Pro | #17 Alaphilippe Julian | Daha fazla göster |
03.03 | Le Samyn | 1.1 | #5 Sénéchal Florian | Daha fazla göster |
08.03-15.03 | Paris - Nice | 2.UWT | #15 Jungels Bob | Daha fazla göster |
08.03 | Grote Prijs Jean-Pierre Monseré | 1.1 | #1 Jakobsen Fabio | Daha fazla göster |
Haziran | ||||
---|---|---|---|---|
02.06 | IL Sano Cup-SBS IVA | NE | #4 Stybar Zdenek | Daha fazla göster |
30.06 | IL Sano Cup-Sweep Sport | NE | #1 Stybar Zdenek | Daha fazla göster |
Temmuz | ||||
---|---|---|---|---|
05.07 | GP Vermarc Sport - Rotselaar | KP | #1 Sénéchal Florian | Daha fazla göster |
28.07-01.08 | Vuelta a Burgos | 2.Pro | #1 Evenepoel Remco | Daha fazla göster |
Eylül | ||||
---|---|---|---|---|
01.09-04.09 | Settimana Internazionale Coppi e Bartali | 2.1 | #2 Bagioli Andrea | Daha fazla göster |
07.09-14.09 | Tirreno - Adriatico | 2.UWT | #6 Masnada Fausto | Daha fazla göster |
16.09-19.09 | Okolo Slovenska - Tour de Slovaquie | 2.1 | #1 Steimle Jannik | Daha fazla göster |
20.09 | Gooikse Pijl | 1.1 | #26 Van Lerberghe Bert | Daha fazla göster |
22.09 | CN Belgium RR | CN | #2 Keisse Iljo | Daha fazla göster |
25.09 | World Championship ITT | WCTT | #6 Asgreen Kasper | Daha fazla göster |
27.09 | World Championship RR | WCRR | #1 Alaphilippe Julian | Daha fazla göster |
29.09-03.10 | Renewi Tour | 2.UWT | #4 Lampaert Yves | Daha fazla göster |
30.09 | La Flèche Wallonne | 1.UWT | #19 Bagioli Andrea | Daha fazla göster |
Ekim | ||||
---|---|---|---|---|
03.10-25.10 | Giro d'Italia | 2.UWT | #4 Almeida Joao | Daha fazla göster |
03.10 | CN Denmark ITT | CN | #1 Asgreen Kasper | Daha fazla göster |
04.10 | Liège-Bastogne-Liège | 1.UWT | #5 Alaphilippe Julian | Daha fazla göster |
04.10 | Il Lombardia Under 23 | 1.2U | - | Daha fazla göster |
07.10 | De Brabantse Pijl | 1.Pro | #1 Alaphilippe Julian | Daha fazla göster |
11.10 | Gent - Wevelgem in Flanders Fields | 1.UWT | #2 Sénéchal Florian | Daha fazla göster |
14.10 | Scheldeprijs | 1.Pro | #8 Bennett Sam | Daha fazla göster |
18.10 | Ronde van Vlaanderen | 1.UWT | #5 Lampaert Yves | Daha fazla göster |
20.10-08.11 | Vuelta a España | 2.UWT | #17 Cattaneo Mattia | Daha fazla göster |
21.10 | Classic Brugge-De Panne | 1.UWT | #1 Lampaert Yves | Daha fazla göster |