FIRSTCYCLING
Yol
Yol
Amatör
Genç
Cyclocross
MTB
Pist
Fantezi
Yarışlar & Sonuçlar
Takımlar
Sıralama
Sıralama
| FirstCycling
UCI Sıralama
National Sıralama
FirstCycling Sıralama
FirstCycling Amatör
Erkekler Seçkin
---
Erkekler Seçkin
Erkekler Genç
Kadınlar Seçkin
Kadınlar Genç
2021
-Tümü-
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
-Ülkeler-
Albania
Algeria
Anguilla
Argentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbaijan
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnia&Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cameroon
Canada
Chile
China
Colombia
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czechia
Denmark
Dom. Republic
DR Congo
Ecuador
Egypt
El Salvador
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Finland
France
Germany
Great Britain
Greece
Guatemala
Guinea
Honduras
Hong Kong
Hungary
Indonesia
Iran
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Japan
Kazakhstan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Malaysia
Mali
Mexico
Moldova
Monaco
Mongolia
Morocco
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
North Macedonia
Norway
Oman
Panama
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Romania
Russia
Rwanda
Serbia
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sudan
Sweden
Switzerland
Syria
Tanzania
Thailand
Turkey
Uganda
Ukraine
Uruguay
USA
Uzbekistan
Venezuela
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Tümü
U23
Poz.
Bisikletçi
Doğan
Ülke
Takım
Puan
1922
Nikitin
Matvey
1992
Kazakhstan
Vino - Astana Motors
7
1922
Verstraeten
Jari
1989
Belgium
CT Stroobant-Bataia
7
1922
Sierra
Yecid
1994
Colombia
Ind-Cundinamarca
7
1922
Davis
Cole
1999
USA
Hagens Berman Axeon
7
1922
Steininger
Fabian
2000
Austria
Union Raiffeisen Radteam Tirol
7
1922
Semenov
Alexandr
1999
Kazakhstan
Vino - Astana Motors
7
1922
Jaimes
Johan
1999
Colombia
Guerreros Del Norte
7
1922
Rosero
Nixon
2002
Ecuador
Team Eagle Bikes
7
1922
Govero
Matthew
1992
USA
Velovit Elite
7
2010
Smits
Florian
1981
Netherlands
6
2010
Perez
Dominic
1994
Philippines
6
2010
Traoré
Souleymane
1989
Ivory Coast
6
2010
Kleinjan
Arno
1993
Netherlands
6
2010
Amiri
Alexander
1996
Canada
6
2010
Rodriguez
Ruddy
2002
Venezuela
6
2010
Pastrana
Julian
1997
Colombia
6
2010
Marcato
Marco
1984
Italy
UAE Team Emirates
6
2010
Britton
Rob
1984
Canada
Rally Cycling
6
2010
Pfingsten
Christoph
1987
Germany
Jumbo-Visma
6
2010
Benedetti
Cesare
1987
Poland
BORA-hansgrohe
6
2010
Thwaites
Scott
1990
Great Britain
Alpecin-Fenix
6
2010
Montana
Freddy
1982
Colombia
EPM Scott
6
2010
Roldan
Weimar
1985
Colombia
Team Medellin - EPM
6
2010
Vallée
Boris
1993
Belgium
Bingoal Pauwels Sauces WB
6
2010
Zubov
Matvey
1991
Russia
Moscow Region
6
2010
Yasuhara
Daiki
1991
Japan
Matrix Powertag
6
2010
Hatanaka
Yusuke
1985
Japan
Kinan Cycling Team
6
2010
Langlands
Mark
1987
New Zealand
Couplands Bakeries
6
2010
Jurado
Marcos
1991
Spain
Electro Hiper Europa
6
2010
Hofstede
Lennard
1994
Netherlands
Jumbo-Visma
6
2010
Repse
Uros
1993
Slovenia
KK Kranj
6
2010
Peyroton-Dartet
Thomas
1985
France
EuroCyclingTrips - CMI
6
2010
Ewart
Jesse
1994
Ireland
Team Sapura Cycling
6
2010
Martinez
Luis Miguel
1993
Colombia
Team Ediciones Mar Costa
6
2010
Louiche
Vincent
1992
France
Ferei-CCN
6
2010
Oka
Atsushi
1995
Japan
NIPPO-Provence-PTS Conti
6
2010
Harakhavik
Uladzimir
1995
Belarus
Minsk CC
6
2010
Gonzalez
Ronald
1981
Venezuela
Team Osorio Grupo Ciclismo
6
2010
Planet
Charles
1993
France
Team Novo Nordisk
6
2010
Riveros
