Şubat | ||||
---|---|---|---|---|
05.02 | Boucles de I'Essor | 1.12.1 | #110 Malbreil Romain | Daha fazla göster |
06.02 | Circuit de I'Essor | 1.12.1 | #103 Malbreil Romain | Daha fazla göster |
13.02 | Boucles du Haut Var I | 1.12.5 | #10 Guillonnet Adrien | Daha fazla göster |
14.02 | Boucles du Haut Var II | 1.12.5 | #97 Malbreil Romain | Daha fazla göster |
15.02 | Boucles du Haut Var III | 1.12.5 | #90 Colaut Lilian | Daha fazla göster |
16.02 | Boucles du Haut Var-IV | 1.12.5 | #47 Madsstuen Asbjørn | Daha fazla göster |
17.02 | Boucles du Haut Var-V | 1.12.5 | #14 Pauchard Eliot | Daha fazla göster |
20.02 | GP Puyloubier | 1.12.1 | #7 Pauchard Eliot | Daha fazla göster |
27.02 | Circuit des Communes de la Vallee du Bedat | 1.12.1 | #29 Guillonnet Adrien | Daha fazla göster |
27.02 | GP d'Onjon | 1.12.5 | #23 Colaut Lilian | Daha fazla göster |
Mart | ||||
---|---|---|---|---|
05.03 | Circuit des 4 Cantons | 1.12.1 | #2 Grand Antoine | Daha fazla göster |
12.03 | Prix Pelousey CIC Classic | 1.12.5 | #13 Grand Antoine | Daha fazla göster |
13.03 | Frühlingsrennen Hindelbank-2 | NE | #3 Wais Ahmad Badreddin | Daha fazla göster |
19.03 | Tour du Pays St. Pourcinois | 1.12.5 | #30 Lievre Matis | Daha fazla göster |
20.03 | International Rhodes Grand Prix | 1.2 | #13 Madsstuen Asbjørn | Daha fazla göster |
24.03-27.03 | International Tour of Rhodes | 2.2 | #9 Grand Antoine | Daha fazla göster |
26.03 | GP de St. Etienne Loire | 1.12.1 | #44 Paslier Samuel | Daha fazla göster |
27.03 | Annemasse-Bellegarde et retour | 1.12.1 | #59 Taieb Raphael | Daha fazla göster |
Nisan | ||||
---|---|---|---|---|
03.04 | Prix de Saint-Projet-Saint-Constant | 1.12.1 | #24 Paslier Samuel | Daha fazla göster |
09.04 | Tour du Charollais | 1.12.1 | #15 Guillonnet Adrien | Daha fazla göster |
10.04 | Dijon-Auxonne-Dijon | 1.12.1 | #26 Vial Gautier | Daha fazla göster |
14.04-17.04 | Circuit de Saone et Loire | 2.12.1 | #6 Guillonnet Adrien | Daha fazla göster |
18.04 | GP de Vougy | 1.12.1 | #20 Teghillo Florent | Daha fazla göster |
23.04 | Tour de l'Ardeche Meridional I | 1.12.5 | #4 Madsstuen Asbjørn | Daha fazla göster |
23.04-24.04 | Tour de la Communauté de Communes | NE | #1 Millat Adrien | Daha fazla göster |
24.04 | Tour de lArdeche Meridional-II | 1.12.5 | #8 Madsstuen Asbjørn | Daha fazla göster |
25.04 | Circuit Boussaquin | 1.12.1 | #9 Pauchard Eliot | Daha fazla göster |
Mayıs | ||||
---|---|---|---|---|
01.05 | Classique du Châtillonnais | 1.12.1 | #6 Grand Antoine | Daha fazla göster |
06.05-08.05 | Boucles de la Charente-Maritime | 2.12.1 | #2 Madsstuen Asbjørn | Daha fazla göster |
13.05-15.05 | Tour de Loiret | 2.12.1 | #4 Madsstuen Asbjørn | Daha fazla göster |
15.05 | Bourg-Arbent-Bourg | 1.12.1 | #3 Guillonnet Adrien | Daha fazla göster |
25.05-29.05 | Alpes Isère Tour | 2.2 | #64 Guillonnet Adrien | Daha fazla göster |
26.05 | Championnat d´Auvergne-Rhone Alpes ITT | 1.12.5 | #2 Paslier Samuel | Daha fazla göster |
28.05 | La Durtorccha | 1.12.1 | #24 Taieb Raphael | Daha fazla göster |
29.05 | Nationales Einzelzeitfahren Thun-West | NE | #3 Wais Ahmad Badreddin | Daha fazla göster |
Haziran | ||||
---|---|---|---|---|
05.06 | Championnat d´Auvergne-Rhone Alpes RR | 1.12.5 | #11 Guillonnet Adrien | Daha fazla göster |