Francisco Daniel
1994
Paraguay
Team Ioio Paraguay
6
2010
Ryba
Jan
1995
Czechia
AC Sparta Praha
6
2010
Le Cunff
Kévin
1988
France
Dunkerque Grand Littoral-Cofidis
6
2010
Per
Gorazd
1997
Slovenia
Union Raiffeisen Radteam Tirol
6
2010
Zahiri
Abderrahim
1996
Morocco
General Store-F.Ili Curia-Essegibi
6
2010
Gonczy
Gergo
1996
Hungary
Epronex-Gesu
6
2010
Piccolo
Simone
1997
Italy
Viris Vigevano
6
2010
Bonjean
Maxence
1997
France
Team Material Velo-VC Vaulx-en-Velin
6
2010
Poisson
Damien
1997
France
Dinan Sport Cycling
6
2010
Narvaez
Alexis
1995
Ecuador
Toscana Cayambe
6
2010
Finatti
Davide
1997
Italy
Lan Service - Zheroquadro
6
2010
Houcke
Killyan
1998
France
C.C.Nogent-sur-Oise
6
2010
Joly
Thomas
1995
France
V.C.Villefranche Beaujolais
6
2010
Ulysbayev
Dinmukhammed
1998
Kazakhstan
Almaty Cycling Team
6
2010
Di Benedetto
Stefano
1998
Italy
Work Service-Marchiol-Dynatek
6
2010
Friedrich
Marco
1998
Austria
Felbermayr - Simplon Wels
6
2010
Garibay Contreras
Orlando Trinidad
1993
Mexico
Crisa-SEEI
6
2010
Rigollot
Mathieu
1997
France
SCO Dijon-Team Material-velo.com
6
2010
Sawada
Toki
1994
Japan
Team Bridgestone Cycling
6
2010
Köster
Artjom
2001
Estonia
Ampler Development Team
6
2010
Saez
Enderson
1998
Venezuela
JAJOMTB Indet Trujillo
6
2010
Rudys
Paul
1998
Germany
KED Stevens Radteam Berlin
6
2010
Menegale
Elia
1999
Italy
Zalf Euromobil Désirée Fior
6
2010
Pakalski
Henrik
1999
Germany
Rad-Net Rose Team
6
2010
Espinosa
Bolivar
1996
Panama
Panamá es Cultura y Valores
6
2010
Corkery
Dillon
1999
Ireland
EvoPro Racing
6
2010
Quiroga
Yahir
1992
Venezuela
Global Cycling Team
6
2010
Togola
Moussa
1994
Mali
Airness-Bamako
6
2010
Serrano
Alberto
1998
Spain
Caja Rural-Seguros RGA
6
2010
Li
Hu
1998
China
Tianyoude Hotel Cycling Team
6
2010
Hansart
Philéas
2000
France
C.C.Nogent-sur-Oise
6
2010
Omrzel
Aljaz
2000
Slovenia
Adria Mobil
6
2010
Garrison
Michael
2001
USA
Hagens Berman Axeon
6
2010
Trevisol
Marco
2000
Italy
Northwave - Siatec-Olmo
6
2010
Ansaloni
Emanuele
2000
Italy
In Emilia Romagna
6
2010
Warmerdam
Max
2000
France
GSC Blagnac Velo Sport 31
6
2010
Motti
Alessandro
2000
Italy
V.C.Mendrisio
6
2010
Van Kerckvoorde
Gilles
1999
Belgium
CT Stroobant-Bataia
6
2010
Goncalves
Helder
2000
Portugal
Kelly-Simoldes-UD Oliveirense
6
2010
Leal
Tiago
1999
Portugal
Sicasal Miticar Torres Vedras
6
2010
Vangheluwe
Warre
2001
Belgium
Home Solution-Soenens
6
2010
Vettorel
Marco
2001
Italy
Northwave - Siatec-Olmo
6
2010
Zarebski
Marcin
2000
Poland
Cycling Academy Trencin
6
2010
Trastour
Loris
2001
France
AG2R Citroën U23 Team
6
2010
Benedix
Anton
1993
Germany
Team Embrace The World Cycling
6
2010
Dauschy
Guillaume
1998
France
Xelliss-Roubaix Lille Métropole
6
2010
Pena Salas
Ricardo
2001
Mexico
ABC Zapatitos
6
2010
Cailliau
Taïno
2001
France
CSC Abymienne-Propreté 2000
6
2010
Berasategi
Xabier
2000
Spain
Laboral Kutxa
6
2010
Dujardin
Julien
2001
France
USSA Pavilly Barentin
6
2010
Declerck
Jelle
2002
Belgium
Bingoal-WB DT
6
2010
Epis
Giosue
2002
Italy
Iseo - Rime - Carnovali
6
2010
D'Aiuto
Filippo
2002
Italy
Pedale Scaligero
6
2010
De Laurentiis
Giuseppe
2002
Italy
Aran Cucine Vejus
6
2010
Fjeldstad
Øyvind
2002
Norway
Ringerike SK
6
2010
Saavedra
Juan Sebastian
1999
Colombia
Team Raul Saavedra
6
2010
Viunoshev
Mikhail
2001
Russia
Sverdlovsk Region
6
2010
Duojie
Cairang
2000
China
Tianyoude Hotel Cycling Team
6
2010
Blanc
Arthur
1998
France
Swiss Racing Academy
6
2010
Niu
Minghui
2002
China
Qinghai
6
2010
Chen
Kai
1987
China
Sunshihzen
6