06.06 | Circuit des Monts du Livradois | 1.12.1 | #7 Guillonnet Adrien | Daha fazla göster |
11.06 | Prix de Digoin Val de Loire | 1.12.5 | #13 Madsstuen Asbjørn | Daha fazla göster |
15.06-18.06 | Tour Nivernais-Morvan | 2.12.1 | #12 Thomassin Maxime | Daha fazla göster |
17.06-19.06 | Tour du Beaujolais | 2.12.1 | #3 Guillonnet Adrien | Daha fazla göster |
23.06 | CN Norway ITT | CN | #12 Madsstuen Asbjørn | Daha fazla göster |
23.06 | CN France ITT | CN | #67 Taieb Raphael | Daha fazla göster |
23.06 | CN Switzerland ITT-Elite Nat. | CN | #10 Wais Ahmad Badreddin | Daha fazla göster |
24.06 | CN Norway Criterium | CN | #15 Madsstuen Asbjørn | Daha fazla göster |
26.06 | CN Norway RR | CN | #28 Madsstuen Asbjørn | Daha fazla göster |
26.06 | Critérium de Brioude | 1.12.5 | #1 Vial Gautier | Daha fazla göster |
Temmuz | ||||
---|---|---|---|---|
01.07-03.07 | Tour du Pays Roannais | 2.12.1 | #36 Guillonnet Adrien | Daha fazla göster |
01.07 | Semi-nocturne de Mâcon | 1.12.5 | #10 Millat Adrien | Daha fazla göster |
08.07-10.07 | Tour de Côte d'Or | 2.12.1 | #34 Pauchard Eliot | Daha fazla göster |
14.07 | Grand Prix de Charvieu-Chavagneux | 1.12.1 | #24 Millat Adrien | Daha fazla göster |
17.07 | Grand Prix du Canton de Gleizé | 1.12.5 | #29 Lievre Matis | Daha fazla göster |
24.07 | GP Agglo-Bourg en Bresse | 1.12.1 | #4 Pauchard Eliot | Daha fazla göster |
26.07 | Grand Prix de Cours-la-Ville | 1.12.5 | #24 Pauchard Eliot | Daha fazla göster |
28.07 | Grand Prix de Monpazier | 1.12.5 | #28 Paslier Samuel | Daha fazla göster |
30.07 | Prix de Frontenaud | 1.12.5 | #3 Pauchard Eliot | Daha fazla göster |
31.07 | Prix Boulazac-Isle-Manoire | NE | #3 Paslier Samuel | Daha fazla göster |
Eylül | ||||
---|---|---|---|---|
04.09 | Grand Prix du Faucigny | 1.12.5 | #20 Guillonnet Adrien | Daha fazla göster |
04.09 | Les Chronos de Corbas | NE | #3 Taieb Raphael | Daha fazla göster |
05.09 | Grand Prix des Grattons à Châteaumeillant | 1.12.1 | - | Daha fazla göster |
09.09-11.09 | 4 Jours des As-en-Provence | 2.12.1 | #4 Guillonnet Adrien | Daha fazla göster |
10.09 | Tour du Jura Suisse | NE | #71 Wais Ahmad Badreddin | Daha fazla göster |
11.09 | Grand Prix de la Tomate-Marmande | 1.12.1 | #14 Malbreil Romain | Daha fazla göster |
16.09-18.09 | Tour de Moselle | 2.12.1 | #62 Grand Antoine | Daha fazla göster |
19.09 | Circuit des 2 Ponts- Culan | 1.12.1 | - | Daha fazla göster |
24.09 | Paris-Chalette-Vierzon | 1.12.1 | #40 Vial Gautier | Daha fazla göster |
24.09 | Tour de la Vallée de l'Homme - Eyzies-de-Tayac-Sireuil | 1.12.5 | #5 Paslier Samuel | Daha fazla göster |
25.09 | Mémorial d'Automne-Souvenir David Perillaud | 1.12.5 | - | Daha fazla göster |
25.09 | Classique Puisaye-Forterre | 1.12.1 | #45 Guillonnet Adrien | Daha fazla göster |
25.09 | GP Allevard | 1.12.5 | #16 Coste Florian | Daha fazla göster |
Ekim | ||||
---|---|---|---|---|
02.10 | Prix de Manziat | 1.12.5 | #41 Vial Gautier | Daha fazla göster |
02.10 | Azay-sur-Cher | 1.12.5 | #2 Paslier Samuel | Daha fazla göster |
30.10 | General Final Ranking NCF | NE | #56 Madsstuen Asbjørn | Daha fazla göster |
31.10 | General Final Jahresklassement | NE | #31 Wais Ahmad Badreddin | Daha fazla göster |